• KONIEC MECZU! Wigry wygrywają z Sandecją 2:1!

• Kolejna zmiana w Sandecji, plac gry opuszcza Szczepański, na boisku pojawia się Fałowski.

• Zmiana w Sandecji, za Niane wejdzie Makuch.

• Michał Kopczyński ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Wigrach, z boiska schodzi Rafalskis, zastąpi go Michałowski.

• Kamil Adamek ukarany żółtą kartką.

• Biel minął na efektownie trzech rywali i zagrał piłkę na dłuższy słupek. Do niej dopadł Adamek, który z bliskiej odległości trafił do siatki gości z Nowego Sącza.

• Gooool! Kamil Adamek!!!

• Nieźle wyglądająca Akcja Wigier zakończyła się strzałem Adamka, który pewnie obronił Łukasz Radliński.

• Bębenek dośrodkowywał piłkę na długi słupek, Zoch nie miał w tej sytuacji żadnych problemów z jej wybiciem.

• Sebastian Szczepański ucierpiał w starciu z rywalem, niezbędna była pomoc medyków.

• Dudzic zbyt niecelnie zagrywał piłkę do Bębenka, który nie był w stanie jej opanować.

• Kolejna zmiana w Wigrach, z boiska schodzi Moneta, zastąpi go Biel.

• Mocno niecelny strzał Hirsza z prawego narożnika pola karnego Sandecji.

• Groźnie pod bramką Sandecji! Hempel na lewym skrzydle dośrodkowuje, piłkę przyjmuje Dudzic, po którego uderzeniu minęła słupek raptem o kilkadziesiąt centymetrów!

• Rzut wolny dla Sandecji, Artur Bogusz skutecznie wybija piłkę.

• Adrian Karankiewicz ukarany żółtą kartką.

• W drugiej połowie oglądamy bardzo mało dogodnych, bramkowych sytuacji. Gra toczy się głównie w środku pola.

• Dośrodkowanie Monety z lewego skrzydła, do piłki dopadł Adamek, ale został skutecznie zablokowany.

• Hempel dośrodkowywał do Dudzica, który zbyt słabo i niecelnie trafił w piłkę. Zoch bez problemu ją wyłapał.

• Zmiana w Wigrach. Za Tarnowskiego wejdzie Hirsz.

• Krótko rozegrany rzut rożny przez Wigry, piłka powędrowała do Kamila Adamka, który skierował ją obok słupka.

• Bartkowski dośrodkowuje, piłkę głową uderza Bogusz, ale robi to zbyt lekko, w efekcie futbolówka nawet nie zagroziła Radlińskiemu i przypominała raczej podanie niż strzał.

• Ella Ken uderzał z dystansu, futbolówka powędrowała wysoko ponad bramką Wigier.

• Maciej Wichtowski ukarany żółtą kartką.

• Karankiewicz zgrał piłkę do Monety, ten próbował dośrodkowywać, ale został zablokowany przez piłkarzy Sandecji.

• Zoch naciskany przez Ellę Kena wybił piłkę na aut.

• W przerwie trenerzy obu drużyn nie dokonali żadnych zmian. Na boisku są nadal te same jedenastki, które rozpoczęły spotkanie.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Wigry remisują z Sandecją 1:1.

• Tarnowski zbyt mocno dośrodkowywał do Adamka, który nie był w stanie dopaść do tej piłki.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Jarzębowski strzela głową, ale piłka wędruje nad poprzeczką.

• Marcin Tarnowski bezpośrednio z rzutu wolnego uderzał na bramkę Sandecji, ale Radliński nie miał problemów z obroną tego strzału.

• Żółtą kartką ukarany także Łukasz Radliński.

• Przemysław Szarek ukarany żółtą kartką.

• Ella Ken posłał piłkę w pole karne Wigier, gdzie obecny był Niane, jednak Senegalczyk pogubił się i nie trafił w futbolówkę.

• Bębenek wbiegł w pole karne, niepilnowany wypatrywał lepiej ustawionych kolegów. Dostrzegł Nathera, który strzałem po ziemi, tuż obok nóg obrońców Wigier, trafił do siatki.

• Goooool! Matej Nather!!!!

• Ella Ken wpadł w pole karne i zagrywał piłkę na dłuższy słupek do Sobotki.Strzał tego drugiego był mocno niecelny, a futbolówka powędrowała ponad poprzeczkę.

• Bogus biegł lewą flanką, próbował dośrodkowywać do Momenty, ale podanie nie znalazło adresata. Futbolówka opuściła plac gry.

• Michał Kopczyński odebrał futbolówkę rywalowi i zdecydował się na oddanie strzału z dystansu prawą nogą. Łukasz Radliński po raz kolejny popisał się dobrą interwencją.

• Rzut wolny dla Wigier, piłkę dośrodkowywał Moneta, ale Radliński pewnie ją wyłapał.

• Piłkarze Sandecji starają się za wszelką cenę odrobić straty, ale nie potrafią dziś przedostać się przez defensywę Wigier.

• Rafalskis sfaulował Bębenka w środku pola. Obyło się jednak bez kartek.

• Kamil Adamek szukał miejsca na oddanie strzału, ale koniec końców wycofał piłkę przed pole karne, dopadł do niej Artur Bogusz i płaskim strzałem pokonał golkipera Sandecji.

• Goooool!!! Artur Bogusz!!!

• Tomasz Jarzębowski został ukarany żółtą kartką.

• Groźnie pod bramką Wigier! Dudzic sprawnie minął kilku rywali i szukając miejsca do oddania strzału dostrzegł lepiej ustawionego Ellę Ken. Kameruńczyk uderzał, ale jego próba została zablokowana.

• Hempel wpadł pod pole karne przyjezdnych i dośrodkował, ale Wichtowski w pole wybił piłkę na aut.

• Dośrodkowanie Bartosza Sobotki, obrońcy Wigier zdołali jednak wybić piłkę z własnej jedenastki na szesnasty metr. Tam pojawił się Niane, który uderzał niecelnie i nie zdołał stworzyć zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Armand Ella Ken również uderzał na bramkę Wigier, ale także niecelnie.

• Maciej Bębenek zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale trafił tuż obok lewego słupka bramki suwalczan.

• Zagranie futbolówkie w kierunku Sobotki, ten oddał ją będącemu w polu karnym Dudzicowi, który uderzał niecelnie, a piłka powędrowała tylko obok słupka.

• Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia pod bramką gości, Łukasz Radliński pewnie wypiąstkował futbolówkę.

• Przy piłce zawodnicy Sandecji, Przemysław Szarek chciał wycofać piłkę do bramkarza, ale zrobił to niecelnie, w efekcie rzut rożny będą mieli gospodarze.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Rezerwowi Wigier: Andrzej Olszewski, Bartosz Biel, Daniel Michałowski, Bartosz Widejko, Kamil Zapolnik, Mateusz Żebrowski, Robert Hirsz.

• Rezerwowi Sandecji: Marek Kozioł, Rudolf Urban, Fabian Fałowski, Adrian Danek, Dawid Janczarzyk, Filip Piszczek, Marcin Makuch.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z ostatniego sobotniego meczu 26. kolejki 1. ligi, w którym Wigry Suwałki zmierzą się z Sandecją Nowy Sącz!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIGRY SUWAŁKI - SANDECJA NOWY SĄCZ

Wigry Suwałki wysoko wygrały w sparingu

Sobotę w 26. kolejce 1. ligi zakończy spotkanie Wigier Suwałki z Sandecją Nowy Sącz. Będzie to mecz drużyn z dolnych rejonów tabeli, które dzieli tylko trzy punkty. Gospodarze plasują się na jedenastej pozycji, zaś goście na trzynastej.

W ubiegłym tygodniu piłkarze Wigier bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Dolcanem Ząbki, zaś Nowosądeczanie stracili u siebie punkty z Wisłą Płock.