Sandecja Nowy Sącz

2

Wigry Suwałki

0

• Sandecja odniosła dzisiaj zasłużone zwycięstwo. Choć trzeba przyznać, że w końcówce meczu sędzia Rafał Rokosz podjął kontrowersyjną decyzję o rzucie karnym dla gospodarzy. Gol zdobyty z jedenastki przez Traore definitywnie pogrzebał szanse Wigier na korzystny wynik. Dziękujemy już za uwagę.

• Koniec meczu. Sandecja wygrała z Wigrami 2:0.

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Marcin Tarnowski, strzał prosto w Kozioła, który nie miał problemu ze skuteczną interwencją.

• Za Bębenka wchodzi Danek. Schodzący z okazji urodzin został uhonorowany gromkim Sto Lat!

• Grzeszczyk z rzutu wolnego uderza tak, że Salik miał problemy z interwencją!

• Arbiter doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Fałowski faulowany około 25 metra przez Drągowskiego, za co suwalszczanin ujrzał kartkę.

• Traore w lewy gorny róg, i mamy 2:0!

• I rzut karny dla Sandecji!! Grzeszczyk upada na murawę, ale sędzia, mimo, że faulu nie było wskazuje na jedenasty metr.

• Żołta kartka dla Macieja Bębenka.

• .... później Bujalski za Biela

• Uderzenie głową Kamila Adamka broni Marek Kozioł.

• Zmiany w obu ekipach. Najpierw Szczepański za Bartkówa..

• Ofensywna akcją Wigier. Piłkę otrzymał Kamil Adamek, który poradził sobie z dwoma obrońcami Sandecji. Po chwili stracił jednak futbolówkę.

• Zmiana w Sandecji, Traore za Nathera.

• Karol Drągowski dośrodkował z rzutu wolnego, jednak Kamil Adamek nie przeciął futbolówki. Mogło być bardzo groźnie.

• Druga zmiana w suwalskiej ekipie - Drągowski za Bogusza

• Świetna akcja Fałowsiego, po rajdzie na pole karne strzela obok lewego słupka.

• Marcin Tarnowski wchodzi za Żebrowskiego.

• Kontra Sandecji, w której kluczową rolę odegrał Mateusz Bartków. Piłkarz gospodarzy z prawej strony dośrodkował w pole karne, Bębenek wyskoczył do futbolówki i strzałem głową umieścił ją w siatce.

• GOOOOL! Maciej Bębenek

• świetna indywidualna akcja Bębenka, strzał z pola karnego broni Salik.

• Napis uzupełniony zostaje sektorówką "Ultras Young Group"

• Fani wywieszają napis "Nigdy nie zginie", oraz narysowanego w stylu South Park kibica.

• Kamil Adamek powalony na murawę przez jednego z piłkarzy gospodarzy. Wigry rozpoczną od rzutu wolnego.

• Arbiter Rokosz, jego asystenci, oraz gracze obu drużyn już ustawieni do rozpoczęcia drugiej połowy. Od środka Wigry, sędzia gwiżdże i zaczynamy! Oby ta część była ciekawsza.

• Do tej pory, obydwa zespoły nie porwały grą. Okazji było jak na lekarstwo, wszystkie piłki rozgrywane w środku boiska są powstrzymywane przez defensorów.

• Rafał Rokosz wskazuje drogę do szatnii, kończąc pierwszą połowę, do tej pory bez bramek.

• Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

• Jakub Bartkowski ucierpiał w starciu z rywalem. Gra została na chwilę przerwana.

• Zagranie z lewego skrzydła Słabego do Fałowskiego, ale napastnik gospodarzy poślizgnął się i nie przejął futbolówki.

• Po podaniu Tomasza Jarzębowskiego na pozycji spalonej znalazł się Darvydas Sernas.

• Gospodarze wciąż próbują atakować, jednak kolejne ataki, czy to skrzydłami, czy środkiem boiska, powstrzymuje suwalska defensywa.

• Defensor Wigier Adrian Karankiewicz kompletnie nie zrozumiał się z golkiperem Salikiem. Nieporozumienie zakończyło się jednak tylko rzutem rożnym.

• Indywidualna akcja Macieja Bębenka, który poradził sobie z Boguszem i Bielem, nie odegrał jednak futbolówki dokładnie do partnera z drużyny i akcja spaliła na panewce

• Po wymianie piłki przez graczy gospodarzy na połowie rywala, Grseszczyk dostaje piłkę w polu karnym, ale strzela wysoko ponad poprzeczką.

• Spod pola karnego z prawej srony uderza Bartków, a Salik "wypluwa" piłkę przed siebie!

• Groźnie zaatakowali gospodarze! Po zagraniu Nathera po ziemii do Grzeszczyka i rajdzie pod pole karne, strzał słowackiego playmakera który dobiegł do bramki zatrzymał obrońca.

• Faul Słabego w okolicy połowy boiska był tak brutalny, że Rafał Rokosz wyciągnął żółty kartonik.

• Tym razem ofensywna próba Wigier. Mateusz Żebrowski trochę za bardzo wypuścił sobie piłkę i obrońcy gospodarzy wybili ją, zażegnując niebezpieczeństwo pod własną bramką.

• Atak Sandecji, który finalizował Krzysztof Słaby. Jego dośrodkowanie z lewej strony pozostało jednak bez adresata.

• Okazja Sandecji. Nather zagrał ze środka do Fałowskiego, ale zamiary odczytał Salik.

• Gra toczy się w środku boiska, wszelkie akcje kończą się na 30. metrze.

• Wszyscy gracze, po minucie ciszy ustaawieni na swoich pozycjach, Rafał Rokosz używa gwizdka i startujemy.

• Gracze obu drużyn już wchodzą na płytę boiska, czekamy na rozpoczęcie piłkarskiego spektaklu.

• Niemal przed wyjściem graczy na boisko słońce zalśniło pełnym blaskiem.

• Na kilkanaście minut przed rozpoczęciem meczu spiker wspomina zmarłą w ubiegłym tygodniu legendę klubu, Zygmunta Żabeckiego. Przed pierwszym gwizdkiem, gracze uczczą jego pamięć minutą ciszy.

• Jeszcze tylko kilkanaście minut i rozpocznie się spotkanie, które, miejmy nadzieję, będzie obfitowało w masę emocji.

• Warto zauważyć, iż oba zespoły w ligowej tabeli różnią zaledwie 2 punkty, miejsce w tabeli zaś jest bardziej bolesne dla gospodarzy - zajmują oni 15, barażowe miejsce.

• Pogoda dziś nie ma prawa rozpieszczać, zarówno piłkarzy, jak i kibiców - od rana praktycznie co kilkadziesiąt minut pada deszcz, a końca nie widać. Na relację ze spotkania Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki zaprasza Krzysztof Rosłoński.