Pogoń Siedlce

1

Stomil Olsztyn

2

• Dziś na stadionie w Siedlcach widzieliśmy dwie twarze obydwu zespołów. W pierwszej dominowali goście, druga część należała do gospodarzy. Stomil Olsztyn wygrywa w Siedlcach z Pogonią 2:1. Dziękuję za uwagę, Sebastian Chmielak.

• Łukasz Szczech kończy dzisiejsze spotkanie.

• Piłka meczowa dla Pogoni, jednak znowu sytuacji nie potrafili wykorzystać piłkarze Pogoni.

• Dobrej kontry nie wykorzystał napastnik gości, który strzelił niecelnie.

• Gospodarzom zostały 2 minuty na wyrównanie.

• Arbiter dolicza 3 minuty.

• Ładne dośrodkowanie Kosiorowskiego, łapie jednak Skiba. próbuje przycisnąć.

• Korner dla gości, zawodnik Stomilu uderzył głową mocno niecelnie.

• Ukarany kartonikiem bramkarz gości za przedłużanie wznowienia gry.

• Lewą stroną ładnie przedzierał się Głowacki Piotr, dośrodkowania pomocnika nie wykorzystał Meshiia.

• Spiker podał informację, że dzisiejszy mecz ogląda 1539 widzów.

• 2 zmiana w zespole gości. Trener Jabłoński widzi, ze jego podopieczni teraz praktycznie tylko się bronią.

• Wójcik ładnie podał do Dzięgielewskiego, ten za długo zwlekał z oddaniem strzału i stracił piłkę.

• Zamieszanie w polu karnym Stomilu, jednak obrońcy wyjaśniają całą sytuację.

• Będzie okazja z rzutu wolnego dla Pogoni po faulu Ukraińca.

• Cały stadion skanduje POGOŃ SIEDLCE.

• Demianiuk ładnie strzela, ale niecelnie. Pogoń przycisnęła.

• Darmochwał na spalonym, gol obudził gości.

• Gol dla Pogoni, z rzutu wolnego uderzył Wócjik, bramkarz gości niefortunnie interweniował i wpadł z piłką do siatki.

• Ogrodnik przedarł się prawą stroną, jednak piłkę wybijają obrońcy Stomilu.

• Pogoń bije głową w mur, Stomil jest bardzo dobrze ustawiony na boisku.

• Wójcik z dystansu, broni Skiba.

• Pogoń stara się sforrsować zasieki Olsztynian, cały czas bez skutku.

• Brzydki faul zawodnika gospodarzy.

• 3 zmiana w zespole Pogoni.

• Faul blisko pola karnego, jednak pogoń znów nie wykorzystała sytuacji.

• Świetna okazja dla Pogoni, piłkę ładnie rozegrali na prawym skrzydle Kosiorowski z Ogrodnikiem. Ogrodnik dośrodkował w pole karne, a tam piłki nie skierował do siatki Demianiuk. Powinno być 1:2.

• Z rożnego nic nie wynikło, lekki strzał broni Skiba.

• Będzie korner dla gospodarzy po rajdzie Demianiuka.

• Pogoń przejęła inicjatywę.

• Za odrzucenie piłki, został ukarany kartonikiem zawodnik gości- Darmochwał.

• Kosiorowski przedzierał sie prawą stroną, rzut wolny dla Pogoni. Piłkę zagraną z rzutu wolnego łatwo łapie Skiba.

• Cały stadion dopinguje teraz zespół Pogoni.

• Trener Pogoni zareagował 2 zmianami na słaba grę swoich podopiecznych

• Od środka zaczynają goście.

• Na plac wracają piłkarze obu zespołów.

• Dziś na stadionie w Siedlcach widać efekty pracy włożonej w budowę coraz silniejszego Stomilu Olsztyn. Goście kilkukrotnie prostopadłymi piłkami uruchamiali Kovala oraz kontrolowali tempo meczu. Jeżeli gra Pogoni nie ulegnie diametralnej przemianie, to Olsztynianie zdobędą łatwe 3 punkty i na dłużej się zadomowią w czubie tabeli 1 ligi.

• Łukasz Szczech nic nie doliczył do regulaminowych 45 minut. Do przerwy Stomil Olsztyn prowadzi 2:0 w Siedlcach z miejscową Pogonią.

• Świetna kolejna piłka do napastnika Stomilu, który bez problemów umieszcza piłkę w siatce.

• Zmieszanie w polu karnym Stomilu po rzucie rożnym, broni Skiba.

• Ależ okazja dla Pogoni. Demianiuk otrzymał długa piłkę, wyszedł sam na sam, jednak za długo zwlekał i wywalczył tylko rzut rożny.

• Niecelne dośrodkowanie Wójcika w pole karne.

• Stomil gra dziś bardzo mądrze, goście nie forsują tempa, ale mają kontrolę nad przebiegiem zdarzeń na boisku.

• Pogoń jak na razie tylko 1 raz mocno zagroziła bramce Stomilu. To goście dziś lepiej wyglądają na boisku.

• Fatalne zawody prowadzi dziś jeden z arbitrów bocznych. Dużo przewinień wcale nie jest sygnalizowane przez tego arbitra.

• Niepotrzebny faul obrońcy Pogoni w środku boiska.

• Kolejna prostopadła piłka do Kovala, tym razem Ukrainiec na spalonym,

• Piłkę łatwo łapie Skiba.

• Wrzutka Kosiorowskiego w pole karne, będzie korner dla Pogoni.

• Jedni i drudzy próbują grać długa piłką.

• Siedleccy kibice mają ogromne pretensje do arbitra bocznego, który niee gwizdnął ewidentnego spalonego Stomilowca.

• Demianiuk faulowany około 35 metrów od bramki strzeżonej przez Skibę, będzie okazja na dobre dośrodkowanie.

• Dobra okazja na strzelenie bramki mieli Siedlczanie. Z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Wójcik, a strzelał na bramkę Lewandowski minimalnie nad poprzeczką.

• Kibice Stomilu zostali wpuszczeni na stadion Pogoni.

• Pogoń gra dziś bez pomysłu.

• Więcej z gry teraz mają Olsztynianie, łatwo przerywają ataki Pogoni. Kontrolują tempo spotkania,

• Piłkę w środku boiska przejął Głowacki pognał kilkanaście metrów z piłką, jednak niecelnie zagrał do Darmochwała. Dziś goście są dobrze dysponowani.

• Pogoń próbowała się szybko odgryźć, jednak strzał piłkarza gospodarzy głowa bardzo niecielny.

• Gola strzelają goście. Świetnie prostopadłe podanie Szymanowicza wykorzystał Darmochwał.

• Dużo walki w środku boiska, żaden zespół nie osiągnął znaczącej przewagi na boisku.

• Swoją obecność na stadionie zaznaczają kibice gości, jak na razie nie zostają wpuszczeni na sektor gości.

• Rzut wolny dla gości niemalże z narożnik boiska. Piłkarz Stomilu zagrał jednak tylko w boczną siatkę.

• świetna akcja gości prostopadłą piłkę zagrał Machulenko do Kovala. Ukrainiec uderzył mocno, jednak pikę wybił Kozaczyński.

• Dobra akcja Pogoni z piłka pognał Demianiuk zagrał na prawo do Ogrodnika ten jednak wzdłuż bramki zagrał niedokładnie. chwilę wcześniej po jednym ze strać w polu karnym Pogoni próbował wymusić rzut karny Koval.

• Rodak na wolne pole do Ratajczaka jednak za mocno.

• W początkowych minutach to Pogoń ma inicjatywę. Gospodarze długo utrzymują się przy piłce.

• Pierwsza okazja gości po błedzie defensywnych pomocników piłkę przejął Koval, jednak obrońcy Pogoni zażegnali niebezpieczeństwo

• Pierwszy gwizdek arbitra z Warszawy. Od środka zaczyna Pogoń.

• Drużyny wychodzą na murawę stadionu. Pogoń dziś zagra na niebiesko, a Stomil na czarno. .

• Na stadion dojeżdża autobus kibiców Stomilu.

• Siedlecki stadion powoli się zapełnia, jednak nie ma co oczekiwać kompletu.

• Oba zespoły schodzą do tunelu. Warto dodac, ze Stomil pozyskał dziś napastnika- Łukasza Jamróza, byłego zawodnika m.in. Korony Kielce.

• Swój przyjazd na mecz zapowiedzieli również kibice gości. Jak na razie fani olsztyńskiego zespołu jeszcze nie dojechali.

• Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania będzie Łukasz Szczech z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Na liniach pomagać mu będą Marcin Lisowski oraz Filip Sierant. Sędzią technicznym jest Artur Mital.

• Obie drużyny w tej chwili intensywnie rozgrzewają się na płycie siedleckiego stadionu. Dziś piłka może płatać figle, w Siedlcach mocno wieje.

• Witamy na relacji live z meczu Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn, za niecałe 30 minut rozpocznie się mecz.