GKS Tychy

1

Dolcan Ząbki

0

• Wreszcie GKS Tychy przełamuje się i po czterech porażkach z rzędu zdobywa komplet punktów! My już dziękujemy za relację, zapraszamy oczywiście na kolejne. Miłego weekendu!

• Koniec spotkania! GKS Tychy wygrywa z Dolcanem Ząbki 1:0 po bramce Marcina Radzewicza!

• Sędzia do drugiej części spotkania dolicza aż cztery minuty.

• Marcin Radzewicz uderza z bardzo dalekiej odległości, piłka jeszcze po otarciu od poprzeczki wychodzi poza plac gry.

• Drugą żółtą kartką ukarany Mateusz Bukowiec! GKS Tychy będzie kończyć ten mecz w osłabieniu!

• Fantastyczna interwencja Piotra Misztala po strzale głową z naprawdę bardzo bliskiej odległości Tomasza Chałasa!

• Zakotłowało się teraz pod bramką gości. Najpierw strzał Michała Biskupa został zablokowany, a chwilę później minimalnie obok słupka uderzył Mateusz Bukowiec.

• Marcin Kowalczyk popędził na pole karne Dolcanu, ale fatalnie zagrał piłkę do swojego kolegi i tyszanie tracą piłkę.

• Ostatnia już zmiana w zespole tyszan. Na murawie pojawia się Michał Biskup za Marcina Wodeckiego.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu dla gracza GKS-u Tychy. Ukarany nią został Mateusz Bukowiec.

• Ta kontra tyszan mogła być zabójcza. Maciej Kowalczyk popędził z piłką aż pod pole karne Dolcanu, zagrał do Radzewicza, który wpadł w pole karne, ten z kolei odegrał do Wawrzynkiewicza, który minimalnie przestrzelił.

• Druga zmiana także w zespole gospodarzy. Za Damiana Szczęsnego na boisku pojawia się Kamil Nitkiewicz.

• Tomasz Chałas zdecydował się na mocny strzał zza pola karnego, ale minimalnie przestrzelił.

• Druga zmiana w barwach Dolcanu. Bartosz Osoliński pojawia się w miejsce Kamila Mazka.

• Teraz Dolcan powinien wyrównać! Po wrzutce z rzutu rożnego jeden z zawodników gości oddał strzał, ale piłkę z linii bramkowej wybił Marcel Wawrzynkiewicz!

• Dolcan szybko rozegrał rzut rożny, piłka trafiła do Adriana Łuszkiewicza, który zdecydował się na strzał, ale fatalnie przestrzelił.

• Zmiana wymuszona w szeregach GKS-u Tychy. Boisko opuszcza kontuzjowany kapitan Łukasz Kopczyk, a na placu gry melduje się Sergierjs Kożans.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu w zespole Dolcanu. Boisko opuszcza Damian Świerblewski, a na boisku melduje się Rafał Włodarczyk

• Kolejna kartka w tym meczu. Tym razem upomniany Adrian Łuszkiewicz.

• Akcja lewą stroną Kamila Mazka, który zagrał w pole karne do Tomasza Chałasa. Ten jednak nieczysto trafił w piłkę i futbolówka powędrowała wysoko ponad poprzeczką gospodarzy.

• Grzegorz Piesio uderza z rzutu wolnego, jednak piłka trafia w jednego z obrońców gospodarzy. Mamy rzut rożny.

• Ależ fantastyczne dwie parady Piotra Misztala! Bramkarz GKS-u najpierw dwukrotnie obronił strzały z bliskiej odległości graczy Dolcanu, najpierw Tomasza Chałasa, potem Grzegorza Piesio.

• Maciej Kowalczyk potężnie uderza z rzutu wolnego, jednak prosto w Rafała Leszczyńskego, który pewnie piąstkuje piłkę.

• Z szybkim kontratakiem ruszył Damian Szczęsny, ale został ostro sfaulowany przez Szymona Matuszka. Zawodnik Dolcanu za to przewinienie otrzymał żółtą kartkę.

• Pierwsza kartka w tym spotkaniu. Żółtą kartką upomniany gracz Dolcanu - Rafał Zembrowski.

• Zaczynamy drugą połowę! Rozpoczynają gracze GKS-u Tychy.

• Piłkarze Dolcanu już pojawili się na murawie. Powoli wychodzą także zawodnicy GKS-u. Za moment początek drugiej części gry.

• Ostatni gwizdek sędziego w tej pierwszej połowie spotkania. GKS prowadzi 1:0 po bramce Marcina Radzewicza! Na drugą część spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut!

• Prostopadła piłka do Marcina Wodeckiego, przed nim do piłki jednak zdążył Rafał Leszczyński i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Fantastyczna wrzutka na pole karne gości, którą w znakomity sposób wykończył Marcin Radzewicz otwierając wynik tego spotkania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GKS Tychy obejmuje prowadzenie po bramce Marcina Radzewicza!

• W szeregach GKS-u Tychy jest coraz więcej niedokładności. Podopieczni Wolaka mają problemy z wymienieniem kilku podań.

• Dolcan teraz przycisnął, dłuższy czas utrzymują się na połowie gospodarzy. Jednak nie potrafią stworzyć sobie sytuacji bramkowej.

• Fantastyczna interwencja wracającego Szymona Matuszka, który wślizgiem wyłuskał piłkę z pod nóg pędzącego sam na sam z bramkarzem Damianowi Szczęsnemu.

• Po raz kolejny zakotłowało się w polu karnym gości. Tym razem obrońcy musieli wybijać piłkę w tym jak tuż przed bramką dostał ją Maciej Kowalczyk.

• Ależ teraz gospodarze byli bliscy zdobycia bramki! Po wrzutce z rzutu rożnego Łukasz Kopczyk strzałem głową o mało co nie pokonał Rafała Leszczyńskiego. Kapitan GKS-u pomylił się naprawdę minimalnie.

• Teraz Paweł Tarnowski spróbował swoich sił strzałem z dalszej odległości. Ale tak jak jego poprzednik, nie trafił w światło bramki.

• Dolcan utrzymywał się przy piłce, wydawało się że przecisnął rywali, ale z kontrą ruszyli tyszanie i gdyby nie błąd Wodeckiego, mogłoby być naprawdę groźnie.

• Mocne uderzenie z dalszej odległości Kamila Mazka, ale zawodnik Dolcanu nie zdołał trafić w bramkę.

• Coraz bardziej zaostrza się nam na murawie. Teraz ostry faul na Wodeckim. Na razie obyło się jeszcze bez żółtej kartki.

• Strzał Adriana Łuszkiewicza z rzutu wolnego, jednak Piotr Misztal pewnie wybija piłkę do boku.

• Teraz kolejny faul gospodarzy na własnej połowie. Kolejna szansa dla Dolcanu na dośrodkowanie w pole karne.

• Ładna akcja gospodarzy, Szczęsny zagrał z Radzewiczem, ten pierwszy uderzył z woleja, ale nie zdołał trafić w bramkę.

• Dolcan konstruuje akcja spokojnie od własnej obrony. Tyszanie czekają na własnej połowie.

• Ofensywna akcja tyszan. Lewą stroną popędził Kowalczyk, zagrał do Szczęsnego, ten jednak nie zdołał przyjąć piłki i cała akcja spaliła na panewce.

• Początek spotkania, zaczyna Dolcan i już mamy pierwszy faul dla gości na połowie rywali.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Zaczynamy bój w Jaworznie!

• Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę. GKS Tychy zagra dzisiaj w zielono-czerwono-czarnych kostiumach. Natomiast Dolcan na seledynowo-czarno!

• Już za kilka minut początek tego spotkania!

• Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Marek Igaz (Br.), Sergiej Kożans, Robert Dymkowski, Bartosz Rutkowski, Mateusz Otręba, Kamil Nitkiewicz, Michał Biskup.

• Ławka rezerwowych Dolcanu: Maciej Humerski (Br.), Rafał Włodarczyk, Julien Tadrowski, Łukasz Sierpina, Mateusz Długołęcki, Tomasz Prejs, Bartosz Osoliński

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Mateusz Złotnicki z Lublina.

• W poprzedniej kolejce ligowej Dolcan, a jakże by inaczej, zremisował u siebie z Sandacją Nowy Sącz 2:2, a bramka na wagę punktu dla gości padła w doliczonym czasie meczu. Tyszanie natomiast przegrali na wyjeździe w meczu derbowym z GKS-em Katowice 0:2.

• Znakomita piłkarska pogoda w Jaworznie! Miejmy nadzieję, że będziemy dzisiaj światkami znakomitego widowiska na Stadionie Miejskim!

• Witamy bardzo serdecznie ze Stadionu Miejskiego w Jaworznie, gdzie już za kilkanaście minut GKS Tychy zmierzy się z Dolcanem Ząbki w ramach 17. kolejki rozgrywek 1. ligi polskiej!