Flota Świnoujście

1

Wigry Suwałki

0

• To nie było wielkie widowisko. Wigry momentami miały wizualną przewagę, ale to Flota zdobyła bramkę i potrafiła dowieźć prowadzenie do końcowego gwizdka.

• Koniec! Trzy punkty zostają w Świnoujściu!

• Sebastian Zalepa zmienił Rafała Grzelaka.

• Trzy minuty doliczone. Ostatnie 180 sekund szans Wigier.

• Zagranie na czas. Kort w miejsce Olszara.

• Zza pola karnego uderzył Bogusz, ale piłkę zdołał wyłapać bramkarz Floty.

• Żółta kartka dla Lauryna. Wigry mają coraz mniej czasu.

• Karłowicz zmienia Kopczyńskiego. Ostatnia zmiana w ekipie gości.

• Czas nieubłaganie ucieka gościom. Flota jak na razie dobrze radzi sobie w defensywie.

• Opałacz fauluje Mackiewicza i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Zza pola karnego uderzył Mackiewicz, tor lotu próbował jeszcze zmienić Radzio, ale Brljak nie dał się zaskoczyć.

• Żółta kartka dla Biela, za faul na Olszarze.

• Sprawy w swoje nogi próbuje wziąć Mackiewicz, ale jego dośrodkowanie było niecelne.

• Reaguje trener Kafarski. W miejsce Nwaogu wchodzi Retlewski.

• Goście przyciskają coraz bardziej, to może skończyć się golem wyrównującym.

• Zmiana w ekipie gości. Sernasa zmienia Tarnowski.

• Czy Niewiada zagrał teraz piłkę ręką? Goście domagają się karnego i twierdzą, że tak. Sędzia nie reaguje. Bez powtórki pewności mieć nie będziemy.

• Reca fauluje w środkowej strefie i mamy pierwszą żółtą kartkę.

• Nwaogu dryblował w polu karnym i uderzył po długim rogu, jednak nieco niecelnie.

• W odpowiedzi również niecelnie uderzył Reca.

• Fatalnie z dystansu, obok bramki uderzył Bogusz.

• Rzut rożny po rykoszecie po strzale Kopczyńskiego. Dośrodkowanie z kornera wyłapał Brljak.

• Wigry starają się atakować, ale podbudowana prowadzeniem Flota dobrze się broni.

• Pierwszy strzał w wykonaniu zawodnika Floty. Reca posłał jednak bombę nad bramką.

• W przerwie Lauryn zmienił Jarzębowskiego w zespole gości.

• Początek drugiej połowy.

• Jak można podsumować pierwszą połowę dzisiejszego spotkania? Szaro i ponuro, tak jeśli chodzi o pogodę, jak i o wydarzenia boiskowe. Miejmy nadzieję, że bramka Olszara z końcówki tej części gry wpłynie na atrakcyjność widowiska. Wigry atakowały większość czasu i jeśli podtrzymają taką tendencję po przerwie, może być jeszcze ciekawie.

• Spotkanie z trybun ogląda dzisiaj poniżej 1000 osób. Jest też kilku gości z Suwałk.

• Bez zbędnego doliczania dodatkowych minut, sędzia zakończył pierwszą połowę.

• Kamiński przedarł się prawą stroną i płasko zagrał w pole karne, gdzie na 5. metrze czekał Olszar, który nie miał problemów z wpakowaniem piłki do siatki.

• Gooooool! Olszar! Flota prowadzi!

• Mackiewicz w końcu przycelował z dystansu w bramkę, ale także prosto w dobrze ustawionego Brljaka.

• Znów przycisnęli goście. Flota broni się, wybijając piłkę z własnego pola karnego.

• Z dystansu huknął Radzio, a problemy z obroną miał Brljak. Do odbitej piłki najszybciej dopadł na szczęście dla gospodarzy Sołowiej i ekspediował ją poza pole karne.

• Mecz jak na razie nie zachwyca. Dzieje się niewiele, stuprocentowych okazji bramkowych jeszcze nie uświadczyliśmy.

• Flota stara się przejąć inicjatywę. Po ładnej akcji Opałacza i wrzutce w pole karne, do piłki nie sięgnął Nwaogu.

• Jeśli już Flocie udaje się zaatakować, na posterunku jest defensywa rywali, która doskonale czyta grę i zażegnuje niebezpieczeństwo.

• W ataku ciągle głównie goście. Flota poza pojedynczymi próbami wyjścia z akcją pokazuje dzisiaj niewiele.

• W odpowiedzi w końcu akcja Floty. Wrzutkę Grzelaka wyłapał jednak Salik.

• Mackiewicz wrzucał tym razem z rzutu wolnego, jednak piłka ląduje w rękach bramkarza.

• O wiele lepsze wrażenie sprawiają goście, którzy przynajmniej starają się atakować. Flocie gra jak na razie wybitnie się nie klei, a Brljak popisał się kolejnym słabym wybiciem piłki od bramki.

• I ponownie Mackiewicz z dystansu. Potrafi przymierzyć, jednak tym razem znowu obok bramki.

• Aktywny Mackiewicz oddał pierwszy strzał w tym spotkaniu. Na tego zawodnika obrońcy gospodarzy muszą zwracać szczególną uwagę.

• Obrońcy nie oszczędzają dzisiaj golkiperów. Teraz nerwowym wybiciem musiał ratować się, naciskany przez Sernasa, golkiper Floty Darko Brljak.

• Próbuje atakować Flota, ale na razie brakuje gospodarzom dokładności. Wyspiarze stracili piłkę przy narożniku boiska.

• Początek chaotyczny. Nieudane próby ataków z obu stron. Bramkarze też, zamiast rozgrywać akcje od bramki, wybijają piłkę na aferę...

• Pierwszy gwizdek sędziego. Od środka Wigry.

• Flota - Wigry

• W Świnoujściu jesienna pogoda i marna frekwencja. Godzina wyraźnie nie sprzyja zjawieniu się na mecz, na trybunach głównie młodzież.

• Znamy już składy obu zespołów. Oto ławki rezerwowych. Flota: Marcin Skrzeszewski, Sławomir Cienciała, Dawid Kort, Nenad Erić, Dawid Retlewski, Dawid Siemaszko i Sebastian Zalepa Wigry: Hieronim Zoch, Piotr Karłowicz, Kamil Lauryn, Daniel Michałowski, Marcin Tarnowski, Maciej Wasilewski i Bartosz Widejko

• Witamy w to szare jesienne popołudnie i zapraszamy na relację na żywo ze spotkania inaugurującego 15. kolejkę 1. ligi, w którym Flota Świnoujście podejmuje Wigry Suwałki.