3

GKS Tychy

0

• Koniec meczu. Chojniczanka pewnie pokonała u siebie GKS Tychy 3:0

• Zawodnik Chojniczanki wychodził sam na sam z bramkarzem, został on faulowany. Grzybek z żółtą kartką.

• Ostatnie minuty meczu. Rzut rożny dla Gks-u. Czy goście strzelą bramkę honorową?

• Sędzia doliczył 3 minuty !

• 3:0 Chojniczanka ma mecz pod kontrolą. Prawdopodobnie drużyna trenera Pawlaka zdobędzie pierwsze trzy oczka przed własną publicznością w tym sezonie.

• Faulowany Iwanicki 25 metrów od bramki, potrzebna jest pomoc medyczna.

• Niedziela w uliczkę do Czerwińskiego, a ten płaskim strzałem kończy akcję i podwyższa na 3:0

• Wślizg Markowskiego na żółtą kartkę.

• Rzut rożny Gks-u. Pewnie wychodzi Misztal i łapie piłkę.

• Mikołajczaka zastępuje Lisowski. Znak trenera Pawlaka, żeby zastosować obronę do końca meczu.

• Wrzucał Gancarczyk a Markowski uderzał głową na bramkę. Pech chciał, że niecelnie.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Schodzi Mączyński, wchodzi Szczęśny

• Dzisiejszego dnia sędzia z Legnicy jest dobrze dysponowany. Panuje nad wydarzeniami na boisku i póki co nie popełnił błędu.

• Po wrzutce kolegi, Kowalczyk strzela głową, ale strzał był zbyt słaby, dlatego Misztalowi udało się obronić.

• Podenerwowani goście próbują złapać kontakt z Chojniczanką. Niestety nic nie wskazuje na to, że osiągną swój cel.

• Strzelec drugiej bramki musi opuścić boisko wskutek urazu, którego doznał. W jego miejsce Iwanicki!

• Rybski doznał kontuzji i potrzebuje pomocy lekarza.

• Piękna akcja Chojniczanki Mikołajczak wypuszcza w uliczkę Rybskiego a ten z chirurgiczną dokładnością umieszcza piłkę w siatce! 2:0

• Zmiana w zespole gości. Udział w meczu kończy Wodecki, a szansę dostaje Ruskovsky.

• Zmiana w zespole Chojniczanki. Schodzi Siemaszko, wchodzi Radler. Trener Pawlak ma zamiar bronić 1-bramkowej przewagi już na tym etapie meczu?

• Grozna kontra Chojniczanki, która wychodziła 2 na 1 z obrońcą. Powinno być 2:0. Niestety niedokładne podanie..

• Kowalczyk strzela z ostrego kąta, ale Misztal na posterunku. Korner.

• Korner dla Chojniczanki po solowej akcji Gancarczyka.

• Okres meczu, w którym zauważyć można dużo walki w środku pola.

• Wrzutka NIedzieli, główka Rybskiego, ale na nieszczęście kibiców z Mickiewicza pudło.

• Inicjatywę przejeli goście, którzy raz po raz nękają obronę Chojniczanki. Gospodarze próbują odgryzać się jakimiś kontrami.

• Zapowiadała się dobra akcja Gks-u. Wszystko popsuł sędzia, który odgwizdał spalonego.

• Rzut rożny dla tyszan.

• Zmiana w zespole Gks-u.

• Goście zaczną drugą połowę meczu. Wyglądają na bardzo zdeterminowanych. CZAS START !

• przerwa

• Sędzia kończy pierwszą połowę. Drużyny schodzą do szatni. Chojniczanka na prowadzeniu. Zapraszamy za kwadrans.

• Czas doliczony to 1 minuta.

• Brutalny faul zawodnika z Tych.

• Dośrodkowanie Kowalczyka ale z bramki wychodzi Misztal i łapie piłkę.

• Jankowski potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

• Gks próbuje natychmiast odpowiedzieć lecz nie widać w tym jakiejś konkretnej koncepcji.

• Mikołajczak w górny prawy róg bramki i mamy 1:0!

• Rybski okiwał obrońcę tyszan i jest rzut karny !!!

• W odpowiedzi Chojniczanka, która atakami prawym skrzydłem szuka swojej szansy. Pilkarze popularnej Chojny wywalczyli rzut rożny.

• Strzela Trochim zza pola karnego. Misztal pewnie łapie piłkę.

• Okres meczu, w którym goście mają więcej do powiedzenia. Na trybunach widać lekkie rozgoryczenie.

• Kowalczyk dostaje piłkę na 10 metrze od bramki ale na posterunku był Markowski, który wybił piłkę poza linię końcową. Rzut rożny!

• Strzał Chyły z 30 metrów, kapitalnie broni bramkarz. Kolejny korner.

• Dobra akcja gospodarzy, rozklepali w środku pola gości, po czym Rybski dochodzi do strzału. Niestety rykoszet i róg.

• Strata Chojniczanki, kontra gości ale w porę interweniował obrońca wybijając na korner.

• Brutalnie faulowany Mikołajczak, żółty kartonik ogląda Bocian.

• Strzał Trochima z 25 metrów, fantastycznie broni Misztal, korner dla Gks-u.

• Okres spokojniejszej gry. Chojniczanka buduje atak pozycyjny a tyszanie czekają na błąd, który mogliby wykorzystać szybką kontrą.

• Faul Taktyczny Siemaszki. Mogła być kontra Gks-u.

• Rzut wolny dla Gks-u około 35 metrów do bramki Rafała Misztala. Może być groznie.

• Kowalczyk pięknie minął obrońcę Chojniczanki i runął w polu karnym. Symulacje nie są mu obce.

• Dużo niedokładności w grze Chojniczanki, co skutkuje licznymi stratami. Gospodarze dominują.

• Grozna akcja Chojniczanki. Gancarczyk wrzuca ale piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

• Rzut rożny dla Chojny.

• Presing gospodarzy, w efekcie odzyskana piłka.

• Faul taktyczny.

• Pierwsza akcja Gks-u, Kieruzel wybija piłkę. Kontra, Chojniczanki i faulowany Siemaszko.

• Gospodarze starają się przejąć inicjatywę od początku meczu.

• Pierwsza akcja Chojniczanki, ale Piotr Misztal pewnie łapie piłkę.

• Pan Opaliński gwiżdże i Chojniczanka zaczyna mecz.

• roch

• roch

• Zawodnicy obu ekip udali się już do szatni. Za chwilę zaczynamy !

• Ciekawostka W dzisiejszym spotkaniu zagrają przeciwko sobie dwaj bracia. Rafał Misztal w zespole gospodarzy i Piotr Misztal w drużynie Gks-u.

• fani

• Niecałe 20 minut do rozpoczęcia meczu. Trybuny powoli wypełniają się kibicami Chojniczanki. Grupa fanów z Tych jest jeszcze w drodze.

• Ławka rezerwowych Chojniczanki: Dumieński, Grela, Iwanicki, Lisowski, Piechowiak, Laskowski, Radler. Ławka rezerwowych Gks-u: Igaz, Nitkiewicz, Dymowski, Otręba, Ruskovsky, Szczęsny, Smółka.

• mks

• Gks Tychy

• W Chojnicach około 20 stopni. Idealna pogoda do grania. Na rozgrzewkę właśnie wybiegli zawodnicy jednej jak i drugiej drużyny.

• Dzień dobry! Witam ze Stadionu Miejskiego w Chojnicach. Za około pół godziny początek spotkania między miejscową Chojniczanką a Gks-em Tychy.