Chrobry Głogów

0

Bytovia Bytów

0

• KONIEC SPOTKANIA! Chrobry Głogów bezbramkowo remisuje z Bytovią Bytów w meczu 23. kolejki 1. ligi!

• Michał Bednarski przyjął piłkę, pognał z nią na bramkę Bytovii, ale koniec końców został złapany na spalonym.

• Sędzia doliczył dwie minuty d regulaminowego czasu gry.

• Damian Sędziak pędził jeszcze na bramkę Bytovii, ale kilka metrów przed nią pogubił się i zgubił futbolówkę.

• Ostatnia zmiana w Chrobrym Głogów, za Marcela Gąsiora wejdzie Robert Pisarczuk.

• Rzut rożny dla Bytovii, dośrodkowanie na pole karne Chrobrego, ale futbolówkę pewnie wyłapuje Sławomir Janicki.

• Stepan Hirskyj ukarany żółtą kartką.

• Wrzutka w kierunku Daniela Mąki, zmiennik Jakóbowskiego był w okolicach siódmego metra, ale piłka po jego strzale powędrowała wysoko nad poprzeczką.

• Zmiana także w Chrobrym, za Tomasza Zająca wejdzie Michał Bednarski.

• Zmiana w Bytovii, schodzi Michał Jakóbowski, wejdzie za niego Daniel Mąka.

• Łukasz Bogusławski został ukarany żółtą kartką za faul na Januszu Surdykowskim.

• Janusz Surdykowski zdecydował się na uderzeniu z dystansu, ale trafił w sam środek bramki gospodarzy.

• Zmiana w Chrobrym, boisko opuści Wołodymyr Hudyma, zastąpi go Stepan Hirskyj.

• Co za okazja Bytovii! Wołodymyr Hudyma niefortunnie stracił piłkę, a błąd ten wykorzystali goście, dokładniej Paweł Buzała, który przejął ją i zagrał do Mateusza Kryszaka. Ten z kolei zrobił coś nieprawdopodobnego i w niemal stuprocentowej sytuacji...minął się z futbolówką.

• Paweł Buzała znalazł się w świetnej sytuacji, aby oddać strzał na bramkę Chrobrego, ale w porę ubiegł go Sławomir Janicki, dla którego szczęśliwie niebezpiecznie wyglądające, dalekie wyjście z własnej bramki okazało się dobrym rozwiązaniem.

• Tomasz Zając wbiegł w pole karne Bytovii, ale nie oddał strzału na bramkę gości gdyż w ostatniej chwili wybili ją defensorzy tej drużyn.

• Strzał głową Janusza Surdykowskiego, który uderzał piłkę po rzucie rożnym. Na aut wybijają ją jednak obrońcy Chrobrego.

• Obraz gry nie uległ zmianie po pierwszej połowie. Nadal oglądamy mało groźnych sytuacji bramkowych, oba zespoły nie potrafią stworzyć dziś dużego zagrożenia.

• Sędziak zagrał w kierunku Piotrowskiego, ten wrzucił piłkę w pole karne Bytovii, ale żaden gracz Chrobrego do niej nie dopadł.

• Paweł Buzała ukarany żółtą kartką.

• Wołodymyr Hudyma efektowanie złożył się do strzału z dystansu i uderzał z 25 metrów. Defensorzy Bytovii poradzili sobie jednak z tym uderzeniem.

• Dośrodkowanie w pole karne Chrobrego Mariusza Kryszaka, do piłki dopada Łukasz Wróbel, ale wywalczył w tej sytuacji tylko rzut rożny.

• "Piłeczka" jest po drugiej stronie, tym razem strzał oddał bowiem Wojciech Wilczyński, ale futbolówkę na róg wybił Sławomir Janicki.

• Ależ groźnie pod bramką Bytovii! Tomasz Zając oddał piękny strzał, po którym piłka kierowała się w samo okienko bramki, ale w ostatniej chwili jak struna wyciągnął się Wojciech Pawłowski i obronił!

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu, za Artura Formellę wejdzie Paweł Buzała.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Sędzia zakończył pierwszą połowę. Do przerwy Chrobry Głogów bezbramkowo remisuje z Bytovią Bytów.

• Mariusz Kryszak ładnie uderzył z rzutu wolnego, piłka minęła ustawionych w murze piłkarzy Chrobrego i wylądowała prosto w rękawicach Sławomira Janickiego.

• Sędziak zgrał futbolówkę do Zająca, który mógł trafić w tej sytuacji do siatki rywali! Był jednak mocno naciskany przez przeciwników i kiedy oddał strzał piłka musnęła poprzeczkę i wyszła na aut.

• Hudyma zagrał piłkę w kierunku Michalca, a ten jednym podaniem chciał skierować ją w pole karne Bytovii. Żaden z piłkarzy gospodarzy nie zamknął jednak tej akcji.

• Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu, Michał Jakóbowski ukarany za faul na Damianie Sędziaku.

• Zając brzydko sfaulowany przez Wróbla, a gwizdek sędziego milczy. Ta decyzja bardzo nie spodobała się kibicom Chrobrego.

• Do końca pierwszej połowy pozostał nieco ponad kwadrans, ale jak na razie na zmianę wyniku się nie zapowiada.

• Mateusz Hałambiec faulował rywala, sędzie podyktował rzut wolny dla gości. Ten stały fragment gry wykonywał Mariusz Kryszak, ale piłka nawet nie dotarła do któregoś z graczy Bytovii.

• Bardzo niecelny strzał Radosława Jasińskiego na bramkę Chrobrego. Grę od własnej bramki wznowi Sławomir Janicki.

• Wieje nudą na stadionie w Głogowie...Gra znów toczy się przede wszystkim w środku pola. Zero groźnych sytuacji po obu stronach.

• W sektorze gospodarzy słychać coraz głośniejszy doping. W tym kibiców gości pustki.

• Rzut rożny dla gości z Bytovii, Mariusz Kryszak trafił jednak w jednego z obrońców Chrobrego.

• Cóż za nieodpowiedzialne zachowanie Pawłowskiego. Bramkarz Bytovii wyszedł w okolice linii bocznej, gdzie chciał wyłuskać futbolówkę spod nóg Zająca. Zawodnik ten omal nie wpuścił piłki do własnej siatki, ale na jego szczęście udało mu się wybić ją na aut w ostatniej chwili.

• Bardzo nieładny faul Michała Jakóbowskiego na Wołodymyrze Hudymie. Sędzia oszczędził jednak gracza Bytovii i nie ukarał go kartką.

• Początek spotkania nie zachwyca. Na boisku widzimy dużo nieczystej walki i fauli i niestety co za tym idzie okazji bramkowych jak na lekarstwo...Mamy nadzieję, że szybko się to zmieni!

• Maciej Szewczyk próbował przedostać się pod bramkę Chrobrego, ale po drodze stracił futbolówkę na rzecz rywali.

• Zamieszanie pod bramką Chrobrego. Po faulu na Sędziaku, Damian Piotrowski uderzał z rzutu wolnego, futbolówka wylądowała jednak "na głowach" defensorów gości. Dopadł do niej jeszcze Zając, ale także nie udało mu się pokonać golkipera Bytovii.

• I znów w natarciu drużyna gości. Przed momentem Janusz Surdykowski oddał groźnie wyglądający strzał na bramkę Chrobrego, ale piłkę w porę wyłapał Sławomir Janicki.

• Bardzo ładnie tuż zza linii pola karnego strzelił Michał Jakóbowski. Piłkarz Bytovii włożył w to zagranie zbyt dużo siły, w efekcie futbolówka powędrowała wysoko ponad poprzeczkę.

• Niewiele dzieje się na początku pierwszej połowy w Głogowie. Gra toczy się przede wszystkim w środkowej strefie boiska, nie mieliśmy też jeszcze żadnej groźnej sytuacji pod którąś z bramek.

• Janusz Surdykowski został ukarany żółtą kartką.

• Podanie w pole karne w kierunku Piotrowskiego, goście wybili piłkę na róg.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy mecz!

• Rezerwowi piłkarze Chrobrego Głogów: Prus, Bednarski, Kiełb, Rybak, Pisarczuk, Oruba, Hirśkyj.

• Rezerwowi Bytovii: Laskowski, Bąk, Buzała, Mąka, Mendryś, Socha, Wojach.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Chrobry Głogów - Bytovia Bytów!

• ZAPOWIEDŹ MECZU CHROBRY GŁOGÓW – BYTOVIA BYTÓW

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów

W Głogowie zmierzą się ze sobą drużyny, które walczą o wydostanie się z kryzysu. Bytovia nie wygrała wiosną żadnego meczu i nadal pozostaje bez zdobyczy bramkowej. Chrobry Głogów także nie ma powodów do radości, bowiem ma tylko jedno „oczko”, a wiosną bilans tej drużyny nie zachwyca, bowiem zanotowała remis z Chojniczanką Chojnice 1:1, porażkę z Wisłą Płock 2:3 i Wigrami Suwałki 0:1. Jesienią głogowianie wygrali na wyjeździe z Bytovią 4:1.