GKS Tychy

0

Wisła Płock

1

• Koniec spotkania w Jaworznie. GKS Tychy zasłużenie przegrywa z Wisłą Płock 0:1 po bramce Krzysztofa Janusa z rzutu karnego.

• Sędzia do drugiej połowy meczu dolicza co najmniej cztery minuty.

• Żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego w samej końcówce meczu ukarany Mateusz Mączyński.

• Jest i pierwsza żółta kartka dla gracza Wisły Płock. Ukarany zostaje Piotr Ruszkul.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Mariusz Masternak oddał strzał głową, jednak Seweryn Kiełpin pewnie złapał piłkę.

• Ostatnia zmiana także w drużynie z Płocka. Bartłomiej Sielewski melduje się na placu gry w miejsce Dimitara Ilieva.

• Ostatnia już zmiana w zespole GKS-u Tychy. Boisko opuszcza Robert Dymowski, a na nim pojawia się Paweł Smółka.

• Próba strzału Mateusza Grzybka z dalszej odległości, futbolówka jednak ląduje na aucie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Krzysztof Janus daje prowadzenie Wiśle po strzale z rzutu karnego!

• Mamy "jedenastkę" dla Wisły Płock! Łukasz Kopczyk zagrywa ręką we własnym polu karnym!

• Druga zmiana także w zespole Wisły Płock. Patryk Stępiński zastępuje na placu gry Łukasza Kacprzyckiego.

• Piotr Wlazło uderza zza pola karnego tyszan, ale niecelnie, choć miał naprawdę niezłą okazję.

• Kolejna zmiana w barwach gospodarzy. Pavol Ruskovsky pojawia się w miejsce Marcina Wodeckiego.

• Druga żółta kartka dla zawodnika GKS-u Tychy. Tym razem ukarany młody Mateusz Grzybek.

• Koronkowa akcja gospodarzy, Marcin Wodecki w sytuacji sam na sam z Kiełpinem zamiast uderzać, podawał do partnera, jednak piłkę przejęli zawodnicy z Płocka.

• Pierwsza zmiana także w zespole gości. Na boisku pojawia się Piotr Ruszkul, który zastępuje Macieja Kostrzewę.

• Teraz Robert Dymowski uderza z dalszej odległości i naprawdę był blisko pokonania Seweryna Kiełpina! Piłka minimalnie minęła okienko bramki płocczan.

• Wrzutka piłki z rzut wolnego na pole karne gospodarzy, ale piłkę pewnie łapie Piotr Misztal.

• Pierwsza zmiana w zespole GKS-u Tychy. Boisko opuszcza Marcin Radzewicz, a na nim pojawia się Damian Szczęsny.

• Fantastyczna parada Piotra Misztala po tym jak Maciej Kostrzewa uderzył zza pola karnego w samo okienko bramki tyszan!

• Wrzutka piłki na pole karne tyszan, do strzału głową doszedł Jacek Góralski, ale uderzył niecelnie.

• Próba prostopadłego zagrania jednego z piłkarzy Wisły w polu karnym rywala, jednak podanie okazało się niedokładne i piłka wylądowała w rękach Misztala.

• Początek spotkania dość chaotyczny, żaden z zespołów nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce

• Rozpoczynamy drugą część meczu! Zaczyna Wisła.

• Piłkarze obu zespołów wychodzą już na drugą część spotkania, nie mamy żadnych zmian.

• Koniec pierwszej połowy meczu. GKS Tychy bezbramkowo remisuje w ciekawym meczu z Wisłą Płock. Na drugą połowę zapraszamy z kilkanaście minut.

• Mateusz Grzybek popędził prawą stroną boiska, dośrodkował w pole karne, gdzie znalazł się Wojciech Trochim, a ten strzałem głową trafił w bramkarza gości.

• Dimitryr Ilijew mógł teraz zdobyć bramkę dla gości! Po wrzutce z lewej strony, zawodnik Wisły doszedł do strzału głową, ale minimalnie się pomylił.

• Radzewicz próbuje dośrodkować na pole karne Wisły, jednak zrobił to bardzo niedokładnie.

• Wrzutka z lewej strony boiska przez jednego z piłkarzy Wisły, piłkę fatalnie wybija Misztal, ale był asekurowany jeszcze przez Kopczyka, który zdołał wybić piłkę poza obręb bramki.

• Janus dostał piłkę w polu karnym tyszan i od razu zdecydował się na strzał, na linii strzału znalazł się jeszcze Mariusz Masternak i zdołał zablokować uderzenia.

• Krzysztof Janus ładnie minął dwójkę rywali, dograł do Ilijewa, a ten nabił rywala i piłka wyszła na rzut rożny.

• Mariusz Zganiacz ukarany żółtą kartką za ostry faul w środkowej strefie boiska.

• Po rzucie rożnym do strzału głową doszedł Łukasz Kopczyk, jednak piłkę pewnie wyłapał Kiełpin.

• Marcin Wodecki spróbował potężnego strzału z dalszej odległości i o mało co nie pokonał bramkarza gości! Seweryn Kiełpin z wielkimi problemami wybił piłkę na rzut rożny!

• Maciej Kowalczyk odebrał piłkę i popędził z kontratakiem. Co los dał, szybko jednak odebrał i Kowalczyk podał piłkę do rywala.

• Z rzutu wolnego spróbował szczęścia Wojciech Trochim, ale trafił w głowy piłkarzy stojących w murze.

• Ależ niesamowita szansa gości! Po wrzutce Stefańczyka, piłkę głową uderzył Góralski, ten strzał świetnie obronił Misztal, a piłkę z linii bramkowej wybił Robert Dymowski.

• W odpowiedzi strzału zza pola karnego spróbował Piotr Wlazło, jego uderzenie jednak pewnie obronił Misztal.

• Próba uderzenia z woleja Marcina Wodeckiego, jednak zablokowana przez gracza z Płocka.

• Płocczanie próbują spokojnie rozgrywać kolejne akcje, tym razem jednak niedokładna wrzuta kończy akcję gości.

• Z dalszej odległości uderza Robert Dymkowski, ale piłkę wyłapuje Seweryn Kiełpin.

• Wojciech Trochim trafił jednak w zawodnika "Nafciarzy" i z całej akcji nic nie wyszło.

• Maciej Kowalczyk faulowany niedaleko przed polem karnym Wisły, za moment może być groźnie pod bramką gości.

• Wlazło uderzał na bramkę gospodarzy, piłka jeszcze odbiła się od gracza GKS-u i wyszła na rzut rożny.

• Fantastycznie z piłką obrócił się Trochim, próbował dograć na pole karne, jednak jego wrzutka została zablokowana, próbę skutecznie ponowił Radzewicz, piłkę zgrał jeszcze Kowalczyk i w ostatniej chwili obrońca Wisły zdjął piłkę z nogi Łukasza Kopczyka.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Łukasza Kacprzyckiego i groźnie głową uderzał Maciej Kostrzewa, jednak Piotr Misztal pewnie wyłapał ten strzał.

• Tyszanie spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie boiska po czym rozegrali szybką akcję i Kowalczyk uderzył z ostrego kąta na bramkę "Nafciarzy". Jednak fantastyczną interwencją popisał się Seweryn Kiełpin.

• Krzysztof Janus popędził prawą stroną boiska, dograł w pole karne, ale minimalnie za plecy partnera i cała akcja gości spaliła na panewce.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy spotkanie w Jaworznie!

• Warto jeszcze dodać, że dzisiaj na ławkę wraca trener tyszan - Przemysław Cecherz, który w ostatnich dwóch meczach musiał pauzować z powodu złego zachowania względem arbitra głównego.

• Piłkarze obu zespołów wychodzą już na murawę Stadionu Miejskiego w Jaworznie. Tyszanie zagrają dzisiaj w swoich tradycyjnych zielono-czerwono-czarnych kostiumach, natomiast goście z Płocka natomiast na niebiesko.

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Robert Marciniak z Krakowa.

• Piękna słoneczna po pogoda dzisiaj w Jaworznie, powinniśmy zatem oglądać dobre widowisko, na co oczywiście liczymy.

• Ławka rezerwowych GKS-u: Igaz (Br.), Kożans, Szczęsny, Bocian, Smółka, Ruskovsky, Otręba.

• Ławka rezerwowych Wisły: Kwiatkowski (Br.), Stępiński, Sielewski, Zyska, Krzywicki, Ruszkul, Hempel.

• W poprzedniej kolejce 1. ligi GKS wysoko uległ na wyjeździe Chojniczance Chojnice aż 0:3. Natomiast Płocczanie wygrali na własnym obiekcie z Sandecją Nowy Sącz 2:1.

• Tyszanie zajmują obecnie czternaste miejsce w ligowej tabeli, czyli tuż nad strefą spadkową. Wisła natomiast plasuje się na pozycji ósmej, ale to i tak jest wynik poniżej ich oczekiwań, gdyż działacze z Płocka zapowiadali przed tym sezonem zażarta walkę o awans do T-Mobile Ekstraklasy.

• Witamy z Jaworzna, gdzie przy pięknej słonecznej pogodzie zmierzą się dzisiaj jedenastki GKS-u Tychy i Wisły Płock w ramach 9. kolejki rozgrywek 1. ligi polskiej.