• Koniec meczu! Trzy punkty zostają w Świnoujściu!

• Druga zmiana we Flocie. Keon Daniel za Korta.

• Kolejny wolny dla tyszan. Radzewicz dośrodkował w pole karne, w którym najwyżej wyskoczył Gieraga. Udało mu się musnąć tylko piłkę.

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy

• Końcówka zdecydowanie należy do gości, którzy muszą gonić wynik. Czy wystarczy im czasu?

• Kowalczyk pokręcił Sołowiejem i miękko wrzucił w pole karne, gdzie znalazł Szczęsnego. Zawodnik rezerwowy GKS oddał strzał głową, który na raty wyłapał Sapela

• Żółta kartka dla Opałacza

• Margol z rzutu wolnego oddał strzał, który z problemami broni bramkarz Tych

• Gieraga ukarany żółtą kartką

• ... a we Flocie Kocot za Recę, który schodzi z powodu kontuzji

• Zmiany w obu drużynach. W Tychach ostatnia - Wrana za Omicia...

• Bąk uderzył z woleja z 16. metra. Sapela bez problemu złapał strzał

• Rolę pomału się odwracają i to tyszanie częściej atakują

• Druga zmiana w Tychach: Szczęsny za Wodeckiego

• Rzut rożny nie stworzył zagrożenia

• Grzeszczyk dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, najwyżej wyskoczył Kowalczyk, ale jego strzał otarł głowę jednego z Flociarzy i opuścił boisko.

• Kontra została zatrzymana, Bujok nie przedarł się przez otaczających go tyskich graczy

• Radzewicz dośrodkował z rzutu wolnego, obrona Floty wybija piłkę i "Wyspiarze" ruszają z kontrą 4/4

• Brud oddał strzał z dystansu, który z trudem obronił Przyrowski

• Pierwsza zmiana w spotkaniu. W ekipie gości Mączyński za Janika

• Piłka w siatce Floty! Sędzia podnosi jednak chorągiewkę! Bąk był na spalonym

• Trener gości Tomasz Hajto spokojnie reaguje na sytuację na boisku. Czyżby się przyzwyczaił?

• Nieprzyjemna sytuacja. Reza kopnięty w najmniej przyjemne miejsce przez Gieragę, ale szybko wrócił na nogi.

• Doszło do spięcia między Bąkiem a Sołowiejem. Sędzia musiał uspokajać krewkich zawodników

• Druga połowa nie przyniosła na razie zmiany obrazu gry. Flota na połowie gości, a tyszanie ciągle bezproduktywni, jak przed zmianą stron.

• Rozpoczynamy drugą połowę. Obie ekipy bez zmian w składach.

• Do przerwy GKS Tychy nie oddał ani jednego celnego strzału. Zanotował za to aż 12... fauli.

• Niewiele działo się już do końca pierwszej połowy, którą sędzia zakończył, bez doliczania choćby minuty.

• Żółta kartka dla Sołowieja

• Flota miała rzut wolny z 40. metra. Dośrodkowanie w pole karne jednak zbyt mocne.

• Omić ukarany żółtą kartką za faul od tyłu

• Reca popędził lewą stronę, wpadł w pole karne i z dość ostrego kąta oddał niecelny strzał.

• GKS miał rzut wolny z prawej strony. Radzewicz dośrodkował, w polu karnym powstało zamieszanie, w którym odnalazł się Wodecki i z 8. metra oddał strzał. Piłka trafiła w obrońcę i opuściła boisko. Rzut rożny już nie przyniósł korzyści.

• GKS Tychy coraz częściej w banalny sposób traci piłkę, ale na ich szczęście Flota tego nie wykorzystuje.

• Tyszanie próbują dryblować skrzydłami, ale są spychani i piłkarze Floty bez problemu odbierają im piłki.

• Margol przejął krótkie wybicie rywali i oddał precyzyjny strzał w okienko. Przyrowski wyciągnął się jak struna i sparował na rzut rożny.

• Goooooool! Brud dostał piłkę między obrońców i w sytuacji "sam na sam" pokonał bramkarza!

• Niewiele dzieje się na boisku. W końcu Kowalczyk popędził prawą stroną i mocno wbił piłkę w pole karne, gdzie Sołowiej interweniował, przenosząc ją nad poprzeczką.

• Pierwsze 10 minut było w miarę wyrównane, z tym że GKS Tychy chciał wjechać z piłką do bramki, a Flota więcej strzelała z dystansu.

• Lisowski oddał mocny strzał z dystansu, ale Przyrowski na raty wybronił!

• Jak na razie spotkanie wyrównane, piłka raz pod jedną, raz pod drugą bramką, ale bez groźnych sytuacji.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Rezerwowi Floty: Marcin Skrzeszewski, Kacper Wróblewski, Przemysław Kocot, Keon Daniel, Michał Nowak.

• Rezerwowi GKS Tychy: Damian Szczęsny, Damian Nieśmiałowski, Mateusz Grzybek, Arkadiusz Jasitczak, Mateusz Mączyński, Mateusz Wrana.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu Flota Świnoujście - GKS Tychy!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA FLOTA ŚWINOUJŚCIE - GKS TYCHY

GKS Ttychy

Przed tygodniem tyszanie sprawili niemałą niespodziankę i pokonali jednego z głównych pretendentów do awansu, Termalicę Bruk-Bet Nieciecza 1:0. To nie zmienia jednak faktu, że zespół Tomasza Hajty nadal ma się czym martwic, gdyż znajduje się w strefie spadkowej. W sobotę GKS uda się w daleką podróż do Świnoujścia, gdzie zmierzy się z Flotą.

Świnoujścianie znajdują się w połowie ligowej tabeli, a wiosną wygrali tylko jeden mecz. Po raz ostatni obie drużyny mierzyły się ze sobą w Świnoujściu 19 października 2013 roku. Wówczas mecz zakończył się porażką Floty 0:1.