Pogoń Siedlce

0

Dolcan Ząbki

1

• Koniec meczu! Wyrównane spotkanie, w którym szalę zwycięstwa przeważyło doświadczenie. Pogoń nie była zespołem gorszym, ale ponownie zostaje z pustymi rękami i osiada na dnie ligowej tabeli. Dziękuję za uwagę!

• Gra toczy się w środku pola, wygląda na to, że już nic nie ulegnie zmianie..

• Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Seria rzutów rożnych pod bramką Dolcanu nie przyniosła zagrożenia pod bramką Leszczyńskiego.

• Ogrodnik ukarany za dyskusje.

• Ostatnia roszada w tym meczu - Neumann wchodzi za Mazka.

• Djalo starał się nabić rywala i po uderzeniu piłki trącił Tarnowskiego. Po krótkim spięciu i szybkiej interwencji medyków sytuacja została opanowana.

• To powinno być 2:0!! Po dośrodkowaniu spod bocznej linii Wiśniewski uderzał głową z pięciu metrów, ale trafił wprost w Kozaczyńskiego!

• Trzecia zmiana w drużynie Pogoni - Kaszubowski wszedł na boisko w miejsce Krawczyka.

• Demianiuk!!!! Zakręcił obrońcą przy linii końcowej i starał się dośrodkować, ale trafił w poprzeczkę!

• Od pewnego czasu to gospodarze są częściej w posiadaniu piłki, ale jak dotychczas brakuje im odpowiednich decyzji pod bramką przeciwnika.

• Ogromne zamieszanie pod bramką Dolcanu, ale ostatecznie Grzelak wyjaśnił sytuację.

• Krystian Wójcik uderzał z dystansu, ale zbyt lekko by zaskoczyć Leszczyńskiego.

• Mazek wychodził na czystą pozycję, ale nie dostał podania w tempo i został złapany na spalonym.

• Łukasz Sierpina pojawił się na placu gry - zmienił Damiana Świerblewskiego.

• Kozaczyński interweniował poza polem karnym i przypadkiem zagrał świetną piłkę do wychodzącego Krawczyka, który minął rywala i oddał strzał z ostrego kąta. Dobrym refleksem popisał się jednak Leszczyński, który odbił piłkę do boku.

• Trener Purzycki również zdecydował się na roszadę - Ogrodnik zmienił Tarachulskiego.

• Zmiana w zespole gości: Bartosz Wiśniewski pojawił się na placu gry w miejsce Chałasa.

• Wójcik! Pomocnik Pogoni dopadł do odbitej piłki i fatalnie przestrzelił z dziesięciu metrów.

• Mazek przedostał się z piłką pod pole karne i zagrał do środka. Na futbolówkę czkali Piesio i Chałas, jednak została ona wybita przez Lewandowskiego.

• Pogoń wciąż nie może znaleźć sposobu na dobrze dysponowanego rywala. Podopieczni Marcina Sasala mądrze się bronią i szukają szansy w kontratakach.

• Demianiuk starał się zaskoczyć Leszczyńskiego uderzeniem z dalszej odległości, ale nie trafił w światło bramki.

• Grzegorz Piesio ukarany za dyskusje z arbitrem.

• Krystian Wójcik uderzał z rzutu wolnego - wprost w mur.

• Leszczyński z poświęceniem rzucił się do piłki i chwilę później potrzebował pomocy medycznej.

• Poprzeczka!! Lewandowski uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i pomylił się bardzo nieznacznie.

• W przerwie doszło do zmiany - Krystian Wójcik pojawił się na placu gry w miejscu Macieja Tataja.

• Tarachulski faulowany przy linii bocznej.

• Piesio popisał się kapitalnym prostopadłym zagraniem do Łuszkiewicza, ale ten został złapany na spaolonym.

• Zaczynamy drugą odsłonę!

• Mecz toczony jest w spokojnym tempie, ale w decydujących momentach to goście wykazują większą determinację, czego efektem jest wynik po pierwszej odsłonie. Podopieczni Daniela Purzyckiego nie grają źle, ale w ich poczynaniach brakuje poweru - lekki wstrząs w szatni powinien poprawić sytuację.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy to goście sprawiali lepsze wrażenie i zasłużenie prowadzą. Za kwadrans zapraszam na drugą część spotkania.

• Demianiuk został sfaulowany w środku pola. Na koniec pierwszej części spotkania Pogoń będzie miała szansę na wyrównanie.

• Krawczyk porwał się na samotny rajd z piłką lewą flanką, ale pod polem karnym wyczerpał swój zapas energii i padł na murawę.

• Demianiuk przypadkowo wszedł w posiadanie piłki w polu karnym przeciwnika, ale nie udało mu się oddać strzału.

• Goście wychodzili z szybkim kontratakiem, ale decydujące zagranie Piesia okazało się być zbyt mocne.

• Teraz Djalo zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości, ale strzelił obok bramki.

• Grzelak!! Świetna okazja gości po centrze z rzutu rożnego, ale piłka ląduje w rękach Kozaczyńskiego.

• Demianiuk!! Napastnik Pogoni biegł po obwodzie szesnastki, miał kilka okazji na oddanie strzału z bliskiej odległości, ale ostatecznie wygonił się na bok boiska i musiał oddać futbolówkę.

• Spokojniejszy fragment spotkania. Dolcan dłużej utrzymuje się przy piłce, a gospodarzom najwyraźniej brakuje pomysłu na stworzenie zagrożenia pod bramką rywali.

• Djalo ukarany za agresywny wślizg w nogi Piesia.

• Mazek!! Dośrodkowanie Piesia, pomocnik Dolcanu zamykał akcję przy długim słupku, ale strzelił wysoko ponad bramką!

• Matuszak uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała obok słupka.

• Dziubiński zdecydował się na strzał bezpośrednio z rzutu wolnego. Jego uderzenie po ziemi pewnie wyłapał Leszczyński.

• GOOOOOOLLLLL!!!! Grzegorz Piesio pewnie wykorzystuje jedenastkę!

• Karny! Świerblewski faulowany w powietrznym starciu.

• Demianiuk jest jak dotychczas najjaśniejszym punktem w zespole trenera Purzyckiego. Przed chwilą ponownie urwał obrońcom na prawej flance, ale nikt nie sięgnął zagranej przez niego piłki.

• Było blisko!! Grudniewski zagrał mocną piłkę po ziemi na dziesiąty metr, gdzie wbiegało dwóch jego partnerów. Ostatecznie jednemu z obrońców Dolcanu udało się wybić piłkę.

• Sam poszkodowany dośrodkowywał ze stojącej piłki, jednak zbyt mocno, aby zdołał ją przejąć któryś z jego partnerów.

• Łuszkiewicz faulowany przed polem karnym. Goście będą mieli dobrą okazję na strzelenie bramki.

• Mazek zbiegł z piłką do środka i zdecydował się na strzał. Został jednak zablokowany przez Lewandowskiego.

• Tym razem przed szansą stanął Chałas, ale nie trafił w bramkę.

• Szybkie rozegranie w trójkącie, Demianiuk starał się minąć rywali na skrzydle. Zdołał zwieść dwóch przeciwników, ale ostatecznie Cichocki wybił piłkę na aat.

• Demianiuk świetnie wypuścił Tataja podaniem piętą. Były piłkarz Dolcanu starał się dograć w szesnastkę z pierwszej piłki, jednak podał zdecydowanie zbyt mocno.

• Djalo starał się nieszablonowo rozegrać rzut wolny, ale podawał zbyt mocno - Leszczyński pewnie interweniował.

• Kontratak Dolcanu - Świerblewski popędził prawą flanką i zagrał na środek, jednak piłka wylądowała w rękach Kozaczyńskiego.

• Zamieszanie po dośrodkowaniu Ratajczaka, Grudniewski uderzał głową, ale nie trafił w bramkę.

• Było blisko! Demianiuk zagrał na środek szesnastki, a Tarachulski mając sporo miejsca fatalnie przestrzelił!

• Gramy!

• Piłkarze obu drużyn już na boisku - za moment zaczynamy!

• Rezerwowymi Pogoni w dzisiejszym starciu będą: Mateusz Tobjasz, Łukasz Wójcik, Bartosz Kaszubowski, Damian Guzek, Michał Ogrodnik, Wojciech Wocial, Krystian Wójcik.

• Pogoń - Dolcan

• Szkoleniowiec drużyny gości posadził na ławce Macieja Humerskiego, Damiana Jakubika, Norberta Neumanna, Bartosza Osolińskiego, Bartosza Wiśniewskiego, Łukasza Sierpinę i Rafała Zembrowskiego.

• W oczekiwaniu na pierwszy gwizdek zapraszam do lektury zapowiedzi pierwszoligowych "Derbów Mazowsza":Pogoń Siedlce - Dolcan LIVE! Czy beniaminek odbije się od dna?

• Witam z Siedlec! Za niespełna pół godziny początek spotkania przy ul. Jana Pawła II.