1

• Żółta kartka dla Pietronia.

• Schodzi z boiska Pietroń, a debiut w Bytovii zalicza Gołębiewski.

• Koniec spotkania! W Suwałkach Wigry remisują z Bytovią 1:1.

• Pięć minut doliczonych do tego meczu, a kolejna kartka wędruje do Jarzębowskiego.

• Kartki kartki kartki... Upomniany Gołębiewski.

• Mogło być 2:1 dla gości, ale po raz kolejny swój zespół ratuje Salik!

• Żółta kartka dla Mąki.

• Żółta kartka dla Mackiewicza.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!! Remis w Suwałkach!

• Żółta kartka dla Kryszaka.

• Było bardzo blisko gola dla Bytovii, ale swój zespół kapitalną interwencją ratuje Karol Salik!

• Zmiana w Wigrach. Schodzi Radzio, wchodzi Drągowski.

• Druga połowa spotkania to nie jest wielkie widowisko. Zdecydowanie brakuje sytuacji strzeleckich po przerwie.

• Godzina gry za nami. Wciąż 1:0 dla Wigier po bramce Karankiewicza.

• I od razu zmiana. Opuszcza boisko kontuzjowany Tuttas, a w jego miejsce Karłowicz.

• Tuttas ostro starł się z Oszmańcem. Doznał kontuzji, a od sędziego ogląda żółtą kartkę.

• Po akcji indywidualnej prawą stroną Mackiewicz uderza obok bramki Oszmańca.

• Początek drugiej części gry daleki od piłkarskich fajerwerków.

• ... a Kikut Wilczyńskiego.

• Dwie zmiany w Bytovii. Hirsz zmienia Mandrysza...

• Wznawiamy grę w Suwałkach!

• Wigry są w tym spotkaniu wyraźnie lepsze i zasłużenie prowadzą 1:0 po trafieniu Adriana Karankiewicza. To prowadzenie mogło być wyższe, ale dwa gole dla suwalczan zostały anulowane z powodu spalonego.

• Koniec pierwszej połowy!

• Tuttas zdecydował się na strzał i musiał się wysilić Oszmaniec, aby obronić tę piłkę!

• Kolejna bramka dla Wigier i kolejna nieuznana przez sędziego asystenta! Znowu spalony... Pech gospodarzy.

• Jak już wspominaliśmy, zarówno Wigry, jak i Bytovia, to tegoroczne beniaminki I ligi. Wigry Suwałki wygrały grupę wschodnią II ligi, gdzie zdobyły 62 punkty w 34 meczach. Bytovia w grupie zachodniej zgromadziła taki sam dorobek, ale starczyło to tylko na drugie miejsce, bowiem lepszy okazał się Chrobry Głogów.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego dla gospodarzy niecelny strzał oddał Radzio.

• Co ciekawe, trenerzy obu drużyn znają się dobrze ze wspólnej gry w Legii Warszawa w sezonach 1981/82, a także 1986/87 i 1987/88

• Mackiewicz uderza zza pola karnego, ale piłka mija bramkę Oszmańca.

• Nieuznana bramka dla Wigier! Po bardzo dobrze rozegranym kontrataku do siatki trafia Sebastian Radzio, ale sędzia dopatrzył się spalonego!

• 20 minut gry za nami w Suwałkach. Gospodarze zasłużenie prowadzą z Bytovią 1:0.

• Nieudane uderzenie z dystansu jednego z piłkarzy Bytovii.

• Mackiewicz ucierpiał w starciu z rywalem. Krótka przerwa w grze.

• Około 2500 widzów na trybunach w Suwałkach. Tymczasem na murawie Bytovia miała rzut rożny, ale sytuację we własnym polu karnym wyjaśnił Karol Salik.

• Tuttas nie sięga piłki po centrze Sebastiana Radzia. Od pierwszych minut do Wigry są zespołem lepszym.

• Mamy bramkę dla Wigier! Dośrodkowanie z rzutu rożnego Mackiewicza, główka Karankiewicza i 1:0 dla gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Adrian Karankiewicz!

• Odbita centra Mackiewicza przynosi rzut rożny dla gospodarzy.

• Już blisko bramki dla Wigier! Groźne dośrodkowanie Mackiewicza okazało się jeszcze groźniejszym strzałem dla bramki Bytovii, ale Oszmaniec zdołał świetnie interweniować!

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Rezerwowi Bytovii: Laskowski, Chojnacki, Hirsz, Gołębiewski, Kikut, Wróbel, Kazimierowicz.

• Rezerwowi Wigier: Drągowski, Karłowicz, Wasilewski, Biel, Makaradze, Wenger.

• Obok prezentujemy składy obu drużyn.

• Wigry Suwałki z kolei tylko zremisowały w pierwszej kolejce ze Stomilem Olsztyn 1:1. Pierwszego, historycznego gola dla Wigier w pierwszej lidze strzelił wypożyczony z Jagiellonii Białystok Mateusz Żebrowski, któremu asystował... wypożyczony z Jagiellonii Karol Mackiewicz.

• Przed nami pojedynek beniaminków w 1. lidze. W sezon lepiej weszła Drutex-Bytovia, która na inaugurację pokonała Wisłę Płock 3:2 po bramkach Janusza Surdykowskiego, Krzysztofa Bąka i Roberta Hirsza.

• Witamy bardzo serdecznie na meczu 2. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi, w którym Wigry Suwałki zmierzą się z Drutex Bytovią Bytów.