Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 1 Dolcan Ząbki

1

Dolcan Ząbki

1

• KONIEC! Termalica zremisowała z Dolcanem Ząbki 1:1!

• Czerwiński strzela głową, ale piłkę z lini bramkowej wybija jeden z obrońców Dolcanu!

• Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Nad stadionem w Niecieczy oberwanie chmury.

• Szalona końcówka meczu z Niecieczy, obie strony co chwila atakują swoje bramki. Przed momentem Jarecki minął dwóch rywali i zagrał do Biskupa, ale ten strzelił po ziemi tuz obok bramki Leszczyńskiego.

• Szybka odpowiedź gości, Grzegorz Piesio mocno strzelił z ostrego kąta, ale tylko nad poprzeczkę.

• Tomasz Foszmańczyk mógł strzelić gola, ale trafił obok słupka!

• Ostatnia zmiana Termaliki, za Smuczyńskiego wejdzie Kamiński.

• Smuczyński za mocno wrzucił w pole karne, pewnie piłkę złapał Leszczyński.

• Zmiana w Dolcanie, Tomasz Chałas wejdzie za Jakubika.

• Dalibor Pleva ukarany żółtą kartką za faul.

• Kupczak za mocno zgrał do Jareckiego, rzut rożny dla Termliki.

• Nieładny mecz zrobił się nam w Niecieczy, na boisku widzimy dużo fauli, a sędzia spotkania jest dziś bardzo pobłażliwy i do tej pory pokazał tylko jedną żółtą kartkę, chociaż miał podstawy, by uczynić to kilka razy więcej.

• Adriana Łuszkiewicz ukarany żółtą kartką za faul na Foszmańczyku.

• Jrecki uderzał z rzutu wolnego, ale to nie był zbyt dobry strzał.

• Pleva zagrał do Biskupa, ale ten został sfaulowany przez rywala. Mamy rzut wolny dla Termaliki.

• Dobra wrzutka Jareckiego w kierunku Foszmańczyka, ten jednak nie opanował piłki.

• Jarecki faulowany przed polem karnym, będzie rzut wolny dla gospodarzy.

• Bardzo nieładny faul Kupczaka na Jakubczyku, ale sędzia po raz kolejny nie reaguje.

• Smuczyński pędził prawym skrzydłem, ale dośrodkował niecelnie i piłka nie dotarła do żadnego z jego kolegów.

• Zmiana w Dolcanie, za Kamila Mazek wejdzie Prejsa.

• Zmiana w Dolcanie, za Świerblewskiego wejdzie Wiśniewski.

• Adrian Łuszkiewicz złapany na spalonym.

• Foszmańczyk podaje do Jakuba Biskupa, ten głową strzela obok prawego słupka bramki Dolcanu.

• Gospodarze nabrali wiatru w żagle i chcą pójść za ciosem, przed chwilą Emil Drozdowicz po dośrodkowaniu Fryca oddał strzał, ale trafił w ręce Leszczyńskiego.

• Prawą stroną biegł Jarecki, ale piłkę po jego strzale pewnie złapał Leszczyński.

• Co za początek drugiej połowy, Termalica wyrównuje! Fantastyczne dośrodkowanie Dariusza Jareckiego bezbłędnie wykorzystał Jakub Czerwiński, który strzałem głową pokonał golkipera Dolcanu.

• GOOOOL!! JAKUB CZERWIŃSKI!!!

• Zmiana w Termalice, Kupczak wejdzie za Sołdeckiego.

• Zmiana w Termalice, Jarecki wejdzie za Kaczmarczyka.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Termalica przegrywa na własnym boisku z Dolcanem Ząbki 0:1.

• Kaczmarczyk dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale piłka powędrowała ponad poprzeczkę.

• Jeszcze przed przerwą gospodarze mogli doprowadzić do wyrównania! Foszmańczyk świetnie zagrał futbolówkę do Kaczmarczyka, a ten w sytuacji sam na sam przegrywa w pojedynku z Leszczyńskim! Tylko korner dla "Słoników".

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Emil Drozdowicz popisał się niezłym strzałem, ale piłka nieznacznie minęła bramkę.

• Krzysztof Kaczmarczyk pędził z piłką na bramkę Dolcanu, ale sędzia odgwizdał spalonego.

• Mikita zagrał do Matuszczyka, ale w porę uprzedził ich Sebastian Nowak.

• Szansa na dobrą kontrę Termaliki, ale Biskup niedokładnie dośrodkował.

• Emil Drozdowicz ucierpiał w starciu z Leszczyńskim, ale po kilku chwilach i pomocy medycznej wrócił na boisko.

• Drozdowicz znalazł się na pozycji sam na sam z Leszczyńskim, ale nic z tej akcji nie wyszło.

• Faul Cichockiego na Kaczmarczyku, ale gwizdek sędziego milczy.

• Widać, że gospodarze są zdeterminowani, aby zdobyć bramkę kontaktową, ale Dolcan umiejętnie się broni.

• Rzut wolny dla Dolcanu, ale Łukasiewicz strzela prosto w mur.

• Dawid Sołdecki strzela z bliskiej odległości zza pola karnego, ale piłka trafiła w ręce Leszczyńskiego.

• Jakub Biskup dośrodkowuje, ale robi to na tyle niedokładnie, że piłka powędrowała prosto na głowy obrońców Dolcanu.

• Zagranie Grzegorza Piesio na prawe skrzydło do Mikity, który oddał potężny strzał z okolicy szesnastego metra, ale piłka minęła prawy słupek bramki.

• Grzegorz Piesio strzela z dystansu, ale piłka minęła bramkę rywali.

• Kolejny atak Dolcanu! Najpierw dośrodkowywał Matuszek, piłkę przejął Patryka Mikity i znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak przegrał walkę z Sebastianem Nowakiem.

• Patryk Mikita nieźle przechwycił piłkę i już chciał ruszyć z kontratakiem, ale w ostatniej chwili skutecznie powstrzymywał go Czerwiński.

• Po szybkim objęciu prowadzenia piłkarze Dolcanu nieco zwalniają i teraz częściej przy piłce utrzymują się zawodnicy Termaliki. Goście są zamknięci na własnej połowie.

• Kolejna dobra akcja gospodarzy, dośrodkowanie Biskupa w stronę Foszmańczyka, ale ten uprzedzony przez defensorów Dolcanu.

• Strzał z dystansu Grzegorza Piesio, ale uderzał zbyt lekko i nie zagroził bramce drużyny przeciwnej.

• To mogła być szybka odpowiedź gospodarzy, w sytuacji sam na sam z Rafałem Leszczyńskim znalazł się Emil Drozdowicz, ale nie trafił do siatki!

• Dolcan obejmuje prowadzenie, z rzutu rożnego dośrodkowywał Adrian Łuszkiewicz, a w polu karnym rywali świetnie zachował się Szymon Matuszek, który pewnym strzałem pokonał Sebastiana Nowaka.

• GOOOOL!!! SZYMON MATUSZEK!!!

• Termalica bliska zdobycia gola! Fantastyczna, dwójkowa akcja, Foszmańczyk zagrał futbolówkę w kierunku Bartłomieja Smuczyńskiego, który oddał strzał sprzed pola karnego, ale nieznacznie się pomylił!

• Pierwsza akcja Termaliki, lewą flanką biegł Foszmańczyk, ale przy próbie podania uprzedzili go defensorzy Dolcanu.

• Gospodarze grają dziś na pomarańczowo, zaś piłkarze Dolcanu w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi piłkarze Dolcanu: Maciej Humerski, Tomasz Chałas, Bartosz Osoliński, Tomasz Prejs, Rafał Zembrowski, Bartosz Wiśniewski.

• Rezerwowi piłkarze Termaliki: Adrian Olszewski, Peter Maslo, Dawid Kamiński , Mateusz Janeczko, Mateusz Kupczak, Dariusz Jarecki.

• Trener Termaliki nie będzie mógł skorzystać dziś z Wiktora Płanety i Adriana Paluchowskiego. W zespole gości zabraknie Mateusza Długołęckiego oraz Mateusza Kryczki.

• Gospodarze niedzielnego spotkania rozpoczęli sezon doskonale. Po trzech kolejkach zajmują fotel lidera z trzema zwycięstwami na koncie. Goście również w bieżących rozgrywkach nie zawodzą; w poprzedniej kolejce pokonali u siebie Miedź Legnica 2:0, a we wcześniejszych dwóch spotkaniach zanotowali dwa remisy

• - W kolejnym spotkaniu zmierzymy się z trudnym przeciwnikiem. W trzech dotychczasowych meczach nie przegrał, stracił zaledwie jedną bramkę. Zapowiada się mecz zespołów o zbliżonym potencjale. Wierzę, że szczęśliwie dla nas się zakończy. Jesteśmy w dobrej dyspozycji - mówił przed meczem Piotr Mandrysz.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego ZAPOWIEDZIĄ.

• Witamy z Niecieczy! Mająca po trzech seriach komplet punktów Termalica podejmie u siebie niepokonany Dolcan Ząbki. Zapraszamy na relację na żywo!