GKS Tychy

3

Chojniczanka Chojnice

3

• KONIEC MECZU! Ależ emocje zafundowali nam piłkarze w Jaworznie! Po szalonej drugiej połowie GKS Tychy ostatecznie remisuje z Chojniczanką Chojnice 3:3 kończąc mecz w dziewiątkę!

• NIESAMOWITE! Po wrzutce z wolnego rezerwowy Rafał Siemaszko wyrównuje strzałem głową!

• Goooool! Rafał Siemaszko!!!

• Drugą żółtą, a więc czerwoną kartkę obejrzał także Muhamed Omić.

• Rafał Kosiec został sfaulowany i nie podnosi się z murawy.

• Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Maciej Kowalczyk został złapany na pozycji spalonej.

• Wrzutka Iwanickiego z lewej strony, do piłki dopadł Suchocki i strzałem "szczupakiem" był bliski zdobycia bramki wyrównującej. Piłka minełą słupek bramki Przyrowskiego o centymetr.

• Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Mateusz Grzybek.

• Za Rafała Grzelaka wszedł Rafał Siemaszko.

• Marcin Wodecki ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Chojniczance, Iwanicki wejdzie za Zawistowskiego.

• Gooooool!! Maciej Kowalczyk!!!

• Piotr Kieruzel ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w ekipie gospodarzy, za Jakuba Bąka wszedł Damian Nieśmiałowski.

• Fantastycznie zagrana piłką w pole karne GKS-u do Gancarczyka który wyszedł sam na sam z Przyrowskim. Zawodnik Chojniczanki przeniósł jednak futbolówkę ponad poprzeczką bramki rywali.

• Jakub Bąk został złapany na spalonym.

• Przy linii bocznej do wejścia szykuje się zawodnik GKS, Damian Nieśmiałowski.

• Marek Gancarczyk wrzucił piłkę z prawej strony boiska, do której doszedł Mikołajczak. Zawodnik Chojniczanki uderzył głową, ale futbolówkę fantastycznie wyłapał Przyrowski.

• Zmiana w Chojniczance,Suchocki wchodzi za Niedzielę.

• Sebastian Przyrowski dość niebezpiecznie interweniował wychodząc na trzydziesty metr od własnej bramki. Tym razem jednak ryzyko opłaciło się, a golkiper GKS uchronił swój zespół przed stratą gola.

• Po krótkiej przerwie do gry wraca Łukasz Grzeszczyk, któremu na szczęście nie stało się nic złego.

• Z boiska nie podnosi się Łukasz Grzeszczyk.

• Maciej Kowalczyk szukał okazji na strzelenie kolejnego gola, ale tym razem jego uderzenie zostało zablokowane przez rywali.

• Muhamed Omić ukarany żółtą kartką.

• Ależ mecz zrobił się nam w Jaworznie! Po nudnej i słabej pierwszej połowie, w drugiej oglądaliśmy już trzy gole!

• Maciej Kowalczyk przyjął sobie piłkę w polu karnym rywala i strzałem pod poprzeczkę daje wyrównanie tyszanom!

• Goooool! Maciej Kowalczyk!!!!

• Dośrkkowanie z lewej strony boiska Bartłomieja Niedzieli, a piłkę do bramki tyszan strzałem głową skierował ponownie Mikołajczak.

• Goooool! Tomasz Mikołajczak!!!!!

• Sędzia ukarał Mateusza Grzybka żółtą kartką.

• Gol dla GKS-u Tychy! Mateusz Mączyński przyjął sobie piłkę na klatkę piersiową przed polem karnym i oddał fantastyczny strzał z woleja nie dając żadnych szans na interwencję Damianowi Podleśnemu!

• Goooool! Mateusz Mączyński!!!!!!

• Piłkarze GKS-u chyba mięli ostrą pogadankę w przerwie z trenerem Tomaszem Hajto, bowiem ich gra wygląda nieco lepiej niż w pierwszej części spotkania.

• Wrzutka Gancarczyka w pole karne GKS, do piłki nie dopadł jednak żaden z graczy z Chojnic.

• Rzut rożny dla tyszan, piłkę z rogu zagrywał Radzewicz, zakotłowało się w polu karnym gości, ale koniec końców futbolówką wylądowała w rękach Podleśnego.

• Teraz akcja drugą stroną. Grzeszczyk wpadł w pole karne, zagrał krótko do Bąka, ale ten znowu nie był w stanie pokonać Podleśnego

• Radzewicz posłał piłkę w pole karne Chojniczanki, dopadł do niej Bąk, który zdecydował się na oddanie strzału, ale dobrze w tej sytuacji zachował się Podleśny, który popisał się pewną interwencją.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Chojniczanka prowadzi w Jaworznie z GKS-em Tychy 1:0.

• Niezłe dośrodkowanie Radzewicza, piłkę przyjął Gieraga i uderzał na bramkę Chojniczanki głową, ale ta znów powędrowała obok słupka.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o trzy minuty.

• Sprzed pola karnego strzelał także Marcin Wodecki, został on jednak zablokowany przez graczy Chojniczanki.

• Jakub Bąk zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale piłka powędrowała obok bramki.

• Z rzutu rożnego dośrodkowywał Zawistowski, ale piłkę głową wybił Wodecki.

• Poza sytuacją, po której padł gol, nie oglądaliśmy do tej pory niemal żadnych akcji b ramkowych.

• Żółta kartka dla Wojciecha Lisowskiego.

• Gospodarze nie dają za wygraną i chcą strzelić bramkę wyrównującą. Radzewicz wrzucił piłkę w pole karne, doskoczył do niej Omić i uderzył głową, ale futbolówka po raz kolejny powędrowała obok bramki.

• Mateusz Mączyński nie zdołał opanować piłki na lewej flance, w efekcie ta opuściła plac gry.

• Bartłomiej Niedziela został złapany na spalonym.

• Tomasz Hajto ma powody do zmartwień. W pierwszej połowie stracił już dwóch zawodników z powodu kontuzji, bowiem w 9. minucie plac gry opuścił Mariusz Zganiacz.

• Marcel Warzynkiewicz nie jest w stanie kontynuować gry. Na boisku zastąpi go Mateusz Mączyński.

• Marcel Wawrzynkiewicz boisko opuszcza na noszach.

• Żółtą kartką ukarany także Maciej Kowalczyk.

• Rzut rożny dla tyszan, piłkę dośrodkowywał Radzewicz, ale wybili ją obrońcy Chojniczanki.

• Rafał Grzelak ukarany żółtą kartką.

• Gospodarze próbowali odpowiedzieć na straconą bramkę, ale po strzale Kowalczyka piłka powędrowała ponad poprzeczką bramki Chojniczanki.

• Strzał Pawła Zawistowskiego zza pola karnego, który zdołał sparować Przyrowski, ale zrobił to tak nieudolnie, że piłka trafiła wprost pod nogi Mikołajczaka, który kopnął ją do pustej bramki.

• Goooool! Tomasz Mikołajczak!!

• Niewiele dzieje się na stadionie w Jaworznie. Gra toczy się głównie w środku pola.

• Wrzutka piłki z wolnego przez Radzewicza, strzał głową Gieragi, ale piłka powędrowała minimalnie nad poprzeczką.

• Na placu gry nie ogląamy jak na razie żadnych groźnych sytuacji. W ostatnich minutach inicjatywę minimalnie pzejął GKS, ale nic z tego na razie nie wynika

• Rzut wolny dla Chojniczanki, na bezpośredni strzał na bramkę zdecydował się Lisowski, ale futbolówka powędrowała obok słupka bramki GKS-u Tychy.

• Tak jest, Mariusz Zganiacz opuszcza plac gry. Zastąpi go Mateusz Grzybek.

• Mariuszowi Zganiaczowi prawdopodobnie odnowiła się kontuzji i będzie musiałi zejść z boiska.

• Maciej Kowalczyk próbował oddać strzał na bramkę Damiana Podleśnego, ale sędzia odgwizdał w tej sytuacji spalonego.

• Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu sędzia podyktował dla tyszan, do piłki podszedł Marcin Radzewicz, ale jego dośrodkowanie wybili obrońcy Chojniczanki.

• Początek meczu nie zachwyca i przypomina typową kopaninę. Częściej przy piłce utrzymują się gracze z Chojnic, ale nie potrafią przedrzeć się przez pole karne tyszan.

• Piotr Kieruzel głową uderzał na bramkę gospodarzy, ale piłkę pewnie wyłapał Sebastian Przyrowski.

• Piłkarze Chojniczanki Chojnice wystąpią dziś w biało-czarnych trykotach, natomiast gospodarze w tradycyjnych, w zielono-czarno-czerwonych strojach.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Chojniczanki: Misztal – Gałązka, Iwanicki, Siemaszko, Czerwiński, Laskowski, Suchocki.

• Rezerwowi GKS-u Tychy: Florek – Szczęsny, Niesmiałowski, Grzybek, Jasitczak, Janik, .

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z pierwszego meczu 25. kolejki 1. ligi, w którym GKS Tychy podejmie na własnym stadionie Chojniczankę Chojnice!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA GKS TYCHY - CHOJNICZANKA CHOJNICE

GKS Ttychy

25. kolejkę 1. ligi zainauguruje starcie GKS-u Tychy z Chojniczanką Chojnice, które zostanie rozegrane w Jaworznie, gdzie w tym roku tyszanie uzbierali komplet punktów. Pod wodzą Tomasza Hajty gospodarze spotkania walczą o utrzymanie i obecnie z dorobkiem dwudziestu jeden punktów zajmują szesnaste miejsce w tabeli.

- Czujemy się dobrze grając w roli gospodarza na stadionie w Jaworznie, dlatego liczymy, że nasza dobra passa będzie kontynuowana także w meczu z Chojniczanką. Bardzo potrzebujemy tych punktów - mówi Marcel Wawrzynkiewicz, obrońca GKS-u Tychy.

Rywalem tyszan będzie Chojniczanka, która wiosną nie zaznała jeszcze smaku porażki. Piłkarze Mariusza Pawlaka trzy razy dzielili się punktami z rywalami, a w ostatnich dwóch kolejkach odnieśli zwycięstwa.