Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 1 Widzew Łódź

1

• Koniec meczu, Termalica zwycięża 2-1!

• Termalica gra na czas, oczekuje na końcowy gwizdek.

• Sędzia dolicza 4 minuty.

• Drozdowicz ładnie do Paluchowskiego, ale ten zostal nabity przez obrońców i od bramki Hamzić.

• Doigrał się w końcu Widzew. Druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona dla Mrozińskiego. Dziwimy się jednak, czemu tak późno. Ta czerwona kartka dla Widzewa wisiała w powietrzu od dłuższego czasu.

• Biskup żegnany owacjami na stojąco, a wchodzi Jarecki.

• Janiec na boisku, na ławkę wędruje Broź.

• Niemrawa próba strzału Ławniczaka.

• Ależ ruszyła Termalica, co chwila nękani obrońcy Widzewa, Łodzianie są całkiem rozbici!

• I również zmiana w Termalice - Kaczmarczyka zmienia Pleva.

• Za Wrzesińskiego wchodzi Kwiek.

• Ależ się dzieje! Biskup faulowany przy linii bocznej, piłka trafia do Drozdowicza, który wszedł w pole karne i został sfaulowany przez Kasprzaka.

• Żółta kartka dla Pidwirnyjnego za faul na Biskupie.

• Znowu Biskup z karnego!

• Indywidualna akcja Smuczyńskiego, który na lewej stronie ograł Wrzesińskiego i uderzył z prawej nogi, ale bardzo niecelnie.

• Za del Toro wchodzi Ławniczak.

• Dosyć nudny mecz się zrobił, zespoły mają problem stworzyć dogodne sytuacje.

• Z Broziem już wszystko w porządku i powraca na boisko.

• Przerwa w grze, na boisku leży kontuzjowany Broź.

• Kolejna żółta kartka dla Widzewiaka, tym razem upomniany Kasprzak.

• Ofensywna zmiana w zespole Termaliki. Za Foszmańczyka wchodzi Paluchowski, który w ostatnim meczu z Arką zanotował świetne wejście.

• Mateusz Broź bezlitośnie ograny przez Kopacza. Pomocnik Widzewa nie odpuścił i faulował obrońcę Termaliki.

• Żółtą kartką ukarany strzelec bramki dla Widzewa - Marcin Kozłowski.

• Kaczmarczyk wywalczył rzut rożny po ładnej akcji dwójkowej z Biskupem.

• Coś ruszyło się na boisku. Tym razem Broź z lewej strony, ale złe dośrodkowanie.

• Dośrodkowanie Foszmańczyka z lewej strony wprost w ręce Hamzicia.

• Kontra Niecieczy! Biskup rozprowadził do Drozdowicza na prawą stronę, ten zwolnił w polu karnym i jego strzał został zablokowany, ale rykoszetem piłka zatrzymała się na poprzeczce!

• Sporo wolniej grają zawodnicy obu drużyn, jest więcej niedokładności i gra nie jest płynna. Liczymy na poprawę.

• Foszmańczyk zdecydował się na uderzenie, choć mógł szukać innego rozwiązania tej akcji. Strzał zablokowany.

• Biskup z rożnego, wydawało się, że to nieudane zagranie, ale jednak piłka trafia do Drozdowicza, który z najbliższej odległości fatalnie pudłuje!

• Gwizdek sędziego, Widzewiacy rozpoczynają drugą połowę.

• Bardzo emocjonujący mecz w Niecieczy. Wydawało się, że Termalica spokojnie kontroluje grę po bramce Biskupa, ale wystarczył jeden strzał życia Kozłowskiego, by obraz gry całkiem się odmienił. Pod koniec meczu to Widzew częściej był przy piłce i próbował agresywnie odbierać piłkę. Trener Mandrysz ma w trakcie przerwy spore pole do popisu, aby pozytywnie wpłynąć na swoich piłkarzy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Strzelona bramka przez Kozłowskiego wyraźnie wpłynęła na jego pewność siebie, bo wygrywa teraz wszystkie pojedynki 1v1 z aktywnym w tym meczu Biskupem.

• Mroziński blokowany w polu karnym! Dobra akcja Widzewa.

• Bliżej siebie grają w obronie Widzewiacy i gospodarze mają teraz problem, aby stworzyć sobie jakąś sytuację.

• Strzał z dystansu Czerwińskiego, piłka niedużo minęła słupek bramki Widzewa.

• Prosty błąd w przyjęciu piłki popełniony przez Fryca. Znów słychać kibiców Widzewa, czy ich doping poniesie piłkarzy z Łodzi do fantastycznej gry?

• Bramka stadiony świata! Kozłowski kapitalnie uderzył z dystansu na bramkę Nowaka, piłka spadła tuż pod poprzeczkę!

• 1-1!!!

• Kontra Widzewiaków, Broź lewą stroną już wchodził w pole karne, ale nagle pojawił się Czerwiński i wyczyścił po profesorsku. Rzut ro\zny, wybicie do Biskupa i kontra Niecieczy 3v2! Podanie na lewo do Drozdowicza, ale ten za słabo i broni Hamzić!

• Termalica kapitalnie skraca pole gry i nie daje stworzyć żadnej groźnej sytuacji pod własnym polem karnym.

• Jedna z nielicznych akcji Widzewa lewą stroną, ale Broź zepsuł dośrodkowanie.

• Biskup szukał dośrodkowaniem Czerwińskiego, ale Hamzić zdołał złapał piłkę przed atakiem defensora Termaliki.

• Żółtko obejrzał Mroziński za faul. Będzie dobra okazja dla gospodarzy do dośrodkowania.

• Świetna piłka Fryca do Biskupa, ten świetnie przełożył Kozłowskiego i podał do Foszmańczyka, ale jego strzał zablokowany. Piękna akcja.

• Strzał z dystansu Dudy, ale baaaardzo niecelny.

• Dośrodkowanie z prawej strony Kozłowskiego, ale nieudane i piłkę odzyskali gospodarze.

• Płaskie dośrodkowanie z lewej strony Fryca, ale nikt nie doszedł do jego zagrania.

• Fryc nie dał się nabrać na zwód Brozia i do spółki z Kopaczem oddalili zagrożenie.

• Piłkarze Widzewa, niesieni żywiołowym dopingiem swoich kibców, zaczęli grać bardziej agresywnie.

• Po dośrodkowaniu Kaprzaka z rzutu wolnego piłkę wybili obrońcy, lecz dopadł do niej Augustyniak i potężnie kropnął zza pola karnego, lecz ponad bramką.

• Ukarany również Duda.

• Żółta kartka dla Nowaka! Duda próbował odzyskać piłkę, której nie zdążył złapać Nowak po interwencji Fryca. Szarpanina obu zawodników kończy się karą indywidualną.

• Termalica wcale nie ma zamiaru oddawać pola gry, cały czas ma przewagę w posiadaniu piłki i próbuje konstruować kolejne ofensywne akcje.

• Szarża prawą stroną Kupczaka, ale jego dośrodkowanie zablokowane i mamy rzut rożny.

• Biskup goool! Strzał w prawy dolny róg, Hamzić jeszcze chyba musnął piłkę, ale piłka w siatce!

• Żółta dla del Toro za ten faul

• Karny dla Termaliki po faulu del Toro na Smuczyńskim!

• Mroziński do Wrzesińskiego prostopadle, ten nie opanował w polu karnym piłki, ale dośrodkował do Dudy, ale jego strzał głową był za słaby, by zaskoczyć Nowaka.

• Tym razem lewa strona! Biskup do Fryca, ten z kolei do Drozdowicza, napastnik Termaliki strzelił, ale świetnie Hamzić!

Minutę później klepka w polu karnym Foszmańczyk z Biskupem, ale znowu Hamzić szybszy!

• Maslo-Kaczmarczyk-Maslo-Foszmańczyk! Akcja w trójkącie, strzał tego ostatniego z 12. metra, ale broni Hamzić!

• Pierwszy faul i od razu bardzo ostre wejście Kaprzaka w Maslo. Sędzia upomina pomocnika Widzewa słownie.

• Zaczyna się zarysowywać przewaga Termaliki. Tym razem akcja prawą stroną, ale Maslo źle podawał.

• Daleki przerzut Kopacza do Biskupa, ten zdążył opanować piłkę i dośrodkować, lecz tym razem słabsza próba.

• Dośrodkowanie Biskupa z lewej strony, dobra dochodząca piłka, ale żaden z jego kolegów nie zdążył do tej piłki.

• Ładnie akcję zapoczątkował Kozłowski, zagranie na lewo do Brozia, ten jednak powstrzymany.

• Piłka na uwolnienie wybijana przez obrońców Termaliki, wystartował do niej Drozdowicz, ale Hamzić uprzedził napastnika "Słoników".

• Choć i fani Termaliki nie odstają dopingiem, kapitalna atmosfera na stadionie w Niecieczy!

• Od samego początku głośny doping kibiców Widzewa! Piłkarze z Łodzi mają spore wsparcie od swoich fanów.

• Zaczynają gospodarze!

• Tradycyjna już melodia "Piratów z Karaibów", więc za moment pierwszy gwizdek sędziego!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na boisko.

• Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu jest Termalica, która w tym sezonie wygrała 6 meczów i tylko jeden zremisowała. Widzew będzie musiał włożyć w ten mecz sporo sił, żeby przeciwstawić się bardzo dobrze grającej taktycznie ekipie z Niecieczy.

• A tymczasem ławki rezerwowych obu zespołów.

Termalica: Olszewski, Jarecki, Kamiński, Kogut, Pleva, Paluchowski, Płaneta. Widzew: Krakowiak, Dosljak, Injac, Janiec, Kwiek, Ławniczak, Rozwadowicz.

• Nad malutką wioską w małopolsce świeci słońce, temperatura wynosi 25 stopni Celsjusza i zapowiada się na świetny mecz. Dopisuje również atmosfera - sporo kibiców z Łodzi będzie dopingować swój zespół, ale nie brakuje również okolicznych fanów. Wszystkie pobliskie parkingi są zajęte, być może będzie rekord frekwencji?

• Witamy z Niecieczy! Czeka nas dzisiaj świetne piłkarskie święto. Lider 1. ligi, ekipa Termaliki, podejmuje jeden z najwybitniejszych polskich klubów - Widzew Łódź.