• Szybka kontra Bytovii. Jakóbowski zagrał do Kryszaka przed polem karnym zespołu z Tych, a ten silnym uderzeniem posłał piłkę tuż obok słupka.

• Seria rzutów rożnych dla GKS Tychy. Bytovia się broni.

• Sędzia główny spotkania doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Piłkarze obu zespołów zaczęli się śpieszyć. Każdemu zależy na tym, by zdobyć dziś komplet punktów.

• Formela zastąpił Jasińskiego.

• Na boisko za chwilę wejdzie Formela, który uratował wynik w ostatnich minutach w meczu z Dolcanem Ząbki strzelając bramkę na 2:2.

• Nieudany kontratak Bytovii. Buzała za mocno wypuścił sobie piłkę, bowiem szybciej doszedł do niej Przyrowski. W Bytowie wciąż 1:1.

• Kibice wyraźnie niezadowoleni z gry Bytovii. Zespół wyraźnie nie ma pomysłu na dalszą grę, bowiem każdą ich akcję przerywają piłkarze z Tych.

• Bytovia się broni.

• Piłka wyraźnie nie chce słuchać się dziś piłkarzy Bytovii. Od bramki zaczyna golkiper gości.

• 10 minut do końca regulaminowego czasu gry. Bytovia szuka okazji, ale bezskutecznie.

• Wydaje się, że gospodarzom jest trudniej grać w drugiej połowie, bowiem są oślepiani przez słońce, które znajduje się teraz nad bramką Przyrowskiego.

• Z dystansu uderzał Kryszak, ale obronił Przyrowski.

• Bytovia walczy o piłkę. GKS Tychy próbował uderzać, ale w bramce pewnie interweniował Laskowski.

• Nieśmiałowski zastąpił Jakuba Bąka.

• Będzie druga zmiana w GKS Tychy. Do wejścia gotowy Nieśmiałowski.

• Wodecki zastąpił Mączyńskiego.

• Zmiany szykują się też w zespole przyjezdnych. Do wejścia gotowy Wodecki.

• Buzała zastąpił Mąkę. Kibice pożegnali go brawami.

• Surdykowski wyrównuje wynik na 1:1.

• Trener Hajto do kolegów ze sztabu szkoleniowego: "Nerwicy żołądka idzie dostać".

• Przed polem karnym przyjezdnych Daniel Mąka zagrał do Janusza Surdykowskiego, ale ten nie trafił w piłkę. Zagrożenie oddalone.

• Rafał Kosiec opatrywany poza boiskiem.

• Ukarany Jakóbowski. Konieczna interwencja sztabu medycznego zespołu gości.

• Głośny doping kibiców Bytovii nie przynosi na razie rezultatu. Gospodarze wciąż przegrywają u siebie 0:1.

• Przestało padać, a na niebie pojawiło się słońce. Murawa jest jednak solidnie zmoczona.

• GKS Tychy dominują na boisku. Czy Bytovii uda się zdobyć dziś komplet punktów?

• Zmiany w obu zespołach są tylko kwestią minut. Za bramkami rozgrzewają się piłkarze, którzy najpewniej wejdą niebawem na boisko.

• Podania Bytovii są coraz niedokładniejsze, co starają się wykorzystywać przyjezdni.

• GKS Tychy zepchnięty do obrony. Do piłki doszedł Bąk, ale uderzył tuż nad poprzeczką. Od bramki Przyrowski.

• Grę od kilku minut wznawiają bramkarze.

• Sytuacja na boisku przypomina grę w dwa ognie. Raz atakuje jeden zespół, a raz drugi.

• O mały włos, a Bytovia straciłaby kolejną bramkę. Piłkarze miejscowych wydaja się być nieco zdekoncentrowani.

• Bytovia zaczyna kombinować w pobliżu własnego pola karnego, co wyraźnie nie spodobało się kibicom.

• Kolejna groźna akcja Bytovii zneutralizowana najpierw przez obrońców, a później przez bramkarza zespołu gości.

• Ukarany Kryszak.

• Bytovia bliska zdobycia bramki, ale broni Przyrowski.

• Daniel Mąka uderzał z okolic 20 metra, ale wybił Omić.

• Głośny doping kibiców Bytovii. Czarno-biało-czerwoni wyraźnie próbują wyrównać wynik.

• Rozpaczliwa próba podwyższenia prowadzenia przez zespół gości, którzy próbowali wbić piłkę do bramki pilnowanej przez Laskowskiego po wrzutce z autu.

• Tomasz Kafarski oddelegował do rozgrzewki Artura Formelę.

• Przy piłce GKS Tychy. Bytovia musi szybko zacząć odrabiać straty, jeśli chce wygrać ten mecz.

• Szymon Marciniak rozpoczął właśnie drugą część meczu.

• Bytovia - GKS TychyBytovia - GKS TychyBytovia - GKS TychyBytovia - GKS Tychy

• Koniec pierwszej połowy.

• Sędzia główny doliczył jedną minutę do pierwszej połowy. Od bramki Laskowski.

• Bytovia atakuje. Zespół Kafarskiego wyraźnie chce wyrównać wynik przed zejściem do szatni.

• W Bytowie zaczął padać deszcz. Do końca regulaminowego czasu pierwszej części meczu 2 minuty.

• Obrońcy wybijają piłkę i dochodzi do niej Wilczyński, który zagrał do Kryszaka, a ten do Mąki, ale sędzia liniowy odgwizdał spalonego. Kibice miejscowych mocno niezadowoleni.

• Jeszcze jeden rzut rożny.

• Rzut rożny dla gości.

• Od bramki Przyrowski. Przy piłce zawodnicy w białych strojach.

• Do końca spotkania pozostało zaledwie pięć minut. Bytovia chociaż dominuje na boisku, to nie znajduje to odzwierciedlenia w wyniku. Prowadzą wciąż goście.

• Samotny rajd Damiana Szczęsnego na bramkę Laskowskiego przerwany przez obrońców Bytovii.

• Faulował Kowalczyk.

• W pole karne gości ponownie zza linii bocznej wrzucał Jasiński. Piłka jak zaczarowana nie chce wpaść do bramki przeciwników. Najpierw uderzał Mąka, a później Surdykowski, ale bezskutecznie.

• Z autu Bytovia. Piłkę w pole karne przeciwników wrzucał Jasiński, a główkował Szewczyk, ale tuż nad poprzeczką.

• GKS Tychy zepchnięty do obrony. Walka o piłkę jest bardzo zacięta.

• Bytowiacy rzucili się do odrabiania strat.

• Przyjezdni wykorzystali zamieszanie w polu karnym i w długi róg uderzył Szczęsny. Tomasz Laskowski chociaż z poświęceniem, to nie obronił strzału. Piłka wpadła do bramki Bytovii.

• Szczęsny pokonuje Laskowskiego. W Bytowie 0:1.

• Sędzia techniczny zwrócił uwagę trenerowi Hajto za wulgarne słownictwo.

• Dalekie wybicie przyjezdnych.

• Bytovia atakuje. Piłkę traci jednak Szewczyk, który zaczyna z rzutu rożnego.

• Robert Mandrysz atomowym strzałem próbował zaskoczyć Przyrowskiego, ale bezskutecznie.

• Rzut rożny dla miejscowych. Dośrodkowuje Kryszak.

• Piłkę z rzutu rożnego w pole karne wrzucał Radziewicz. Po uderzeniu głową jednego z zawodników gości Tomasz Laskowski wybił futbolówkę.

• Piłkę do bramki pilnowanej przez Przyrowskiego próbował wbić Janusz Surdykowski, ale golkiper przyjezdnych był świetnie ustawiony i złapał futbolówkę.

• Seria szybkich podań piłkarzy Bytovii. Jedno z nich odczytali przyjezdni i przerwali akcję konstruowaną przez gospodarzy i oddalili zagrożenie.

• Trener Hajto wyraźnie poirytowany przy linii bocznej. Najwidoczniej nie jest zadowolony z gry swojego zespołu.

• Piłkarze obu zespołów czekają na to, aż przeciwnik popełni błąd. W zdecydowanej większości gra toczy się na połowie zespołu z Tych.

• Miejscowi wyraźnie nie potrafią przedostać się pod pole karne gości. Każda próba kończy się oddaleniem zagrożenia poprzez dalekie wybicie piłki.

• Ukarany Kosiec za próbę zatrzymania w trakcie wyprowadzania akcji przez Michała Jakóbowskiego.

• Gospodarze grają dziś w czarnych strojach, a przyjezdni w strojach białych.

• Od bramki zaczął Laskowski. Piłkarze gości przy piłce.

• Szybki kontratak zespołu z Tych, ale Michał Jakóbowski przed własną bramką wybił piłkę na rzut rożny.

• Bytovia próbuje przedrzeć się pod bramkę przeciwników, ale bezskutecznie.

• Ukarany Jasiński. Z rzutu wolnego zaczynają goście.

• Głośny doping niewielkiej grupy kibiców zespołu Bytovii. Przyjezdnych nie dopinguje nikt poza trenerem Tomaszem Hajto.

• W Bytowie wciąż 0:0. Grę prowadzi póki co zespół gospodarzy. Goście wciąż walczą o odzyskanie piłki.

• Kolejny strzał z dystansu Drutex-Bytovii. Tym razem z rzutu wolnego uderzał Mariusz Kryszak. Bramkarz zespołu gości wydaje się być dobrze przygotowany do dzisiejszego spotkania.

• Maciej Szewczyk próbował zaskoczyć bramkarza przyjezdnych strzałem z dystansu, ale Sebastian Przyrowski był świetnie ustawiony.

• Przyjezdni próbują przedzierać się przez szczelną obronę Bytovii, ale bezskutecznie. Czarno-biało-czerwoni wciąż przy piłce.

• GKS Tychy zepchnięty do obrony.

• Przy piłce gospodarze. Przyjezdni heroicznie walczą o piłkę.

• Drutex-Bytovia - GKS Tychy

• Mecz rozpoczęli goście.

• Piłkarze przygotowują się do wejścia na murawę. Spotkanie poprowadzi Szymon Marciniak.

• W porównaniu do ostatniego meczu Drutex-Bytovii w Bytowie dziś na trybunach pojawiło się zdecydowanie więcej kibiców. Pogoda wydaje się być kapryśna, bowiem raz świeci słońce, a raz jest pochmurno. Jeszcze przed południem padał deszcz, więc murawa jest solidnie zmoczona.

• Przed meczem rewanżowym w lepszej sytuacji zdają się być bytowiacy. Grają u siebie, do tego w ostatnich dwóch spotkaniach sięgnęli po pełną pulę. Tyszanie z kolei wiosną nie grają na miarę oczekiwań. Zaczęli ją obiecująco, bowiem od zwycięstw z Widzewem Łódź i Termalicą Bruk-Bet Nieciecza, ale później zaczęły się schody. W dalszej części rundy piłkarze GKS dopisali do swojego dorobku jeszcze tylko 2 „oczka”.

• Witam Państwa serdecznie. Nazywam się Łukasz Boyke i mam przyjemność relacjonować dla Państwa dzisiejszy pojedynek, w którym Drutex-Bytovia podejmie na własnym boisku zespół GKS Tychy. Piłkarze właśnie po rozgrzewce zbiegli do szatni. Mecz rozpocznie się za 12 minut.

• Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Paweł Florek, Tomasz Porębski, Damian Nieśmiałowski, Robert Dymowski, Dawid Błanik, Marcin Wodecki

• Ławka rezerwowych Bytovii: Mateusz Oszmaniec,, Shohei Okuno, Chris Jastrzembski, Mateusz Michalski, Artur Formela, Marko Bajić, Paweł Buzała

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA BYTOVIA BYTÓW - GKS TYCHY

GKS Tychy - Wigry Suwałki 1:1

Piłkarze GKS-u Tychy wciąż nie mogą być pewni utrzymania na zapleczu Ekstraklasy. Podopieczni Tomasza Hajty nie potrafią wydostać się ze strefy spadkowej i obecnie plasują się na trzecim od końca, szesnastym miejscu, mając na koncie dwadzieścia trzy punkty. Kiedy 28 marca tyszanie niespodziewanie pokonali plasującą się w czołówce Termalicę, wszystko wskazywało na to, że w końcu zaczną punktować. Rzeczywistość pokazała jednak, że przed GKS-em jeszcze daleka droga - od czterech kolejek zespół ten nie potrafi wygrać żadnego spotkania.

Rywalem tyszan będzie Bytovia Bytów. Beniaminek 1. ligi w prawdzie nie znalazł się jeszcze w strefie spadkowej, ale jeśli nie poprawi swojej gry, być może właśnie w niej wyląduję. Gracze Tomasza Kafarskiego nie zaznali smaku zwycięstwa od pięciu ligowych kolejek.