0

• Koniec spotkania. Sandecja pewnie ograła Widzew przed własną publicznością. Podopieczni Jozefa Kostelnika zachowali miano niepokonanych w obecnym sezonie.

• Trzy minuty doliczone.

• Lekkie uderzenie po rzucie rożnym Krystiana Nowaka, ale strzał w sam środek.

• Znakomity strzał Rybickiego po krótkim rogu, ale jeszcze lepiej broni bramkarz Sandecji!

• Zmiana w Widzewie, z boiska schodzi Augustyniak, zastąpi go Warchoł.

• Nieprzyjemna piłka wstrzelona z rzutu wolnego przez Kwieka, piąstkuje na korner Kozioł!

• Przytomnie zabrał się z futbolówką Duda, zatrzymał go nieprzepisowo Szufryn. Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka.

• Gospodarze spokojnie poczynają sobie w defensywie i wcale się do niej nie ograniczają. Przed nami końcówka spotkania.

• Szufryn zostaje ukarany żółtą kartką.

• Batrović prosto w mur.

• Będzie dobra sytuacja dla Widzewa na kontaktowego gola. Rzut wolny z ok. 20 metrów.

• Znowu dobre zagrania do wybiegającego Traore, ale wyszedł na linię pola karnego Krakowiak.

• Traore praktycznie sam na sam z Krakowiakiem, ale górą bramkarz Widzewa! To powinno być już 3:0.

• Przepraszamy za utrudnienia, mamy małe problemy techniczne.

• A Bartków zmienił Makucha.

• Zmiana. Wrzesiński schodzi, wchodzi Batrović.

• Stały fragment gry dla klubu z Łodzi, wciąż 2:0.

• Kapitalne zagranie Traore bodajże do Frańczaka, ten centrował w pole karne w kierunku Bębęnka a on dość prostym do obrony uderzeniem pokonał Krakowiaka. Ten strzał głową nie powinien wpaść do bramki.

• Gooool! Ponownie Grzeszczyk!! 2:0!!

• Na razie brakuje emocji na boisku. Gra polega raczej na obustronnych atakach, które kończą się słabymi strzałami.

• Duda zastąpił na boisku Visnakovsa.

• Sebastian Szczepański zmienił Rudolfa Urbana.

• Szybka kontra Widzewa kończy się słabym przyjęciem Rybickiego.

• Doskonała akcja gospodarzy! Frańczak ze skrzydła wycofał piłkę do Bębenka, ten rozegrał to z kolegą ale nie zakończył akcji strzałem bo zbyt długo zwlekał w polu karnym...

• Dobre dośrodkowanie Frańczaka ale nie zamykał tej akcji żaden z jego kolegów.

• Adriana Danka zmienił Wojciech Kalisz.

• Traore podał do Urbana, ten próbował długą piłką zagrać za linię obrony Widzewa ale futbolówka wylądowała w rękach Krakowiaka.

• Dobra akcja skrzydłem Rybickiego ale na miejscu byli defensorzy Sandecji.

• Grę od bramki wznawia Kozioł. Odważnie atakują goście, ale nie potrafią strzelić bramki.

• Ponownie wymiana ciosów. W ataku widzewiacy, jednak stracili piłkę.

• Dobra indywidualna akcja Kozłowskiegp zakończona strzałem w środek bramki. Broni Kozioł.

• Jak na razie gra przenosi się z jednej bramki do drugiej, ale nic konkretnego piłkarze jeszcze nie pokazali.

• Gra przeniosła się już pod drugą bramkę, Frańczak próbował dośrodkowania - nieudana ta próba.

• Szybki atak Widzewa i grę wznowi Kozioł.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Wracamy już na stadion w Nowym Sączu. Piłkarze są już na murawie, za chwilę gra zostanie wznowiona.

• Arbiter nie doliczył ani minuty do podstawowego czasu gry, koniec pierwszej połowy.

• Końcówka trochę nudna w Nowym Sączu. Zespoły myślą już o zejściu do szatni.

• Rzut wolny dla Widzewa z bocznej strefy boiska kończy się nieudanym dośrodkowaniem w pole karne.

• Fatalny strzał Danka...

• Zatrzymany przez Bębenka Rybicki, jednak próba wyjścia z piłką z własnej połowy kończy się odbiorem futbolówki przez Del Toro.

• Świetna kontra Widzewa, Rybicki wpadł w pole karne i oddał strzał a świetną interwencją popisał się Kozioł!

• Znów dwie próby strzałów ze strony Sandecji i Widzewa, podobnie jak przed chwilą - bramki nie zobaczyliśmy.

• I szybka odpowiedź - z dystansu strzelał Grzeszczyk, dobrze broni jednak Krakowiak.

• Dobra próba uderzenia Rybickiego z dystansu, ale pewnie broni Kozioł.

• Trzecia kara indywidualna dla piłkarza Sandecji, powinni się trochę opanować gospodarze. Tym razem ukarany Rudolf Urban.

• Niezła próba Rybickiego, ale na koniec piłkarz Widzewa zagrał piłkę ręką.

• Było zamieszanie w polu karnym, ale na szczęście dla Sandecji udało się wybić piłkę.

• Traore nie zdołał opanować piłki po podaniu od partnera. Byłaby doskonała okazja...

• Rzut rożny dla Widzewa po strzale Kasprzaka.

• Akcja Widzewa kończy się wznowieniem gry wykopem przez Kozioła przez nieporozumienie zawodników.

• Nieudana próba kontrataku Sandecji.

• Sam poszkodowany uderzał - prosto w mur.

• Adrian Frańczak tuż przed polem karnym nieprzepisowo powstrzymał Kwieka. Rzut wolny i okazja do strzału.

• Faulowany del Toro.

• Danek uciekł obrońcom i znalazł się w dogodnej sytuacji, ale lepszy był Krakowiak!

• Dobra interwencja Bębenka przerywa akcję przyjezdnych.

• Strzał głową Cicmana po dośrodkowaniu z rzutu rożnego - niecelny.

• Świetna interwencja Kozioła po strzale z ostrego kąta piłkarza Widzewa!

• Adrian Danek ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Mariuszu Rybyckim.

• Starają się kontrolować grę gospodarze.

• Zablokowany strzał Rafała Augustyniaka.

• Już odpowiedź Sandecji, znów duet Bębenek - Grzeszczyk, ale lepiej by to wyszło, gdyby zagrali na drugą stronę do niekrytego Danka.

• Kozioł wygrywa pojedynek biegowy z napastnikiem Widzewa.

• Bębenek szybko odegrał do Grzeszczyka, który lekkim lobem uderzał w okienko bramki Krakowiaka. Piłkę spokojnie złapał golkiper Widzewa.

• Kozłowski zapoczątkował akcję, którą kończył Augustyniak. Piłkarz Widzewa wpadł w szesnastkę gospodarzy i upadł w polu karnym.

• Dobra sytuacja dla Visnakovsa, który jednak niecelnie uderzał głową.

• Dobra próba ataku z obu stron, ale obydwie akcje kończą się fiaskiem.

• Trochę na raty próbowali oddać strzał widzewiacy, ale piłka ostatecznie trafiła w ręce Kozioła.

• Korner dla Widzewa.

• Z kontratakiem ruszają goście, szybko jednak Maków powstrzymuje akcję faulem.

• Kolejne dośrodkowanie Bębenka przynosi korner dla drużyny z Nowego Sącza.

• Kapitalna okazja Sandecji! Grzeszczyk rozklepał z Bębenkiem, wbiegł w pole karne ale dośrodkowanie Grzeszczyka było zbyt mocne. Mimo tego dochodzi do tej piłki Danek, który jednak został zablokowany.

• Napastnik łódzkiego klubu złapany na spalonym, grę wznawia Kozioł.

• Świetne dośrodkowanie w pole karne ze skrzydła, najwyżej w polu karnym wyskoczył Grzeszczyk, który pewnym strzałem głową pokonał bramkarza Widzewa.

• GRZESZCZYK! 1:0!

• Rzut wolny na własnej połowie ma Sandecja, długa piłka do napastników nie przyniosła jednak efektu - od bramki rozpoczyna Krakowiak.

• Ponownie atakują grający dziś w jednolitych czerwonych strojach goście.

• Gra toczy się w środkowej strefie boiska, łodzianie ruszają do ataku, który kończy się niecelnym strzałem Kozłowskiego.

• Słabe wykonanie rzutu wolnego przez piłkarzy Widzewa.

• Brzydki faul Frańczaka, ale nie dostał żółtej kartki piłkarz Sandecji.

• Piłkę na własnej połowie rozgrywają gospodarze, długim wykopem przenosi grę do przodu Kozioł.

• Pierwsza dobra interwencja Marka Kozioła.

• Widzew już pod bramką rywala, najpierw rzut wolny teraz aut.

• Ze środka zaczyna Widzew!

• Przywitanie kapitanów, za chwilę zaczynamy!

• Piłkarze za chwilę pojawią się na murawie, znów padało w Nowym Sączu.

• Zapraszamy jeszcze do lektury zapowiedzi - KLIK!

• Widzew w tabeli jest 17 z jednym punktem na koncie. Sandecja plasuje się na 10 miejscu z jednym oczkiem więcej.

• W Nowym Sączu piłkarze mają dziś wyjątkowo trudne warunki. Raz pada deszcz, raz świeci słońce... Początek meczu za 20 minut.

• Ławka rezerwowych Sandecji:

Radliński, Kalisz, Słaby, Bartków, Szczepański, Kuźma, Fałowski.

• Ławka rezerwowych Widzewa:

Hamzić, Batrović,Duda, Pydvirnyi, Sołtysik, Stępiński, Warchoł.

• Mamy początek sezonu, więc obydwa zespoły wystąpią w najmocniejszych składach. Jedynym nieobecnym będzie piłkarz Widzewa - Mateusz Broź.

• Witamy i zapraszamy na relację LIVE ze spotkania pierwszej ligi pomiędzy Sandecją a Widzewem. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko? Zapraszamy do typowania w komentarzach!