Bytovia Bytów

6

Sandecja Nowy Sącz

1

• KONIEC! Co to był za mecz! Beniaminek z Bytowa na własnym stadionie pokonał Sansdecję Nowy Sącz aż 6:1!

• Gooooool!! Maciej Kazimierowicz!!!

• Ostatnia zmiana w Sandecji, Danek pojawi się w miejsce Grzeszczyka.

• Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Ostatnia zmiana ww Bytovii, Gołębiewski zmienia bohatera meczu, Surdykowskiego.

• Z rzutu wolnego strzelał Kryszak, ale piłkę odbił Kozioł.

• Sandecja miała rzut wolny, po zagraniu Grzeszczyka piłka trafiła na głowę Jastrzembskiego, a ten skierował piłkę do własnej bramki.

• Gooool! Chris Jastrzembski trafia do własnej bramki!

• Wilczyński uderzał na bramkę Sandecji, Kozioł skierował piłkę na róg.

• Strzał Grzeszczyka, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki bytowian.

• Druga zmiana gospodarzy, Kazimierowicz wejdzie za Mandrysza.

• Szufryn w polu karnym sfaulował Jakóbowskiego, a Surdykowski pewnie zamienił jedenastkę na gola. To trzecia bramka tego zawodnika w tym spotkaniu!

• Gooooool! Surdykowski!!!!! Bytovia prowadzi już 5:0!!!!

• Faulowany Jakóbowski, karny dla Bytovii!

• Frańczak fauluje Kuklisa, bytowianie w ataku.

• Pierwsza zmiana w bytowskim zespole, za Mąke na placu gry pojawi się Kuklis.

• Zmiana w Sandecji. Za Traore do gry wszedł Fałowski.

• Jakóbowski znalazł się w dobrej sytuacji strzeleckiej, ale trafił prosto w bramkarza.

• Rzut wolny dla gości, po strzale Grzeszczyka pewnie interweniuje Oszmaniec.

• Mimo tego, że przyjezdny grają w osłabieniu nie zamierzają się poddawać i teraz atakują bramkę Bytovii.

• Faul Wróbla na Traore, tym razem obyło się jednak bez kartek.

• Rzut wolny dla gospodarzy, po strzale Kryszaka piłka odbiła się rykoszetem i sędzia podyktował rzut rożny dla Bytowa.

• Pierwsza zmiana w zespole gości, za Słabego wszedł Makuch.

• Mecz w Bytowie przybrał szalonych obrotów. Zaledwie dwie minuty zajęło gospodarzom by dosłownie zgnieść rywali i wpakować im dwa gole. Nowosądeczanie potrzebują teraz cudu by móc myśleć chociażby o zdobyciu punktu.

• Co za emocje. Za faul Wróbla na Szczepańskim żółta kartka dla obrońcy z Bytowa. Po tym starciu zaiskrzyło na Bytowskim stadionie kolejne żółte kartki otrzymali Kozioł z Sandecji i Jakóbowski zBytovii. Szczepański za uderzenie przeciwnika ukarany został czerwoną kartką.

• Żółta kartka dla Kozioła.

• Żółta kartka dla Jakubowskiego.

• Czerwona kartka dla Szczepańskiego za uderzenie przeciwnika! Sandecja gra w dziesiątkę!

• Wróbel ukarany żółtą kartką za faul na Szczepańskim.

• Bramkę na 4:0 zdobył Piotr Mandrysz, który przeprowadził świetną, solową akcję zakończoną precyzyjnym strzałem na bramkę Sandecji.

• Co się dzieje w Bytowie?! Gospodarze wyprowadzili kontrę po podaniu Jakóbowskiego, piłka trafiła Surdykowskiego, a ten z bliska wpakował ja do bramki Sandecji i podwyższył wynik na 3:0.

• Goooool! Mandrysz!!

• Goooool! Surdykowski!!!

• Na początku drugiej połowy częściej przy piłce utrzymuje się Sandecja i to ona stwarza większe zagrożenie pod bramką Bytovii.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego przyjmuje Wróbel i oddaje strzał głową na bramkę Sandecji.

• Ależ groźny atak Sandecji i piłkę z trudnościami piąstkuje Oszmaniec.

• Obie ekipy drugą część spotkania rozpoczęły bez zmian.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Bytovia Bytów prowadzi z Sandecją 2:0!

• Surdykowski ucierpiał w starciu z rywalem i przez chwilę nie podnosił się z murawy.

• Pierwszy w tym spotkaniu rzut rożny dla Bytovii nie przynosi zagrożenia pod bramką Sandejci.

• Rajd Jakóbowskiego nieprzepisowo zatrzymany przez Cicmana. Rzut wolny egzekwował Kryszak, ale Kozioł wybił piłkę na rzut rożny.

• Goście przeprowadzili atak prawą stroną boiska, który zakończył się faulem Wilczyńskiego na Kuźmie i rzutem wolnym dla gości.

• Dużo twardej i nieprzepisowej gry oglądamy teraz w Bytowie, najpierw sfaulowany Frańczak, teraz Jakóbowski.

• Dośrodkowanie Mąki trafia na głowę Kryszaka, który koniec końców kieruje piłkę ponad poprzeczkę bramki Sandecji.

• Nather sfaulował Mąkę, ale skończyło się na ostrym pouczeniu od sędziego.

• Po rzucie wolnym Grzeszczyka futbolówka trafia do rąk Oszmańca.

• Bytovia podwyższa prowadzenie na 2:0! W polu karnym Mąka został sfaulowany przez Frańczaka, a gospodarze wykorzystali swoją szansę i strzelili rywalom drugiego gola!

• Goooool! Surdykowski z rzutu karnego!!

• Karny dla Bytovii po faulu na Mące!!!!

• Frańczak sfaulował Jakóbowskiego na trzydziestym metrze od bramki. Sędzia wskazał na rzut wolny, piłkę uderzał Mąką, ale ta opuściła pole gry.

• Piłkarze Sandecji próbują wyprowadzić jakiś groźny kontratak, ale nie potrafią jak na razie przejść przez dobrze spisujące się w tym meczu szeregi obronne Bytovii

• Mandrysz zdecydował się na oddanie strzału, ale piłkę łapie Kozioł.

• Próbował się wyrwać spod opieki rywali Jakbóbowski, ale próba jego strzału została zabloko

• Spokojniejszy okres meczu - gra toczy się w głównie w środku pola.

• Bytowianie wychodzą z kontrą, ale Surdykowskiego uprzedza Kozioł.

• Juraszek fauluje Traore w środkowej strefie boiska.

• Rzut wolny dla Bytovii, bez zagrożenia pod bramką Kozioła.

• Dośrodkowanie Mąki trafia prosto na główkę Wróbla, ale ten posyła futbolówkę tuż nad bramką.

• Takiej okazji na wyrównanie Sandecja może już w tym spotkaniu nie mieć. Po faulu Wilczyńskiego na Bębenku sędzia nie zawahał się i wskazał na wapno. Do piłki podszedł Traore, ale z jedenastu metrów trafił tylko w słupek.

• Ależ pech Sandecji! Traore trafia w słupek, a po dobitce piłka wędruje nad poprzeczką!

• Rzut karny dla Sandecji!!

• W ataku ponownie Sandecja, która od momentu straty gola stała się nieco bardziej aktywna w okolicach pola karnego gospodarzy.

• Groźnie wyglądający strzał Bębenka zostaje zablokowany przez Juraszka.

• Jakóbowski pędził na bramkę nowosądeczan, ale w porę został powstrzymany przez czujnego Szufryna.

• Sandecja po stracie bramki od razu ruszyła do ataku i teraz to przyjezdni starają się znaleźć sposób, by pokonać golkipera Bytovii.

• Mariusz Krzyszak zdobywa gola uderzając piłkę bezpośrednio z rzutu wolnego. Bytovia prowadzi z Sandecją 1:0.

• Gooooool! Mariusz Krzyszak!!!!

• Kryszak zostaje sfaulowany, sędzia dyktuje rzut rożny dla gospodarzy.

• Mecz w Bytowie ogląda około 700 kibiców.

• Mandrysz wypatrzył Mąkę i w niezły sposób posłał w jego kierunku piłkę, jednak ten został złapany na spalonym.

• Spokojny początek spotkania, jak na razie żadne ze stron nie stworzyła większego zagrożenia.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy spotkanie w Bytowie.

• Piłkarze obu drużyn pojawili się już na boisku. Za moment zaczynamy!

• Rezerwowi piłkarze Sandecji: Ł.Radliński-M.Makuch, A.Danek, P.Szarek, F.Fałowski, R.Urban, C.Niane.

• Rezerwowi piłkarze Bytovii: T.Laskowski-K.Bąk, A.Wróblewski, M.Kazimierowicz, P.Kuklis, A.Wojach, D.Gołębiewski.

• Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią spotkana - Bytovia - Sandecja LIVE! O przełamanie złej passy.

• W środę wieczorem Josef Kostelnik zrezygnował z funkcji trenera Sandecji. Tymczasowo zespół z Nowego Sącza poprowadzi Janusz Świerad, dotychczasowy asystent Kostelnika.

• Po dziewięciu rozegranych kolejkach Sandecja ma na swoim koncie dziesięć punktów, co daje jej dziesiąte miejsce w tabeli. Z kolei Bytovia ma trzy oczka straty do gości dzisiejszego spotkania i zajmuje siedemnastą pozycję.

• Serdecznie witamy i zapraszamy do Bytowa, gdzie w meczu 10. kolejki 1. ligi miejscowa Bytovia zagra z Sandecją Nowy Sącz.