Pogoń Siedlce

0

Wigry Suwałki

0

• KONIEC!!! W ostatnich sekundach Drągowski zmarnował wyśmienitą okazję i z kilku metrów nie trafił do siatki! Po wyrównanym spotkaniu Pogoń Siedlce remisuje z Wigrami 0:0. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE w serwisie Ekstraklasa.net!

• Czerwona kartka dla Bogusza! Zawodnik drużyny gości brutalnie zaatakował Kosiorowskiego, Wigry kończą ten mecz w dziesiątkę!

• Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Dziubiński składał się do nożyc i mocno trafił Karankiewicza w kark, za co otrzymał żółtko.

• Sernas wychodził na czystą pozycję, ale arbiter po raz kolejny odgwizdał spalonego.

• Ciechański świetnie zastawił piłkę w polu karnym, jednak odegrał niecelnie.

• Ależ było blisko!!! Drągowski uderzał bezpośrednio z rzutu wolnego i tylko przytomna interwencja Kozaczyńskiego uratowała gospodarzy przed stratą bramki!

• Biel szarżował przy linii bocznej i wywalczył rzut wolny dla swojej drużyny.

• Obecna sytuacja na boisku każe wątpić w to, że zgromadzeni dziś na stadionie kibice ujrzą jakąś bramkę.

• Dybiec pojawia się na placu gry w miejsce Ogrodnika.

• Jak dotychczas nowy nabytek, Darvydas Sernas, nie pokazał nic szczególnego.

• Drużyna z Suwałk po raz kolejny wykonywała rzut rożny - po raz kolejny bez wymiernych efektów.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy, Ciechański wszedł na boisko w miejsce Piotra Krawczyka.

• Kolejna zmiana w drużynie Wigier - Drągowski za Lauryna,

• Okres przewagi gości - najpierw seria kornerów, a teraz kilka groźnych dośrodkowań. Jak dotychczas jednak Kozaczyński nie został wystawiony na trudniejszą próbę.

• Kamil Lauryn ukarany za niesportowe zachowanie.

• Dośrodkowanie Mackiewicza z rzutu rożnego, sytuację wyjaśnił Michał Grudniewski wybijając piłkę poza linię końcową.

• Adrian Dziubiński pojawia się na placu gry, zmienia Macieja Tataja.

• Demianiuk długo utrzymywał się przy piłce jednak pod naporem trzech rywali skapitulował

• Druga roszada w zespole gości - Bartosz Biel zmienił Mateusza Żebrowskiego.

• To powinna być bramka!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Karankiewicz uderzył głową tuż obok słupka!

• Świetna akcja gości. Po krzyżowym podaniu Żebrowski starał się z pierwszej piłki wypuścić partnera na czystą pozycję, jednak Kozaczyński przytomnie wyszedł z bramki.

• Tymczasem na boisku pojawił się znany między innymi z występów w łódzkim Widzewie Darvydas Sernas, który zmienił Karłowicza.

• Demianiuk!! Świetne podanie Wójcika, po którym Demianiuk uderzył tuż obok słupka!?

• Piotr Kosiorowski został ukarany żółtą kartką za agresywny wślizg w środku pola.

• Rodak! Zawodnik Pogoni miał sporo czasu i miejsca, piłka po jego uderzeniu została podbita i wyszła poza linię końcową.

• Radzio znalazł się w dogodnej sytuacji, jednak w momencie podania znajdował sie poza linią obrońców.

• Spokojny początek w wykonaniu obu zespołów. Przy piłce częściej utrzymują się gospodarze.

• Gramy!! Kto wygra mecz?

• Piłkarze obu drużyn są już na boisku. Ostatnie narady i za chwilę zaczniemy decydującą część meczu!

• Koniec pierwszej części. Jak dotychczas jest to mecz bez historii. Zawodnicy obu drużyn stworzyli niewiele dogodnych sytuacji, a przez ostatnie dwadzieścia minut zawody toczyły się głównie w środku pola. Zapraszam na relację z drugiej odsłony za kilkanaście minut.

• Arbiter Lyczmański doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

• Zmarnowana szansa gospodarzy. Krawczyk dostał piłkę na lewej flance, jednak długo zwlekał z wrzutką, a ostatecznie wyekspediował futbolówkę poza linię końcową.

• Lewandowski ukarany za faul taktyczny.

• Lauryn również wrócił do gry. Oglądamy obecnie mniej ciekawy fragment meczu.

• Kosiorowski wrócił do gry, a teraz na murawie leży Lauryn, który ucierpiał po wybiciu piłki.

• Kosiorowski zwija się z bólu przy linii bocznej. Na boisku pojawił się sztab medyczny drużyny gospodarzy.

• Było blisko! Radzio zdecydował się na strzał przewrotką, futbolówka po jego uderzeniu o metr minęła bramkę Kozaczyńskiego.

• Lauryn świetnie wywalczył piłkę przy linii końcowej i dośrodkował na piąty metr. Po interwencji Ratajczaka będziemy mieli rzut rożny.

• Kolejne centry wpadają w pole karne gości. Jak dotychczas - bez efektu.

• "Cały stadion ręce w górę!! Wszyscy wstają i śpiewają!! - doping fanów siedleckiej Pogoni zdecydowanie dodaje kolorytu dzisiejszemu widowisku.

• Piotr Karłowicz przez pewien moment samotnie pędził w stronę bramki przeciwnika, jednak ostatecznie stracił piłkę na rzecz jednego z defensorów Pogoni.

• Demianiuk!! Fatalny błąd Bartkowskiego, który zbyt łatwo dał się przepchnąć, w wyniku czego zawodnik Pogoni popędził samotnie w stronę bramki. Na końcu zdecydował się jednak na przerzut, co zniweczyło szansę na bramkę

• Długie zagranie do Tataja ze środka pola. Były zawodnik Korony Kielce zdecydował się na bezpośredni strzał, lecz nieczysto uderzył w piłkę i ta spokojnie dotoczyła się do Salika.

• Pierwsza od dłuższego czasu składna akcja Wigier. Po rozegraniu piłki w środku pola Bogusz wrzucił futbolówkę w pole karne, jednak wpadła ona wprost w rękawice Kozaczyńskiego.

• Błąd Kosiorowskiego, który właściwie wyłożył piłkę Mackiewiczowi we własnej strefie obronnej. Ten jednak nie skorzystał z okazji i stracił futbolówkę.

• Tym razem bez zagrożenia dla bramki Salika. Chwilę później drużyna gości starała się wyprowadzić kontrę jednak szybko straciła piłkę.

• Demianiuk faulowany przy linii bocznej, za chwilę Wójcik ponownie wrzuci futbolówkę w szesnastkę gości.

• Wójcik ponownie z dystansu, po raz kolejny dał drużynie korner,

• Pogoń powoli zyskuje przewagę w środku pola, stwarza sobie sytuacje, ale jak dotychczas brakuje wykończenia.

• Krawczyk! Zawodnik gospodarzy spróbował strzału z powietrza, lecz piłka przeleciała metr nad bramką.

• Wójcik dopadł do bezpańskiej piłki przed polem karnym, przełożył rywala i zdecydował się na strzał. Salik sparował jego mocne uderzenie na rzut rożny.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Ogrodnik starał się zacentrować w szesnastkę, jednak piłka wylądowała poza linią boczną.

• Dobra okazja dla gości! Po wrzutce z wolnego Mackiewicza i strzale Radzia z bliskiej odległości piłka mija jednak bramkę gospodarzy.

• Na stadionie są kibice gości, jednak nie zostali wpuszczeni na sektor..

• Pogoń konstruuje akcje prawym skrzydle, po chwili strata piłki

• Pierwsza okazja dla gospodarzy! Krawczyk dostał piłkę kilka metrów przed bramką, jednak nie zdołał skierować jej do siatki!

• Gramy! Od środka zaczną gospodarze.

• Piłkarze obu drużyn już wychodzą na boisko - za chwilę zaczynamy!

• W oczekiwaniu na rozpoczęcie meczu zapraszam do lektury zapowiedzi dzisiejszego spotkania tutaj.

• Witamy z Siedlec!! Już za kilkanaście minut pierwszy gwizdek Adama Lyczmańskiego oznajmiający początek spotkania Pogoni z Wigrami.