• KONIEC MECZU! GKS Tychy remisuje z Chrobrym Głogów 1:1!

• Tyszanie atakują bramkę Chrobrego, bez efektów.

• Sędzia do drugiej części spotkania dolicza co najmniej cztery minuty.

• Wrzutka Mączyńskiego w pole karne, Samiec głową wybija piłkę.

• Damian Sędziak ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie Wodeckiego, ale piłkę pewnie wyłapuje Janicki.

• Ostatnia zmiana w Chrobrym, z boiska schodzi Piotrowski, zastąpi go Ziemniak.

• Ładnie teraz podłączył się do ofensywnej akcji Mateusz Grzybek. Piłkarz GKS-u wpadł w pole karne i uderzył na bramkę Chrobrego, jednak golkiper gości zdołał odbić futbolówkę.

• Rozszalała nam się burza w Jaworznie. Mocna ulewa i potężne grzmoty dają teraz o sobie znać. W takich warunkach na pewno gra się ciężej.

• Ależ groźnie! Bąk dopadł do futbolówki na ósmym metrze, oddaje strzał, ale Janicki popisuje się genialną paradą!

• Nad stadionem w Jaworznie właśnie przechodzi ulewa.

• To powinna być bramka dla GKS-u! Piłkę z lewej strony dośrodkował Marcin Radzewicz, a zamykający akcję Damian Szczęsny fatalnie przestrzelił z odległości pięciu metrów przed bramką.

• Prostopadłe zagranie do jednego z graczy Chrobrego, z bramki przytomnie wyszedł Sebastian Przyrowski i w stylu Manuela Neuera ograł piłkarza gości i oddał piłkę obrońcy.

• Pierwszej zmiany dokonuje Tomasz Hajto, za Kowalczyka wszedł Bąk.

• Korner dla gospodarzy, z narożnika boiska uderzał Radzewicz, ale piłkę wybili obrońcy Chrobrego.

• Wołodymyr Hudyma oddał strzał sprzed pola karnego, ale Przyrowski popisał się pewną interwencją.

• Żółtą kartką ukarany także Michał Stasiak.

• Rafał Kosiec został ukarany żółtą kartką.

• Mączyński uderzał zza pola karnego, ale piłka powędrowała nad poprzeczką.

• Kolejna zmiana w Chrobrym, Sędziak zmieni Gąsiora.

• Marcin Wodecki zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale został on zablokowany przez obrońców Chrobrego.

• Pierwsza zmiana w Chrobrym, Bednarskiego zastąpi Zając.

• Zagranie Mączyńskiego do Wodeckiego, zawodnikowi GKS udało się wywalczyć rzut rożny.

• Z Gąsiorem już wszystko w porządku, goście grają w komplecie.

• Strzelec pierwszego gola, Marcel Gąsior doznał urazu i jest opatrywany przy l inii.

• Mączyńskim dośrodkowywał do Kowalczyka, który nie zdołał jednak opanować futbolówki.

• Grzybek zagrał w kierunku Szczęsnego, ale zrobił zbyt mocno, piłka powędrowała na aut.

• Rzut wolny dla GKS Tychy, Radzewicz uderzał bezpośrednio na bramkę Chrobrego, ale Janicki pewnie złapał piłkę.

• Trenerzy obu drużyn w przerwie spotkania nie przeprowadzili w swoich drużynach żadnych zmian.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy GKS Tychy remisuje z Chrobrym Głogów 1:1!

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

• Z dystansu swoich sił próbował Radzewicz, ale pewnie obronił Janicki.

• Grzeszczyk uderzał z rzutu rożnego, piłka trafiła w mur stworzony przez piłkarzy Chrobrego.

• Damian Byrtek został ukarany żółtą kartką.

• Strzał Macieja Kowalczyka, ale piłka wędruje wysoko nad poprzeczką.

• Sławomir Janicki doznał urazu, jest opatrywany przy linii.

• Świetne dogranie Szczęsnego, piłka trafiła na głowę Mateusza Mączyńskiego, który pewnie skierował ją do siatki.

• GOOOOL!! MATEUSZ MĄCZYŃSKI!!

• Znów groźnie pod bramką Chrobrego! Radzewicz zagrywał piłkę bezpośrednio z rzutu rożnego, ale piłka szczęśliwie dla gości minęła lewy słupek bramki Janickiego!

• Świetna akcja gospodarzy, Wodecki odegrał futbolówkę do Szczęsnego, który oddał bardzo dobry i groźny strzał na bramkę Chrobrego, Z największą trudnością, ale obronił Sławomir Janicki.

• Mateusz Mączyński ukarany żółtą kartką.

• Strzał Piotrowskiego z ostrego kąta, piłka wędruje jednak daleko od bramki tyszan.

• Spokojniejszy okres meczu, gra toczy się przede wszystkim w środkowej strefie boiska.

• Kosiec dośrodkowywał w pole karne Chrobrego, ale Janicki pewnie wyłapał piłkę.

• Grzeszczyk dośrodkowywał z rzutu wolnego, futbolówka wpadła w pole karne przyjezdnych, ale wybili ją obrońcy z Głogowa.

• Goście prowadzą 1:0! Piłka niespodziewanie trafiła pod nogi Marcela Gąsiora, który z okolicy osiemnastu metrów oddał potężny strzał z dystansu, po którym piłka wylądowała w siatce.

• GOOOOL! MARCEL GĄSIOR!!

• Bednarski zdecydował się na oddanie strzału, który w ostatniej chwili zablokował Szczęsny.

• Niezła akcja Radzewicza, piłkarz Chrobrego pognał pod bramkę GKS, ale w momencie podania do lepiej ustawionego kolegi pomylił się i trafił w nogi rywali.

• Wrzutka Mączyńskiego z lewej strony w pole karne Chrobrego, obrońcy z Głogowa poradzili sobie jednak w tej sytuacji.

• Kolejna ofensywna akcja tyszan, Szczęsny wpadł z impetem w pole karne Chrobrego, ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez Samca.

• Faul Grzybka na Piotrowski w środku pola, sędzia jest jak na razie pobłażliwy i nie pokazał piłkarzowi GKS kartki.

• Próba dośrodkowanie Radzewicza z prawej strony, ale futbolówka minęła linię końcową boiska.

• Odważna akcja Łukasza Grzeszczyka, który zdecydował się na oddanie potężnego strzału z dystansu. Sławomir Janicki z trudem, ale obronił.

• Kosiec faulował jednego z graczy drużyny gości. Rzut wolny dla Chrobrego, piłkę uderzał Piotrowski, ale defensorzy GKS wybili piłkę.

• Początek spotkania na plus dla tyszan, którzy częściej utrzymują się przy piłce. Przed chwilą Łukasz Grzeszczyk zagrał na jedenasty metr do Macieja Kowalczyka, ale koniec końców jeden z obrońców Chrobrego przeciął to podanie.

• Pierwsza akcja gospodarzy, ale Damian Szczęsny został złapany na spalonym.

• Pierwszy gwizdek sędziego i od środka piłkarzy Chrobrego!

• Chrobry Głogów - rezerwowi: Rzepecki , Kiełb, Szopa, Zając, Sędziak, Ziemniak, Damyanow.

• GKS Tychy - rezerwowi: Florek – Porębski, Bąk, Niesmiałowski, Dymowski, Wrana, Biskup.