• Sędzia kończy spotkanie. Wynik końcowy to 1:1.

• Do regulaminowego czasu gry sędzia doliczył 3 minuty.

• Krzysztof Janus na kontrowersyjnym spalonym wychodząc na czystą pozycję.

• Po dobrym dośrodkowaniu i strzale z powietrza bramkę zdobywa Michał Bajdur.

• Bardzo efektowna interwencja Kiełpina po dośrodkowaniu Damiana Świerblewskiego i Wisła przy piłce

• Za strzelca bramki Dimitara Ilieva wchodzi Maciej Kostrzewa.

• Rzut wolny dla Wisły w bocznej strefie boiska.

• Zablokowany strzał z rzutu wolnego zawodnika Dolcanu. Seweryn Kiełpin spokojnie łapie piłkę.

• Ostry faul Cezarego Stefańczyka i sędzia ukarał bocznego obrońcę Wisły żółtą kartką.

• Dobre uderzenie Piotra Wlazło z około 25 metrów od bramki. Piłka mija centymetry słupek.

• Dobry rajd Darmochwała , ale obrońca zdążył ze wślizgiem i kończy akcję Wiślaków

• Za Damiana Kądzior wchodzi Paweł Tarnowski.

• Po indywidualnej akcji Krzysztofa Janusa i po płaskim dośrodkowaniu wzdłuż pola karnego i zamyka akcje Dimitar Iliev i trafia do siatki. Na tablicy wyników 1:0 dla gospodarzy.

• Za Fabiana Hiszpańskiego wchodzi Piotr Darmochwał.

• Trzeci faul pod rząd w bocznej strefie boiska zawodników Dolcanu. Dośrodkowanie Wisły.

• Następny faul w bocznej strefie boiska zawodnika Dolcanu.

• Faul obrońcy Dolcanu w dobrym miejscu do dośrodkowania dla Wisły.

• Bardzo dobre podanie prostopadłe Ilieva. Jednak Krzywicki nie dał rady przedryblować rywala i Dolcan przy piłce.

• Niecelny strzał Stefańczyka.

• Faul obrońcy Dolcanu na Krzywickim. Bardzo dobre miejsce do uderzenia z prawej nogi.

• W tym momencie sędzia rozpoczyna drugą połowę. Liczymy na lepsze widowisko niż w pierwszej częsci spotkania.

• Sędzia z Legnicy po raz ostatni gwiżdże w pierwszej połowie.

• 1 minuta doliczona do regulaminowego czasu gry

• Bardzo dobre podanie prostopadłe Dimitara Ilieva, jednak "Hiszpan" nie zdążył do piłki.

• Faul obrońcy Dolcanu w samym narożniku boiska. Wisła ma szansę na dośrodkowanie pod bramkę Dolcanu.

• Brzydki faul Stępińskiego na Jakubiku, ale sędzia nie zdecydował się pokazać kartki.

• Po dobrej akcji Wisły i dośrodkowaniu Ilieva, Krzywicki strzela z powietrza. Uderzył jednak wysoko ponad bramką.

• Następna groźna sytuacja gości. Strzałem głową próbował zaskoczyć Adrian Łuszkiewicz, ale uderzył nie celnie.

• Groźna sytuacja gości. Po błędzie obrońców Wisły do strzału nożycami złożył się napastnik z Ząbek , ale uderzył bardzo nie celnie.

• Faul Piotra Wlazło blisko narożnika boiska. Szansa na dośrodkowanie gości

• Drugie 15 minut przyniosło nam nudną grę obu drużyn.

• Brutalny faul na Hiszpańskim. Kibice się dziwią że tylko została pokazana żółta kartka.

• Przemysław Szymiński trafia w poprzeczkę po strzale głową! Zabrakło kilku centymetrów do strzelenia bramki.

• Bardzo groźna sytuacja Wisły. Po płaskim dośrodkowaniu Krzywickiego, Iliev został uprzedzony w ostatniej chwili przez stopera Dolcanu. Wisła rozpoczyna od rzutu rożnego.

• Bardzo groźna sytuacja Wisły. Po zgraniu "na ścianę" Krzywickiego Hiszpański otrzymał piłkę w obrębie "16" , ale złe przyjęcie piłki nie dała szans na strzał

• Jacek Góralski na spalonym i Dolcan rozpocznie grę od rzutu wolnego.

• Po indywidualnej akcji Janusa, Wisła rozpocznie grę od rzutu rożnego.

• W pierwszym kwadransie mieliśmy 2 fazy gry. W pierwszej Wisła prowadziła grę, jednak tak po 10 minutach spotkania, Dolcan doszedł do głosu.

• Dobra akcja dwójkowa Góralskiego z Janusem ale nie zakończyła się strzałem na bramkę.

• Po poważnym błędzie Marko Radica, Dolcan stworzył sobie okazję do zdobycia bramki. Jednak Grzegorz Piesio nie zdążył do piłki.

• Pierwszy strzał w wykonaniu Damiana Świerblewskiego, jednak bardzo niecelny.

• Bardzo nieprzyjemny faul Jakubika na Hiszpańskim. Wisła od rzutu wolnego.

• Bardzo dobra kontra Nafciarzy. Jednak niedokładne dośrodkowanie Krzywickiego kończy akcję.

• Rzut rożny dla Dolcanu.

• Faul Janusa nie daleko bramki Kiełpina. Szansa na dośrodkowanie gości.

• Po błędzie pomocnika Dolcanu, Wisła rozpoczyna od bramki.

• Sędzia z Legnicy rozpoczyna spotkanie. Wisła klasycznie na niebiesko, a goście na zielono-czarno.

• Obie drużyny wychodzą na murawę.

• Na sektorze gości pojawili się kibice Dolcanu Ząbki.

• Za 10 minut rozpoczynamy spotkanie.

• Obie drużyny są już na płycie boiska na rozgrzewce. Zaczynamy za minimalnie ponad 20 minut.

• Witamy prosto ze Stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. W ramach 24 kolejki 1. Ligi mamy derby Mazowsza - Wisła Płock - Dolcan Ząbki. Mecz poprowadzą sędziowie z Legnicy - Marek Opaliński jako główny, a pomogą mu Artur Załęczny i Waldemar Socha na liniach. Liczymy na dobre spotkanie obu drużyn i grad goli.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WISŁA PŁOCK - DOLCAN ZĄBKI

Stomil Olsztyn - Wisła Płock 0:3

Wisła Płock nie poddaje się i dzielnie walczy o upragniony awans do Ekstraklasy. Płocczanie jak na razie są na najlepszej drodze do tego, by wkrótce cieszyć się z awansu, bowiem zajmują w tabeli drugie miejsce tracąc do pierwszego Zagłębia tylko punkt. Z Wisłą zmierzy się Dolcan Ząbki, który przed tygodniem przegrał pierwszy mecz na własnym stadionie w tym sezonie. Pogromcą ząbczan została Chojniczanka Chojnice, która wygrała aż 3:0. Jesienią spotkanie tych zespołów zakończyło się remisem.