GKS Katowice 1 - 1 Chojniczanka Chojnice

1

Chojniczanka Chojnice

1

• Ze stadionu przy ulicy Bukowej to już wszystko dzisiejszego wieczoru. Dziękujemy za śledzenie relacji na łamach Naszego serwisu. Dobranoc!

• Koniec meczu w Katowicach! GKS choć pierwszy strzelił bramkę i prowadził w meczu, to wynik spotkania jest remisowy. Po błędzie bramkarza GieKSy gola na wagę jednego punktu dla Chojniczanki strzelił Rafał Siemaszko.

• Kibice GKS-u są bardzo zirytowani aktualnym wynikiem.

• Żółta kartka dla Iwanickiego.

• Sędzia dolicza trzy minuty!

• Gancarczyk out, Czerwiński on.

• Feciuch ląduje w kajeciku arbitra Radkiewicza.

• Wymarzona sytuacja na 2:1 dla GieKSy, ale bramki nadal nie ma. Z rzutu rożnego dośrodkował Wołkowicz, do piłki dopadł Pitry, ale strzał napastnika GieKSy wybił z linii bramkowej obrońca Chojniczanki.

• GKS próbuje za wszelką cenę wygrać ten mecz, kiedy jednak to piłkarze trenera Moskala są przy piłce, zbyt mało jest ruchu i precyzji.

• Za Zawistowskiego na placu gry melduje się Wojciech Lisowski.

• Paweł Iwanicki w miejsce strzelca bramki dla Chojniczanki Rafała Siemaszko.

• ''Asystent'' Nawrot opuszcza boisko, w jego miejsce Krzysztof Wołkowicz. Trener Moskal wykorzystuje już wszystkie możliwości zmian.

• Kwadrans do końca! Januszkiewicz mocno z dystansu, jednak wprost w Dumieńskiego.

• Faul Januszkiewicza na Marku Gancarczyku. Chojniczanka ma rzut wolny spod bocznej linii boiska.

• GKS ciągle nie schodzi z połowy zespołu z Chojnic. Gospodarze chcą za wszelką cenę przychylić szalę na swoją korzyść.

• Rzut wolny dla GKS-u. Strzelał Przemysław Pitry, ale piłka poszybowała minimalnie obok bramki Chojniczanki.

• Z boiska schodzi młokos Bętkowski, w jego miejsce młokos Januszkiewicz.

• Przemo Pitry za Ceglarza.

• Szykuje się podwójna zmiana w barwach GieKSy. Przy linii bocznej już czekają Pitry i Januszkiewicz.

• GKS w natarciu! Kamil Bętkowski z dystansu strzelił bardzo mocno, ale to Dumieński był tym razem górą i z trudem wyłapał uderzenie.

• Identyczna sytuacja GieKSy jak w pierwszej połowie, kiedy bramkę strzelił Goncerz. Tym razem, również z lewej flanki z piłką popędził Pietrzak, podał ją po ziemi do''Gonza'', ale strzał napastnika gospodarzy zablokował jeden z obrońców Chojniczanki.

• Widać, że GKS chce przejąć inicjatywę w meczu, ale jak na razie jego poczynania są nieprecyzyjne.

• Obie drużyny grają cios za cios! Tym razem z lewej strony pola karnego do piłki doszedł Rafał Pietrzak. Uderzenie obrońcy GieKSy było, jednak minimalnie niecelne i piłka minęła dalszy słupek.

• Odpowiedź Marka Gancarczyka, również z podobnym skutkiem jak chwilę wcześniej Nawrot. Obok bramki.

• Strzał zza pola karnego oddał Michał Nawrot! Efekt - ponad bramką Dumieńskiego.

• ''Żółtko'' dla Bodzionego za faul na Chyle.

• Obie drużyny do ostatnich regulaminowych 45 minut przystąpiły bez zmian personalnych.

• Faul Gancarczyka na Ceglarzu.

• Od środka druga połowę zaczynają zawodnicy GieKSy!

• Na murawie stadionu przy Bukowej konkurs rzutów karnych dla kibiców. Zwycięzcą okazał się kibic Damian z Siemianowic Śląskich.

• Nad drużynę GKS-u wróciły czarne koszmary ze spotkania z Niecieczą. Gospodarze szybko obejmują prowadzenie, aby następnie na własne życzenie rywal doprowadził do wyrównania i na samym końcu strzelił gola na wagę 3 punktów.

• Koniec pierwszej odsłony spotkania w stolicy Górnego Śląska. Jak na razie remis 1:1! Zapraszamy za kwadrans na drugą ''połówkę''.

• Remis w Katowicach!!! Ależ błąd Antonina Bucka, który wyszedł poza pole karne chcąc przeciąć lot piłki, ta jednak trafiła pod nogi Siemaszki, który strzelił na pustą bramkę i mamy wyrównanie!

• Kontratak GieKSy! Bętkowski posłał piłkę po ziemi na lewe skrzydło do Ceglarza, ten wycofał ją do Bodzionego ale pomocnik GKS-u oddał strzał nad bramką gości.

• Żółty kartonik dla Rafała Pietrzaka za faul na Mikołajczaku.

• Bardzo groźna akcja Chojniczanki. Piłkę z prawej strony dośrodkował Chyła, piłkę głową przedłużył Mikołajczak, do futbolówki dopadł aktywny Marek Gancarczyk. ''Garnek'' oddał starzał, jednak Bucek był na posterunku i sparował strzał na rzut rożny.

• GKS w ataku pozycyjnym, co jak dotąd oglądaliśmy bardzo rzadko. Gospodarze starają się oddać rywalowi pole gry, a następnie wyprowadzić groźną kontrę.

• Dośrodkowanie Pietrzaka wybili z pola karnego obrońcy Chojniczanki.

• Faul Chyły na Nawrocie. Rzut wolny dla GieKSy.

• Marek Gancarczyk na spalonym.

• Rafał Pietrzak wpadł w pole karne jak Usain Bolt, wstrzelił futbolówkę po ziemi jak w akcji bramkowej, jednak dośrodkowania nikt nie przeciął, choć blisko powodzenia był Piotr Ceglarz.

• Próba uderzenia przez Marka Gancarczyka bardzo niecelna. Piłka poszybowała ponad bramką Bucka.

• Za faul na wychodzącym na czysta pozycję Krzysztofie Bodzionym.

• GKS strzelił gola, choć nic na to się nie zapowiadało. To goście mieli nieznaczną przewagę w środku pola, lepiej rozgrywając piłkę, ale to gospodarze za pierwszym celnym strzałem trafili do siatki.

• Kolejna groźna akcja GieKSy! Tym razem z prawej strony boiska z piłką popędził Ceglarz, pomocnik gospodarzy oddał strzał na dalszy słupek bramki Dumieńskiego, jednak uderzenie było minimalnie chybione.

• Bramka dla GKS-u!!! Z lewej strony piłkę przejął Michał Nawrot, minął ładnym zwodem obrońcę, dośrodkował ją po ziemi do Grzegorza Goncerza, który lekkim strzałem umieścił futbolówkę w siatce obok wychodzącego bramkarza.

• Niecelny strzał Bętkowskiego po krótkim rozegraniu rzutu rożnego w wykonaniu GieKSy.

• Faul Ceglarza na Pietruszce. Jak na razie bez upomnień indywidualnych.

• Kontratak GieKSy z lewej strony piłkę podciągnął do pola karnego Pietrzak, dośrodkował do wchodzącego w pole bramkowe Goncerza, jednak strzał napastnika GKS-u zablokowali ofiarnie obrońcy z Chojnic.

• Bardzo niecelne dośrodkowanie Marka Gancarczyka. Piłkę przejmują gospodarze.

• Rzut rożny dla Chojniczanki.

• W GKS-ie ponownie od pierwszej minuty zagra młody pomocnik gospodarzy - Kamil Bętkowski.

• Pierwszy strzał, pierwszy celny w wykonaniu debiutanta Pawła Zawistowskiego. Uderzenie wyłapuje Antonin Bucek.

• Rozpoczynamy 90 minut emocji w Katowicach na stadionie przy Bukowej. Od środka rozpocznie drużyna Chojniczanki! Let's Go!

• Piłkarze już na murawie, trwa przywitanie obu ekip. Zaraz zaczynamy!

• Kapitanem w zespole GieKSy jest Kamil Cholerzyński, natomiast w Chojniczance opaskę kapitana będzie nosił Błażej Radler.

• Jak na razie na stadionie bardzo mała liczba kibiców miejscowej GieKSy. Sympatyków z Chojnic brak.

• Na murawie zameldowały się już cheerleaderki z trójkolorowymi flagami w barwach GKS-u, które również czekają na wyjście piłkarzy obu drużyn.

• Asystentami arbitra w dzisiejszym spotkaniu są: Arkadiusz Śpiewak i Maciej Majewski. Sędzią technicznym jest Patryk Adamczyk.

• Przypomnijmy, że w poprzedniej kolejce dzisiejszy gospodarz - GKS Katowice wygrał w Świnoujściu z Flotą 1:0 po samobójczym trafieniu Michała Stasiaka w 90 minucie spotkania, natomiast Chojniczanka uległa na własnym terenie Olimpii Grudziądz w tym samym stosunku.

• Rezerwowi Chojniczanka: Rafał Misztal, Przemysław Czerwiński, Paweł Iwanicki, Przemysław Laskowski, Wojciech Lisowski, Rafał Majtyka, Mateusz Piechowiak

• Prezentujemy ławki rezerwowych obu drużyn. Rezerwowi GKS Katowice: Maciej Wierzbicki, Krzysztof Wołkowicz, Przemysław Pitry, Alan Czerwiński, Aleksander Januszkiewicz, Sławomir Duda, Jarosław Wieczorek

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu 5. kolejki 1. ligi, w którym GKS Katowice podejmie Chojniczankę Chojnice.