• KONIEC! Olimpia Grudziądz wygrywa z Chrobrym Głogów 2:1!

• Damian Piotrowski zagrywał tuż na głowę Łukasza Szczepaniaka, który jednak przestrzelił.

• Sędzia doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.

• Zmiana w Olimpii, Milan Andelković zastąpi Denisa Popovica.

• Zmiana w Chrobrym, Michał Szałek zastąpi Karola Danielaka.

• Arkadiusz Aleksander zgrał piłkę do Denisa Popovica, lecz ten uderzył prosto w Sławomira Janickiego.

• Łukasz Bogusławski ukarany żółtą kartką.

• Denis Popvic uderzał z rzutu wolnego, ale piłka powędrowała nad poprzeczką bramki Sławomira Janickiego.

• Pierwsza zmiana w Chrobrym, Krzysztof Ziemniak zastąpi Mateusza Szałka.

• Efektowny, ale nieefektywny rajd Marcina Smolińskiego zatrzymał w porę Łukasz Bogusławski.

• Michał Michalec złapany na spalonym.

• Coś złego dzieje się jednak z Łukasze Sapelą. Bramkarz Olimpii prosi o pomoc medyczną pomimo tego, że nie starł się z żadnym rywalem.

• Pierwsza zmiana w Olimpii, Arkadiusz Aleksander zastąpi Roberta Szczota.

• Dośrodkowanie Michała Michalca wpadło prosto w ręce Łukasza Sapeli.

• Łukasz Sapela wraca do gry, golkiperowi Olimpii na szczęście nie stało się nic złego.

• Łukasz Sapela ucierpiał w starciu z rywalem, niezbędna jest interwencja sztabu medycznego.

• Dariusz Kłus wrzucił piłkę prosto na głowę Denisa Popovica, ale ten strzelił prosto w ręce Sławomira Janickiego.

• Karol Danielak nieźle zagrał do Mateusza Szałka, a ten strzałem sprzed pola karnego posłał piłkę wysoko nad bramką Olimpii.

• Robert Szczot został złapany na spalonym.

• Wrzutkę Damiana Piotrowskiego pewnie złapał Łukasz Sapela.

• W polu karnym Chrobrego sfaulowany był Smoliński, sędzia podyktował rzut karny dla Olimpii, który pewnie na gola zamienił Denis Popovic.

• Gooool! Denis Popović!!!

• Dominik Kościelniak ukarany żółtą kartką.

• Ależ szansa Chrobrego! Karol Danielak zagrał piłkę do Damiana Piotrowskiego, ten zaś bezpośrednio potężnie uderzył po krótkim słupku, a piłka zatrzymała się na słupku!

• Denis Popoic uderza z dystansu, piłkę pewnie chwyta jednak Sławomir Janicki.

• Michał Michalec sfaulowany przez Roberta Szczota.

• Adam Samiec uderzał na bramkę Olimpii, piłka jednak nawet nie powędrowała w światło bramki.

• Denis Popović przechwycił futbolówkę w środku pola, oddał ją Robertowi Szczotowi, który zamiast uderzać, próbował popisać się swoimi umiejętnościami i przedryblować dwóch rywali.

• Karol Danielak zagrywał do Damiana Piotrowskiego, ale w tej sytuacji najlepiej spisał się Łukasz Sapela, który dobrze odczytał intencje rywali i w porę odebrał im piłkę.

• Sędzia odgwizdał spalonego po tym, jak Marcin Smoliński dośrodkowywał do Marcina Kaczmarka, który wyszedł na pozycję sam na sam z golkiperem Chrobrego.

• Maciej Rogalski nie opanował piłki, jaką dostał od Marcina Woźniaka, grę od własnej bramki wznowi Sławomir Janicki.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Chrobry Głogów remisuje z Olimpią Grudziądz 1:1.

• Bartosz Jaroch sfaulował Damiana Piotrowskiego, który niedługo później wykonał rzut wolny odgwizdany przez sędziego za przewinienie Jarocha, jednak w żaden sposób nie zagroził bramce rywala.

• Marcin Smoliński zagrywa do Macieja Rogalskiego, ale jego zamiary oddania strzału uprzedził Michał Michalec.

• Marcin Woźnia zgrał piłkę na prawe skrzydło do Marcina Kaczmarka, ten zaś oddał futbolówkę do Smolińskiego, który jednak nie zdołał jej opanować, a ta opuściła plac gry.

• Spokojniejszy okres gry, po bramce na 1:1 żadne ze stron nie stworzyła większego zagrożenia.

• Szałek dośrodkowywał z rzutu wolnego, piłka trafiła prosto pod nogi Michała Iłkówa-Gołąba, a ten strzałem pod nogami Sapeli trafił do siatki i doprowadził do wyrównania.

• Goooooool! Michał Iłków- Gołąb!!

• Marcin Woźniak ukarany żółtą kartką za faul na Damianie Piotrowskim.

• Olimpia nie zwalnia tempa, Marcin Smoliński strzelał z dystansu, ale Sławomir Janicki popisał się dobrą interwencją.

• Marcin Woźniak został sfaulowany w narożniku boiska. Z rzutu rożnego uderzał Popovic, piłka trafiła do Marcina Kaczmarka, który świetnie zamknął tę akcję pakując piłkę do siatki.

• Gooooool! Marcin Kaczmarek!!!

• Kolejny atak gości, tym razem niecelnie uderzał Denis Popović.

• Ależ szansa Olimpii! Marcin Woźniak pomylił się i próba jego dośrodkowania trafiła do Michala Pitera-Bućko, który uderzając z bliskiej odległości minimalnie przestrzelił!

• W odpowiedzi swoją próbę strzału zaprezentował Robert Szczot, który huknął z szesnastki tuż nad poprzeczką bramki Chrobrego.

• Damian Piotrowski wrzucił piłkę prosto na głowę Karola Danielaka, ale ten nieznacznie się pomylił i posłał futbolówkę tuż obok bramki.

• Z rzutu wolnego uderzał Denis Popović, ale bez zagrożenia pod bramką Chrobrego.

• Mamy rzut wolny dla Olimpii po tym, jak Ulatowski sfaulował Kaczmarka.

• Ilków-Gołąb przechwytuje podanie Rogalskiego do Szczota.

• Karol Danielak uderzał sprzed pola karnego, ale w bramce Olimpii stoi świetnie dysponowany dziś Łukasz Sapela i po raz kolejny popisuję się pewną interwencją.

• Damian Piotrowski najpierw skutecznie minął Bartosza Jarocha, ale tego samego nie powtórzył już w starciu z Michalem Piterem-Bućko, który odebrał mu piłkę.

• Michał Michalec zagrywa w pole karne do Szczepaniaka, ten szybko oddaje futbolówkę do Piotrowskiego, który z kolei decyduje się na oddanie strzału, jednak trafia tylko w ręce Łukasza Sapely.

• Maciej Rogalski zgrywa do Marcina Woźniaka, ten zaś próbuje dośrodkować na pole karne, ale piłkę koniec końców przejmuje Bogusławski.

• Świetna akcja Chrobrego! Karol Danielak ja na tacy wyłożył piłkę w okolice szesnastego metra do Mateusza Szałka, ale ten oddając strzał skierował futbolówkę nieznacznie obok bramki Olimpii.

• Dominik Kościelniak pędził w okolice pola karnego gospodarzy, ale w odpowiednim momencie zatrzymał go Marcin Woźniak.

• Karol Danielak oddał strzał na bramkę Olimpii, pewnie broni jednak Łukasz Sapela.

• Dariusz Kłus ucierpiał w starciu z rywalem, chwilowa przerwa w grze.

• Michał Iłków-Gołąb dopuścił się faulu na Rogalskim w środku pola, obyło się jednak bez kary ze strony sędziego.

• Gospodarze wystąpią dziś w pomarańczowo-czarnych strojach, zaś przyjezdni na biało-zielono.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Na ten moment znacznie wyższe miejsce w tabeli zajmuje Olimpia. Piłkarze z Grudziądza po dziesięciu kolejkach plasują się na piątej pozycji i mają tylko jeden punkt straty do drugiego w tabeli Stomilu. Z kolei gospodarze tego spotkania są obecnie dziesiątą drużyną zaplecza Ekstraklasy.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Chrobry - Olimpia LIVE! Beniaminek kontra kandydat do awansu.

• Rezerwowi Olimpii: Wróbel, Andelkovic, Bielawski, Banasiak, Żółądź, Suchocki, Aleksander.

• Rezerwowi Chrobrego: Skrzyniach, Chrznowski, Ałdaś, Figiel, Rybak, Szałek, Ziemniak.

• Witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu 10. kolejki 1.ligi, w którym Chrobry Głogów zagra z Olimpią Grudziądz.