1

• Wisła remisuje z Chojniczanką 1:1

• Krzysztof Janus zdobywa bramkę po strzale głową.

• Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Dobra okazja Wisły do zdobycia bramki, strzał wolejem Ilieva jednak obroniony.

• Strzał Gancarczyka zza pola karnego niecelny.

• Krystian Feciuch ukarany żółtą kartkę za ostry faul na Hiszpańskim.

• Dobrą akcje Chojniczanki strzałem kończy Suchocki, jednak Kiełpin dobrze ustawiony.

• Za Tomasza Mikołajczaka wchodzi Suchocki.

• Bardzo ładna akcja Chojniczanki. Po skrzydle pobiegł Gancarczyk i płaskim zagraniem w środek pola karnego chciał obsłużyć, któregoś zawodnika , ale żaden nie zakończył tego strzałem.

• Za zmęczonego Niedziele wchodzi Siemaszko.

• Strzał głową Wlazły niecelny.

• Rzut rożny dla Wisły.

• Dośrodkowanie Stefańczyka do nikogo i bramkarz Chojniczanki rozpoczyna od bramki.

• Faul Niedzieli w dobrym miejscu do dośrodkowania dla Wisły.

• Po dokładnym dośrodkowaniu Stefańczyka, Lebedyński dochodzi do piłki, jednak jego strzał jest niecelny.

• Niecelny strzał Wlazły z około 25 metrów od bramki Podleśnego.

• Dobry kontratak Wisły. Po dośrodkowaniu Ilieva, Lebedyński był pociągany za koszulkę, jednak sędzia nie pokazuje na 11 metr.

• Groźna sytuacja dla Wisły. Po dośrodkowaniu Stefańczyka do piłki dochodzi Lebedyński , ale na posterunku Podleśny.

• Rzut rożny dla Chojniczanki po błędzie Wlazły.

• Za Piotra Darmochwała wchodzi Mikołaj Lebedyński.

• Rzut rożny dla Chojniczanki po strzale Niedzieli.

• Po bardzo ładnej akcji Grzelaka po skrzydle i zgraniu w środek Gancarczyk dobrym strzałem z 11 metra strzela do siatki.

• Dobre dośrodkowanie Jabłońskiego przejęte przez Sielewskiego, ale niestety nikt nie zdążył do zgranej piłki.

• Rzut rożny dla Wisły po zablokowanym dośrodkowaniu.

• Idealna sytuacja do zdobycia bramki dla Wisły. Piłkę na 11 metrze wysuniętą miał Iliev ale wślizgiem jeden z zawodników Chojniczanki blokuje strzał.

• Sędzia daje znak na rozpoczęcie drugiej części spotkania.

• Za Pietruszkę wchodzi Kieruzel.

• Za Patryka Stępińskiego wchodzi Dawid Jabłoński

• Sędzia zakończył 1 połowę.

• Sędzia dolicza 1 minutę do pierwszej połowy.

• Rzut rożny dla Wisły po dobrym kontrataku.

• Niedokładne dośrodkowanie Hiszpańskiego z lewego skrzydła po ładnej akcji Wlazły.

• Za Piotra Ruszkula wchodzi Fabian Hiszpański.

• Piotr Ruszkul leży na boisku i narzeka na mięsień dwugłowy nogi. Zaraz dojdzie do zmiany.

• Bardzo bliski zdobycia bramki był Góralskiego. Jego strzał zza pola karnego przechodzi minimalnie obok prawego słupka.

• Stępiński został ukarany żółtą kartką za ostre wejście na bocznym pomocniku Chojniczanki.

• Bardzo groźna sytuacja dla Wisły. Po dośrodkowaniu Stefańczyka, któryś z zawodników strącił piłkę w kierunku bramki i otarła się o boczną siatkę.

• Bartłomiej Sielewski został ukarany żółtą kartką za przerwanie groźnej sytuacji Chojniczanki. Może się cieszyć, że nie była to czerwona kartka.

• Paweł Zawistowski został ukarany żółtą kartką za ostry faul na Góralskim.

• Rzut rożny dla Chojniczanki.

• Groźna sytuacja Chojniczanki. Strzał z 16 metra Gancarczyka broni efektownie Kiełpin

• Rzut rożny dla Chojniczanki po zablokowanym dośrodkowaniu przez Stępińskiego.

• Dobre, silne uderzenie Stefańczyka, jednak piłka mija lewy słupek bramki Podleśnego.

• Rzut wolny dla Wisły na około 30 metrze. Dobra pozycja do uderzenia.

• Rzut rożny dla Wisły po złym wybiciu piłki przez obrońców Chojniczanki.

• Marek Gancarczyk na spalonym po podaniu prostopadłym.

• Bardzo dobra sytuacja do zdobycia bramki dla Wisły. Piłka dośrodkowana przez Stefańczyka przechodzi obrońców i Wlazło dopadł do piłki. Strzał z około 11 metrów jednak wysoko ponad bramką.

• Do dośrodkowanej piłki doszedł Wlazło , jednak był bardzo lekki i bramkarz Chojniczanki bez problemów złapał piłkę.

• Rzut rożny dla Wisły z prawej strony.

• Piotr Darmochwał został ostro zaatakowany przez jednego z pomocników Chojniczanki, jednak podniósł się z murawy i gra dalej.

• Pierwszy strzał celny Rafała Grzelaka, jednak Kiełpin na posterunku.

• Groźna akcja Chojniczanki. Lewym skrzydłem pociągnął Pietruszka i zakotłowało się pod bramką Wisły. Obrona Nafciarzy poradziła sobie jednak.

• Sędzia z Łodzi rozpoczyna dzisiejsze spotkanie. Wisła na niebiesko, a Chojniczanka w swoich domowych strojach - żółto-czerwonych.

• Zawodnicy już wychodzą na murawę stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku.

• Zawodnicy schodzą już do szatni. Za 10 minut pierwszy gwizdek sędziego.

• W tym momencie kibice gości wchodzą na stadion w Płocku.

• Chojniczanka: Dubieński, Czerwiński, Gałązka, Kieruzel, Rybski, Siemaszko, Suchocki

• Wisła: Kaniecki, Hiszpański, Jabłoński, Kostrzewa, Krzywicki, Lebedyński, Magdoń

• Przedstawię teraz rezerwowych na ten mecz

• Obie drużyny są na rozgrzewce. Mecz rozpoczyna się za około 20 minut.

• Mecz rozpocznie się za niespełna 45 minut. Serdecznie zapraszamy wszystkich na relacje LIVE!

• Wisła jeszcze nigdy nie wygrała z Chojniczanką Chojnice. Kibice liczą, że w końcu ta sztuka im się powiedzie i zgarną dziś 3 punkty

• Witamy prosto ze stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. W ramach 32. kolejki 1.Ligi Nafciarze podejmą Chojniczankę Chojnice. Faworytami spotkania są piłkarze z Płocka, którzy mają realną szansę na awans do Ekstraklasy, jednak ten mecz muszą wygrać.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WISŁA PŁOCK - CHOJNICZANKA CHOJNICE

Wisła Płock - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:2 (1:0)

32. kolejkę 1. ligi zakończy zapowiadające się arcyciekawie starcie Wisły Płock z Chojniczanką Chojnice. "Nafciarze" mimo straty dwóch punktów do drugiej Termalicy, wciąż mają szanse na awans do Ekstraklasy i jeśli chcą to uczynić, nie mogą w żadnym wypadku pozwolić sobie na stratę chociażby jednego punktu.

W środę płocczanie nie rozgrywali meczu (pierwotnie mieli zmierzyć się z Flotą, która wycofała się z rozgrywek), w przeciwieństwie do Chojniczanki, która po ostrej wymianie ciosów ostatecznie pokonała Stomil 4:3. Chociaż chojniczanie nie mają szans na awans, nie zamierzają tanio sprzedać swojej skóry i chcą zakończyć sezon na jak najwyższym miejscu. Obecnie piłkarze Mariusza Pawlaka zajmują szóstą pozycję, ale mają spore szanse, by finiszować na czwartej.