3

Chrobry Głogów

1

• KONIEC! Wisła Płock pewnie pokonuje Chrobrego Głogów 3:0.

• Janus wychodzi na pozycję sam na sam ze Skrzyniarzem, ale sędzia odgwizduje spalonego.

• Sędzia jest dziś rozrzutny jeśli chodzi o żółte kartki, kartonikiem tego koloru zostaje ukarany kolejny piłkarz, Paweł Magdoń.

• Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Ostatnia zmiana w Wiśle Płock, Iliev wejdzie za Burkhardta.

• Damian Sędziak ukarany żółtą kartką za faul na Hiszpańskim.

• Fabian Hiszpański ukarany żółtą kartką za faul.

• Do końca spotkania zostało jeszcze niecałe dziesięć minut, Chrobry nie walczy nawet chociażby o jeden punkt. Wydaję się, że wynik spotkania jest już przesądzony i jeśli cokolwiek ulegnie zmianie, to tylko i wyłącznie na korzyść gospodarzy.

• I jeszcze bardzo aktywny dziś Filip Burkhardt próbuje zapisać się na listę strzelców, ale jego strzał był mocno niecelny.

• Hiszpański strzela z dystansu, ale piłka minimalnie wędruje obok słupka.

• Trzecia bramka odebrała Chrobremu tę moc, którą nabrał po zdobyciu gola kontaktowego. Piłkarze z Głogowa skupiają się już chyba tylko na tym, żeby nie stracić czwartej bramki...

• Jeszcze swoich szans na zmianę wyniku szukają goście, ale ich próby na nic się zdają, słabe wrzutki w pole karne to bułka z masłem dla Seweryna Kiełpina.

• Wisła Płock stawia przysłowiową kropkę nad "i". Rezerwowy Marcin Krzywicki wpakował piłkę prosto pod poprzeczkę bramki Chrobrego.

• GOOOOOOL! MARCIN KRZYWICKI!!

• Piłka po dośrodkowaniu Burkhardta została wybita na rzut rożny przez piłkarzy z Głogowa.

• Stefańczyk dwukrotnie próbował dośrodkowywać, ale za każdym razem piłkarze drużyny przeciwnej okazywali się skuteczniejsi w obronie.

• Zmiana także w Chrobrym, Ziemniak wejdzie za Szczepaniaka.

• Zmiana w zespole Wisły Płock, Krzywicki wejdzie za Ruszkula.

• Piotr Wlazło uderza z dystansu, ale piłka wędruje ponad poprzeczkę.

• Samiec ukarany żółtą kartką za faul.

• Gospodarze w natarciu, do piłki dopada Wlazło i oddaje mocny strzał sprzed pola karnego, w bramce dobrze spisuje się jednak Skrzyniarz.

• Próba dośrodkowania Sędziaka zostaje zablokowana przez Stefańczyka, rzut rożny dla gości.

• Tego chyba nikt się nie spodziewał, Chrobry wykorzystał moment zagubienia w szeregach płockiej drużyny i zdołał strzelić gola kontaktowego. W tym meczu wszystko może się wydarzyć, biorąc pod uwagę fakt, że do końca pozostało niespełna trzydzieści minut niewykluczone, że będziemy świadkami niezwykle emocjonującej końcówki.

• To mogła być błyskawiczna odpowiedź gospodarzy na stratę gola, Janus tuż przed bramką przyjął piłkę i oddał strzał, ale nieźle broni Skrzyniarz.

• Piękny, płaski strzał Michała Michalca z dystansu, Seweryn Kiełpin był bez szans. Goście zdobywają gola kontaktowego.

• GOOOOL! MICHAŁ MICHALEC!!

• Strzał Piotrowskiego zostaje zablokowany przez Stefańczyka, rzut rożny dla Chrobrego.

• Michalec zbyt łatwo przedarł się w pole karne gospodarzy, w szeregach płockiej defensywy zapanowało małe nieporozumienie, ale ostatecznie piłkarzom z Głogowa nie udało się pokonać świetnie dysponowanego dziś Kipełpina.

• Niezbyt udana próba dośrodkowania w pole karne Wisły, Kiełpin pewnie i bez problemów wyłapuje futbolówkę.

• Ruszkul znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Chrobrego, ale nie uderzył, tylko efektownie próbował ominąć Skrzyniarza i stracił futbolówkę.

• Kacprzycki mocno i bezpośrednio uderzył z rzutu rożnego, ale Skrzyniarz, chociaż z niemałymi problemami, broni ten strzał.

• Zmiana w zespole Chrobrego Głogów, Pieczara wejdzie za Ulatowskiego.

• Zmiana w zespole Wisły Płock, Wlazło wejdzie za Kostrzewę.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Wisła Płock prowadzi z Chrobrym Głogów 2:0!

• Próba ataku ze strony Chrobrego, ale czujny na posterunku Radić wybija piłkę w obrębu własnego pola karnego.

• Sędzia doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

• Na przebój poszedł teraz Filip Burkhardt, ale ostatecznie został powstrzymany w polu karnym Chrobrego.

• To mogła być szansa Chrobrego na jedną z nielicznych dobrych akcji, Ałdaś próbował zaatakować bramkę Wisły, ale zrobił to na tyle źle, że piłka powędrowała prosto w ręce Kiełpina.

• Ostatnie minuty pierwszej połowy to festiwal niecelnych strzałów z dystansu. Tym razem swoich sił próbował Janus, ale futbolówka powędrowała obok bramki.

• Łukasz Kacprzycki ma dziś chrapkę na zdobycie gola, popisał się bliźniaczo podobną akcją co przed chwilą, tym razem strzelał jednak z bliższej odległości, ale piłka i tak minęła poprzeczkę.

• Płocczanie nie dają za wygraną i wciąż atakuję, przed momentem nieźle wyglądającym strzałem z dystansu popisał się po raz kolejny Kacprzycki.

• Przy tak nieprzemyślanej grze Chrobrego i szkolnych błędach niemal pewnym jest, że trzy punkty zostaną w Płocku. Jeśli goście szybko nie wezmą się w garść zanotują kolejną w tym sezonie porażkę.

• Ewidentnie pogubili się w obronie piłkarze Chrobrego Głogów, pod ich własną bramką zapanował chaos, co wykorzystali gospodarze, a dokładniej Jacek Góralski, który pokonał golkipera beniaminka.

• GOOOOL! JACEK GÓRALSKI!!!

• W ślady Kacprzyckiego tym razem poszedł Hiszpański i zdecydował się na oddanie strzału z dystannsu. Między słupkami świetnie spisał się jednak Skrzyniarz.

• Dobra akcja w wykonaniu Kacprzyckiego, po uderzeniu zza pola karnego piłka powędrowała obok słupka bramki gości.

• Jesteśmy na półmetku pierwszej połowy, piłkarze Chrobrego praktycznie nie stworzyli sobie jak na razie ani jednej dogodnej okazji na zdobycie gola.

• Na boisku zarysowuje się nam lekka przewaga gospodarzy. Przed chwilą piłkarze z Płocka skonstruowali sobie świetną akcję, Burkhardt płasko zagrał w pole karne, ale do piłki nie zdołali dopaść najpierw Ruszkul, a następnie Janus.

• Dowiedzieliśmy się jednak, że zmiana była konieczna i spowodowana kontuzją Karola Danielaka.

• Ireneusz Mamrot na stratę gola reaguje zmianą, Sędziak wejdzie za Danielaka.

• Ależ błąd Amadeusza Skrzyniarza, przed polem karnym do piłki ładnie doszedł Janus i strzałem głową przelobował wychodzącego z bramki golkipera Chrobrego.

• GOOOOOL! KRZYSZTOF JANUS!!!!!

• Filip Burkhardt znów bije głową ą w mur, próbuje zaskoczyć rywali groźnym dośrodkowaniem, ale ci jak na razie radzą sobie bardzo dobrze z jego strzałami.

• Niewiele możemy powiedzieć o tym meczu po pierwszym kwadransie, obie drużyny grają bardzo zachowawczo, gra toczy się głównie w środku pola.

• Filip Burkhardt przy piłce, wypatrzył swoich kolegów przed polem karnym rywali, zagrał piłkę w ich kierunku, ale ostatecznie obrońcy drużyny przeciwnej wybili ją poza pole gry.

• Hiszpański popisał się przed chwilą bardzo złym wykonaniem rzutu wolnego, grę do własnej bramki wznowi Skrzyniarz.

• Krzysztof Ulatowski ukarany żółtą kartką za faul na Góralskim.

• Maciej Kostrzewa ukarany żółtą kartką za faul.

• Damian Ałdaś ukarany żółtą kartką za przepychanki z Góralskim.

• Co za zamieszanie pod bramką Wisły Płock, Danielak wyszedł niemal na czystą pozycję, oddał strzał z bliska, ale koniec końców nie zdołał powstrzymać Kiełpina, który popisał się w dodatku fantastyczną paradą!

• Piotrowski faulowany z boku boisku, Bogusławski dośrodkowuje, ale robi to na tyle niedokładnie, że obrońcy Wisły nie mają problemów z wybiciem jego strzału.

• Wrzutka w pole karne Wisły Płock, Radić uspokoja sytuację i wybija piłkę na aut.

• ładne dośrodkowanie Burkhardta w kierunku Magdonia, ten od razu zdecydował się na oddanie strzału, ale w porę uprzedzili go obrońcy rywali i powstrzymali jego zamiary.

• Janus próbował dośrodkować, ale jego strzał został zablokowany. Rzut rożny dla Wisły Płock.

• Gospodarze spotkania grają dziś w swoich tradycyjnych, niebieskich trykotach, z kolei piłkarze gości są ubrani na pomarańczowo-czarno.

• Pierwszy gwizdek sędziego i od środka rozpoczynają goście z Głogowa!

• Piłkarze obu ekip już pojawili się na placu gry, za moment rozpoczynamy spotkanie.

• Rezerwowi piłkarze Chrobrego Głogów: Rezerwowi: Rzepecki, Figiel, Kościelniak, Pieczara, Sędziak, Szałek, Ziemniak.

• Rezerwowi piłkarze Wisły Płock: Szczepankiewicz, Hempel, Iliev, Jabłoński, Krzywicki, Sielewski, Wlazło.

• Aktualnie po trzech rundach Wisła Płock zajmuje dopiero 11. miejsce w ligowej tabeli, zaś Chrobry zamyka stawkę i jest na ostatniej pozycji.

• - Zawodnicy sami muszą dojrzeć do tego, że my nie możemy cały czas ich podnosić, mobilizować. Sama pierwsza liga powinna być dla nich motywacją. Jest trochę młodych piłkarzy, którzy mogą się pokazać i też muszą mieć swoje własne cele - przyznał przed sobotnim meczem trener Mamrot cytowany przez oficjalną stronę klubu.

• Chrobry jako beniaminek 1. ligi nie radzi sobie w nowej rzeczywistości zbyt dobrze. Na początek swojej przygody na zapleczu Ekstraklasy podopieczni Ireneusza Mamrota ulegli Termalice aż 0:6, jednak później odbili się od dna i zremisowali w Świnoujściu z Flotą. Niestety na złe tory powrócili już tydzień temu i w 3. kolejce przegrali przed własną publicznością z Chojniczanką Chojnice.

• Tydzień temu piłkarze Wisły Płock wygrali aż 3:1 ze spadkowiczem z Ekstraklasy, Zagłębiem Lubin na jego własnym stadionie. Zwycięstwo w Lubinie było jednak pierwszym, jakie "Nafciarze" zanotowali na swoim koncie w obecnym sezonie. Wcześniej na inaugurację sezonu piłkarze Wisły przegrali 2:3 z Bytovią Bytów, a następnie zremisowali u siebie z Pogonią Siedlce 1:1.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu 4. kolejki 1. ligi, w którym Wisła Płock zagra z Chrobrym Głogów!