Olimpia Grudziądz

2

Zagłębie Lubin

2

• KONIEC! Mimo prowadzenia 2:0 Olimpia Grudziądz tylko remisuje z Zagłębiem Lubin!

• Groźnie do samego końca! Kwiek uderza minimalnie nad bramką Wróbla!

• Kwiek prostopadle do Papadopulosa, ale to podanie przerywa Łabędzki.

• Gracze Piotra Stokowca nie mają dosyć i wciąż napierają na bramkę Olimpii.

• Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry cztery minuty.

• Olimpia traci gola na kilka minut przed końcem spotkania. Wróbel wypiąstkował piłkę uderzoną z rzutu rożnego, ta trafiła wprost pod nogi Arkadiusza Woźniaka, który pewnie posłał ją do siatki.

• Gooooooool! Arkadiusz Woźniak!!!

• Kwiek zagrywał z rzutu rożnego, ale była to kompletnie nieudana próba gracza Zagłębia Lubin.

• Łukasz Suchocki został złapany na spalonym.

• Błąd uderzał z rzutu rożnego, ale futbolówka znalazła się w rękach golkipera gospodarzy.

• Ależ szansa Olimpii! To mogła być rozstrzygająca bramka! Szczot sprytnie minął Guldana, znalazł się sytuacji sam na sam z Forencem, ale w ostatecznej fazie akcji przestrzelił!

• Tym razem ucierpiał Jaroch, nie obędzie się bez interwencji sztabu medycznego.

• Bruno Żołądź zastąpi Marcina Smolińskiego.

• Wrzutka Kubickiego z głębi pola trafia prosto w ręce Wróbla.

• Paweł Oleksy opuści plac gry, zmieni go Miłosz Przybecki.

• Kubicki uderzał na bramkę Wróbla, ale trafił w poprzeczkę.

• Marcin Woźniak ucierpiał w starciu z rywalem i musi skorzystać z pomocy masażystów.

• Papadopulos uderzał nad bramką Wróbla.

• Zmiana w Olimpii, Łukasz Suchocki zastąpi Macieja Rogalskiego.

• Zagłębie Lubin nabrało wiatru w żagle i coraz częściej atakuje bramkę Olimpii. Jak na razie gospodarze mają w bramce niezawodnego Michała Wróbla.

• Michal Piter-Bućko ukarany żółtą kartką.

• Cotra oddał niecelny strzał z dystansu.

• Co za potężny strzał Kwieka! Golkipera Olimpii z ledwością przenosi piłkę ponad poprzeczkę własnej bramki!

• Smoliński zagrał do wybiegającego na pole karne Szczota, który uderzał po długim słupku, jednak minimalnie niecelnie.

• Zagłębie zdobywa gola kontaktowego! Niepilnowany Kwiek uderzał z okolicy dwudziestego metra, futbolówka gdzieś tam jeszcze musnęła nogę Jarocha i ostatecznie wpadła do bramki bezradnego Wróbla.

• Goooooool! Aleksander Kwiek!!

• Szczot został złapany na spalonym.

• Jaroch podawał do Rogalskiego, który próbował zagrać do przed pole karne do Smolińskiego,którego w porę uprzedził niemal bezbłędny dziś Godal.

• Zagłębie mogło szybko odpowiedzieć na stratę gola! Błąd z lewej strony zagrał do wbiegającego Papadopulosa, ale ten nieszczęśliwie minął się z futbolówką.

• Olimpia prowadzi już 2;0! Smoliński podał do Kaczmarka, który ładnie przyjął piłkę i bezpośrednio uderzał na długi słupek, pewnie pokonując Forenca.

• Goooooool!! Marcin Kaczmarek!!

• Nieudana wrzutka Woźniaka, którą pewnie wyłapał Wróbel.

• Dobra kontra Olimpii, zakończona strzałem Smolińskiego, który zablokował ostatecznie Guldan.

• kaczmarek zagrywał do Rogalskiego, piłkę wybił jednak Godal.

• W przerwie Piotr Stokowiec dokonał jednej zmiany. Aleksander Kwiek zastąpi Krzysztofa Piątka.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Olimpia Grudziądz prowadzi z Zagłębiem Lubin 1:0.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

• Ładny wślizg Woźniaka, który pewnie zatrzymał Oleksego.

• Podanie w kierunku Szczota, który z otrzymaną piłką nic nie zdołał zrobić, gdyż szybszy okazał się Godal.

• Smoliński zdecydował się na oddanie strzału, ale został zablokowany przez Smolińskiego.

• Zagłębie bliskie wyrównania! Błąd zagrywał do Papadopulosa, a ten mocno i płasko po ziemi uderzył na bramkę Olimpii. Wróbel z trudnością, nogą wybił piłkę w ostatniej chwili!

• Olimpia pracowała na tego gola od kilku minut. Denis Popovic dośrodkowywał z rzutu wolnego, trafił na głowę Jarocha, a ten zdobył pierwszą bramkę dla Olimpii.

• Goooooooooool! Bartosz Jaroch!!!!

• Smoliński szukał Rogalskiego, by dograć mu piłkę w pole karne, ale ostatecznie jego podanie przeciął Guldan.

• Ależ akcja Olimpii! Rogalski dośrodkował w pole karne do Woźniaka, a ten z bliskiej odległości od bramki lubinian przestrzelił!

• Rzut rożny dla Zagłębia Lubin nie przyniósł zagrożenia pod bramką Olimpii.

• Guldan próbował zagrać do Cotry, ale futbolówką opuściła plac gry i od bramki wznowił Wróbel.

• Boris Godal faulował Szczota,gdy ten wychodził na dobrą pozycję strzelecką.

• W Grudziądzu oglądamy dość ciekawe widowisko, obie strony stwarzają sobie dogodne sytuacje strzeleckie, jednak jak na razie żadna z nich nie potrafi zdobyć gola.

• Woźniak wywalczył rzut rożny dla przyjezdnych, jednak nie przyniósł on zagrożenia pod bramką strzeżoną przez Michała Wróbla.

• Rogalski zagrywa pod nogi Smolińskiego, ten bez chwili namysłu uderzał na bramkę Forenca, ale z tego strzału nic nie wyszło. Od bramki zacznie Zagłębie Lubin.

• Olimpia odważniej atakuje bramkę Zagłębia. Przed chwilę strzał z dystansu, jednak bardzo niecelny, oddał Szczot.

• W Grudziądzu zrobił się nam prawdziwy mecz walki. Jeśli piłkarze obu drużyn będą nadal tak agresywni worek z kartkami wkrótce się rozwiąże.

• Groźnie wyglądające uderzenie Jarocha z trudem wybronił Forenc.

• Kontuzjowany Jakub Tosik nie jest jednak w stanie kontynuować gry, zastąpi go Paweł Oleksy.

• Piłkę bezpośrednio uderza Błąd, ale golkiper OLimpii spokojnie ją złapał.

• Po raz kolejny Łabędzki fauluje Piątka, będzie rzut wolny dla przyjezdnych.

• Niezła akcja Olimpii, Popović posłał prostopadłe odanie do Szczota, ten z kolei próbował wyjść na czystą pozycję, ale ostatecznie nie zapanował nad futbolówką, którą pewnie wyłapał Forenc.

• Na szczęście dla Zagłębia Jakub Tosik po interwencji sztabu medycznego wrócił do gry.

• Cotra pędził lewym skrzydłem, ale jego rajd przerwał skuteczny wślizg Łabędzkiego.

• Piątek nieprzepisowo odepchnął Łabędzkiego, sędzia wskazuje na rzut wolny dla Olimpii.

• Na placu gry leży Tosik i nie podnosi się z murawy. Wygląda na to, że piłkarz Zagłębia doznał jakiejś poważniejszej kontuzji.

• Maciej Rogalski ukarany żółtą kartką za faul na Tosiku.

• W Grudziądzu pogoda nie dopisuje, właśnie zaczął padać deszcz.

• Woźniak wrzuca piłę w pole karne Olimpii, ale czujny na posterunku Kłus wybija futbolówkę spod własnej bramki.

• Świetny strzał Woźniaka sprzed pola karnego, ale jeszcze lepszą paradą bramkarską popisuje się Forenc!

• Niezłe zagranie Jarocha w kierunku Rogalskiego, jednak ten niedokładnie przyjmuje, przez co Tosik nie ma problemów, by odebrać mu piłkę

• Jeden z piłkarzy Zagłębia mecz rozpoczął od faulu na Denisie Popovicu.

• Gospodarze spotkania tradycyjnie zagrają na biało-zielono, zaś goście na pomarańczowo-czarno.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz w Grudziądzu!

• Co ciekawe, Zagłębie Lubin ma taki sam dorobek punktowy, jak gospodarze niedzielnego pojedynku. Co więcej, posiada także identyczny bilans bramkowy, a w pięciu ostatnich meczach dwa razy wygrało, dwa zremisowało i raz opuszczało boisko bez punktów.

• Olimpia Grudziądz po ośmiu kolejkach zdobyła 14 punktów i przed sobą w ligowej tabeli ma tylko Termalikę Bruk-Bet Nieciecza. Podopieczni Dariusza Kubickiego od pięciu spotkań nie zaznali także smaku porażki.

• Przed rozpoczęciem spotkania zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią.

• Rezerwowi Zagłębie: Dominik Hładun, Sebstian Bonecki, Jarosław Jach, Damian Kowalczyk, Aleksander Kwiek, Paweł Oleksy, Miłosz Przybecki

• Ławka rezerwowych Olimpii: Łukasz Sapela, Adrian Bielawski, Milan Andelković, Bruno Żołądź, Łukasz Suchocki, Adam Banasiak, Bartosz Śmietanko

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu na szczycie 1. ligi. W Grudziądzu Olimpia zmierzy się z Zagłębiem Lubin.