Stomil Olsztyn

1

• Koniec spotkania! Goście szczęśliwie wywożą trzy punkty z Bytowa!

• Trzy minuty doliczone przez sędziego.

• Rzut wolny dla Bytovii kilkanaście metrów od bramki. Do piłki podszedł Mandrysz, ale przestrzelił!

• Trzeciakiewicz za Maczułenkę.

• Ostatnie minuty spotkania. Desperackie próby ataków gospodarzy przynoszą niewiele pożytku.

• Bytovia stara się atakować, ale Stomil zamknął się na własnej połowie i groźnie kontruje.

• Niewiele wskazywało na taki obrót spraw. W drugiej połowie to Bytovia była stroną dominującą. Wystarczył jeden błąd, a w efekcie faul bramkarza na Kovalu, i teraz gospodarze są w bardzo trudnej sytuacji.

• Bytovia rzuciła się do odrabiania strat, i była nawet blisko, ale świetną interwencją popisał się Skiba!

• Gooool! Pewnym wykonawcą jedenastki okazał się Paweł Głowacki!

• Rzut karny dla dla Stomilu po faulu Laskowskiego.

• Rzut wolny dla Stomilu z dogodnej pozycji przed polem karnym. Piłka posłana jednak obok bramki.

• Koval wchodzi w miejsce Darmochwała.

• Ostatnia zmiana w Bytovii. Mąka za Wilczyńskiego.

• Ostatnie kilka minut to groźne akcje Bytovii, jednak na razie nie przynoszą one spodziewanego rezultatu.

• Wprowadzony dziesięć minut wcześniej Meschia oddał bardzo niecelny strzał na bramkę.

• Bytovia - StomilBytovia - Stomil

• Bucholc faulował Wilczyńskiego i został ukarany żółtą kartką.

• Uderzenie Jeglińskiego pewnie wybronił Laskowski.

• Bytovia przycisnęła. Dwie okazje do zdobycia bramki, ale na razie bardzo dobrze spisuje się Skiba!

• PIerwsza zmiana w Stomilu. Głowackiego zmienia Meschia.

• Kolejny atak Bytovii, ale brakuje na razie wykończenia. Gospodarze od kilku minut śmielej ruszyli jednak do przodu.

• Rzut rożny dla Bytovii, ale nie przyniósł zagrożenia pod bramką Stomilu.

• Sporo walki na boisku. Żółtą kartką ukarany Wilczyński.

• Drugą połowę od środka rozpoczęli goście.

• Jedna zmiana w zespole gospodarzy. Hirsz zmienił Michaleskiego.

• Koniec pierwszej połowy! Jak na razie więcej z gry mieli gospodarze, ale Stomil starał się odgryzać. Liczymy na gole po przerwie.

• Żółta kartka dla Bąka.

• Ożywił się doping miejscowych fanów, który w coraz odważniejszych poczynaniach swojego zespołu dopatrują się szansy na bramkę. Na razie na tablicy wyników ciągle 0:0.

• Z kontrą wyszła Bytovia, strzał Wilczyńskiego pozostawiał jednak sporo do życzenia, piłka poszybowała ponad bramką.

• Dobra sytuacja dla Stomilu, na szczęście dla gospodarzy zdołał wyłapać piłkę Laskowski.

• Aktywny Wróblewski. Tym razem centrostrzał w wykonaniu pomocnika gospodarzy ląduje w rękach Skiby.

• Atak gospodarzy, ale wrzutka w pole karne Wróblewskiego wybita na aut.

• Boisko zmuszony jest opuścić kontuzjowany Chojnacki. W jego miejsce Wojach.

• Ależ okazja dla Bytovii! Po rzucie rożnym skierowaną do bramki piłkę w ostatniej chwili ponownie na rzut rożny wybili obrońcy!

• Groźna sytuacja gospodarzy! Piłka ląduje na słupku po dośrodkowaniu i strzale głową w zamieszaniu jednego z piłkarzy Bytovii!

• Na trybunach atmosfera iście piknikowa. Za trybunami rozstawiony plac zabaw dla dzieci, dmuchane zamki i tym podobne atrakcje. W młynie gospodarzy około 30 osób, które starają się dopingować, ale wychodzi to niemrawo. W sektorze gości kilkanaście osób.

• Chwilę wcześniej żółtą kartką ukarany był również Chojnacki.

• Sytuacja pod bramką Stomilu, ale znowu zabrakło wykończenia.

• Bytovia miała jak do tej pory dwa rzuty wolne, ale nie było po nich zagrożenia. Poza strzałem na bramkę Bytovii niewiele się na razie dzieje.

• Sytuacja pod bramką Stomilu, ale niebezpieczeństwo szybko zażegnane. Na razie bardzo przeciętny początek spotkania, oba zespoły grają bardzo zachowawczo.

• Mamy pierwszy strzał na bramkę! Strzał po ziemi z pola karnego jednego z piłkarzy gości bez problemu wybronił Laskowski.

• Początek spotkania spokojny, na razie nie dochodzi do sytuacji podbramkowych.

• Gospodarze grają dziś w czerwonych strojach, goście na niebiesko.

• Pogoda dzisiaj bardzo dobra do gry, ale frekwencja rozczarowuje. W młynie kibiców Bytovii niezbyt wielu fanów. Za płotem z kolei około setki fanów Stomilu, którzy na razie nie weszli na stadion. W sektorze gości tylko kilka osób, reszta wraz z obstawą policji ciągle poza stadionem. Przypomnijmy, że to mecz podwyższonego ryzyka.

• Początek spotkania. Od środka Bytovia.

• Piłkarze z Olsztyna mają z kolei na swoim koncie dwa remisy, 1:1 z Wigrami Suwałki i 2:2 GKS-em Tychy. Czy gracze Mirosława Jabłońskiego odniosą dziś pierwsze zwycięstwo w sezonie?

• Podopieczni Pawła Janasa jak na beniaminka radzą sobie bardzo dobrze. Na inaugurację sezonu bytowianie pokonali Wisłę Płock 3:2, a następnie zremisowali z Wigrami Suwałki 1:1.

• Rezerwowi piłkarze Stomilu: Mieczkowski, Czarnecki, Meschia, Trzeciakiewicz, Łukasik, Śledź, Koval

• Rezerwowi piłkarze Bytovii: Mąka, Gołębiewski, Hirsz, Pietroń, Wróbel, Wojach, Kowalczyk

• Do pierwszego gwizdka sędziego pozostało jeszcze trochę czasu, zapraszamy więc do zapoznania się z ZAPOWIEDZIĄ spotkania.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z pierwszego, niedzielnego meczu 1. ligi, w którym Bytovia Bytów podejmie u siebie Stomil Olsztyn!