Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Pogoń Siedlce

5

Pogoń Siedlce

0

• KONIEC MECZU! CHOJNICZANKA DEKLASUJE POGOŃ SIEDLCE!

• W końcowce meczu Lisowski wbiegł w pole karne, wysunał do Siemaszjki, a ten fatalnie skiksował. Mogł być hat-trick.

• Trzy minuty zostają doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Co ten Piechowiak robi ?! Mija zawodników jak tyczki na treningu, potem oddaje strzał, ale został on zablokowany.

• Teraz tak dla odmiany rzut rożny dla Pogoni. :)

• Piechowiak strzela technicznie i z dużymi problemami piłkę wybija Tobjasz.

• Znowu szarżował Siemaszko, ale tym razem bez żadnej korzyści.

• Aliu DJALO potrzebuje pomocy medyka.

• Piechowiak drybluje, a obrońca wybił piłkę na róg!

• Niedziela schodzi z boiska, a w jego miejsce wchodzi Piechowiak!

• W odpowiedzi Chojniczanka! Pietruszka wrzucał do Iwanickiego, ale ten znowu nie zdążył.

• Kolejna sytuacja sam na sam zawodnika Pogoni, ale znowu Misztal broni!

• Na boisku melduje się Feciuch! Schodzi Tomasz Mikołajczak!

• Błąd Zawistowskiego, który zagrywał do bramkarza. Pomylił się i w konsekwencji sam na sam wyszedł zawdonik Pogoni, ale Misztal kapitalnie obronił.

• Kapitalna akcja Chojniczanki Siemaszko do Iwanickiego, a ten podaje do Mikołajczaka! 5:0!!!!

• Niedziela znowu drybluje i wrzuca piłkę w pole karne, a tam strzałem szczupakiem Iwanicki minimalnie pudłuje.

• Iwanicki za Gancarczyka!

• Znowu Kieruzel strzelał głową. Było bardzo blisko.

• Zawistowski oddawał strzał, ale po rykoszecie piłka wyszła poza boisko. KORNER !

• Pietruszka krosowo podawał do Siemaszko, który zgrął piłkę głową, a Niedziela strzałem przewrotką kończył akcję. W bramce bardzo dobrze zachował się Tobjasz.

• Mikołajczak zgRywa do Siemaszki,a ten kończy strzłaŁem głową!! 4:0!!!!!!!!!!

• Znowu korner dla gospodarzy. Bardzo dobrą akcję przeprowadził Mikołajczak.

• Strzał na wiwat oddał przed chwilą Tataja.

• Kieruzel doszedł do strzału, ale strzelił wprost w bramkarza.

• Lisowski przedzierał się prawą stroną i wywalczył rzut rożny!

• Kolejna grozna akcja gospodarzy. Lisowski wrzuca piłkę, a Gancarzyk minimalnie pudłuje.

• Na boisku melduje się Tataj. Zmienia on Tarachulskiego.

• Fatalnie rozegrany rzut wolny. Zawistowski wystawił piłkę Lisowskiemu, ale ten strzelił w trybuny.

• Faulowany Siemaszko około 25 metrów do bramki. Zawistowski przymierza się do wykonania stałego fragmentu gry.

• Lisowski potrzebuje pomocy medycznej. Starał się wybić piłkę, ale niefortunnie trafił w stopę Wójcika.

• Rzut rożny,zamieszanie w polu karnym, a tam ekwilibrystycznym strzałem z przewrotki Siemaszko podwyższa na 3:0!

• Gancarczyk wyszedł sam na sam ,ale bramkarz obronił.

• Piłka wybita z obrony, automatycznie opanował ją Siemaszko, który zagrłą do Mikołajczaka, a ten padł w polu karnym. Faulu nie było, a piłkę dobijał Zawistowsk. Niecelnie!

• A teraz strzelał Wójcik, ale bardzo niecelnie.

• Gospodarze od początku rzucili się do ataku. Widać, że chcą strzelić trzecią bramkę i szybko zakończyć sprawę.

• Wykonanie tego rzutu wolnego pozostawia wiele do żczenia.

• Faulowany Mikołajczak w swojej pierwszej akcji w drugiej połowie. Blisko do bramki Tobjasza.

• Zmiana w Pogni Siedlce! Wójcik wchodzi za Dybca!

• Drugą część meczu rozpoczną gospodarze! Pan Bukowczan dał znak i możemy grać!

• Zawodnicy opuścili szatnię i za chwilę sędzia da znak do rozpoczęcia II połowy meczu!

• Tobjasz obejrzał kartkę za faul na Gancarczyku.

• W tym momencie sędzia kończy pierwszą połowę!

• 46 minuta meczu i Mikołajczak podwyższa na 2:0!

• W polu karnym faulowany Gancarczyk i jest rzut karny dla gospodarzy!

• Przed kilkoma chwilami ładnie podawał Czerwiński do Mikołajczaka, a ten zgrał na strzał piłkę Niedzieli, ale ten niecelnie strzelał.

• 5 minut pozostało do końca pierwszej połowy. Mecz się wyrównał i jesteśmy świadkami bardzo dobrego widowiska.

• Misztal jest w formie. Fantastyczna parada bramkarza gospodarzy, który sparował piłkę na rzut rożny. Z 3 metrów Tarachulski strzelał, ale tak jak mówiłem. Misztal na posterunku!

• Goście chyba się obudzili. Starają się coraz częściej atakować gospodarzy.

• Żółta kartka dla Mikołajczaka, który niepotrzebnie faulował Dzięgielewskiego.

• Akcja Chojniczanki! Niedziela wykłada piłkę Siemaszce, ale ten myli się nieznacznie i w posiadaniu goście.

• Po rzucie wolnym goście utrzymali się przy piłce. Ponadto Dialo bardzo dobrze przedarł się przy linii końcowej i zdołał wyłożyć piłkę Dzięgielewskiemu, który oddał celny strzał. W bramce świetnie spisał się Misztal!

• Piłka adresowana do Mikołajczaka, który nie zdołał przyjąć piłki i jeszcze sfaulował Dybca. Ciężar gry został szybko przeniesiony na połowę gospodarzy, a tam niepotrzebnie, blisko bramki faulowany był Dialo.

• Obity obrońca Pogoni i jesteśmy świadkami kolejnego rzutu rożnego dla gospodarzy.

• Mecz trochę się uspokoił, gospodarze klepią piłkę na środku boiska, od czasu do czasu robiąc jakiś wypad pod bramkę rywala.

• Gospodarze bezapelacyjnie dominują na boisku. Udowadniają swoją wyższość piłkarska. Goście nie potrafią skonstruować żadnego ataku pozycyjnego. Chociaż teraz Dzięgielewski zdecydował się na strzał z dystansu i trzeba przyznać, że gdyby więcej precyzji to mogłoby być groznie.

• Gancarczyk uwikłany w drybling osiąga swój cel! Jest rzut rożny!

• Stałe fragmenty gry nie przynoszą dzisiaj korzyści obu drużynom.

• Długie krosowe podanie do Pietruszki. Zle opanował on piłkę, ale udało się wywalczyć rzut rożny.

• Brzydki faul Dziubińskiego, który wślizgiem sfaulował Gancarczyka.

• Gospodarze mają wynik i próbują oddać trochę pola do gry Pogoni, wyczekując na kontry.

• Dzięgielewski uderza na bramkę Misztala. Niestety strzał był zbyt łatwy dla bramkarza. Kontra Chojniczanki! Piłka posłana do Mikołajczaka, który wywalczył róg.

• Tobjasz wybija piłkę przed siebie. Trafia ona do Lisowskiego, który spanikował i wybił ją na rzut rożny. Korner dla gości.

• Ależ rozegranie! Zawistowski do Mikołajczaka, który wystawił Siemaszce, a ten minimalnie spudłował.

• Gospodarze w natarciu! Gancarczyk wywalczył rzut rożny. Tymraze wykonywać będzie Zawistowski.

• Kolejna grozna akcja Chojniczanki. Niedzielawpadł w pole karne, ale zawahał się i nie oddał strzału, co poskutkowało stratą.

• Gol! Strzelcem Bartłomiej Niedziela! Piękna akcja Siemaszki i Mikołajczaka. Ostatecznie akcję skończył strzałem do pustej bramki Niedziela!

• Teraz korner wykonywać będą gospodarze. Pietruszka przy piłce. Wrzucił, ale nic z tego nie wyniknęło. Po chwili Chojniczanka znowu przy piłce.

• Djalo do Dzięgielewskiego, który wpadł w pole karne. Starał się dośrodkować, ale obrońcy wybili piłkę i rzut rożny dla Siedlec. Stały fragment gry bez jakiejkolwiek historii.

• Pierwszy strzał w światło bramki odnotowany w 6 minucie meczu. Gancarczyk strzelał z około 20 metrów. Do Marka zagrywał Mikołajczak. W bramce świetnie spisał się Tobjasz.

• Faulowany Mikołajczak koło linii środkowej boiska. Pierwsze 5 minut raczej spokojne. Jedni i drudzy starają się dobrze wejść w mecz.

• Drużyna gospodarzy stara się przejąć inicjatywę, utrzymując się przy piłce w środkowej części boiska. Goście skutecznie stosują wysoki pressing.

• Pierwsza akcja Chojniczanki. Lisowski do Siemaszki, który wywalczył tylko wrzut z autu na wysokości pola karnego.

• Od środka rozpoczną goście! Arbiter gwiżdże i zaczynamy pierwszą połowę meczu 18 kolejki I ligi.

• Przed chwilą piłkarze pojawili się na murawie i zajmują swoje miejsca. Kapitanowie obu zespołów zostali zaproszeni przez sędziego do losowania.

• Około 10 minut do rozpoczęcia spotkania. Zawodnicy schodzą do szatni po ostatnie wskazówki trenera.

• Chojniczanka wystąpi w swoich tradycyjnych żółto-czerwonych strojach, a Pogoń zagra na niebiesko.

• Tymczasem prezentujemy ławki rezerwowych! Chojniczanka: Michał Dumieński, Krystian Feciuch, Paweł Iwanicki, Przemysław Laskowski, Mateusz Piechowiak, Błażej Radler. Pogoń: Karol Budzikur, Damian Guzek, Piotr Krawczyk, Michał Ogrodnik, Robert Pisarczuk, Maciej Tataj, Krystian Wójcik.

• Chciałbym poinformować i przeprosić Państwa, że podczas relacji nie ukażą się żadne zdjęcia z placu gry. Powodem są problemy techniczne.

• Tymczasem piłkarze obu drużyn zameldowali się na płycie głównej boiska, by zacząć rozgrzewkę!

• Ciężkie zadanie czeka na jednych i drugich, ponieważ jest bardzo zimno, widoczność lekko utrudniona za sprawą od rana panującej mgły. Poza tym wilgotność powietrza jest bardzo wysoka, która waha się w okolicach 90%. Natomiast odczuwalna temperatura to około 0 stopni Celsjusza. Pogoda na pewno nie pomoże dzisiaj temu widowisku.

• Witamy ze stadionu przy Mickiewicza 12 w Chojnicach. Za około 40 minut rozpocznie się mecz 18 kolejki zaplecza Ekstraklasy. Miejscowa Chojniczanka podejmie Pogoń Siedlce – beniaminka I ligi! Dla obu drużyn to spotkanie rozpoczyna rundę wiosenną, czyli rewanżową sezonu 2014/15. Skoro o rewanżu mowa, to zachęcam Państwa do lektury, aby lepiej zapoznać się z wagą dzisiejszego starcia.ZAPOWIEDZ