Widzew Łódź

0

Pogoń Siedlce

2

• Arbiter kończy mecz, Pogoń odnosi bardzo wazne zwycięstwo! Widzew - Pogoń 0:2, za wspólnie spędzony czas dziekuje Sebastian Chmielak.

• Arbiter doliczył 3 minuty!

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu, Tomalski za Deminaiuka.

• Tsubasa przerywa akcję Pogoni,z a co otrzymuje żółtą kartkę.

• Od kilku minut nie schodizmy z połowy Pogoni, siedlczanie dotychczas skutecznie odpeirają takai Widzewa.

• Kosiorowski otrzymuje kartonik, za przerwanie akcji gospodarzy.

• Widzew przycisnął, Nishi Tsubasa powinien stzrelić w bramke, a z próby strzału wyszła wrzutka, której nikt nie potrafił wykorzystać.

• Dybiec uprzedza Kosuke, kroner dla Widzewa.

• Ładna akcja Widzewa, piłka trafiła do Batrovicia, który minimalnie uderzył nad poprzeczką!

• Krystian Wójcik wchodzi na murawę za Calderona.

• Do końca nieco ponad 10 minut czy gospodarze odmienią losy spotkania?

• Demianiuk uderzył mocno z za pola karnego, futbolówka minęła bramkę gospodarzy.

• Osmanaj w miejsce Kasperkiewicza.

• Djousse opuszcza boisko, a w jego miejsce zobaczymy Chirri.

• Djousse wygrał pojedynek biegowy z Kasperkiewiczem, napastnik gosci podał do Calderona, ten nie zodłał pokonać Krakowiaka, ale dobitka Paczkowskiego była już skuteczna!

• GOOLLLLLL!!!! Paczkowski!!!!!

• Lewandowski przerwał kontrę gospodarzy, żółta kartka dla kapitana Pogoni.

• Ładna akcja gospodarzy piłke zagrywaną w pole karne wybija na spółkę Lewandowski i Paczkowski.

• Lewandowski uderzył mocno z za pola karnego, ale wysoko nad bramką Krakowiaka.

• Mrozinski upomniany kartonikiem za protesty.

• Zakotłowało się w polu karnym Pogoni, arbiter przerywa gwizdkiem grę, od bramki zacznie Witan.

• Janiec wywalczył rzut rożny dla Widzewa.

• Widzew osiągnął przewage, piłkarze Stawowego dążą do zdobycia bramki.

• ... Janiec za Rozwandowicza.

• dwie zmainy w ekipie gospodarzy, Bernhardt za Rybickiego ...

• Kwiek znalazł sie w dogodnej sytuacji, a fenomenalnie w bramce spisał sie Witan!

• Rozwandowicz bardzo słabo uderzył z rzutu wolnego.

• Kolejna akcja z udziałem Wrzesińskiego, defensor gospodarzy nie dociera tym razem do piłki.

• Pogoń czycha na błędy Widzewa, któe co jakiś czas sie zdarzaja. Zawodnicy gospodarzy nonszalancko grają w defensywie.

• Siedlczanie zablokowali dwa uderzenie gospodarzy, a po chwili na spalonym jednego z piłkarzy Widzewa.

• Demianiuk otrzymał podanie od Krawczyka!!! Nie zdołał pokonać Krakowiaka!!! Śiwetna kontra gości!

• Żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany już w przerwie.

• Od środka zaczyna Pogoń, gramy!

• Piłkarze wracają na murawę, za chwilkę zaczynamy!!!

• Koniec pierwszej części spotkania, do przerwy Pogoń prowadzi w Byczynie, 1:0.

• Arbiter dolcizył 1 minutę.

• Rybicki zagrywał z rzutu wolnego, za mocno, nikt nie przejął futbolówki.

• Calderon zagrał do Djousse , ten duerzył przewortką, ale po chwili gwizdek arbitra, zawodnik gości był na spalonym.

• Tsubasa wypuściłw uliczkę Wrzesińkiego, ten ponownie na spalonym.

• Djousse walczył o górną piłkę z Kasperkiewiczem, lepszy zawodnik gości.

• Kolejna akcja Wrzesińskiego, chorągiewka arbitra powędrowała do góry, spalony.

• Dużo walki na boisku, teraz piłke stracił Demianiuk.

• Witan faulowany przy interwencji przez Rybickiego, a było gorąco w polu karnym gości!

• Sieldczanie wykrozystali gapiostwo Widzewa, któy jest stroną przeważajacą.

• Szybkiego rozegranie rzutu wolnego s przed linii pola karnego, Calderon zagrał do Djousse m a ten trafia do siatki!

• Goolll!!!! Djousse!!!!

• Btarović wyszedł sam na sam, lepszy jednak Witan, a dobitka zawodniak Widzewa niecelna!

• Demianiuk dostał podanie od Calderona, wyszedł sam na sam z Krakowiakiem , ale dopadł go jeden z defensorów!!!!

• Dobra piłka zagrywana w pole karne Pogoni, Wrzesińskiego ubiega Demianiuk.

• Calderon zagrywał z rzutu wolnego, piłka była za mocna, nikt nie dotarł do podania Hiszpana.

• Ładna piłka do Djoussse, zagranie napastnika gości wybija defensor Widzewa.

• Na trybunach "piknikowa" atmosfera.

• Calderon zagrywał do Piotra krawczyka , za linię obrony, szybszy Krakowiak.

• Na strzał z za pola karnego zecyodwał się Kimura, ale i on chybił.

• To powinna być bramka , piłka zagrywana z bocznego sektora boiska zostałą wybita przez defensywę Widzewa z linii bramkowej!!

• Batrović strzela z 10. metra prosto w dobrze ustawionego Witana.

• Za długo gospodarze zwlekali z oddaniem strzału i stracili piłkę.

• Lewandowski anciskany przez jednego z rywali, jednak kapitan siedleckiego zespołu wychodzi z opresji.

• Marcin Paczkowski zdecydował sie na uderzenie z 25. mtera, jednak piłka poleciała nad bramką Krakowiaka.

• Wrzesiński znalazł się w dogodnej sytaucji, ale Dybiec wybił s pod nóg piłkę zawodnikowi Widzewa!

• Widzew, jak BARCELONA bardzo długo utrzymuje sie przy piłce.

• Dybiec za daleko wypuścił sobie piłkę i ostro potraktował Batrovicia, jednak arbiter nakzał grac dalej, piłka trafiła do Rybickiego, któy minimalnie chybił!

• Tym razem an uderzenie z za pola karnego zecyodwał się Djousse, strzał napastnik gości minłą lewy słupek bramki Widzewa.

• Kosuke Kimura wrzucał w pole karne Pogoni, tam do piłki dopadł David Kwiek, który minimalnie uderzył nad bramką!

• Widzew rozgrywa piłkę, wycofanie do tyłu do Krakowiaka o mały włos nie skończyło się katastrofą. Piłkę przejął Djousse zagrał do Cezarego Demianiuka, a wrzutka wychowanka Pogoni wylądowałą w rękawicach Krakowiaka.

• Prostopadła piłka do Batrovicia, ten jednak na pozycji spalonej.

• Pressing siedlczan pod polem karnym Widzewa, od autu zaczną widzewiacy.

• Od pierwszych sekund inicjatywa należy do gospodarzy.

• Pierwsza próba zawiązania ładnej akcji przez Widzew, jednak ani Abtrović, ani Wrzesiński nie potrafili przejać piłki zagrywanej po lewej stronie boiska.

• Marek Opaliński gwiżdże po raz pierwszy, od środka zaczyna Widzew, gramy!!!

• Arbiter główny wyprowadził obie jedenastki na murawę obiektu w Byczynie!

• W Byczynie bardzo chłodno, pochmurnie.

• Obaj trenerzy w swoich składach znaleźli miejsce dla kapitanów: w Pogoni zobaczymy Tomka Lewandowskiego, a w ekipie Widzewa- Krystiana Nowaka.

• Na dzisiejsze spotkanie pofatygowało się około 100 kibiców. Za kilka minut zaczynamy.

• Rezerwowi Pogoń: Jacek Kozaczyński, Damian Guzek, Przemysław Rodak, Kamil Dmowski, Hubert Tomalski, Carlos Serrano, Krystian Wójcik.

• Rezerwowi Widzew: Matko Perdijić, Mateusz Janiec, Edgar Bernhardt, Szymon Zgarda, Tomasz Lisowski, Liridon Osmanaj, Bartosz Brodziński.

• Witamy z Byczyny! Już za kilkanaście minut początek spotkanie Widzewa Łódź z Pogonią Siedlce. Zapraszamy na relację na żywo prosto ze stadionu.

• Widzew - Pogoń Siedlce LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Ostatni dzwonek by poderwać się do walki

Punkt 17:00 na boisku w Byczynie zacznie się prawdziwa wojna o pozostanie w pierwszej lidze. Naprzeciw siebie staną bowiem dwie drużyny, które jak dotąd na zapleczu ekstraklasy radziły sobie najsłabiej. Siedemnasty w tabeli Widzew (20 punktów), podejmie mającą zaledwie jeden punkt więcej Pogoń Siedlce. Pomimo teoretyczno–matematycznych szans na utrzymanie, aktualna postawa obu drużyn nie pozwala na optymizm. Na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu, stoją już pod ścianą. Jeżeli dzisiaj nie uda im się zwyciężyć, następne mecze będą już tylko walką o honor.

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 0:1