Bytovia Bytów 2 - 3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

• Z bramki wyszedł nawet Laskowski.

• Kibice głośno dopingują Bytovię. To już ostanie akcje by wyrównać wynik.

• Nerwowo na ławce trenera Mandrysza. Szkoleniowiec żywiołowo instruuje swoich piłkarzy.

• Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Bytovia wciąż przegrywa pomimo tego, że pierwszą część spotkania zespół Kafarskiego zakończył prowadzeniem dwóch bramek.

• Kaczmarczyk zastąpił Jareckiego.

• Chojnacki zastąpił Szewczyka.

• Szykują się zmiany w składach obu drużyn.

• Zagranie nie znalazło jednak adresata, bo żaden z zawodników Bytovii nie pokusił się o wykończenie tego podania.

• Robert Mandrysz dośrodkuje w pole karne przeciwników.

• Ukarany Jarecki.

• Bytovia przy piłce.

• Pleva zastąpił Plizgę.

• Bytovia przegrywa 3:2. Do końca regulaminowego czasu gry pozostało 10 minut. Gra ze strony gospodarzy nabiera tempa.

• Ukarany Formela.

• Pomimo tego, że Termalica przegrywała 2:0, zawodnicy tego zespołu potrafili odmienić swoją sytuację i najpierw wyrównać wynik, a później wyjść na prowadzenie.

• Bytovia przegrywa już 3:2.

• Formela za Michalskiego.

• Termalica zepchnęła Bytovię do obrony. Przyjezdni raz po raz uderzają na bramkę Laskowskiego, ale wynik wciąż pozostaje bez zmian.

• Sołdecki nie trafił w bramkę Bytovii.

• Jastrzembski uderza na bramkę Nowaka, ale piłka przeleciała obok słupka.

• Bytovia atakuje, ale bezskutecznie. Zawodnicy gospodarzy wydają się być już zmęczeni.

• Michalski za mocno dośrodkował z prawej strony i piłka zamiast pod bramkę zespołu gości przeleciała na drugą stronę boiska.

• W Bytowie wciąż 2:2. trener gości pośpiesza swoich piłkarzy.

• Bytovia przy piłce. Zespół Kafarskiego atakuje, by ponownie wyjść na prowadzenie.

• Jastrzembski za Bajićia.

• Bytovia przygotowuje się do zmian w składzie.

• Akcja miejscowych zakończona interwencją Nowaka. Jakóbowski dostał piłkę od Surdykowskiego i nie wykorzystał okazji do strzału.

• Bytovia zdezorientowana. Termalica wciąż przy piłce atakuje bramkę gospodarzy.

• Poddenerwowany trener Kafarski. Bytovia w ciągu dwóch minut straciła prowadzenie, na które pracowała przez niemal godzinę gry.

• Bramkę strzelił Foszmańczyk.

• W Bytowie już remis.

• Bytovia zepchnięta do obrony.

• Goście będą teraz gonić wynik, by chociaż zremisować ten mecz.

• Po zamieszaniu w polu karnym Bajić skierował piłkę do własnej bramki.

• Seria rzutów rożnych dla gości.

• Ukarany Jakóbowski za nieprzepisowe zagranie.

• Akcja została przerwana.

• Wrzutkę w pole karne Bytovii głową wybił Bąk. Gospodarze wyprowadzają kontratak.

• Michalski faulował Biskupa.

• Wybija Szewczyk.

• Rzut rożny dla gości.

• Bytovia skutecznie broni dojścia do własnej bramki. Niemrawe ataki wicelidera pokazują, że gospodarze zasłużenie wygrywają w dzisiejszym spotkaniu.

• Laskowski swoją postawą wyraźnie pokazuje, że potrafi godnie zastąpić w bramce kontuzjowanego wcześniej Mateusza Oszmańca.

• Fenomenalna interwencja Tomasza Laskowskiego. Tomasz Foszmańczyk nie wykorzystał okazji sam na sam z golkiperem miejscowych, który pewnie zainterweniował i obronił strzał.

• Goście ruszyli do odrabiania strat.

• Sędzia rozpoczął drugą część meczu.

• Foszmańczyk zasąpił Kopacza.

• Szykują się zmiany w zespole gości. Bytovia witana przez kibiców oklaskami.

• Piłkarze wybiegną za chwilę ponownie na boisko.

• Bytovia - Termalica Bytovia - Termalica Bytovia - Termalica Bytovia - Termalica

• Sędzia kończy pierwszą połowę. Kibice oklaskują piłkarzy Drutex-Bytovii. Zapraszam za 15 minut.

• Piąstkuje Laskowski.

• Drugi rzut rożny dla gości w tym meczu.

• Ukarany Szewczyk.

• Rzut rożny dla gości. Piłkę głową wybił jednak Bąk.

• Sędzia dolicza 2 minuty.

• Pewna interwencja Laskowskiego w bramce Bytovii. Golkiper miejscowych jest świetnie przygotowany do dzisiejszych zawodów.

• Przy piłce wciąż Bytovia.

• Nieporozumienie pomiędzy Jakóbowskim i Surdykowskim. Gdyby piłka doszła do "Surdyka" byłoby już 3:0.

• Piękne widowisko w wykonaniu Bytovii. Zespół gości wyraźnie zdezorientowany. Wydaje się, że trener chciałby, aby pierwsza część meczu się już skończyła.

• Pięć minut do końca pierwszej części meczu.

• Czy Surdykowskiemu uda się ustrzelić hat-tricka?

• 2:0 w Bytowie. Prowadzenie podwyższył Surdykowski.

• Ukarany Bąk.

• Ukarany Biskup.

• Ukarany Kopacz.

• Piękna interwencja Tomasza Laskowskiego, który wyciągnął piłkę zmierzającą w prawy góry róg bramki Bytovii.

• Niedokładne zagranie Szewczyka do Jakóbowskiego pod bramką Nowaka. Obrońcy oddalili zagrożenie.

• Goście szybko ruszyli do odrabiania strat. O mały włos gościom udało się wyrównać, ale Laskowski pewnie zainterweniował i złapał piłkę.

• Euforia na trybunach w Bytowie. Wicelider tabeli przegrywa z beniaminkiem I ligi.

• Bytovia wychodzi na prowadzenie.

• Ustawia się Surdykowski.

• Faulowany Surdykowski w polu karnym zespołu gości. Sędzia wskazał 11 metr.

• Nerwowo na ławce trenera Mandrysza. Szkoleniowiec nie jest chyba do końca zadowolony z gry swoich piłkarzy.

• Kolejny strzał z dystansu, ale tym razem uderzał Shohei Okuno, który uderzył tuż obok słupka bramki Nowaka.

• Jakub Biskup uderzał z dystansu, ale doskonale ustawiony był Laskowski.

• Szybka wymiana podań pomiędzy zawodnikami przyjezdnych. Drutex-Bytovia nie daje się jednak zaskoczyć i szybko odzyskuje piłkę.

• Po faulu na Szewczyku grę wznawiają miejscowi. Goście szybko odzyskują jednak piłkę.

• Przynajmniej na razie gra toczy się raczej spokojnie. Piłkarze obu zespołów szukają swoich okazji do zdobycia pierwszej bramki w tym spotkaniu.

• Janusz Surdykowski faulowany.

• Jakub Biskup próbował uderzyć z dystansu na bramkę Laskowskiego, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

• Skuteczna interwencja Nowaka po wrzutce Macieja Szewczyka w pole karne przeciwników.

• Bytovia wyraźnie nie odpuszcza wiceliderowi pierwszoligowego zestawienia.

• Kibice wygwizdali właśnie sędziego, który nie zareagował na to, jak Michał Jakóbowski został faulowany przy próbie szybkiego wyprowadzenia piłki lewą stroną boiska.

• Goście przejmują inicjatywę w grze. Ich próby zdobycia bramki ograniczają się jedynie do szybkich kontrataków.

• Kolejna akcja Bytovii. Tym razem uderzał Bajić, który uderzył tuż nad poprzeczką bramki Nowaka.

• Piękna wrzuta w pole karne przyjezdnych niewykorzystana najpierw przez Macieja Szewczyka, a później Janusza Surdykowskiego.

• Po uderzeniu piłką zawodnik musiał na chwilę zejść z boiska. W Bytowie wciąż bez bramek. Póki co lepiej wypada Bytovia.

• Mateusz Janeczko leży na murawie.

• Co ciekawe Robert Mandrysz, który gra w barwach Bytovii jest synem Piotra Mandrysza, trenera dzisiejszych przeciwników beniaminka.

• Po zamieszaniu przed bramką Nowaka piłkę do siatki zespołu gości próbował wbić Robert Mandrysz. Golkiper przyjezdnych popisał się jednak udaną interwencją.

• Samotny rajd Macieja Szewczyka lewą stroną boiska przerwany przez obrońców.

• Przy piłce dłużej utrzymują się miejscowi.

• Piłkarze obu zespołów póki co grają bardzo zachowawczo.

• Bytovia dopingowana dziś przez niewielką grupę kibiców. Przyjezdnych wspiera tu tyko sztab szkoleniowy z trenerem na czele.

• Samotny rajd Michała Jakóbowskiego przerwany przez obrońców zespołu gości. Do piłki doszedł Janusz Surdykowski, który próbował zaskoczyć golkipera przyjezdnych z dystansu, ale bezskutecznie.

• Przy piłce Bytovia. Gra toczy się raczej w środku pola.

• Składna akcja przyjezdnych przerwana. Starannie wypracowaną akcję przerwał tuż przed bramką Tomasza Laskowskiego Kamil Juraszek.

• Gospodarze grają dziś w czarnych strojach, natomiast goście w pomarańczowych.

• Spotkanie rozpoczął właśnie sędzia Tomasz Wajda.

• Witam Państwa serdecznie z Bytowa. To tu miejscowa drużyna podejmie dziś wicelidera pierwszoligowego zestawienia. Obecnie trwa rozgrzewka piłkarzy obu zespołów. Co ciekawe dzisiejsze spotkanie obu zespołów transmitowane będzie przez telewizję Orange Sport. W Bytowie jest pogodnie i ciepło, więc należy się spodziewać licznego grona kibiców na stadionie przy ulicy Mickiewicza. Konfrontacja rozpocznie się za ok. 30 minut.

Bytovia - Termalica

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA BYTOVIA BYTÓW - TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA

Wisła Płock - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:2 (1:0)

Niedzielną serię gier 32. kolejki 1. ligi zainaugurujemy w Bytowie, gdzie miejscowa Bytovia zmierzy się z aspirującą do awansu Termalicą. Podopieczni Tomasza Kafarskiego w ostatnim czasie spisywali się bardzo dobrze, byli niepokonani przez sześć kolejek, dzięki czemu zapewnili sobie utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy.

Mecz ten będzie zdecydowanie ważniejszy dla "Słoników", którzy z kolei chcą za wszelką cenę awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. Drużyna Piotra Mandrysza w ostatnich sześciu spotkaniach zgarniała komplet punktów, w tym ten najważniejszy, który zdobyła w starciu z największym rywalem jeśli chodzi o walkę o Ekstraklasę, Wisłą Płock. Niecieczanie obecnie plasują się na pozycji wicelidera z dwoma punktami przewagi nad płocką ekipą.