Flota Świnoujście

1

Pogoń Siedlce

1

• Koniec meczu! Pogoń Siedlce wywozi punkt ze Świnoujścia. Goście do przerwy nawet prowadzili. Dziękujemy za uwagę.

• Michał Ogrodnik za Tataja na ostatnie sekundy.

• Trzy minuty doliczone.

• Coraz mniej czasu do końca. Czy któryś z zespołów zdoła przechylić jeszcze szalę na swoją stronę?

• No i na ostatnie minuty wchodzi... Ensar Arifović, który ogłosił, że z powodu braku gry zakończy karierę po rundzie jesiennej. Schodzi Kort.

• Soczyste uderzenie sprzed pola karnego Daniela Bruda, ale piłka wylądowała wprost w koszyczku Tobjasza.

• A także Dawid Retlewski za Nwaogu.

• I już Bartosz Tarachulski wchodzi za wykartkowanego Djalo, któremu brakowało już sił.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Sędzia upomniał Djalo.

• W odpowiedzi po drugiej stronie boiska próbował Lisowski, ale prosto w rękawice bramkarza.

• Dzięgielewski uderzał z rzutu wolnego, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Brljaka.

• Kolejny raz zagubił się z piłką pod nogami Nwaogu. Gdyby szybciej zagrywał do kolegów, miałby na koncie przynajmniej jedną asystę.

• Przed momentem z główki uderzał Zalepa, lecz Mateusz Tobjasz pewnie interweniuje.

• Gospodarze o krok od prowadzenia! Mocne uderzenie Korta odbiło się od poprzeczki, a następnie od linii bramkowej! Do siatki jednak nie wpadło.

• W tej sytuacji Nwaogu nie mógł się po prostu pomylić. Nigeryjczyk z najbliższej odległości wykończył akcję całego zespołu.

• GOOOOOOL!!! Jest wyrównanie! Nwaogu!!

• Pierwsza zmiana u gości. Krystian Wójcik wchodzi za Piotra Krawczyka.

• Godzina gry za nami. Cały czas Pogoń na prowadzeniu.

• Zewnętrzną częścią stopy szukał szczęścia Dzięgielewski, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

• Minuty upływają, a Flota nie jest w stanie stworzyć sobie stuprocentowej sytuacji do strzelenia gola.

• Jeszcze jeden wygrany pojedynek Ratajczaka z Kortem. Nieźle prezentuje się lewy obrońca siedlczan.

• Dośrodkowanie Grzelaka z rzutu wolnego po którym do pozycji strzałowej doszedł Łukasz Sołowiej, jednak nic z tego.

• Taktyka obu ekip zbytnio się nie zmieniła - Flota szuka okazji w ataku pozycyjnym, a Pogoń czeka na szybkie kontry.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec. Jedna kontra wystarczyła przyjezdnym do objęcia prowadzenia w Świnoujściu. Wracamy za kwadrans.

• Bardzo aktywny jest młody Kort, który jednak w tej szarży zostać zatrzymany na prawym skrzydle.

• Niestety, nie obejdzie się bez zmian. Na boisku melduje się Arkadiusz Reca.

• Mamy przerwę w grze. Jakiegoś urazu nabawił się Marek Opałacz. Służby medyczne wbiegają na murawę.

• Fatalny strzał Nwaogu... Nie idzie dzisiaj Nigeryjczykowi.

• Szczęście po stronie siedlczan. W sporym zamieszani półprzewrotki w stylu Roberta Lewandowski spróbował Michał Stasiak, ale zabrakło precyzji.

• Jeszcze jedna próba gości, tym razem Macieja Tataja, który nie miał szans zmieścić futbolówki z bardzo ostrego kąta.

• Niezła akcja Aliu Djalo, który poprowadził nieco piłkę i mocno strzelił, lecz niecelnie.

• Na razie niewiele wynika z niezdecydowanej i indywidualnej gry Nwaogu.

• Piłkarze Floty wraz z niezbyt liczną grupką kibiców są w szoku. Czy podopieczni Tomasza Kafarskiego będą w stanie szybko podnieść się po takim ciosie?

• Ależ piłka nożna jest przewrotna. Kto by się tego spodziewał? Pogoń wyprowadził kontrę, która została przerwana faulem. A bezpośrednio z rzutu wolnego fantastycznie uderzył Dziubiński!

• GOOOOOL!!! 1:0 dla Pogoni! Strzelcem bramki Adrian Dziubiński!

• Fatalne uderzenie z dalszej odległości Rafała Grzelaka.

• Świnoujścianie cały czas w natarciu. Jak na razie nie udało im się udokumentować swojej przewagi.

• Do niemrawo wybitej piłki dopadł Dawid Kort, który uderzył technicznie, bez zastanowienia, ale poradził sobie bramkarz Pogoni.

• Seria rzutów rożnych dla zawodników ze Świnoujścia, ale skutecznie broni się zespół Pogoni.

• Znowu groźnie w polu karnym przyjezdnych. Za długo zastanawiał się, co zrobić z piłką Charles Nwaogu.

• Daniel Dybiec o krok od przypadkowego zaskoczenia własnego bramkarza. Na szczęście dla siedlczan skończyło się na rzucie rożnym.

• Spokojne pierwsze kilkadziesiąt sekund. Przy futbolówce dłużej utrzymują się gospodarze.

• Zaczynamy spotkanie.

• Na murawie trwa przedmeczowa rozgrzewka obu zespołów. Pierwszy gwizdek za około 20 minut.

• Rezerwowi Pogoń: Budzikur Karol, Paczkowski Marcin, Tarachulski Bartosz, Wójcik Łukasz, Wójcik Krystian, Kaszubowski Bartosz, Ogrodnik Michał.

• Rezerwowi Flota: Skrzeszewski Marcin, Marynowski Mateusz, Erić Nenad, Jasitczak Arkadiusz, Reca Arkadiusz, Arifović Ensar, Retlewski Dawid.

• Jedni i drudzy będą dzisiaj szukali tylko zwycięstwa. Flota po ostatnim remisie w Bytowie, gdzie do 90. minuty prowadziła, będzie chciała u siebie zamazać tamten niedosyt zwycięstwem. Siedlczanie za to po blamażu u siebie z Termaliką 1:4, nad morze przyjechali z zamiarem zdobycia kompletu punktów.

• Witamy ze Świnoujścia! W pierwszym spotkaniu 17. kolejki 1. ligi, miejscowa Flota zmierzy się z Pogonią Siedlce. Zapraszamy na relację na żywo.