Wigry Suwałki

2

Pogoń Siedlce

0

• Po 3 minutach doliczonego czasu gry mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Mimo, iż początek spotkania nie wyglądał obiecująco, w drugiej połowie oglądaliśmy już dużo lepsze widowisko. Za uwagę dziękuje Kamil Niedźwiedzki.

• Ostatnie fragmenty spotkania, piłkarze gospodarzy w pełni kontrolują sytuację na boisku.

• 100 procentowa akcja dla Wigier ! Piłkarz wyszedł sam na sam z bramkarzem gości, ten jednak w bardzo ładnym stylu obronił mocny strzał.

• Dobra akcja gości , strzelał Krystian Wójcik, rzut rożny dla Pogoni.

• Zmiana w drużynie gości. Schodzi Dziubiński, wchodzi Wójcik

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL PIŁKARZY WIGIER ! KAMIL ZAPOLNIK W SWOIM DEBIUCIE STRZELA GOLA ! WIGRY 2, POGOŃ 0 !

• Kolejna zmiana Wigier. Schodzi strzelec jedynej bramki, Robert Hirsz, wchodzi Kamil LAuryn.

• Mamy zmianę w drużynie gospodarzy. Schodzi Adamek, wchodzi Zapolnik. Dla Kamila Zapolnika jest to debiut w pierwszej lidze.

• Ładny strzał piłkarza gości zza pola karnego. Strzelał Kamil Dmowski

• Niecelny strzał piłkarza gości - Kamila Dmowskego

• Bardzo dobry strzał piłkarza Wigier, bramkarz miał spore problemy przy strzale .

• Nieudane dośrodkowanie Jarosława Ratajczaka

• Kolejna zmiana u gości. Schodzi Dawid Dzięgielewski, na boisku Donald Djousse.

• Zmiana w ekipie gości. Z boiska schodzi Paweł Drażba, wchodzi Kamil Dmowski.

• Na spalonym piłkarz gości , Carlos Monje Serrano

• Nieudany strzał piłkarza Wigier.

• Żółta kartka dla Artura Bogusza za taktyczny faul

• Zaczynamy II połowę !

• Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

• Spalony Roberta Hirsza

• I GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! 11 PEWNIE WYKORZYSTAŁ ROBERT HIRSZ !

• Rzut karny dla Wigier !

• I jest też żółta kartka da piłkarza gospodarzy. Upomniany Nerijus Valskis.

• Po nie ładnym faulu żółta kartka dola Łukasza Wójcika.

• Drugi strzał piłkarzy gości, spokojnie wyłapuje piłkę Karol Salik.

• Druga część pierwszej połowy zdecydowanie pod dyktando Wigier.

• Wymuszona zmiana w ekipie Wigier.

• Kontuzja piłkarza Wigier. Tomasz Jarzębowski leży na płycie boiska.

• Przechwyt piłki i bardzo dobry strzał piłkarza Wigier .

• Próbowali gospodarze, od bramki rozpocznie golkiper gości.

• Bardzo ładne dośrodkowanie z rzutu rożnego ! Do piłki dobiegł Robert Hirsz, lecz jego strzał głową minimalnie przeleciał obok słupka bramki.

• Rzut rożny dla ekipy Wigier.

• I kolejna nieudana akcja gości.

• Nie ciekawy obraz spotkania, piłka rozgrywana głównie w środku boiska.

• Nieudane dośrodkowanie Antonio Calderon Vallejo.

• Faul zawodnika Wigier, i dobra sytuacja dla gości do objęcia prowadzenia.

• Na chwilę obecną obraz meczu wygląda następująco: Obie drużyny próbują atakować, jednak żadnej z nich nie udało się poważnie zagrozić bramce rywali.

• Bardzo ładna akcja gospodarzy ! Strzał Łukasza Moneta jednak nieudany.

• Nieudany strzał piłkarza Wigier, Łukasza Moneta.

• Rzut rożny dla Wigier

• Pierwsza akcja i spalony Roberta Hirsza.

• I zaczęli gospodarze !

• Rezerwowi Pogoni: Mateusz Tobiasz, Jan Grzesik, Przemysław Rodak, Krystian Wójcik, Marcin Płaczkowski, Kamil Dmowski, Donald Djousse

• Rezerwowi Wigier: Hieronim Zoch, Maciej Wichtowski,. Kamil Lauryn, Kamil Zapolnik, Daniel Michałowski, Bartosz Biel, Maciej Wasilewski

• Obie drużyny są już na murawie. Gospodarze są zdeterminowani, aby wygrać mecz ze swoim dzisiejszym rywalem.