Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Bytovia Bytów

Chojniczanka Chojnice

2

Bytovia Bytów

0

• Sędzia gwiżdże i kończy mecz. Chojniczanka wygrywa zasłużenie udowadniając, że jest zespołem o wiele lepszym od Bytovii.

• Wspaniale broni Misztal!

• Rzut wolny dla Bytovii. Około 20 metrów do bramki. Jedna z ostatnich szans na uratowanie honoru. A do meczu doliczone zostają dwie minuty.

• Jakóbowski próbuje dośrodkować, ale piłkę wybija obrońca. Jest rzut rożny.

• Mikołajczak ogrywa jak chłopaków z przedszkola defensywę Bytovii, odgrywa do Iwanickiego, a ten pokonuje bramkarza. 2:0! trybuny szaleją

• Iwanicki za Gancarczyka. Owacja na stojąco !

• Gancarczyk strzelał na wiwat! Bardzo niecelnie.

• Może teraz, kiedy piłkę wprowadzać do gry będzie Misztal Chojniczanka złapie trochę oddechu.

• Od dobrych kilku minut trwa oblężenie bramki Mistala. Róg za rogiem, akcja za akcją

• Jastrzembski brzydko faulował.

• Pietroń za Bąka

• Kolejny raz chamsko faulowany Lisowski, ale sędzia uznał, że obejdzie sie bez kartki. To już taki 3 faul tego zawdonika.

• Od bramki grę wznowi Misztal.

• Następny rzut rożny dla Bytovii po bardzo dobrej akcji.

• Lisowski potrzebuje pomocy medycznej.

• Gołębiewski za Mąkę.

• Rzut rożny dla Chojniczanki. Na trybunach gromkie JESZCZE JEDNE, JESZCZE JEDEN.

• Żólta kartka dla Wilczyńskiego za brzydki faul na Lisowskim.

• Zmiana w Chojniczance. Schodzi Siemaszko, a zastępuje go Radler.

• Chojniczanka wyprowadzała kontrę. Faulowany Mikołajczak.

• Kolejny faul-widmo, ale kartka zółta przyznana Pietruszce.

• Udział w dzisiejszym spotkaniu zakończył Niedziela. Szansę dostaje FECIUCH.

• Faulowany Niedziela w taki sam sposób jak faulował Kieruzel chwilę temu. Zawodnik z Bytowa kartki nie otrzymał, a Kieruzel chwilę wcześniej tak.

• Sędzia nie pozwala dzisiaj grać w piłkę. Każde dotknięcie to faul. Zółtko dal Kieruzela.

• Zamieszanie pod bramką Małkowskiego strzał oddawał Markowski, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

• Faulowany Siemaszko w okolicach koła środkowego. Będzie wrzutka Pietruszki.

• Piękna akcja Bytovii zakończona strzałem w poprzeczkę Jakóbowskiego.

• Okolica 20 metra od bramki faulowany zawodnik Bytovii. Strzał w mur i kontra Chojniczanki, zakończona wybiciem w trybuny.

• Strzał w Słupek, piłka wraca do Hirsza, który oddał kolejny strzał,a z linii bramkowej wybijał Kieruzel.

• Po faulu na Niedzieli, piłkę wrzucał Pietruszka. Duże zamieszanie pod bramką Małkowskiego, ale szczęście dopisało Bytovii i bramkarz może wznowić grę.

• Oskrzydlająca akcja Lisowskiego kończy się podaniem do bramkarza.

• Brzydko faulowany taktycznie Mikołajczak. Złe zachowanie sędziego, który nie jest konsekwentny.

• W posiadaniu piłki Bytovia. Widać, że są bardzo zmotywowani. W końcu grają w jednego wiecej.

• Pierwsza akcja Chojniczanki. Pietruszka dośrodkowywał, a Mikołajczak strzelał.

• W przerwie zmieniony Kryszak przez Hirsza.

• Drugą połowę zaczną gospodarze. Krasny dał znak i możemy grać!

• W tym momencie sędzia kończy pierwszą połowę. Zapraszamy za 15 minut!

• Niedokładna wrzutka mija bramkę.

• Mnóśtwo kontrowersji. Sędzia zachowuje się jakby oglądał inny mecz. Wolny dla gości.

• Czas doliczony to 2 minuty.

• Małkowski wznowił grę, ale przesadził z mocą i po prostu oddał piłkę Misztalowi

• Znowu Mikołajczak i jeszcze jeden róg.

• Strzał Mikołajczaka i kolejny korner.

• Strzelał Zawistowski i wywalczył rzut rożny.

• Na boisku leży Kieruzel. Pomoc medyczna już w drodze.

• Obraz meczu diametralnie się zmienił. W ataku Bytovia , a Choniczanka liczy na kontrę.

• Druga żółtą kartkę ogląda Czerwiński i musi opuścić boisko.

• Mikołajczak również ukarany zółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Brutalny faul na Mikołajczaku. Sprawca Juraszek i dostaje zółtą kartkę.

• Znakomita akcja w obronie Niedzieli, który powstrzymał pędzącego Jakóbowskiego.

• Czerwiński fauluje taktycznie i ogląda żółtko.

• Czerwiński obija piłką rękę Jakóbowskiego i jest rzut wolny.Szybko wznowiona gra przez gospodarzy. Mikołajczak do Niedzieli, ale ten fatalnie dosrodkowuje.

• Od kilku minut mecz toczy się głownie w środku boiska. Nieco słabszy fragment gry obu drużyn.

• Fatalnie wykonany wolny, co skutkowało przejęciem piłki przez Jakóbowskiego. Zawistowski ratował się faulem i został ukarany żółtkiem

• Około 20 metrów do bramki Bytovii. Zawistowski wrzucił piłkę, ale ręką zagrał zawodnik gości. Kolejny wolny około 18 metrów do bramki.

• Żółtą kartką ukarany Daniel Mąka za brzydki faul na Mikołajczaku.

• Atak Chojniczanki. Niedziela wpada w pole karne, odgrywa do Siemaszki. Ten strzela, ale znakomicie spisuje się bramkarz.

• Na tym etapie meczu stroną przeważającą są gospodarze i to oni są bliżsi zdobycia bramki na 2:0 niż goście wyrównania.

• Faulowany Siemaszko w tym samym miejsc,u, z którego asystował Zawistowski. Mamy powtórkę z rozrywki. Tym razem wrzutka nieco gorsza i piłka zostaje wybita.

• Akcja Bytovii .Jakóbowski pędził lewą stroną, ale jego dośrodkowanie pozostawiało wiele do życzenia.

• Wysoki presing gospodarzy skutkuje odbiorem piłki i teraz to oni są w posiadaniu piłki.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Około 40 metrów do bramki. Zawistowski wrzuca piłkę a, akcję kończy strzałem Marek Gancarczyk!!!

• Zaznaczyła się mała przewaga Drutexu. Gospodarze próbują szczęścia w kontrach.

• Kontra Chojniczanki. Mikołajczak dokonał złego wyboru i stracił piłkę.

• Kombinacyjne rozegranie rzutu rożnego, ale piłka znowu ląduje poza boiskiem. Kolejny róg.

• Piłka zostaje wybita poza linię końcową i korner dla gości!

• Kolejny rzut wolny dla Bytovii. Około 25 metrów do bramki Misztala.

• Mecz jest bardzo wyrównany od pierwszych minut. Co chwile atakują jedni i drudzy. W tym spotkaniu z pewnością padną bramki!

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy piłka odbita od obrońców. Bytovia kontynuuje akcję. Na boisku leży zawodnik Chojniczanki, który potrzebuje pomocy lekarskiej.

• Akcja przeprowadzona przez gości lewym skrzydłem kończy się pierwszym rzutem rożnym w tym meczu.

• Strzelał Zawistowski. Piłka uderzyła w obrońcę i znowu w posiadaniu piłki Chojniczanka.

• Chojniczanka utrzymuje się przy piłce zmuszając Bytovię do wysokiego presingu.

• Wrzutka, która nie dała żadnej korzyści gościom. W posiadaniu piłki gospodarze, którzy budują atak pozycyjny.

• Faulowany zawodnik Bytovii około 40 metrów od bramki Misztala.

• Pierwsza akcja Chojniczanki. Mikołajczak drybluje, podaje do Siemaszki, a ten wrzuca w pole karne. Bramkarz łapie piłkę!

• Stadion wypełniony po brzegi, również z sektor gości został zapełniony przez kibiców Bytovii.

• Od środka rozpocznie drużyna gości. Sędzia daje znak i zaczynamy!

• Zawodnicy wychodzą na płytę boiska, zajmują swoje pozycję, a w tym samym czasie kapitanowie obu drużyn zostali zaproszeni przez sędziego na losowanie.

• Za niespełna 15 minut sędzia Krasny z Krakowa da znak do rozpoczęcia meczu. Zawodnicy schodzą do szatni.

• chojna

• Obie drużyny podczas rozgrzewki.bytovia

• Gospodarze wystąpią w swoich tradycyjnych żółto-czerwonych strojach, natomiast goście będą grali na czarno. Dzisiaj w Chojnicach jest bardzo zimno, temperatura oscyluje w granicach 4 stopni Celsjusza. Tymczasem prezentujemy ławki rezerwowych! Rezerwa Chojniczanki : Michał Dumieński, Krystian Feciuch, Paweł Iwanicki, Przemysław Laskowski, Rafał Majtyka, Błażej Radler. Rezerwa Bytovii: Mateusz Oszmaniec, Daniel Gołębiewski, Robert Hirsz, Mateusz Michalski, Michał Pietroń, Artur Wojach, Adrian Wróblewski.

• Aby lepiej zapoznać się z wagą dzisiejszego spotkania zachęcam do przeczytania zapowiedzi przedmeczowej. Zapowiedz

• Witamy ze stadionu przy Mickiewicza 12 z Chojnic. Już za niecałe 30 minut rozpocznie się spotkanie między miejscową Chojniczanką, a Bytovią Bytów. Mecz określany mianem DERBÓW POMORZA.