• KONIEC! Termalica wygrywa z Olimpią 1:0 po golu Krzysztofa Kaczmarczyka.

• Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

• Żółtym kartonikiem upomniany Bartosz Jaroch.

• Ostatnia zmiana w ekipie Olimpii, Łukasz Suchocki zastępuje Marcina Woźniaka.

• Strzał Emila Drozdowicza, ale piłka wędruje ponad bramkę.

• Drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Peter Bucko.

• Krzysztof Kaczmarczyk wykorzystał zamieszanie pod bramką Olimpii oraz zdezorientowanie jej defensorów i z ostrego kąta pokonał Łukasza Sapele.

• GOOOOOL! KRZYSZTOF KACZMARCZYK!!!

• I znów Marcin Kaczmarek wrzuca piłkę w pole karne, najwyżej do niej wyskakuje Piter-Bućko, ale jego strzał, który w żaden sposób nie zagroził bramce rywali, pozostawiał bardzo wiele do życzenia.

• Zmiana także w barwach Olimpii. Bruno Żołądź wejdzie za Smolińskiego.

• Słowak, Peter Masło debiutuje dziś w barwach Termaliki.

• Kolejna zmiana, Peter Maslo zastępuje Tomasza Foszmańczyka.

• Gospodarze atakują z jeszcze większą siłą, ale jak na razie biją głową w mur i nie potrafią przekuć swojej przewagi w prowadzenie.

• Gdyby piłka po tym strzale Patryka Fryca trafiłaby do siatki, mielibyśmy pięknego gola! Łukasz Sapela z trudem wybronił jednak uderzenie piłkarza Termaliki.

• Smuczyński sprawnie minął dwóch rywali i wbiegł z piłką w pole karne. Powstrzymali go jednak czujni obrońcy Olimpii.

• Zmiana w zespole Termaliki, Dawid Kamiński wejdzie za Jakuba Biskupa.

• Przerwa techniczna na uzupełnienie płynów.

• Kontratak Olimpii zapoczątkowany przez Marcina Smolińskiego zakończył się niecelnym strzałem.

• Fryc pędził przebojem pod bramkę Olimpii, ale defensorzy tej drużyny wyczuli zagrożenie i zatrzymali jego efektowny rajd.

• Rzut wolny wykonał Denis Popovic, piłka po jego strzale minęła jedynie słupek.

• Faul przed polem karnym na Robercie Szczocie, rzut wolny dla Olimpii, do piłki już ustawiają się Kaczmarek i Popović.

• Piłkarze Termaliki muszą zacząć regulować swoje celowniki, ponieważ dzisiaj naprawdę marnują bardzo dogodne sytuację. Najlepszym tego przykładem jest akcja Sołdeckiego, którego uderzenie nawet nie zagroziło bramce Sapeli.

• Spore zamieszanie pod bramką Olimpii, Biskup wznowił grę z rzutu rożnego, skierował piłkę do Czerwińskiego, a ten do Łabędzkiego, który sfaulował próbującego interweniować Popovica.

• To mogła być świetna akcja Foszmańczyka na zdobycie gola, ale piłkarz wyszedł z piłką poza linię boiska.

• Smuczyński zdecydował się na oddanie strzału z okolicy trzydziestego metra, ale futbolówka powędrowała ponad poprzeczkę bramki Sapeli.

• Jak na razie nie oglądaliśmy żadnych groźnych sytuacji z obu stron. Wciąż czekamy na pierwszego gola.

• Bardzo aktywny od pierwszych minut drugiej połowy jest Kaczmarek, po raz kolejny od po jego dośrodkowaniu Sebastian Nowak musiał interweniować.

• Kaczmarek uderzał z rzutu rożnego, ale trafił obok słupka.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Po 45 minutach w Niecieczy nie padły żadne bramki, ale obie strony miały swoje sytuacje. W pierwszej części meczu przewagę mają gospodarze, którzy prowadzą grę, częściej utrzymują się przy piłce i dochodzą do groźnych okazji na zdobycie gola, których jednak nie potrafią wykorzystać.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Termalika bezbramkowo remisuje z Olimpią.

• Emil Drozdowicz bardzo niecelnie uderza z odległości około dwudziestu metrów.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o trzy minuty.

• Zapowiadało się na dobrą akcję Olimpii, Kaczmarek dośrodkowywał w pole karne na prosto głowę Cieślińskiego, który znalazł się jednak na pozycji spalonej.

• Foszmańczyk strzelił zza pola karnego, ale Sapela nie miał żadnych problemów by wybronić ten strzał.

• Biskup pędził na bramkę Olimpii, ale w porę, na trzydziestym metrze powstrzymał go Sapela.

• Gospodarze mieli kolejny rzut rożny, tym razem piłka trafiła do Smuczyńskiego, który znacznie przecenił swoje strzeleckie umiejętności, w efekcie piłka po jego strzale powędrowała wysoko nad poprzeczką.

• Kaczmarek doznał jakiegoś urazy i przez moment leżał na boisku. Gospodarze wykorzystali moment osłabienia rywala i wyprowadzili kontratak, który jednak w porę powstrzymali przyjezdni.

• Piłkarze Olimpii poczuli krew i teraz to oni są stroną dominującą na placu gry. Przed chwilą Szczot zagrał do Smolińskiego, a ten do Kaczmarka. Piłkarz Olimpii dośrodkowywał jeszcze w pole karne, ale tam uprzedził go Czerwiński.

• Marcin Kaczmarek wznawia grę z autu, piłka do Roberta Szczota, a ten uderza pół metra obok słupka bramki Sebastiana Nowaka!!

• PIŁKA W SIATCE! Foszmańczyk zdobywa gola, ale sędzia boczny odgwizduje spalonego.

• Denis Popović ukarany żółtą kartką.

• Michał Piter-Bućko ukarany żółtą kartką.

• Dobra sytuacja rezerwowego Szczota, który ruszył z kontrą, przeniósł piłkę nad obrońcą Termaliki, ale cały swój trud zaprzepaścił niecelnym podaniem do Kaczmarka.

• Smuczyński krótko rozegrał piłkę z rzutu wolnego, ale koniec końców znalazł się na spalonym i od rzutu wolnego grę rozpoczną grudziądzanie.

• W Niecieczy przerwa na uzupełnienie płynów.

• Robert Szczot ukarany żółtym kartonikiem za faul na Daliborze Plevie

• Biskup dośrodkowywał z rzutu wolnego prosto na głowę Sołdeckiego, ale ten strzelił daleko od bramki strzeżonej przez Sapelę.

• Jakub Biskup zdecydował się na oddanie strzału, ale piłka trafiła w nogi obrońców.

• Biskup wrzucił piłkę z prawej strony w okolice pola karnego Olimpii, ale tam znów bez problemu poradził sobie Łukasz Sapela.

• Nieco ponad kwadrans gry za nami, jak na razie lepsze wrażenie sprawiają na boisku gospodarze, którzy częściej utrzymują się przy piłce i stwarzają więcej zagrożenia pod bramką rywali.

• To nie jest dobra wiadomość dla Olimpii Grudziądz. Z urazem głowy boisko opuścił Maciej Rogalski, który w meczu z Miedzą dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

• Mamy pierwszą zmianę. Za kontuzjowanego Rogalskiego na placu gry pojawia się Robert Szczot.

• Kontuzja piłkarza Olimpii. Maciej Rogalski schodzi z boiska obandażowaną głową, a na rozgrzewce już pojawił się Robert Szczot.

• Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu, ukarany Dawid Sołdecki.

• Biskup z rzutu wolnego z okolicy trzydziestu metrów dośrodkowuje w pole karne, ale tam z futbolówką poradził sobie Dariusz Kłus.

• Źle ten stały fragment gry rozegrali gospodarze, wrzutkę Biskupa skierowaną na krótszy słupek pewnie wyłapał Sapela.

• Foszmańczyk uderzył prosto w obrońce Olimpii i sędzia podyktował rzut rożny dla Termaliki.

• Co za szansa Olimpii! Maciej Rogalski znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy, Sebastianem Nowakiem, który zbyt wcześnie się rzucił, ale piłkarz przyjezdnych nie trafił do pustej bramki!

• Podopieczni Piotra Mandrysza spokojnie rozgrywają akcje w środku pola i starają się jak najdłużej utrzymywać przy piłce.

• Gospodarze nieco śmielej rozpoczęli pierwszą połowę, przed chwilą oddali już pierwszy strzał na bramkę w tym meczu, ale był on bardzo niecelny i w efekcie od bramki zacznie Sapela.

• Mamy pierwszą groźną sytuacje gospodarzy. W polu karnym przewracany był Jakub Biskup, ale arbiter nie odgwizdał przewinienia i nakazał grać dalej.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

• Dziś w Niecieczy zmierzą się dwa zespoły, które w poprzedniej rundzie pokazały siłę ognia i łatwo pokonały swoich rywali. Gospodarze wygrali z Chrobrym aż 6:0, z kolei grudziądzanie poradzili sobie z Miedzią Legnica pokonując ją 4:2.

• Rezerwowi piłkarze Olimpii: Michał Wróbel, Adrian Bielawski, Milan Andelković, Robert Szczot, Łukasz Suchocki, Bruno Żołądź, Arkadiusz Aleksander

• Rezerwowi piłkarze Termaliki: Adrian Olszewski, Mateusz Janeczko, Dawid Kamiński, Adrian Paluchowski, Jakub Wróbel, Peter Maslo

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z jednego z najciekawszych meczów 2. kolejki 1. ligi Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Olimpia Grudziądz!