Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 2 Wisła Płock

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

Wisła Płock

2

• KONIEC! Termalica po raz drugi w sezonie odnosi porażkę, tym razem z Wisłą Płock 0:2!

• Seweryn Kiełpin po strzale Petera Maslo wybija piłkę z linii bramkowej.

• Piłka wylądowała w siatce, ale Emil Drozdowicz został złapany na spalonym.

• Sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Piotr Ruszkul ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Wiśle, Magdoń wejdzie za Góralskiego.

• Mocno niecelny strzał Bartosza Kopacza.

• Ambicji w ostatnich minutach Termalice odmówić nie można, ale czy to starczy by osiągnąć dziś korzystny rezultat?

• Zmiana w Termalice,Janeczko wejdzie za Kamińskiego.

• Próba dośrodkowania Janusa do Hiszpańskiego, ale defensorzy Termaliki przechwytują futbolówkę.

• Przewaga Termaliki w posiadaniu piłki nie przekłada się na wynik spotkania. Do końca pozostał nieco ponad kwadrans, a "Słoniki" musza strzelić co najmniej dwa gole, jeśli chcą myśleć o zdobyciu chociażby punktu.

• Zmiana w Wiśle Płock, Ruszkul za Krzywickiego.

• Dariusz Jarecki ukarany żółtą kartką.

• Kamiński zagrał do Czerwińskiego, ten już wychodził na czystą pozycję strzelecką, ale koniec końców został złapany na spalony.

• Emil Drozdowicz minął z łatwością kilku rywali i dostał się pod pole karne Wisły Płock, al defensywna gości po raz kolejny stanęła na wysokości zadania.

• Dawid Kamiński ukarany żółtą kartką.

• Seweryn Kiełpin radzi sobie wyśmienicie ze strzałami rywali. Gdyby nie jego dobra postawa przyjezdni prawdopodobnie straciliby już gola.

• Zmiana także w Wiśle, Stępiński wejdzie za Kacprzyckiego.

• Kolejna zmiana w Termalice, Paluchowski wejdzie za Kaczmarczyka.

• Termalica nie daje za wygraną i co chwila próbuje zaatakować bramkę rywali, jednak obrona gości spisuję się jak na razie świetnie i powstrzymuje każdą akcję "Słoników".

• Cezary Stefańczyk wraca do gry.

• Cezary Stefańczyk ucierpiał w starciu z rywalem, jest opatrywany przez sztab medyczny swojego klubu.

• Janus szalał na prawej flance, ostatecznie jego rajd zakończył się niecelnym strzałem na bramkę Teramliki, po którym piłka powędrowała obok słupka.

• Gospodarze rozpoczęli drugą połowę od nieudanego rzutu rożnego.

• W przerwie Piotr Mandrysz dokonał zmiany, za Biskupa wejdzie Jarecki.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Do przerwy Termalica na własnym stadionie przegrywa z Wisłą Płock 0:2.

• Fabian Hiszpański posłał piłkę w kierunku Dimitara Ilieva, a ten nie wahał się i oddał pewnie strzał prosto na bramkę Termaliki. Goście prowadzą już 2:0!

• GOOOOOOL!! DIMITAR ILIEV!!!

• Wlazło zagrał do Krzywickiego, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

• Strzał Emila Drozdowicza sprzed pola karnego, jednak piłka mija tylko lewy słupek bramki Wisły.

• Dobra wrzutka Stefańczyka, ale z piłką minimalnie minął się Wlazło.

• Krzysztof Kaczmarczyk ukarany żółtą kartką.

• Fabian Hiszpański ukarany żółtą kartką.

• Mogło być groźnie, ale po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Termliki do piłki wyskoczył Seweryn Kiełpin.

• Piotr Wlazło ukarany żółtą kartką.

• Efektowny rajd Marcina Krzywickiego w pole karne gospodarzy, ale próba zagrania do Ilieva zakończyła się niepowodzeniem i przechwytem piłki przez rywali.

• Piłka po mocnym strzale Mateusza Kupczaka powędrowała tuż obok bramki Wisły Płock.

• Jacek Góralski ukarany żółtą kartką.

• Nieźle wyglądająca akcja Ilieva i Janusa, ale dobrze spisujący się dziś defensorzy Termaliki radzą sobie z jej zatrzymaniem.

• Przypominamy o naszej akcji! Wraz z nową odsłoną Ekstraklasa.net prezentujemy wielki konkurs pod hasłem #PiłkaNożnaStylŻycia. Zadanie jest bardzo proste, a w puli nagrody za ponad 10 tysięcy złotych! Idź na mecz, zrób sobie fajne zdjęcie na stadionie i weź udział w naszym plebiscycie: #PiłkaNożnaStylŻycia.

• Korner dla gospodarzy zakończył się tym, że jeden z piłkarzy Termaliki został złapany na spalonym.

• Łukasz Kacprzycki dośrodkowywał piłkę z rzutu wolnego, do niej najwyżej wyskoczył Krzywicki, ale czujny na posterunku Sebastian Nowak w porę złapał futbolówkę.

• Termalica podrażniona stratą gola próbuję odrobić straty, niezła akcja ofensywna "Słoników" zakończyła się rajdem Jakuba Biskupa w pole karne Wisły, gdzie jednak piłkę zdołał przechwycić Bartłomiej Sielewski.

• Drozdowicz sfaulował Sielewskiego, mamy rzut wolny dla drużyny przyjezdnej.

• Świetna, zespołowa akcja Wisły Płock! Iliev zgrał futbolówkę do wbiegającego na skrzydło Janusa, ten oddał ją Góralskiemu, który z kolei podał w kierunku Krzywickiego. Napastnik Wisły Płock pewnym, mocnym strzałem pokonał Sebastiana Nowaka.

• GOOOOOL! MARCIN KRZYWICKI!!!!

• Niecelny strzał Dalibora Plevy, defensorzy Wisły Płock spokojnie przechwytują futbolówkę.

• Do wychodzącego na czystą pozycję Janusa piłkę posłał Góralski, ale w porę uprzedził g golkiper Termaliki, Sebastian Nowak.

• Krzysztof Kaczmarczyk zdecydował się na oddanie strzału sprzed pola karnego, ale piłka trafiła w obrońców Wisły Płock.

• Niezła akcja Wisły Płock, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę głową uderzał Dimitar Iliev., ale jeden z obrońców Termaliki w ostatniej chwili zablokował ten strzał.

• Próba zgarania Marcina Krzywickiego w kierunku Bartłomieja Sielewskiego zakończyła się niepowodzeniem.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Wisły Płock: Kaniecki, Magdoń, Ruszkul, Stępiński, Jabłoński, Zyska, Szczepański.

• Rezerwowi Termaliki: Pochroń, Fryc, Janeczko, Paluchowski, Kogut, Sołdecki, Jarecki.

• W lepszych humorach do tego spotkania z pewnością podchodzą goście, którzy w dwóch poprzednich kolejkach zgromadzili komplet sześciu punktów. Płocczanie pokonali Widzew Łódź i Miedź Legnica, a aktualnie plasują się na wysokim piątym miejscu.

• Chociaż gospodarze spotkania zanotowali świetny początek i wygrali osiem meczów ligowych, ostatni opadają sił. Najpierw zespół Piotra Mandrysza zremisował z Flotą, a tydzień temu po raz pierwszy zaznał smaku porażki przegrywając z Chojniczanką.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Termalica - Wisła Płock LIVE! Lider kontra rewelacja rozgrywek.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na pierwszy niedzielny mecz 13. kolejki 1. ligi Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Płock!