Wigry Suwałki

1

Chrobry Głogów

0

• Koniec! Wigry wygrały drugi mecz na wiosnę przed własną publicznością. Z kolei drugiej kolejnej porażki doznał Chrobry i w tym roku nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa. Dziękujemy za uwagę!

• Gospodarze nawet niespecjalnie spieszą się w kontrach.

• Chrobry stara się jeszcze przeprowadzić kluczową dla siebie akcję.

• Aż 5 minut doliczone przez arbitra.

• Kamil Lauryn zastępuje Tarnowskiego.

• Igor Szopa za Sędziaka. To ostatnia zmiana w Chrobrym.

• Jeszcze kartka dla Jakuba Bartkowskiego.

• Czy Chrobry zdoła uratować punkt w Suwałkach?

• Kartonikiem ukarany Michał Michalec.

• Valskis wylatuje z boiska! Końcówka więc 10 na 10. Będzie ciekawie.

• Zanosiło się na groźny stały fragment dla Wigier, lecz obrońcy Chrobrego poradzili sobie z dośrodkowaniem w szesnastkę.

• Żółtą kartką ukarany Kopczyński.

• Za Adamka wchodzi na boisko Robert Hirsz. Czyżby Wigry broniły korzystnego wyniku?

• Ciężar gry w ekipie Chrobrego bierze na siebie Piotrowski, który stara się "ciągnąć" grę swojego zespołu.

• 20 minut do końca. Chrobry skupia się na nielicznych kontratakach, dominuje wprowadzi Wigry, ale ma problemy z kreowaniem dogodnych sytuacji.

• Moneta zrobił dzisiaj swoje. W jego miejsce wchodzi Kamil Zapolnik.

• Niezbyt dobrze wykonują rzuty rożne podopieczni Zbigniewa Kaczmarka. Praktycznie nie stwarzają zagrożenia po stałych fragmentach.

• Ajjj! Pokazał nam się wreszcie Damian Piątkowski, który uderzył pięknie, ale jeszcze lepszą paradą popisał się Salik!

• Marcel Gąsior zmienia najbardziej wysuniętego Zająca.

• Nadal mnóstwo dośrodkowań wstrzelanych w pole karne Chrobrego. Na razie nie urodziła się z tego dogodna sytuacja na 2:0.

• Żółta kartka dla Valskisa.

• W ciągu kilku zaledwie minut sytuacja Chrobrego stała się bardzo trudna. Czy Wigry wykorzystają grę w przewadze?

• Krzysztof Ziemniak wylatuje z boiska po tym jak zatrzymał szarżującego samotnie na bramkę Monetę!

• Po zamieszaniu w polu karnym Chrobrego do pozycji strzałowej doszedł Moneta i nie dał szans Prusowi!

• GOOOOOOL!!! 1:0 dla Wigier! Moneta!

• Techniczny strzał Valskisa przeszedł niewiele nad poprzeczką. Było groźnie.

• Niezła indywidualna akcja Zająca, ale w końcowej fazie zatrzymał się na obrońcy.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Dominik Kościelniak zameldował się na boisku. Nie widzimy już na boisku Hudymy.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek w Suwałkach.

• Pewna interwencja Salika, który wyłapał ostre dośrodkowanie w polu bramkowym.

• Bardziej wyrównana gra w końcówce pierwszej części.

• Po dośrodkowaniu z pierwszej piłki uderzył Tomasz Zając, ale ta próba została zablokowana.

• Niezłe wyjście z bramki Mateusza Prusa, który uprzedził Valskisa.

• Dużo dośrodkowań w pole karne Chrobrego, ale nie tworzy to prawie żadnego zagrożenia.

• Niezła akcja Biela, który dorzucił piłkę wprost na głowę Adamka. Uderzenie poszybowało nad poprzeczką.

• Z dobrej strony pokazuje się na prawej stronie Bartosz Biel, ale na razie niewiele z tego wynika.

• Mało sytuacji pod obiema bramkami, wdarło się sporo niedokładności.

• Wigry dominują, ale dośrodkowania nie dochodzą do nadawców w pole karne.

• Ostre zderzenie Adamka z jednym z obrońców Chrobrego w polu karnym. Sędzia nie gwizdnął karnego, a na boisko wbiegają służby medyczne.

• Szarżujący lewą stroną Wołodymyr Hudyma wpadł w pole karne, uderzył kąśliwie i na posterunku Salik.

• Jak na razie to gospodarze dzisiejszego spotkania są zdecydowanie groźniejsi od głogowian. Czekamy na pierwszego gola w meczu.

• Znowu piłka wybijana przez Chrobrego z linii bramkowej! W ogromnym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Michał Kopczyński, któremu zabrakło tylko szczęścia.

• Mocny strzał Nerijusa Valskisa przeszedł obok słupka. Wigry groźnie atakują.

• Powinno być 1:0! Kamil Adamek wyszedł sam na sam, ominął bramkarza, lecz piłkę zmierzającą do siatki wybił powracający obrońca!

• W odpowiedzi groźnie zrobiło się pod bramką gości. Futbolówka w zamieszaniu trafiła pod nogi Artura Bogusza, który ostatecznie został zablokowany.

• Błąd obrońcy wykorzystał na lewej stronie Damian Sędziak, który uderzył błyskawicznie i Karol Salik miał problemy z obroną tego strzału.

• Co ciekawe, obserwatorem dzisiejszego meczu jest sam Michał Listkiewicz.

• Zaczynamy!

• Na płycie boiska trwa jeszcze rozgrzewka. Spotkanie rozpocznie się za około kwadrans.

• Rezerwowi Wigry: Hieronim Zoch, Kamil Lauryn, Daniel Michałowski, Bartosz Widejko, Kamil Zapolnik, Maciej Wasilewski, Robert Hirsz.

• Rezerwowi Chrobry: Sławomir Janicki, Michał Bednarski, Marcel Gąsior, Dominik Kościelniak, Robert Pisarczuk, Igor Szopa, Stepan Hirskyj.

• W poprzedniej kolejce Wigry dostały tęgie lanie od Zagłębia Lubin (0:3) i dzisiaj postarają się zrehabilitować przed własną publicznością. Głogowianie na wiosnę jeszcze nie wygrali. Dwa remisy i porażka chluby Chrobremu nie przynoszą. Warto jednak podkreślić, że przed tygodniem, mimo iż podopieczni Ireneusza Mamrota przegrali z Wisłą Płock (2:3), zaprezentowali się dobrze.

• Pojedynek beniaminków 1. ligi zapowiada się bardzo ciekawie, gdyż oba zespoły bronią się przed utrzymaniem. Wigry aktualnie plasują się na 12. miejscu z 25 punktami, a Chrobry zajmuje 14. miejsce i ma dwa "oczka".

• Witamy! Przed nami pojedynek Wigier Suwałki z Chrobrym Głogów. Zapraszamy na relację na żywo!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIGRY SUWAŁKI - CHROBRY GŁOGÓW

Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1:1

Na najdalszy mecz wyjazdowy w tym sezonie udadzą się piłkarze Chrobrego Głogów, którzy zmierzą się z Wigrami. Gości spotkania czeka podróż licząca ponad 700 kilometrów, bowiem mniej więcej taka odległości dzieli Głogów od Suwałk. Obie drużyny powalczą w tym spotkaniu o przełamanie złej passy, gdyż zgodnie przegrały swoje mecze poprzedniej kolejki. Chrobry uległ Wiśle Płock 2:3, zaś Wigry przegrały z Zagłębiem Lubin 0:3.

Piłkarze Chrobrego miło wspominają mecz z Wigrami z końca sierpnia 2014 roku. Wówczas na własnym stadionie głogowianie wygrali 3:1 i było to ich pierwsze ligowe zwycięstwo w sezonie 2014/2015.