GKS Katowice

0

Wigry Suwałki

1

• Dziękujemy za wspólne spędzone 90 minut ze spotkania w Katowicach. To już koniec Naszej relacji. Życzymy Wszystkim spokojnego wieczoru. Dobranoc!

• GKS przegrał w fatalnym stylu u siebie z Wigrami Suwałki 0:1! Goście wywożą z Katowic zasłużone trzy punkty, natomiast Trójkolorowi mogą mieć pretensje wyłącznie do siebie, bo zaprezentowali się bardzo źle po raz kolejnym przed własna publicznością. Sukces Wigier. Blamaż GieKSy. GKS Katowice 0:1 Wigry Suwałki!

• Wigry podejmą u siebie Dolcan Ząbki.

• W kolejnym spotkaniu GKS zagra na wyjeździe z Bytovią.

• Ostatnie minuty meczu w Katowicach. Arbiter dolicza aż 6 minut!

• Bogusz fauluje szarżującego Januszkiewicza. Żółta dla obrońcy Wigier.

• Bodziony wywalczył rzut rożny dla GKS-u. Szansa dla gospodarzy.

• Sernas na spalonym.

• Tomasz Jarzębowski ukarany żółtą kartką.

• GKS w poprzednim sezonie nie zwykł przegrywać u siebie. W pewnym momencie sezonu stadion przy Bukowej został nawet nazywany twierdzą. W obecnych rozgrywkach nie zanosi się na nic podobnego, GieKSa wygrała jak dotąd tylko jedno spotkanie u siebie - na inaugurację z Widzewem.

• Po tym co GKS prezentuje dzisiaj na boisku, moim zdaniem nie zasłużył nawet na remis.

• Gospodarze mają ostatni kwadrans na strzelenie bramki dającej przynajmniej wyrównanie w tym meczu.

• Mackiewicz bardzo mocno z rzutu wolnego. Strzał pomocnika Wigier przeleciał jednak obok bramki GKS-u.

• Kolejny zawodnik GieKSy został ukarany za swoje przewinienie. Żółta kartka dla Kamińskiego.

• Lauryn za Adamka.

• Dobroliński brani sytuację sam na sam!

• Dobroliński zmienia Kamila Cholerzyńskiego, który doznał groźnego urazu. Pomocnik GKS-u karetką zostanie przewieziony do szpitala. Życzymy Kamilowi szybkiego powrotu do zdrowia!

• Antonin Bucek wychodzi poza pole karne i fauluje wślizgiem Adamka. Czerwona kartka dla bramkarza GKS-u! Gospodarze będą grali w dziesiątkę!

• GKS na własne życzenie przegrywa z Wigrami. Zawodnicy GKS-u grają bardzo nonszalancko i niedokładnie - co wykorzystali goście i wyszli na prowadzenie.

• Na trybunach stadionu w Katowicach oprawa wykonana przez kibiców... ale tych najmłodszych,zasiadających na sektorze rodzinnym. W górę poleciały trójkolorowe baloniki, a trybunie powiewają flagi w barwach GieKSy.

• Sernas w akcji bramkowej minął Bucka i strzelił do pustej bramki.

• Tak jak już wcześniej pisałem. Rafał Kujawa pojawił się na boisku za Kamila Bętkowskiego.

• Bramka dla Wigier!!! Pachnie sensacją w Katowicach! Strzelcem gola Kamil Adamek, który wykorzystał fatalne wyjście przed pole karne bramkarza GKS-u!

• Przy ławce rezerwowych GKS-u do wejścia n boisku szykuje się już Rafał Kujawa.

• Za Sebastiana Radzio wchodzi ''syn marnotrawny'' polskiej piłki - Darvydas Sernas.

• Kibice GieKSy zachęcają swoich ulubieńców do bardziej ofensywnej gry.

• GKS w ataku pozycyjnym. Wigry cofnęły się do defensywy, ale zawodnicy trenera Moskala nie potrafią jak na razie stworzyć sobie dogodnej okazji do zdobycia bramki.

• Na murawie leży zawodnik Wigier - Mateusz Żebrowski.

• Zmiana w szeregach GKS-u. Na drugą połowę w miejsce Piotra Ceglarza wszedł Aleksander Januszkiewicz.

• Na murawie są już zawodnicy obu drużyn. Drugą połowę rozpoczną goście z Suwałk. Zaczynamy ostatnie 45 minut spotkania w Katowicach!

• Kolejna atrakcja dla fanów, którzy zawitali dzisiaj na Bukową. Rzuty karne będą wykonywane przez kibiców GKS-u, ale na bramkę... do hokeja na trawie!

• Na murawie trwa występ tancerek zaprzyjaźnionych z katowickim klubem. Kibice na pewno się nie nudzą.

• Wyróżniającym się zawodnikiem w tym meczu jest na pewno Sebastian Radzio. Napastnik Wigier miał przynajmniej trzy dogodne sytuacje, ale nie potrafił zamienić ich na gola. Może w drugiej połowie dopisze mu szczęście.

• W Katowicach jak na razie bez goli. Bardzo słaba pierwsza odsłona spotkania w stolicy Górnego Śląska. GKS gra jakby nie chciał wygrać, ba jakby nie chciał nawet zagrozić bramce strzeżonej przez golkipera gości. Wigry prezentują się ciekawie, grają bez kompleksów, ale i również bardzo nieskutecznie. To oni stworzyli sobie lepsze sytuacje w tym meczu, jednak ich nie wykorzystali. Wracamy za piętnaście minut.

• Gra GieKSy w ataku wygląda dobrze, ale do okolic 20 metra od bramki Salika. Później następuje seria niecelnych zagrań i piłkę przejmują goście.

• Faul Karankiewicza na Goncerzu, który wyprzedził obrońcę Wigier, a ten następnie go sfaulował pod samym polem karnym gości.

• Mateusz Kamiński ratuje GKS przed utratą bramki. Błąd popełnił Michał Nawrot, piłkę przejął ponownie Radzio, ale i tym razem nie wpakował futbolówki do bramki.

• Kamiński fauluje Adamka w okolicy linii środkowej boiska. Bez upomnienia indywidualnego.

• Mackiewicz z ok. 25 metrów wprost w Bucka. Piłka w rekach bramkarza.

• Kontrowersja! Karol Salik był na pograniczu swojej szesnastki, kiedy odbił piłkę, ale sędzia nie odgwizdał błędu bramkarza Wigier.

• Defensorzy GieKsy graja dzisiaj bardzo chaotycznie. Piłkarze Wigier potrafią bez problemów przedrzeć się w pole karne gospodarzy, jednak nie udaje im się udokumentować tego golem.

• Rzut wolny dla GKS-u. Dośrodkowanie wyłapuje Salik.

• Na stadionie pojawił się były bramkarz GieKSy, a obecnie Legii Warszawa - Łukasz Budziłek. Golkipera powitali najmłodsi kibice z sektora rodzinnego.

• Karol Mackiewicz wrzucił piłkę w pole karne GieKSy. Tam najlepiej odnalazł się Radzio, ale snajper Wigier nie trafił w futbolówkę. W Katowicach dalej bez goli.

• Fantastyczne podanie Bętkowskiego na wolne pole otworzyło szansę dla wychodzącego do piłki Michała Nawrota, który następnie minął bramkarza, ale ten zdołał wybić futbolówkę mu jeszcze spod nóg. Skrzydłowy GieKSy może żałować tej sytuacji.

• Jak zawodnicy Wigier mogą się kogokolwiek obawiać, to jest nim na pewno Grzegorz Goncerz. Napastnik GKS-u strzelił już w tym sezonie 6 bramek i jest motorem napędowym w ekipie trenera Moskala.

• Michał Nawrot z dystansu. Słaby strzał broni Karol Salik.

• Po raz kolejny w wyjściowym składzie GKS-u występuje młody pomocnik - Kamil Bętkowski. W poprzednich meczach prezentował się dobrze i dojrzale. Jak będzie dzisiaj - zobaczymy!

• Ponownie Radzio doszedł do bardzo dobrej piłki na połowie GieKSy, ale ponownie strzelił bardzo niedokładnie i Bucek obronił uderzenie.

• Pierwszy strzał drużyny gospodarzy, Kamil Bętkowski zza pola karnego, ale zbyt słaby był to strzał, żeby sprawił jakikolwiek problem bramkarzowi Wigier.

• Ależ sytuację zmarnował Sebastian Radzio! Antonin Bucek źle wybił piłkę głową poza polem karnym, do futbolówki doszedł napastnik Wigier ale strzelił bardzo lekko i Bucek złapał spokojnie uderzenie.

• Jak na razie to z przytupem zaczęli kibice GKS-u. Od pierwszego gwizdka prowadzą bardzo głośny doping.

• Zaczyna GKS! Gramy!

• Zawodnicy GieKSy na żółto-czarno, natomiast goście w jednolitych białych strojach.

• Aktorzy dzisiejszego spektaklu już na boisku, Po przywitaniu.

• Na trybunie gości zameldowała się ok. 30 osobowa ekipa fanatyków z Suwałk.

• Wigry: Zoch, Michałowski, Lauryn,Wichtowski, Bujalski, Biel, Sernas.

• GKS: Dobroliński, Wołkowicz, Pitry, Januszkiewicz, Czerwiński, Duda, Kujawa.

• Prezentujemy rezerwowych zawodników w obu zespołach.

• a

• Witamy serdecznie z Katowic! Dzień dobry! Już za niespełna kwadrans rozpocznie się spotkanie miejscowej GieKSy z Wigrami z Suwałk. Liczymy na bardzo emocjonujące widowisko.