• Fabianiak obronił groźny strzał Rybickiego. To była kolejna szansa dla łodzian, by objąć prowadzenie

• Widzew po strzale Wrzesińskiego powinien prowadzić, bo zawodnik gości miał bardzo dobrą sytuację, uderzał z kilku metrów

• Uderzenie Wrzesińskiego obok bramki gospodarzy

• Babul ruszył skrzydłem, zszedł do środka, oddał strzał pod poprzeczkę, ale sparował piłkę Krakowiak

• Podanie Kaczmarczyka do Elsnera, który pokonał Krakowiaka, ale bramkarz Widzewa był bliski obrony jego strzału. Odbił piłkę, ale ta wtoczyła się do bramki gości

• Goool! Rok Elsner i Olimpia remisuje z Widzewem 1:1

• Banasiak strzelił mocno z dystansu, jednak nad bramką Widzewa

• Sędzia liniowy gotowy do kontynuowania pracy, mecz wznowiony!

• Narada sędziego głównego z delegatem PZPN i zobaczymy jaka będzie decyzja

• Sędzia liniowy ucierpiał po tym jak jedna z petard została rzucona na boisko. Arbitrowi bocznemu pomagają masażyści zespołu gospodarzy

• Przerwany mecz, bo kibice Widzewa wrzucili petardy hukowe na boisko...

• Popović szukał sposobu jak rozegrać akcję przed polem karnym Widzewa, ale niczego nie wymyślił i został zatrzymany przez obrońców gości

• Kaczmarek płasko w pole karne, gdzie piłka trafiła do Jarocha, ale ten z ostrego kąta trafił w boczną siatkę

• Oba zespoły bez zmian rozpoczęły drugą część spotkania

• Początek drugiej połowy! Ostatnie 45 minut gry dla piłkarzy Widzewa i Olimpii w tym sezonie

• W tym momencie do dwóch spadkowiczów Widzewa i Floty dołącza jako trzeci GKS Tychy, który przegrywa w Ząbkach z Dolcanem 1:2. W barażach natomiast zagra Pogoń Siedlce

• Koniec pierwszej połowy! Olimpia - Widzew 0:1

• Widzew prowadzi niepodziewanie, bo przez niemal całą pierwszą połowie, to gospodarze dominowali na boisku

• Zagapili się gospodarze, co wykorzystał Batrović, który w sytuacji sam na sam pokonał golkipera Olimpii

• Gooool! Widzew Łodź prowadzi po trafieniu Velijko Batrovicia!

• Znowu Krakowiak w roli głównej! Tym razem bramkarz Widzewa zatrzymał w sytuacji sam na sam Skóreckiego. Zawodnik Olimpii mógł strzelić gola, ale trafił prosto w Krakowiaka

• Uderzenie Smolińskiego z dystansu niecelne, piłka przeleciała obok słupka

• Adam Banasiak, Bartosz Fabianiak, Marcin Kaczmarek - to trzej piłkarze, którzy w przeszłości grali w Widzewie, a dziś biegają od pierwszej minuty w barwach Olimpii Grudziądz

• Denis Popović - za próbę wymuszenia rzutu karnego

• Dośrodkowanie Skóreckiego w pole karne Widzewa, ale tam żaden z piłkarzy Olimpii nie zdołał dojść do tego podania i oddać strzału

• Wysoka temperatura nie przeszkadza na pewno Popoviciowi, który od początku meczu jest aktywny. Brakuje mu jednak skuteczności. I to na razie ratuje gości, którzy proszą się o to, by stracić gola

• Popović trafił w słupek! Kolejna szansa dla gospodarzy po kolejnym już błędzie łodzian!

• Nie wyszło Popoviciowi uderzenie z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką

• A Rybicki jest dziś kapitanem zespołu gości

• Strzelał Rybicki, ale spokojnie interweniował Fabianiak, który w przeszłości bronił bramki Widzewa

• Po rzucie rożnym gospodarze nie zagrozili bramce Krakowiaka

• Kasperkiewicz do Krakowiaka, ale kolejne nieporozumienie w drużynie gości. Znowu udało się widzewiakom wyjść bez strat, bo bramkarz spadkowicza wybił piłkę w trybuny

• Pomylili się w obronie goście, ale nie zdołał tego wykorzystać Popović, bo za późno zorientował się, że ma szansę, by ruszyć do przodu, na bramkę Widzewa

• W Grudziądzu gorąco jak w całej Polsce, więc nie ma co spodziewać się jakiegoś wielkiego tempa w tym meczu. Tym bardziej, że obie drużyny nie mają już niczego do zyskania jak i do stracenia

• Początek meczu w Grudziądzu! Kto lepiej zakończy sezon?

• Oba zespoły wychodzą na murawę

• Do Grudziądza przyjechała liczna grupa kibiców Widzewa. Ma być ponad 700

• Oba zespoły już po rozgrzewce, za kilka minut ostatni mecz w tym sezonie dla Olimpii i Widzewa

• W tamtym spotkaniu karnego dla Widzewa nie wykorzystał Krystian Nowak, którego w Łodzi już nie ma. Za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt

• W rundzie jesiennej Olimpia wygrała na wyjeździe z Widzewem 3:0. Gole strzelali wówczas: Arkadiusz Aleksander dwie i Maciej Rogalski. Obu brakuje w podstawowym składzie gospodarzy. Na ławce siedzi tylko Rogalski

• Zespół gospodarzy w zasadzie ma do zrobienia tyle samo, bo Olimpia niezależnie od tego meczu i innych wyników zakończy sezon na czwartej pozycji. Piłkarze z Grudziądza do trzeciej Wisły Płock tracą 14 punktów, a nad piątym Stomilem mają cztery punkty przewagi

• Widzew meczem w Grudziądzu żegna się z pierwszą ligą. Przynajmniej na jeden sezon. Łodzianie już dawno spadli do drugiej ligi. Dziś mają okazję, by godnie powiedzieć "do widzenia"

• Rezerwowi Widzewa: Perdijić, Kralkowski, Wielgus, Kozieł, Kozłowski, Brodziński.

• Rezerwowi Olimpii: Wróbel, Zalepa, Bielawski, Rogalski, Urbański, Trzepacz, Szymański.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA OLIMPIA GRUDZIĄDZ - WIDZEW ŁÓDŹ

Widzew Łódź - Wigry Suwałki 2:2

Mecz z Grudziądzu będzie starciem o przysłowiową pietruszkę, bowiem jego wynik w żaden sposób nie wpłynie na końcowy układ tabeli. Olimpia jest już pewna zakończenia rozgrywek na czwartym miejscu w tabeli, zaś Widzew tego, że żegna się z rozgrywkami. Łodzianie już kilka kolejek temu stracili szanse na utrzymanie i w przyszłym sezonie zagrają w 2. lidze.