2

Wigry Suwałki

2

• Koniec meczu! WIdzew 2:2 Wigry. Łodzianie w Byczynie nadal bez porażki!

• Kolejne bardzo ostre wejście Michałowskiego! Tym razem arbiter pokazuje mu żółtą kartkę.

• Ależ groźne wejście Michałowskiego! Gwizdek sędziego jednak milczy.

• Ależ parada Zocha! Bramkarz Wigier cudem broni strzał z dystansu jednego z piłkarzy Widzewa!

• Ostatnia zmiana w Widzewie. Strzelec drugiego gola poza boiskiem, w miejsce Batrovicia melduje się Mariusz Rybicki.

• Groźne wejście teraz zawodnika Wigier, faul i żółta kartka za dyskusje z arbitrem dla Tarnowskiego.

• Groźna akcja teraz Widzewa, ale fatalnie przyjmuje Konrad Wrzesińki.... po tej akcji szybka kontra Wigier, błąd Macieja Krakowiaka i Adamek mógł ustrzelić hat-tricka! Pusta bramka, 15 metrów okazało się jednak zaporą nie do przejścia! W Byczynie nadal remis!

• Okres spokojnej gry, zawodnicy łapią "drugi oddech", miejmy nadzieję, że jest to znak fantastycznej końcówki.

• Rzut wolny dla zawodników z Suwałk. Przy piłce Marcin Tarnowski. Niebezpieczne dośrodkowanie, ale wyjaśniają zawodnicy Widzewa.

• Zmiana w zespole gości. Łukasz Moneta opuszcza boisko, na murawie melduje się Artur Bogusz.

• Tsubasa Nishi mocno po ziemi!! Ale po raz kolejny obok bramki.

• Zmiana w Widzewie. Kimura---->Straus.

• Kolejna strata Strausa, świetnie wyszedł Kamil Adamek, który jest oczywiście napastnikiem gości :) ale broni po raz kolejny Maciej Krakowiak!

• Batrović do Wrzesińskiego, ten wpada w pole karne gości!!! Piekielnie mocny strzał, ale co z tego skoro prosto w bramkarza!

• Błąd teraz Strausa i kontratak Wigier!

• Próbowali odgryźć się goście, ale na szczęście dla gospodarzy Maciej Krakowiak jest dzisiaj znakomicie dysponowany.

• Jakub Bartkowski teraz na aut, Kwiek w środku pola, podanie do Batrovicia, ten strzela! Jeszcze Kwiek! I nadal na stadionie w Byczynie remis!

• Napiera teraz Widzew, kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Ostatni gwizdek sędziego w pierwszej połowie, chwila przerwy!

• Faul teraz Krystiana Nowaka, żółty kartonik dla defensora łodzian.

• Strzelec pierwszej bramki dla Widzewa pokazywał już od pewnego czasu, że kontuzja nie pozwoli mu na ukończenie spotkania. Stąd ta zmiana.

• Zmiana w Widzewie. Boisko opuszcza Liridon Osmanaj a w jego miejsce wbiega już na murawę David Kwiek.

• Znowu zagotowało się w obronie gospodarzy, ale wyjaśniają Widzewiacy sytuację. Na tablicy wyników nadal 2:2

• Ależ mecz w Byczynie! Fantastycznie zabrał się Batrović, wpadł w pole karne i strzela bramkę na 2:2. Świetna akcja gospodarzy!

• GOOOOOOOOOL VELIJKO BATROVIĆ!!!!!

• Przycisnęli teraz zawodnicy Wigier, to oni rozgrywają spokojnie piłkę, czekając na kolejną szansę.

• Ależ strata gospodarzy, kontra WIgier i Kamil Adamek po raz kolejny sam na sam z Maciejem Krakowiakiem i tym razem bramkarz Widzewa nie daje rady uchronić swojego zespołu przed stratą bramki. 2:1 dla gości!!

• GOOOOOOOOL KAMIL ADAMEK!

• GOL?! NIE, nie ma teraz bramki! Mroziński świetnie do Osmanaja ten jednak nie trafia w bramkę! To powinna być bramka na 2:1 dla gospodarzy!

• Dobra akcja teraz Widzewiaków, Straus do Lisowskiego, płaski strzał! i..... i piłka mija bramkę Hieronima Zocha.

• Widzewiacy po raz kolejny rozgrywają piłkę przez Macieja Krakowiaka.

• W 31 minucie spotkania zmiana, za Michała Kopczyńskiego na boisku w Byczynie melduje się Daniel Michałowski.

• Odezwały się teraz trybuny, które podpowiadały, że Tomasz Lisowski jest niepilnowany i powinien dostać piłkę.

• Szybki atak WIgier po stracie piłki przez widzewiaków, ale Kamil Adamek stracił piłkę. Na stadionie irytacja stratami po stronie gospodarzy...i nic dziwnego....

• Bardzo dużo podań między łodzianami, ale bez szału. I kolejna strata, ale fantastycznie Kasperkiewicz i teraz to Widzew w kontrataku.

• Złe przyjęcie piłki przez Kasperkiewicza i szansa dla zawodników z Suwałk.

• Świetna główka Liridona Osmanaja i w serca Widzewiaków wlewa się czara nadziei! Gramy dalej, w Byczynie remis!

• GOOOOOOOOOL!!!!!! Osmanaj!!! I mamy wyrównanie!!

• Po raz kolejny wśród Widzewiaków wiele nerwowości i znowu obserwujemy gigantyczną nieskuteczność gospodarzy.

• Fantastyczna teraz interwencja 1 na 1 Macieja Krakowiaka!!

• Próbują po raz kolejny gospodarze, ale kolejne przewinienie.... tym razem Edgar Bernhardt

• GOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!!!! Po błędzie obrońców łódzkiej drużyny bramkę strzela Kamil Adamek!

• Nieudana akcja gości, Batrovic miał możliwość uruchomić kontratak ale bardzo, bardzo niecelnie.

• Kiedy już Widzewiacy mają okazję przenieść ciężar gry bliżej pola karnego rywali, brakuje ruchu, inwencji twórczej aby (tak jak w tym przypadku) Krystian Nowak mógł podać piłkę dalej. Piłka wraca do linii obrony Widzewiaków. Ci po chwili tracą i goście w kontrze.

• Mocna centra Monety, ale prosto w ręce pewnie interweniującego Macieja Krakowiaka.

• Goście przy piłce, mądrze konstruują swoją akcję i Jakub Bartkowski zostaje sfaulowany. Piłka dla Wigier.

• Strata gości, Edgar Bernhardt zdecydował się na strzał......który pozostawię bez komentarza.

• Widzewiacy podają piłkę między sobą, na własnej połowie. Zawodnicy z Suwałk narzucili dość wysoki pressing.

• Strzał teraz zawodnika gości- Kamil Adamek zdecydował się na uderzenie, ale bardzo, bardzo niecelnie.

• Rozgrywają teraz spokojnie piłkę zawodnicy Widzewa, szukają swojej okazji- przyśpieszenie gry, ale dobrze w obronie Kamil Adamek. Piłka nadal dla Widzewa.

• Zółta kartka dla Tomasza Lisowskiego, rzut wolny dla gości, ale nic z tej sytuacji nie wyniknęło.

• Rozpoczynamy!

• Zawodnicy już na rozgrzewce :)

• Witamy z Byczyny! O godzinie 17:00 piłkarze Widzewa Łódź rozpoczną mecz o niezwykle ważne 3 punkty z Wigrami Suwałki. Pogoda dopisuje, słońce, delikatny wiatr i doskonała temperatura. Czekamy z niecierpliwością na pierwszy gwizdek Dominika Sulikowskiego!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIDZEW ŁÓDŹ - WIGRY SUWAŁKI

Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice 1:0

Fatalna seria Widzewa Łódź trwa w najlepsze. Podopieczni Wojciecha Stawowego przed tygodniem przegrali kolejny ligowy mecz, tym razem z Wisłą Płock i na koncie mają tylko dziewiętnaście punktów, co daj im rzecz jasna ostatnie miejsce w tabeli.

- Bardzo żałujemy porażki z Wisłą, bo walczyliśmy jak równy z równym, a przecież graliśmy z zespołem, który jest o krok od Ekstraklasy. Mimo porażki, nie składamy broni. Cały zespół wierzy w to, że osiągniemy nasz cel. W najbliższych meczach damy z siebie wszystko – powiedział w rozmowie z oficjalną stroną Widzewa Tomasz Lisowski.

Rywalem Widzewa będą Wigry Suwałki, które jako beniaminek 1. ligi radzą sobie całkiem nieźle. Gracze Zbigniewa Kaczmarka zajmują bezpieczne, dziewiąte miejsce w tabeli i wszystko wskazuje na to, że utrzymają się na zapleczu Ekstraklasy.