• 3 minuty doliczył arbiter

• Ogrodnik to Djousse, a ten w idelanej sytuacji nie trafia z kilku metrów!!!!!

• Buzała za Mandrysza.

• Kolejny rzut rozny dla Bytovii, a do końca zostało 5 minut.

• Po rzucie roznym bliski strzelenia bramki był jeden z bytowian,a le minimalnie przesztrelił głową.

• Bąk za Kryszaka.

• Surdykowski strzelał z ostrego kata, broni Kozaczyński, będzie korner.

• Ależ błąd Grzesika, na szcęscie Surdykowski w ostaniej chwili zablokowany!!!

• Trzeci korner w przeciągu dwóch minut dla gospodarzy.

• Kombinacyjna akcja Ogrodnika i Wójcika kończy się wywalczeniem rzutu roznego.

• Kolejne dośrodkowanie leciał w kierunku bramki Kozaczyńskiego, defensywa pogoni wyszła z opresji

• Korner dla gości po interwencji jednego z obrońców.

• Rodak za Dybca, limit zmian u gospodarzy już wyczerpany.

• Dmowski za Dziubińskiego.

• Za Mąke pojawi się Michalski

• Dobra akcja gości, dośrodkowanie w pole karne, zostaje wybite przez jednego z defensorów.

• Bytowanie nie przebierają w środkach.... Dybiec lezy na murawie.

• Djousse ograł czterech rywali i został powalony przez Jastrzembskiego, żółta kartka.

• Wójcik na prawym skrzydle wypuścił Ogrodnika, a ten wywalczył korner.

• Piłka zgrana głową, jednak ląduje w rękawicach Pawłowskiego, nadal 0:0.

• Pierwsza zmiana, Ogrodnik za Tomalskiego.

• Wilczyński powalił Wójcika, będzie stały fragment gry dla Pogoni.

• Jasiński z rzutu wolnego, świetna interwencja Kozaczyńskiego.

• Kontrowersyjna decjza arbitra, odgwizdano przewinienie na zawodniku gości, któego nie było... żółta kartka dla Chietino.

• Kryszak uderzał z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur.

• Inicjatywa nalezy teraz do gości, piłka zagrywan w pole karne do Surdykowskiego, jednak napaastnik gości został przyblokowany i nie zagroził bramce gospodarzy.

• Mąka mocno uderzył z dystansu, ale tym razem niecelnie.

• Wliczyński uderzył na bramke Kozaczyńskiego, jednak pewnie broni bramkarz siedlczan.

• Głupia strata Tomalskiego po prawej stronie, żwawsze te pierwsze minuty drugiej połowy.

• Łukasz Wróbel uderzył zza pola alkarnego wysoko nad bramką.

• Calderon uderzył na bramke, ale futbolówka laduje w rękawicach Pawłowskiego.

• 1562 widzów ogląda dzisiejsze zawody ana siedleckim obiekcie.

• Obie ekipy przystapiły do rywalizacji bez zmian.

• Od środka rozpoczynają bytowianie, gramy!!!

• Wracamy na murawę, zaraz początek drugiej odsłony, obyśmy zobaczyli bramki.

• Mecz nie obfituje w sytuacje bramkowe. Dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, ale nieprzekłada to się na wynik spotkania, stąd mamy 0:0.

• Koniec, do przerwy 0:), wracamy za 15 minut.

• Siedlczanie dali się teraz zdominować, Bytowanie oddali jeden strzał z dystansu, który nie leciał w świtało bramki.

• Djousse indywidualnie okiwał 3 defensorów, wywalczył jedynie rożny.

• Ostre wejście Mandrysza, żółta kartka.

• Pogoń straciła impet, brakuje biało-niebieskim pomysłu na grę.

• Djousse ponownie na spalonym.

• Kolejny korner dla gości, piłkapo uderzeniu głowa mija bramke siedlczan.

• Podopieczni Pawła Janasa zamkneli przez chwile Pogoń we własnym polu karnym, anle nie byli w stanie zagrozić bramce Kozaczyńskiego.

• Niepewna interwencja Pawłowskigo, do pustej bramki z kilkunastu metrów głową stzrelał Calderon, ale piłka poleciała nad bramką.

• Brakuje strzałów ewidentnie w dzisiejszym spotkaniu....

• Djousse złapany na spalonym, dobrze zapowiadała się akcja gospodarzy.

• Obraz gry się nie zmienia, atak pozycyjny to dziś domena gospodarzy.

• Teraz korner dla gości, jednak Pogoń wychodzi bez szfanku ze stałego fragmentu gry gości.

• Po interwencji jednego z defensorów Bytovii piłka odbija się od poprzeczki!!!

• Jeden z siedlczan wywalczył rzut rozny, spokojniejsze ostatnie minuty spotkania.

• Mąka prostopadle do Surdykowskiego, ale piłka ląduje w rękawicach Kozaczyńskiego.

• Krystian Wójcik ukarany kartonikiem. Szybko coś dziś sędzia Krasny rozdaje kartki.

• Teraz to Bytowanie postanowili przycisnąć rywali, jak na razie ebz efektu bramkowego.

• Piłka wycofana przed pole karne do Tomalskiego, ale ejgo strzał został zablokowany, będzie rozny dla Pogoni.

• Juraszek z prawej strony , tuz przy linii pola karnego fauluje Djousse, żółta akrtka dla zawodnika gości.

• Siedlczanie bardzo długo utrzymują się przy piłce, Bytowanie nie maja okazji zbyt długo utrzymac się przy futbolówce.

• Mąka przerywa kontre gospodarzy, żółta kartka!

• Socha dośrodkowywał z prawego skrzydła, interweniuje Kozaczyński, będzie korner dla gości.

• Długa piłka na lewe skrzydło Wilczyńskiego, ale zawodnik Bytovii nie zdążył do piłki.

• Daniel Maka szrazował prawym skrzydłem, ale starcił piłke i od autu zaczną gospodarze.

• Calderon uderzył zza pola karnego, ale Hiszpan oddał słaby strzał...

• Dybiec faulowany w środkowej strefie, Bytovia nie dotknęła jeszcze piłki.

• Od środka rozpoczynają gospodarze, gramy!!!

• Pogoń wystapi dziś na niebiesko, a w czerwonych strojach zagra Bytovia.

• Obie ekipy przy aplauzie publicznosci wychodzą na murawę!!!!

• Siedlecki obiekt powoli się zapełnia, za niecałe 10 minut, pierwszy gwizdek arbitra.

• rozgrzewka

• Dzis w Siedlcach, ok. 5 stopni na plusie i zimny wiatr, oby dzisiejsze widowisko rozgrzało kibicow.

• ławka rezerwowych gości: Laskowski, Bąk, Buzała, Piątek, Michalski, Szewczyk, pietroń.

• Rezerwa gospodarzy: Tobjasz, Ł. Wójcik, Rodak, Ogrodnik, Dmowski, Paczkowski, Draźba.

• Obie ekipy dotychczas miały okazje rywalizować ze sobą dwukrotnie. W lipcu, podczas zmagań w Pucharze Polski, Pogoń Siedlce pokonała Bytovię 2:1,a miesiąc później w Bytowie podczas ligowej potyczki padł bezbramkowy remis.

• Żadnej z ekip remis nie usatysfakcjonuje w 100%. Widmo porażki utrudni jedynie walkę o utrzymanie w 1. lidze. Spotkanie Pogoni z Bytovią określane jest mianem meczu o "sześć punktów". Zawodnicy obydwu drużyn zdają sobie sprawę, jak bardzo ważne są to zawody.

• Pogoń z 15 punktami plasuje się na 17. pozycji i ma stratę 8 punktów do bezpiecznej lokaty, a Bytowianie zajmują 15. miejsce w tabeli 1. ligi mając na koncie 21 oczek

• Podopieczni Pawła Janasa również rozpoczęli wiosnę od falstartu, Bytowianie ulegli w Olsztynie Stomilowi 0:2.

• Siedlczanie zmagania w 2015 roku rozpoczęli od porażki. Drużyna prowadza przez Carlosa Alósa Ferrera uległa w Suwałkach Wigrom 0:2.

• Trener gospodarzy wierzy w dobre rozstrzygnięcie dzisiejszego meczu: Mam nadzieję, że zagramy z dużą dozą pewności siebie i po meczu będziemy zadowoleni z wykonanej pracy. Rezultat spotkania jest bardzo ważny, ale dla mnie liczą się przede wszystkim uczucia zawodników. To prawda, że w naszej sytuacji trzy punkty będą bardzo cenne, ale sposób w jaki wywalczymy te trzy punkty, może nam dać zdecydowanie więcej na przyszłość. Czeka nas ciężki mecz z drużyną posiadającą doświadczonych zawodników. Dla gości remis nie będzie złym wynikiem, a my musimy zagrać o zwycięstwo, a to zawsze wiąże się z ryzykiem.

• Witamy serdecznie w niedzielne przedpołudnie, za niecałe cztery godziny w Siedlcach zostanie rozegrany ostatni mecz 21. kolejki 1. ligi pomiędzy Pogonią Sielce, a Bytovią Bytów.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA POGOŃ SIEDLCE - BYTOVIA BYTÓW

Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce

W pierwszym niedzielnym meczu 21. Kolejki 1. ligi Pogoń Siedlce podejmie na własnym stadionie beniaminka z Bytowa. Będzie to pojedynek drużyn plasujących się w strefie spadkowej – Bytovia jest obecnie na piętnastym miejscu, Pogoń z kolei na siedemnastym. Oba zespoły w tym sezonie grały ze sobą już dwa razy, w Pucharze Polski siedlczanie wygrali 2:1, zaś w meczu ligowym padł bezbramkowy remis.