Chrobry Głogów

0

Flota Świnoujście

0

• Spotkanie w Głogowie nie stało na wysokim poziomie i ostatecznie żadnej ze stron nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki. W przekroju całego meczu bezbramkowy remis można uznać za sprawiedliwy wynik.

• Koniec spotkania! Nie uświadczyliśmy bramek w Głogowie!

• Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

• Druga zmiana w Chrobrym. Szałek za Danielaka.

• Jeszcze żółta kartka dla Redy za próbę wymuszenia karnego.

• Koniec spotkania coraz bliżej. Zanosi się na bezbramkowy remis na zakończenie jesieni w Głogowie.

• Pierwsza zmiana w Chrobrym. Damian Ałdaś za Chrzanowskiego.

• Druga zmiana w zespole Floty. Retlewski wszedł w miejsce Korta.

• Nieudana próba Hałambca. Z dystansu piłkarz Chrobrego uderzył niecelnie.

• Zaczyna się rysować wyraźna przewaga gospodarzy, ale nie potrafią tego przekuć na okazje bramkowe.

• Po rzucie rożnym niecelnie uderzał jeden z piłkarzy Chrobrego. Nie było zagrożenia.

• Kolejny korner dla gospodarzy po akcji Szczepaniaka.

• Bo błędzie Niewiady, który stracił piłkę, ta trafiła do Szczepniaka, który w sytuacji sam na sam źle ją przyjął i nie zdołał wykorzystać okazji.

• Pierwsza zmiana w spotkaniu. W Flocie Brud zmieniony przez Recę.

• Z ostrego kąta uderzył Szczepaniak, ale Brljak z trudem sparował piłkę na rzut rożny.

• Akcja Chrobrego, ale uderzeni Kościelniaka pozostawiało wiele do życzenia.

• Akcje obu zespołów rozbijane są przed defensywy rywali. Spotkanie wyrównało się, po początkowej przewadze Chrobrego w pierwszych minutach drugiej połowy.

• Bardzo niecelne uderzenie Bruda minęło bramkę Skrzyniarza.

• Korner dla Chrobrego, po nim kolejny, ale nic z tego nie wynikło.

• Po rzucie wolnym zrobiło się groźnie pod bramką Floty, ale ostatecznie Brljak zatrzymał strzał Bogusławskiego.

• Brud ukarany żółtą kartką za faul na zawodniku Chrobrego.

• Akcja gospodarzy zakończona groźnym strzałem Danielaka, któremu rywale zostawili zbyt dużo swobody. Na szczęście dla Floty, piłka minęła bramkę.

• Od ataku rozpoczęła Flota. Skończyło się na rzucie rożnym, po którym nie było zagrożenia.

• Wracamy po przerwie. Od środka goście!

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie w Głogowie senne widowisko i bez goli do przerwy.

• Po rzucie rożnym dla Floty strzał zdołał oddać jeden z piłkarzy gości, ale dobrą interwencją popisał się Skrzyniarz.

• Wrzutka w pole karne z kornera, ale bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Na mocne uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Kort, bramkarz Chrobrego z trudem wybił piłkę na rzut rożny.

• Coraz bliżej końca pierwszej połowy, a na gola się nie zapowiada. Brak zagrożenia pod którąkolwiek z bramek od dobrych kilku minut.

• Rzut rożny dla Chrobrego, zakończony strzałem sprzed pola karnego, który nie sprawił problemu Brljakowi.

• Wynik nadal się nie zmienia. Piłka raz pod jednym, raz pod drugim polem karnym, ale nie przynosi to żadnego efektu.

• Indywidualna akcja Daniela zakończona została wybiciem piłki przez jednego z obrońców. Mógł wykończyć to lepiej.

• Połowa pierwszej połowy za nami. Na razie oglądamy przeciętne widowisko.

• Bylo groźnie pod bramką Floty. Po strzale Michała Ilków-Gołąba piłka minęła jednak bramkę gości.

• Pierwsza żółta kartka w spotkaniu. Za faul ukarany Ilków-Gołąb.

• Wrzutka z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym i sędzia przerywa grę po przewinieniu piłkarza Floty w szesnastce gości.

• Rzut rożny dla Floty po dobrej interwencji Skrzyniarza, który sparował piłkę na korner.

• Z upływem minut do gry zaczynają brać się także "Wyspiarze". Na razie z ich wysiłków niewiele jednak wynika.

• Więcej a ataku od początku gospodarze. Teraz akcję Chrobrego niecelnym strzałem zakończył Danielak.

• Na razie akcje pod polem karnym kończą się faulami, i mamy kolejny rzut wolny. Tym razem wrzutka Danielaka wybita przez defensorów Floty.

• W odpowiedzi okazja dla Chrobrego, też ze stałego fragmentu. Hałambiec uderzył jednak w mur.

• Flota miała rzut wolny pod polem karnym Chrobrego, ale z wrzutki nic nie wyszło i piłka w posiadaniu gospodarzy.

• Spokojny początek meczu, jak na senny piątkowy wieczór przystało.

• W Głogowie chłodno, miejmy nadzieję, że piłkarzom będzie chciało się ruszać, chociażby po to by się rozgrzać, co zaowocuje ciekawym widowiskiem.

• Początek spotkania! Gramy!

• Goście zagrają dzisiaj w biało-niebieskich strojach, gospodarze w czerwono-czarnych.

• Pogoda dzisiaj nie rozpieszcza, jest bardzo zimno, temperatura zbliża się do zera.

• Z kolei Flota zaskakująco dobrze przebrnęła przez jesienne potyczki i na chwilę obecną jest na szóstym miejscu mając na koncie dwadzieścia sześć "oczek" - tyle samo co siódma Chojniczanka i ósma Arka Gdynia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami podopiecznych Tomasza Kafarskiego i uda im się przed zimową przerwą zdobyć w Głogowie komplet trzech punktów, będą mogli zakończyć rozgrywki jesienne na piąte pozycji.

• Przed tym spotkaniem warto wspomnieć jak prezentuję się obecna sytuacja oby drużyn w ligowej tabeli. Gospodarze z dorobkiem dwudziestu jeden punktów plasują się na trzynastym miejscu, ale to nie oznacza, że dziś mogą spocząć na laurach. W ich sytuacji każdy punkt jest jak na wagę złota, bowiem jeśli dziś nie zdobędą żadnego niewykluczone, że jesień na piłkarskich boiskach 1. ligi spędzą tuż nad strefą spadkową.

• Ostatnią przed zimową przerwą kolejkę na zapleczu Ekstraklasy zainaugurujemy w Głogowie, gdzie miejscowy Chrobry podejmie Flotę Świnoujście. Obie ekipy miały ostatnio okazję zmierzyć się ze sobą 9 sierpnia, wówczas starcie to zakończyło się remisem 2:2. Beniaminek z Głogowa w prawdzie przegrywał już 0:2, jednak koniec końców udało mu się wywieźć znad morza jeden punkt.