Wigry Suwałki 1 - 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Koniec meczu. Termalica uratowała remis i uniknęła trzeciej porażki z rzędu.

• Z rzutu wolnego strzelał Biskup, ale dobrą interwencją popisał się Salik.

• 4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Wichtowski fauluje na linii pola karnego i ogląda drugą żółtą kartkę. Zawodnik Wigier musi opuścić boisko.

• Rzut rożny dla Termaliki. Czy któryś z zespołów jest jeszcze w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

• Trzecia zmiana w ekipie gospodarzy. Mackiewicza zastępuje Marcin Tarnowski.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niepilnowany Drozdowicz nie miał problemów, żeby głową wpakować piłkę do bramki Wigier.

• Niby zaczął fatalnie, bo od żółtej kartki, ale teraz wyrównuje stan meczu! Drozdrowicz trafia dla Termaliki!

• Trzecia zmiana w Termalice - Kamińskiego zastępuje Janeczko.

• Drozdowicz pojawił się na boisku i... od razu zebrał żółtą kartkę.

• Druga zmiana w ekipie goście. Emil Drozdowicz zastępuje Jareckiego.

• Goście dążą do wyrównania, ale Salik spisuje się bez zarzutu wyłapując kolejne dośrodkowanie.

• Zmiana w ekipie gości. Na boisku Tomasz Foszmańczyk, który zastąpił Sołdeckiego.

• Sernas bezbłędny! Beniaminek prowadzi z liderem!

• Faul Kopacza na Radzio w polu karnym! Będzie "jedenastka" dla Wigier! A do tego trener gości odesłany na trybuny!

• Mackiewicz na spalonym. Grę wznowią goście.

• Lewą stroną uciekł Dariusz Jarecki, który zagrał wzdłuż bramki Salika. Zabrakło jednak zamknięcia akcji ze strony partnerów.

• Teraz ofensywnie spróbowali goście. Z prawej strony dośrodkowywał Biskup, ale piłka nie dotarła ostatecznie do Paluchowskiego.

• Kornera wykonał Mackiewicz, ale zagrywaną na krótki słupek piłkę wyekspediował Jakub Czerwiński.

• Dobrze w ofensywie zagrał Radzio, który wywalczył rzut rożny dla Wigier.

• Teraz faulował piłkarz gospodarzy. Maciej Wichtowski nie uniknął kartki.

• Nieładny faul Paluchowskiego na Tomaszu Jarzębowskim, ale obyło się bez kartki.

• Pierwsza roszada personalna trenera Kaczmarka. Bartosz Biel zmienia Żebrowskiego.

• Strzał Radzio z ostrego kąta odbił Nowak. Wydaje się, że piłkarz Wigier mógł podawać do lepiej ustawionych kolegów.

• Z akcją ofensywną wyszli gospodarze, ale na pozycji spalonej złapany został Mateusz Żebrowski.

• Goście dośrodkowywali z kornera, ale piłkę chwycił Salik.

• Lekki uraz Mackiewicza, ale gracz Wigier już wraca na boisko.

• Mackiewicz dośrodkował w pole karne. Dwóch zawodników - Sernas i Radzio - na spalonym.

• Wracamy do gry w Suwałkach. Od środka gospodarze.

• Piłka Nożna Styl Życia

• Koniec pierwszej połowy w Suwałkach. Wigry - Termalica 0:0.

• 2 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie.

• Konieczna będzie zmiana w ekipie gospodarzy. Darvydas Sernas zastępuje kontuzjowanego Adamka.

• Bartosz Kopacz ostro potraktował Kamila Adamka. Przerwa w grze, zawodnik gospodarzy opuszcza boisko na noszach. Bez kartki.

• Tempo gry trochę spadło. Żadna z drużyn nie chce stracić bramki do szatni.

• Znowu piłka wrzucona w pole karne gospodarzy. Salik piąstkuje i wyjaśnia sytuację.

• Przypominamy o naszej akcji! Wraz z nową odsłoną Ekstraklasa.net prezentujemy wielki konkurs pod hasłem ‪#‎PiłkaNożnaStylŻycia‬. Zadanie jest bardzo proste, a w puli nagrody o wartości ponad 10 tysięcy złotych! Idź w weekend na mecz, zrób sobie fajne zdjęcie na stadionie i weź udział w naszym plebiscycie: #PiłkaNożnaStylŻycia

• Termalica znów przy piłce. Po dośrodkowaniu jednego z zawodników gości futbolówka padła jednak łupem Salika.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Dalibor Pleva. Po uderzeniu Słowaka z 18 metrów piłka nieznacznie minęła bramkę Salika.

• Przycisnęli teraz goście. Długo rozgrywali piłkę pod polem karnym Wigier, ale w końcu stracili futbolówkę i ekipa Zbigniewa Kaczmarka miała okazję do wyjścia z kontrą. Zabrakło jednak dokładności w rozegraniu piłki i ta wróciła do piłkarzy Termaliki.

• Trochę kopaniny na boisku, najpierw pod polem karnym Wigier, chwilę później pod "szesnastką" Termaliki.

• Teraz z kolei rzut wolny dla Wigier. Zagrywał Mackiewicz... Piłka ląduje w rękawicach bramkarza Termaliki.

• Stały fragment dla gości. Piłkę dośrodkowywał Biskup, ale wybił ją Radzio.

• Maksims Rafalskis świetnie obsłużył Kamila Adamka. Ten zdecydował się na strzał z powietrza, ale nie trafił w bramkę. Dobra akcja gospodarzy.

• Znów aktywnie Żebrowski na prawym skrzydle. Próbował dośrodkować, ale jego zagranie zostało zablokowane przez rywali.

• Tym razem Salik niepewnie po strzale gości z ostrego kąta. Ostatecznie bez konsekwencji dla Wigier.

• Teraz po drugiej stronie boiska płasko dośrodkowywał Jakub Biskup. Golkiper Wigier pewnie łapie jednak piłkę.

• Niecelny strzał gospodarzy. Do niezłego dośrodkowania Żebrowskiego doszedł Sebastian Radzio, który uderzył głową, ale nie trafił w bramkę.

• Nic nie wyszło z rzutu wolnego Wigier. Najpierw Mackiewicz trafił w mur, a potem dośrodkowanie Bartkowskiego pewnie wyłapał Sebastian Nowak.

• Faul na Karolu Mackiewiczu. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

• Wigry próbują odpowiedzieć na akcję "Słoników". Dużo miejsca na prawej stronie boiska miał Mateusz Żebrowski, ale beznadziejnie zacentrował w pole karne.

• Ofensywnie zaczęli goście. Z prawej strony dośrodkował Adrian Paluchowski. Jakub Bartkowski wybił jednak piłkę.

• Od środka rozpoczęła Termalica. Gramy!

• Rezerwowi Termaliki: Maciej Pochroń, Emil Drozdowicz, Tomasz Foszmańczyk, Mateusz Janeczko, Szczepan Kogut, Peter Maslo, Jakub Wróbel

• Rezerwowi Wigier: Hieronim Zoch, Darvydas Sernas, Bartosz Biel, Kamil Lauryn, Daniel Michałowski, Marcin Tarnowski, Maciej Wasilewski

• Jest zimno, ale słonecznie. Miejmy nadzieję, że w meczu nie zabraknie emocji i zrobi się przez to trochę cieplej.

• Witamy z Suwałk na meczu 14. kolejki 1. ligi. Już o 16:00 beniaminek rozgrywek zmierzy się z liderem Termalicą Nieciecza. Zapraszamy na relację LIVE! z tego spotkania.