Sandecja Nowy Sącz

0

Miedź Legnica

4

• Arbiter Sebastian Jarzębak kończy to jednostronne spotkanie, zakończone wynikiem 4:0 dla gości. Kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński.

• "Panie Jarzębak, kończ pan", zdają się myśleć zgromadzeni na trybunach.

• 3 minuty doliczono do czasu gry.

• Rzut wolny dla Legniczan, Kakoko trafia prosto w mur.

• Rzut wolny dla Sądeczan, po dośrodkowaniu, głową, do bramkarza zagrywa Midzierski.

• Ostatnia zmiana w meczu, Sandecja wpuszcza na boisko Sebastiana Szczepańskiego, zastępując Mateja Nathera.

• Kolejna okazja gości! Po podaniu na dobieg Kakoko, Kadu uderzył w poprzeczkę!

• Kibice, niezadowoleni postawą Sebastiana Jarzębaka rozpoczęli śpiewać słynną przyśpiewkę o PZPN.

• Żółty kartonik dla Macieja Bębenka za próbę wymuszenia faulu na lewej flance przed polem karnym.

• Zmiana w Sandecji - za Ellę-Kena wchodzi Adrian Danek

• Ależ pech Miedzi! Po błędzie defensorów Sandecji, do pustej bramki strzelał niedawno wprowadzony Kadu, jednak futbolówka minęła słupek o centymetry!

• Ostatnia zmiana w Miedzi - Jorge Kadu zastępuje Chrzanowskiego.

• Druga zmiana w Miedzi - Kakoko za Cierpkę.

• Zmiana w prowadzącej drużynie, za Szczepaniaka wchodzi jego imiennik, Mateusz Zatwarnicki.

• GOOOOOOOOOOOOL! Labukas pięknym strzałem z woleja pokonuje Kozioła i mamy 4:0 dla Miedzi!

• Pierwsza zmiana w zespole Sandecji, za Urbana wchodzi Mateusz Bartków. Dariusz Wójtowicz liczy na poprawę w grze swojego zespołu.

• Przy bocznej linii boiska, opatrywany przez masażystów jest Szczepaniak.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Szczepaniak strzela bramkę na 3:0 po podaniu Bartoszewicza!

• Kolejna okazja Miedzi! Szczepaniak strzela głową w polu karnym, jednak futbolówka ląduje w rękach Kozioła.

• Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Miedzi! Na boisko pada Ella - Ken, ale gwizdek sędziego milczy!

• Sandecja zaczęła nieco głębiej bronić, pozwalając Miedzi tylko na uderzenia z dystansu.

• Miedź idzie za ciosem i dalej próbuje strzałów z dystansu, tym razem próbował Szczepaniak, jednak skutek taki sam, jak za poprzednim razem.

• Pierwsza próba gości, Garuch sprzed pola karnego z prawej strony strzela po ziemii niecelnie, próbując celować w długi róg.

• Po walce w powietrzu ucierpiał po uderzeniu w głowę Labukas, co spowodowało przerwę w grze.

• Gracze powrócili na płytę boiska, są już ustawieni na swoich pozycjach, by rozpocząć drugą część spotkania. Od środka Sandecja, powracamy na miejsca, i kontynuujemy podróż do emocji z kolejnym spotkaniem 1. Ligi!

• O pierwszej połowie można powiedzieć tyle, że zespół gospodarzy grał bardzo nieporadnie w rozegraniu piłki, i przede wszystkim w obronie, co skrzętnie wykorzystywali zawodnicy z Legnicy, dzięki czemu zespół gości może poszczycić się prowadzeniem do przerwy. Do zobaczenia po przerwie!

• Sędzia gwizdkiem kończy I połowę spotkania. Do przerwy, Miedź prowadzi z Sandecją Nowy Sącz 2:0

• 2 minuty doliczone do czasu I połowy.

• Legniczanie po dłuższym czasie przy piłce postanowili zagrać futbolówkę do Labukasa, który zbyt lekko strzelił, by pokonać golkipera gospodarzy.

• Żółty kartonik dla Makucha za faul na Garuchu.

• Akcja Sądeczan - Nather, po dłuższej wymianie podań przeszedł w prawą stronę pola karnego, ale jego strzał wylądował w rękach Smuga.

• Bardzo brutalny faul od tyłu Lafrance'a na Dudzicu, Sebastian Jarzębak, po dłuższej chwili przerywa grę i wlepia żółty kartonik obrońcy Miedzi.

• Chwila przerwy po tym, jak Cierpka ucierpiał w walce o piłkę.

• Jakub Chrzanowski próbował odważnego strzału z kilkudziesięciu metrów w środkowej części boiska, ale futbolówka poleciała daleko ponad bramkę Kozioła.

• Niane otrzymuje żółty kartonik za faul na Garuchu.

• Kolejna dogodna sytuacja Miedzi! Labukas przebiegł kilka metrów na polu karnym, po czym podał do Mateusza Szczepaniaka. Ten drugi głową trafia prosto w Kozioła.

• Sandecja przy posiadaniu piłki na własnej połowie boiska, jednak skutku w postaci dogodnych sytuacji jak nie było, tak nie ma.

• Bartłomiej Dudzic ukarany żółtym kartonikiem za faul na przy linii środkowej boiska na Grzegorzu Bartczaku.

• Okazja Sandecji! Po podaniu Elli do Urbana, ten drugi dośrodkował w pole karne futbolówkę, która to po wybiciu wylądowała pod nogi Nathera. Słowak uderzył futbolówkę przy pierwszym jej dotknięciu, jednak piłka minęła prawy słupek bramki Smuga!

• Obserwując grę Sandecji, można dojść do wniosku, że pomimo prób przedostania się z własnej połowy nic z tego nie wychodzi, ponieważ defensorzy popełniają zbyt dużo błędów w momencie podania.

• Rzut wolny dla Miedzi, do dośrodkowanej piłki najwyżej wyskoczył Midzierski, który głową pokonał Kozioła!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL, I JEST 2:0 DLA GOŚCI PO GOLU MIDZIERSKIEGO!

• Labukas próbował przedrzeć się przez linię obrony gospodarzy, jednak został bezpardonowo powstrzymany przez Niane, a Sebastian Jarzębak przyznał rzut wolny Legniczanom.

• Błąd defensywy gospodarzy próbował skrzętnie wykorzystać Chrzanowski, trafiając prosto w golkipera, następnie futbolówka wycofana została poza pole karne do Bartowszewicza, który to po ziemii z ponad 20 metrów trafił do bramki strzałem na długi słupek bramki Sandecji!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartoszewicz i Miedź obejmuje prowadzenie!

• Z rzutu wolnego uderzał Woźniczka, jednak piłka została zablokowana przez mur graczy Sandecji.

• Sandecja gra w dziesiątkę po tym, jak czerwoną kartką ukarany został Przemysław Szarek za atak przed polem karnym na Chrzanowskim.

• Akcja Sandecji! Ella zagrał na dobieg piłkę do Dudzica, ale sędzia uznał, iż napastnik był na spalonym.

• Błąd defensywy sądeckiej, w okolicy 25. metra z prawej strony dośrodkowywał Bartoszewicz, ale futbolówkę na rzut rożny wybił głową Makuch.

• Próba kontrataku Miedzi, jednak Chrzanowski złapany na pozycji spalonej, a liniowy uniósł chorągiewkę w górę.

• Początek spotkania rozgrywany na połowie gospodarzy, Miedź gra pressingiem.

• Od środka rozpoczynają Legniczanie, grający od prawej do lewej, pan Jarzębak używa gwizdka i zaczynamy show!

• Gracze wchodzą na płytę boiska, prowadzeni przez arbitra głównego spotkania, Sebastiana Jarzębaka.

• Trener Sandecji, Dariusz Wójtowicz, został powitany przez publiczność gromkimi brawami.

• Jeszcze tylko kilkanaście minut do wyjścia zawodników z tunelu, w celu rozegrania pierwszego na wiosnę spotkania 1. ligi dla Sandecji Nowy Sącz.

• Dla Dariusza Wójtowicza, dzisiejszy pojedynek będzie powrotem na ławkę Sądeczan po kilkuletniej przerwie. Z pierwszego okresu prowadzenia Sandecji, kibice mogą go pamiętać ze świetnych występów ówczesnej ekipy, której do awansu do Ekstraklasy w sezonie 2009/2010 zabrakło naprawdę niewiele.

• Gracze z obu ekip rozgrzewają się przed zbliżającym się spotkaniem, a trybuny zaczynają się zapełniać.

• Ławki rezerwowych Sandecja:Łukasz Radliński, Mateusz Bartków, Adrian Danek, Sebastian Szczepański, Dawid Szufryn, Dawid Jancarczyk, Szymon Kuźma Miedź Legnica:Dominik Budzyński, Yannick Kakoko, Jakub Księżniakiewicz, Adrian Mrowiec, Jorge Kadu, Mateusz Zatwarnicki, Kamil Zieliński

• Mamy już wyjściowe składy obu zespołów.

• Sandecja Nowy Sącz rozpoczyna dziś swoją wiosenną przygodę z rozgrywkami 1. Ligi. Na stadionie przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu ich rywalem będzie ekipa Miedzi Legnica. Na to, miejmy nadzieję, ciekawe spotkanie zaprasza Państwa Krzysztof Rosłoński.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA SANDECJA NOWY SĄCZ - MIEDŹ LEGNICA

Chociaż piłkarze Sandecji mieli zainaugurować wiosnę meczem w Widzewie, nie zrobili tego, bowiem że w związku z zawieszeniem licencji łódzkiego klubu występy w rozgrywkach 1. ligi, sobotnie spotkanie łódzkiego klubu z nowosądeczanami zostało odwołane.

W zamian podopieczni Piotra Stacha odbyli w sobotę trening, a wiosnę na zapleczu Ekstraklasy rozpoczną dopiero meczem z Miedzią. Legniczanie w minioną sobotę przegrali z Dolcanem 0:3 i wylądowali na czternastym miejscu z ledwie punktem przewagi nad strefą spadkową.