Olimpia Grudziądz

3

Bytovia Bytów

2

• Sędzia zagwizdał po raz ostatni i po tym gwizdku to piłkarze Olimpii mogą cieszyć się ze zwycięstwa. Na dziś to już tylę, a relacje przeprowadził dla Państwa Mątewski Dawid.

• I koniec spotkania, Olimpia wygrywa u siebie z Bytovią 3:2 po emocjonującym meczu.

• Cieśliński w rogu sprytnie spróbował wywalczyć rzut rożny lecz nie udało mu się, strata. Olimpia końcówkę gra dość rozważnie i spokojnie nie pozwalając rywalowi na zbyt wiele.

• Gra w końcówce toczy się w środku boiska, a sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry 5 minut.

• Mieliśmy małą przerwę w grze gdyż na boisku leżał Andelković.

• Tym razem ostatnia zmiana po stronie Olimpii. Schodzi Rogalski, a zastępuje go Łukasz Suchocki.

• Zmiana w drużynie gości. Z boiska schodzi Mąka, a w jego miejsce Kuklis.

• Zamieszanie w polu karnym Olimpii, piłka ląduje w siatce, a sędzia gwiżdże. Prawdopodobnie faul na Wróblu.

• Kolejna zmiana w Bytovii. Schodzi z boiska Michał Pietroń, a w jego miejsce Robert Hirsz.

• Olimpia po strzelonej bramce uspokaja grę, spokojnie rozgrywając piłkę.

• GOOOOL! Aleksander pewnie wykorzystuje rzut karny, nie dając żadnych szans bramkarzowi i po raz drugi w tym meczu Olimpia wychodzi na prowadzenie.

• Druga jedenastka dla Olimpii! Tym razem po faulu na Rogalskim.

• Żółta kartka dla Surdykowskiego za faul na Szczocie

• Olimpia cały czas "szturmuje" bramkę Bytovii, dwa rzuty rożne z rzędu które nie przyniosły efektów w postaci bramki.

• Kryszak świetnie z rzutu wolnego w pole karne lecz jeszcze lepiej w obronie Woźniak.

• GOOOOOL!!! Adam Cieśliński doprowadza do remisu po rzucie karnym!

• Karny dla Olimpii, po stałym fragmencie wykonywanym przez Smolińskiego, któryś z defensorów Bytovii zagrał piłkę ręką.

• Zmiana w Bytovii, boisko opuścił Wojah, a w jego miejsce Adam Hinc.

• Ależ uderzenie Smolińskiego! Nie pokryty "Smoła" uderzył potężnie z dystansu, na szczęście gości piłka minęła słupek, minimalnie.

• Robert Szczot wchodząc w pole karne wykonał zwód po którym uderzył! Strzał Szczota zupełnie nieudany, poszybował wysoko nad bramką.

• Rogalski z przed pola karnego próbuje zagrać piłkę w granicach 7 metra lecz przy tym piłkę ze spokojem wyłapuje Małkowski.

• Trener Kubicki szybko reaguje na boisko wydarzenia posyłając do ataku nowe siły.

• Zmiany w Olimpii. Na boisko weszli Marcin Smoliński oraz Robert Szczot za Marcina Kaczmarka i Denisa Popovicia.

• Uderzenie niepilnowanego Adama Cieślińskiego z dystansu, strzał nie sprawił problemu dobrze ustawionemu Małkowskiemu.

• GOOOOOOOL!!! Bramka dla Bytovii po poważnych błędach Olimpii. Nie może tak grać kandydat do awansu. Goście skarcili biało-zielonych.

• W dzisiejszym meczu możemy obserwować dość poważne błędy bocznego arbitra na pierwszy rzut oka, może co innego ujrzelibyśmy w powtórce, aczkolwiek to co się dzieje zaczyna coraz będzie nie podobać się zawodnikom - między innymi Kaczmarkowi.

• Żółta kartka dla Andelkovicia który został ukarany za faul taktyczny na Danielu Mąka, ten drugi był bez wątpienia szybszy od defensora.

• Ostatnie akcje przeprowadzane lewą stroną przez Rogalskiego co zdecydowanie pozwala odetchnąć jak zawsze aktywnemu Kaczmarkowi.

• Fantastycznie lewą stroną pomknął Rogalski który minął paru rywali i zagrał świetną piłkę w pole karne do Cieślińskiego, lecz tego uprzedził minimalnie środkowy obrońca Bytovii.

• Ponownie na murawie leży jeden z zawodników gości, a jest nim Piątek który został już opatrzony.

• Tym razem stały fragment dla Bytovii w okolicach czterdziestego metra i zagotowało się pod bramką Wróbla gdyż piłka minimalnie minęła prawy słupek.

• Rzut wolny wykonywał tym razem Popović który zdecydowanie za nisko posłał piłkę.

• Przejęcie piłki przez Olimpie i już faulowany Rogalski blisko pola karnego.

• Gwizdek Pana sędziego i rozpoczynamy drugą część meczu! Przy piłce goście.

• Arbiter główny kończy pierwszą część spotkania. Jak na razie przy Piłsudskiego utrzymuje się remis 1:1.

• Doliczona jedna minuta.

• Zmiana stron i zamieszanie pod bramką gości. Na bramkę uderzał między innymi Aleksander, a próbować dobijał bodajże Cieśliński lecz świetnie każdy strzał broni bramkarz z Bytowa.

• Akcja lewą stroną Pietronia po której fantastycznie broni Wróbel. Bytovia mogła prowadzić!

• Rogalski faulowany przy linii bocznej z daleka od bramki Małkowskiego. Do stałego fragmentu podszedł etatowo Kaczmarek. Jego dośrodkowanie okazało się za głębokie i pewnie golkiper gości.

• Mecz jest bardzo wyrównany, jedni i drudzy grają otwartą piłkę chcą strzelać bramki. Ekipa Bytovii jak na beniaminka prezentuje się świetnie na tle kandydata do awansu.

• Piłka zagrana w pole karne na tak zwaną "aferę" przez Piątka nie stworzyła wielkiego zagrożenia. Na miejscu znalazł się Andelković.

• Uderzenie bodajże Kryszaka z dystansu po którym piłka wylądowała w siatce grudziądzan. Sędzia bramki nie uznaje!

• Kikut podążając prawą flanką, spróbował dośrodkować piłkę na pole karne Olimpii aczkolwiek uderzenie Marcina było zupełnie nieczyste i od bramki Wróbel.

• Kaczmarek indywidualnie, zbliżając się do pola karnego upadł przy czym sędzia pozostał niewzruszony.

• Olimpia stara się uspokoić nieco grę i wrócić na właściwe tory. Starają się dość często zagrywać górne piłki za plecy obrońców Bytovii.

• GOOOOOOOL!!! Rzut karny na bramkę zamienia Surdykowski który nie dał szans Wróblowi.

• Rzut karny dla Bytovii, po błędzie kapitana Olimpii Dariusza Kłusa!

• Rzut rożny dla gości do którego wykonania przygotowuje się Mariusz Kryszak. Tym czasem na środku boiska był opatrywany Wojciech Wilczyński.

• Zamieszanie w polu karnym Olimpii. Po uderzeniu Piątka piłka odbiła się od poprzeczki, dalej Wróbel był już na posterunku.

• Kaczmarek wyłuskał piłkę w środku boiska po czym próbował uruchomić Aleksandra który nie był wstanie zatrzymać piłki. Od autu Bytovia.

• Kryszak prawą stroną z której wysoko wrzucił piłkę w pole karne w którym to fantastycznie interweniował Denis Popović.

• Kaczmarek ruszył prawą flanką, schodząc do środka zagrał piłkę za plecy obrońców do Cieślińskiego który przewrócił się w starciu z defensorem Bytovii.

• Popović ukarany żółtą kartką po faulu w okolicach dwudziestego piątego metra do bramki Wróbla. Kolejny stały fragment dla gości.

• Mecz dość wyrównany który obfituje w wiele stałych fragmentów.

• Rzut wolny dla Bytovii który wykonywał Mariusz Kryszak. Zagrał niebezpieczną piłkę w pole karne gdzie po raz kolejny refleksem popisał się Wróbel, który nieco ucierpiał w tym starciu.

• Wysoko posłana piłka w pole karne Olimpii w którym o futbolówkę walczył Michał Wróbel z Arturem Wojachem, z pojedynku zwycięsko wyszedł golkiper gospodarzy.

• Cieśliński traci piłkę w środkowej strefie boiska przy czym fauluje i z własnej połowy zaczną goście.

• GOOOOOOOOOL!!! Bramka po stałym fragmencie dla Olimpii po sporym zamieszaniu w polu karnym gości, piłkę do siatki posłał Bartosz Jaroch.

• Michał Pietroń ukarany kartką po faulu na Kaczmarku w okolicach czterdziestego metra do bramki gości.

• Rzut wolny w okolicach 35 metra dla Bytovii. Stały fragment egzekwował Mąka który niczym nie zaskoczył bramkarza biało-zielonych.

• Rogalski przecina podanie Kikuta po którym Bytovia rozpoczęła z autu.

• Piłkę dość szybko przejęli goście po niedokładnym podaniu i od razu uderzyli z dystansu na bramkę Wróbla. Golkiper Olimpii nie miał problemów z obroną strzału.

• Od środka rozpoczęli Grudziądzanie, rozegranie Aleksandra z Cieślińskim i gramy!

• Piłkarze wychodzą już na murawę przy towarzyszącym hymnie Olimpii. Wyprowadza ich arbiter główny z Łodzi - Paweł Pskit.

• Owe słowa zawodnika Bytovii mogą świadczyć o różności klas poprzez ambicje obu zespołów. Czy będzie to widoczne na murawie? Przekonamy się niebawem.

• "Jesteśmy beniaminkiem 1 ligi i za cel na ten sezon stawiamy sobie utrzymanie." Powiedział były zawodnik Olimpii, a obecny Bytovii Mariusz Kryszak.

• W drużynie biało-zielonych w rezerwie znaleźli się następujący zawodnicy: Łukasz Sapela, Adrian Bielawski, Bruno Żołądź, Marcin Smoliński, Łukasz Suchocki, Robert Szczot oraz Oskar Trzepacz.

• Na ławce w drużynie gości znajdują się między innymi: Mateusz Oszmaniec, Daniel Gołębiewski, Adam Hinc, Kamil Juraszek, Maciej Kazimierowicz i Piotr Kuklis.

• Spotkanie zapowiada się ciekawie również ze względu na fakt iż w przeszłości trener Dariusz Kubicki wraz z Pawłem Janasem występowali razem w drużynie Legii Warszawa. Jeden jak i drugi chciałby zapewne dziś zgarnąć komplet punktów.

• Obie jedenastki już rozgrzewają się na murawie w ten jakże słoneczny dzień. W Grudziądzu dziś mamy wspaniałą pogodę.

• Witamy Państwa ze stadionu w Grudziądzu przy ulicy Piłsudskiego! Już za pół godziny rozpocznie się spotkanie Olimpii Grudziądz z Bytovią Bytów.