GKS Tychy

0

• Koniec meczu w Suwałkach. Wigry bezbramkowo zremisowały z GKS-em Tychy.

• Rzut rożny wywalczyli goście po strzale z woleja Wojciecha Trochima.

• Maciej Kowalczyk zdecydował się na strzał, który trafił w głowę obrońcy Wigier.

• Arbiter Tomasz Tobiański doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Sędzia odgwizdał ofensywne przewinienie Wojciecha Trochima. Minuta do końca regulaminowego czasu gry.

• Kamil Lauryn obejrzał żółtą kartkę za faul na Macieju Kowalczyku.

• GKS Tychy wychodził z kontratakiem, ale Wojciech Trochim niedokładnie podawał do Damiana Szczęsnego i akcja gości spaliła na panewce

• Maciej Kowalczyk próbował powalczyć o piłkę w polu karnym. Sędzia odgwizdał faul napastnika GKS-u Tychy na bramkarzu.

• Wojciech Trochim zatrzymany faulem przez Michała Kopczyńskiego. Piłkarz Wigier obejrzał żółtą kartkę.

• Maciej Kowalczyk faulowany tuż przed polem karnym. Dośrodkowanie Wojciecha Trochima zostało zablokowane przez defensorów Wigier

• Coraz większa przewaga Wigier. W polu karnym Sebastian Radzio złożył się do strzału nożycami. Ekwilibrystyczne uderzenie gracza gospodarzy było jednak nieprecyzyjne. Od bramki zacznie Misztal.

• Było groźnie pod bramką GKS-u Tychy, ale skuteczną interwencją wykazał się Łukasz Kopczyk.

• Marcin Wodecki wchodzi za Marcina Radzewicza.

• Tym razem w roli głównej Karol Mackiewicz. Lider Wigier ostro uderzył piłkę z dużego kąta. Piotr Misztal zachował czujność i odbił futbolówkę na rzut rożny.

• Sebastian Radzio wchodzi za Marcina Tarnowskiego.

• Wojciech Trochim zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego z ostrego kąta. Jeden z defensorów gospodzry odbił piłkę na rzut rożny.

• Mateusz Żebrowski dośrodkował piłkę z prawej strony, ale zagranie piłkarza Wigier nie było najjwyższej jakości. Futbolówkę pewnie złapał Piotr Misztal.

• Maciej Kowalczyk otrzymał piłkę od Wojcicecha Trochima. Napastnik tyszan w polu karnym po starciu z rywalem upadł na murawę. Sędzia nie odgwizdał faulu, nie ma rzutu karnego.

• Znakomita akcja dla gości! Damian Szczęsny wyprowadził kontrę, zagrał piłkę do Mateusza Bukowca, który oddał strzał tuż sprzed pola karnego. Karol Salik z najwyższym trudem obronił to uderzenie.

• Daniel Michałowski schodzi z murawy. Na jego miejsce trener Kaczmarek wprowadza Michała Kopczyńskiego.

• Na boisku pojawia się Darvydas Sernas. Litwin zastąpił Kamila Adamka.

• Rzut wolny po faulu Adriana Karankiewicza na Wojciechu Trochimie.

• Indywidualna szarża Wojciecha Trochima. W starciu z rywalem piłkarz GKS-u Tychy padł na murawę, ale sędzia Tobiański nie użył gwizdka.

• Więcej z gry w tym fragmencie spotkania mają piłakrze gospodarzy. Ciekawą akcję Wigier skuteczną interwencją przerwał doświadczony Mariusz Masternak.

• W odpowiedzi akcja Wigier. Paweł Tarnowski dostał piłkę i niewiele myśląc zdecydował się na strzał. Uderzenie piłkarza gospodarzy było jednak niecelne.

• Długa piłka zagrana w kierunku Damiana Szczęsnego. Zawodnik gości zdaniem arbitra znalazł się na pozycji spalonej.

• Dwa rzuty rożne dla Wigier. Po pierwszym do strzału głową doszedł Kamil Lauryn. Piłkę odbił Piotr Misztal, Druga wrzutka poszybowała zbyt wysoko.

• Sporo niedokładności na początku drugiej połowy. W pole karne dośrodkował futbolówkę Karol Mackiewicz. Zagranie pomocnika Wigier było niedokładne.

• Skutecznie w defensywie Mateusz Bukowiec, który udanie skasował prostopadłą piłkę adresowaną do napastnika Wigier.

• Goście w akcji pozycyjnej. Robert Dymowski niedokładnie dorzucał piłkę do Marcela Wawrzynkiewicza. Piłkarz GKS-u stracił futbolówkę.

• Maksims Rafalskis faulował Wojciecha Trochima. Za to zagranie obejrzał żółtą kartkę.

• Piłkarze GKS-u Tychy zaczęli drugą połowę.

• Mateusz Bukowiec wchodzi za Łukasza Bociana.

• Koniec I połowy. Do przerwy w meczu Wigry - GKS Tychy bez goli.

• Jeszcze jedna dobra okazja dla Wigier. Paweł Tarnowski dostał podanie ze skrzydła. W polu karnym oddał celny strzał na bramkę, po którym Piotr Misztal instyktownie obronił piłkę nogami.

• Arbiter przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

• Mateusz Żebrowski wrzucił piłkę w pole karne, ale dośrodkowanie zawodnika gospodarzy było łatwym łupem dla Piotra Misztala.

• Sędzia Tomasz Tobiański odgwizdał przewinienie w ataku Damiana Szczęsnego. Od rzutu wolnego rozpoczną piłkarze Wigier.

• Sergejs Kożans z powodu kontuzji musi jednak opuścić plac gry. Zastępuje go Mariusz Masternak.

• Futbolówka dośrodkowana długi słupek . Dochodzi do niej Maciej Wichtowski. Zawodnik gospodarzy uderza jednak fatalnie.

• Kamil Adamek na jeden kontakt odegrał futbolówkę do Daniela Michałowskiego. Piłkarz Wigier zdecydował się na natychmiastowy strzał. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• Jeszcze jedna akcja Wigier. Mateusz Żebrowski dograł z prawej strony piłkę wzdłuż pola bramkowego gości, ale żaden z zawodników gospodarzy nie zamknął tego zagrania.

• Sergejs Kożans ucierpiał w starciu z rywalem. Piłkarzowi gości jest udzielana pomoc medyczna.

• Dobrą okazję mieli gospodarze. Maksims Rafalskis otrzymał piłkę z prawej strony od Mateusza Żebrowskiego. Najpierw Rafalskis uderzył w defensora GKS-u, następnie piłka wróciła do niego, ale tym razem zawodnik gospodarzy strzelił prosto w Piotra Misztala!

• Przewinienie Sergejsa Kożansa, który faulował w powietrznym starciu Kamila Adamka.

• Maciej Kowalczyk zdecydował się na uderzenie z dystansu. Strzał superstrzelca tyszan tym razem w dużej odległości minął bramkę Karola Salika.

• Brzydki faul Adriana Karankiewicza na Wojciechu Trochimie. Arbiter Tomasz Tobiański ustnie upomniał gracza Wigier Suwałki.

• Maksim Rafalskis starł się z Kamilem Nitkiewiczem. Piłkarz GKS-u Tychy rozbił sobie nos i zakrwawiony musiał opuścić boisko.

• Fatalny błąd obrony tyszan, do piłki dopadł Mateusz Żebrowski, ale źle ją sobie przyjął. Błądem technicznym piłkarz gospodarzy zaprzepaścił dobrą okazję.

• Maksims Rafalskis faulowany 40. metrów od bramki Piora Misztala. Do piłki podszedł Karol Mackiewicz, ale dośrodkował zbyt słabo.

• Maciej Kowalczyk spróbował indywidualnej akcji. Napastnik tyszan przedarł się w pole karne, gdzie odegrał piłkę do Damiana Szczęsnego. Zagranie było odrobinę niedokładne.

• Jakub Bartkowski zszedł z futbolówką do środka i zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Strzał piłkarza gospodarzy był jednak niecelny.

• Zółta kartka dla Łukasza Bociana za faul.

• Znakomita okazja dla gości na objęcie prowadzenia. Maciej Kowalczyk precyzyjnie dośrodkował do Kamila Adamka, który głową uderzył minimalnie obok słupka.

• Składna akcja gospodarzy. Karol Mackiewicz posłał dobrą piłkę do Kamila Adamka, minął jednego defensora, ale Łukasz Kopczyk dobrze asekurował swojego partnera z obrony i wyjaśnił sytuację.

• Marcin Radzewicz otrzymał długą piłkę od Damiana Szczęsnego, ale nie był w stanie dobrze jej przyjąć.

• Wojciech Trochim zdecydował się na indywidualną akcje lewą stroną. Piłkarz gości starł się z jednym z piłkarzy Wigier i stracił futbolówkę. Aut dla gospodarzy.

• Długa piłka w kierunku Kamila Adamka. Napastnik gospodarzy był skutecznie blokowany przez Sergejsa Kożansa.

• Udane wyjście z bramki Piotra Misztala, który był zmuszony do interwencji tuż poza polem karnym. Golkiper gości wybił piłkę na aut.

• Po rzucie rożnym do piłki doszedł Karol Mackiewicz, który huknął wysoko nad poprzeczką bramki Piotra Misztala.

• Szybka wymiana piłki w drużynie GKS-u Tychy. Marcin Radzewicz chciał odegrać na jeden kontakt futbolówkę do Wojciecha Trochima, ale temu pierwszemu zabrakło precyzji.

• Paweł Tarnowski zdecydował się na strzał zza pola karnego. Futbolówka po uderzeniu piłkarza Wigier poleciała nad poprzeczką.

• Mateusz Żebrowski został sfaulowany przez Kamila Nitkiewicza. Karol Mackiewicz zdecydował się na bezpośredni strzał na bramkę Piotra Misztala. Golkiper tyszan odbił piłkę na rzut rożny.

• Dośrodkowanie Wojciecha Trochima w pole karne, ale na pozycji spalonej znalazł się Łukasz Bocian. Nie umknęło to uwadze arbitra. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

• Pierwszy gwizdek. Rozpoczęli zawodnicy Wigier Suwałki.

• Piłkarze obu drużyn już zameldowali się na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek arbitra Tomasza Tobaińskiego.

• - Omówiliśmy ostatnie dwa przegrane spotkania, przeanalizowaliśmy przyczyny i teraz tylko od zawodników zależy, czy zdołają się podźwignąć. Moim zdaniem, nie mogą zagrać gorzej niż w Nowym Sączu. Powinno więc nastąpić odbicie od dna - stwierdził Zbigniew Kaczmarek, trener Wigier.

• Ławka rezerwowych GKS Tychy: Marek Igaz, Paweł Smółka, Mariusz Masternak, Pavol Ruskovsky, Mateusz Bukowiec, Bartosz Rutkowski, Marcin Wodecki

• Ławka rezerwowych Wigier: Hieronim Zoch, Artur Bogusz, Darvydas Sernas, Bartosz Biel, Sebastian Radzio, Karol Drągowski, Michał Kopczyński

• Drużyna z Tych nie będzie miała łatwego zadania. Piłkarze Wigier mają za sobą dzisiaj publiczność, która jest jej 12 zawodnikiem.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu 10. kolejki 1. lig. W Suwałkach miejscowe Wigry zmierzą się z GKS-em Tychy.