Chrobry Głogów

1

Pogoń Siedlce

0

• Koniec spotkania! Chrobry Głogów w trzecim kolejnym meczu pokonał trzeciego beniaminka 1. ligi! Tym razem padło na Pogoń Siedlce, która przegrała 0:1. Dziękujemy za uwagę.

• Desperackie próby ataków Pogoni Siedlce. Bez powodzenia.

• Aż cztery minut doliczone. Sędzia odesłał trenera Chrobrego do szatni!

• Zbyt mocne i niecelne uderzenie Wójcika z ponad 30 metrów od bramki.

• Hałambiec ogląda żółtą kartkę za faul w środku pola.

• Paniczna obrona Chrobrego, po której uratował gospodarzy jeden z defensorów, wybijając piłkę z linii!

• Szczepaniak upomniany żółtą kartką.

• Kolejne strzał Sędziaka w polu karnym, tym razem prosto w obrońcę rywala.

• Stuprocentowa sytuacja dla Chrobrego zaprzepaszczona przez Sędziaka, który spudłował z najbliższej odległości!

• Dominik Kościelniak opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Jakub Chrzanowski.

• Żółtą kartkę obejrzał wprowadzony niedawno Tarachulski.

• Siedlczanie próbują, jak mogą. Przed chwilą bardzo niecelne uderzenie z dalszej odległości jednego z pomocników.

• I jeszcze po chwili Mateusz Szałek wszedł za Danielaka.

• Krzysztof Ulatowski wchodzi do gry za Damiana Ałdasia.

• No i proszę! Znakomita interwencja bramkarza Chrobrego, który sparował strzał Wójcika z dystansu!

• 20 minut do końca spotkania. Czy siedlczanie zdołają doprowadzić do wyrównania? W razie zdobycie kompletu punktów, Chrobry dołączy do ścisłej czołówki 1. ligi!

• Druga zmiana w ekipie gości. Bartosz Tarachulski zastępuje Rodaka.

• Poprawne piąstkowanie Janickiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Minimalnie niecelny strzał Sędziaka! Chrobry był o krok od podwyższenia prowadzenia.

• Djalo dzisiaj nie powalił swoją grą na kolana. W jego miejsce wchodzi na plac Adrian Dziubiński.

• Trzecia żółta kartka w meczu, tym razem dla Przemysława Rodaka.

• W drugiej połowie, jak na razie, słabsze tempo meczu. Chrobry utrzymuje minimalnie prowadzenie, które wydaje się w pełni zadowalać miejscowych.

• Wykonywali rzut rożny piłkarze Pogoni, jednak ponownie nie byli w stanie dojść do pozycji strzałowej.

• Niewykorzystana okazja Szczepaniaka, który miał otwartą drogę do bramki, zdecydował się na strzał, ale trafił w obrońcę.

• Żółta kartka dla strzelca gola, Danielaka.

• Sporo rzutów różnych w tym spotkaniu. Teraz dwa z rzędu egzekwowali głogowianie.

• Na strzał sprzed linii pola karnego zdecydował się Damian Sędziak, lecz zabrakło precyzji.

• Drugą część rozpoczęli gospodarze.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Chrobry prowadzi z Pogonią 1:0 po golu Danielaka. Wracamy za kwadrans.

• Damian Sędziak wywalczył korner po indywidualnej akcji. Stały fragment nie przyniósł zagrożenia.

• Bardzo niecelna próba jednego z zawodników Pogoni.

• Starają się nieśmiało odpowiedzieć goście, ale brakuje im pomysłu na przedarcie się przez szczelną ścianę Chrobrego.

• Ważny moment, powrócił prąd na stadionie :)

• Po dośrodkowaniu z narożnika boiska do sytuacji doszedł Michał Michalec, ale ostatecznie wyjaśnił zamieszanie jeden z obrońców Pogoni.

• Kibice, którzy przyszli dzisiaj na obiekt w Głogowie nie mogą narzekać na nudę. Wiele się dzieje na murawie. No i do tego Chrobry prowadzi.

• Kropnął potężnie z dystansu Mateusz Hałambiec, ale bramkarz sparował tę bombę na róg!

• Bardzo blisko wyrównania, ale strzał napastnika siedlczan w dobrym stylu sparował na słupek Janicki.

• Chrobry idzie za ciosem. Podopieczni Ireneusza Mamrota spisują się ostatnio bardzo dobrze. Czy dzisiaj odniosą trzecie zwycięstwo z rzędu?

• Lewą stroną przedarł się ładnie Szczepaniak, który dobrym dośrodkowaniem obsłużył Danielaka, a ten wykończył akcję strzałem z główki.

• GOOOOOL!!!! 1:0 dla Chrobrego! Strzelcem bramki Karol Danielak!

• Aliu Djalo ukarany żółtym kartonikiem.

• W odpowiedzi podobna sytuacja pod bramką głogowian i uratował sytuację ostatni obrońca gospodarzy. Tym samym nadal bez bramek.

• Fantastyczna sytuacja do objęcia prowadzenia przez Chrobrego! Idealne techniczne uderzenie przewrotką z linii wybił jeden z defensorów!

• Rzut rożny dla Chrobrego, po dośrodkowaniu wyłapał piłkę Jacek Kozaczyński.

• Podsyłamy do przeczytania artykuł o Djalo: KLIKNIJ

• Z składzie Pogoni Siedlce debiutuje bardzo ciekawy zawodnik - Aliu "Kaby" Djalo który 5 lat spędził w szkółce Chelsea Londyn.Aliu "Kaby" Djalo w Chelsea miał kontakt z Didierem Drogbą

• Seria dwóch w krótkim czasie rzutów rożnych dla siedlczan, ale bez zagrożenia po bardzo niecelnym uderzeniu.

• Gra spokojnie toczy się w środku pola. Na razie żaden z zespołów nie zdołał przejąć inicjatywy.

• Pierwszy strzał w meczu w wykonaniu Łukasza Szczepaniaka, jednak spokojnie poradził sobie bramkarz gości.

• Na obiekcie nadal nie ma prądu. Nie wiadomo, czy mecz zakończy się normalnie. Przecież niebawem zrobi się ciemno...

• Rozpoczęli goście.

• Rezerwowi Chrobry: Amadeusz Skrzyniarz, Maciej Rybak, Jakub Chrzanowski, Rafał Figiel, Mateusz Szałek, Michał Szałek, Krzysztof Ulatowski.

• Rezerwowi Pogoń: Mateusz Tobjasz, Daniel Ciechański, Dawid Dzięgielewski, Marcel Gąsior, Piotr Krawczyk, Adrian Dziubiński, Bartosz Tarachulski.

• W całym Głogowie mamy teraz awarię prądu. Mecz oczywiście odbędzie się bez przeszkód. chrobry

• Odmienne nastroje panują w Siedlcach. Pogoń po dobrym starcie sezonu zdecydowanie złapała zadyszkę. W pierwszej kolejce Pogoń wygrała 4:1 z Chojniczanką po dwóch bramkach Wójcika oraz trafieniach Ciechańskiego i Lewandowskiego. Po serii czterech spotkań bez porażki nadeszła seria dwóch porażek. Czy zostanie dzisiaj przerwana?

• Ekipa Chrobrego rozpoczęła sezon 2014/15 od kompromitacji w meczu z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza, doznając porażki na własnym stadionie 0:6. Po kilku tygodniach zmagań pierwszoligowych można powiedzieć, że podopieczni Ireneusza Mamrota szybko wyciągnęli wnioski. Dwa ostatnie mecze zakończyli z kompletem punktów.

• Witamy z Głogowa! O godz. 18 rozpocznie się bezpośrednie starcie beniaminków 1. ligi - Chrobry podejmie Pogoń Siedlce. Zapraszamy na relację na żywo!