1

• Koniec! Bytovia pokonuje Wigry 2:1 na zakończenie jesieni!

• Sędzia dolicza trzy minuty. Ostatnie szansy Wigier na punkt.

• Goooool kontaktowy dla Wigier! Sernas! Będzie jeszcze ciekawie!

• Jedna z nielicznych w końcówce prób Bytovii, ale Mąka z dystansu posłał piłkę obok bramki.

• Wigry rzuciły się do ataku, Bytovia głównie się broni. Świetnie dysponowany jest Laskowski, wydatnie pomagają mu też partnerzy z defensywy.

• Do końca spotkania pozostało nieco ponad 10 minut. Wigry mają jeszcze szansę na odwrócenie losów spotkania.

• Ostatnia zmiana w Bytovii. Łazaj w miejsce Jastrzembskiego.

• Bytovia nie zamierza się tylko bronić. Po akcji Mąki do interwencji zmuszony teraz Salik.

• Kolejna próba Radzio, ale ponownie broni Laskowski.

• Surdykowski nie doczeka się trzeciej bramki, bo doznał urazu. Zmienia go Pietroń.

• Kolejna niewykorzystania okazja Wigier! Radzio z bliska uderzył na bramkę, ale świetnie spisał się Laskowski!

• Surdykowski poluje na hattricka, ale tym razem na przeszkodzie stanął mu Salik.

• Starają się zdobyć bramkę kontaktową piłkarze Wigier. Strzał Radzio przeszedł jednak nad poprzeczką.

• Zaostrza nam się widowisko, żółtą kartką ukarany teraz Tarnowski.

• I było groźnie! Na wysokości zadania stanął jednak Laskowski, który dwukrotnie uchronił swój zespół przed utratą bramki!

• Żółta kartka dla Piątka za faul na Mackiewiczu przed polem karnym. Będzie groźnie.

• Jakóbowski ukarany za "symulkę"

• W odpowiedzi w ataku goście. Uaktywnił się Mackiewicz, jednak z jego dośrodkowaniem poradzili sobie obrońcy Bytovii. Po chwili ze strzałem zawodnika Wigier poradził sobie Laskowski.

• W ataku gospodarze, jednak uderzenie Jastrzembskiego minęło bramkę Wigier.

• W odpowiedzi rzut rożny dla gospodarzy.

• Okazja dla Wigier z rzutu wolnego. Obyło się jednak bez zagrożenia dla Bytovii.

• Początek drugiej połowy. Mecz skończy się dzisiaj ze sporym opóźnieniem.

• Po upływie ośmiu doliczonych minut sędzia kończy pierwszą połowę.

• Sporo dzieje się w tych ostatnich minutach przed przerwą, ale w rolach głównych obaj bramkarze.

• W doliczonym czasie gry pierwszej połowy starają się atakować goście, ale dobrze dysponowany jest Laskowski, który zastąpił kontuzjowanego Oszmańca.

• Doliczone aż osiem minut, z powodu długiej przerwy przy opatrywaniu Oszmańca!

• Goooool! Surdykowski pokonuje Salika z 11 metrów!

• Rzut karny dla Bytovii po faulu na Jakóbowskim!

• Gra nadal ostra. Tym razem żółta kartka dla Surdykowskiego.

• Zmiana w zespole Wigier. Bogusz również ucierpiał w starciu, po którym z boiska zszedł Oszmaniec, ale wytrzymał na boisku do tej pory. W jego miejsce Sernas.

• Laskowski dalekim wybiciem wprowadził piłkę aż pod pole karne Wigier, ale tam obrońcy poradzili sobie z Surdykowskim.

• Rafalskis ma już na koncie żółtą kartkę, ale nadal gra bezpardonowo.

• Kolejna okazja Bytovii, tym razem sytuację ratuje Salik.

• Mogło być 2:0, ale po niezbyt fortunnej interwencji obrońcy gości piłka minęła bramkę Wigier.

• Kolejne przewinienie i tym razem ukarany piłkarz gości - Maksims Rafalskis

• Żółtą kartką ukarany Daniel Mąka

• Konieczna była zapowiada zmiana. Laskowski zastępuje Oszmańca.

• Oszmaniec nabawił się urazu przy starciu z piłkarzem rywali. Wydaje się, że będzie konieczna zmiana bramkarza.

• Bo ładnej akcji Mąka dośrodkował w pole karne Wigier, a tam doskonale znalazł się Surdykowski, który wpakował piłkę do siatki.

• Gooooool! Surdykowski daje Bytovii prowadzenie!

• Bardzo dobra okazja dla gości, ale doskonałą interwencją popisał się Oszmaniec!

• Próba ataku gospodarzy, ale radzą sobie obrońcy Wigier.

• Początek spotkania spokojny, nie dzieje się wiele ciekawego. Miejmy nadzieję, że piłkarze dostarczą nam jeszcze emocji na zakończenie jesieni w pierwszej lidze.

• Początek spotkania!

• Bytovia - Wigry

• Znamy już składy obu zespołów. Rezerwa Bytovii: Tomasz Laskowski, Mariusz Kryszak, Daniel Gołębiewski, Mateusz Michalski, Michał Pietroń, Artur Wojach i Kacper Łazaj. Rezerwa Wigier: Hieronim Zoch, Adrian Karankiewicz, David Makaradze, Darvydas Sernas, Maciej Wasilewski, Kamil Wenger i Mateusz Żebrowski.

• Witamy w relacji na żywo z ostatniego w tym roku starcia pierwszej ligi w Bytovie, w którym miejscowa Bytovia podejmuje Wigry Suwałki. Kto okaże się lepszy w starciu beniaminków?