0

• Koniec spotkania. Wisła pokonuje Flotę i jest w czołówce tabeli!

• Do regulaminowego czasu gry sędzia z Poznania dolicza 5 minut.

• Wisła do końca gra w dziesiątkę . Brak zmian spowodował, że Marko nie może być zmieniony

• Bardzo brzydkie zagranie Sebastiana Zalepy. Uderzenie głową w wyskoku do piłki Marko Radica. Sędzia nie zatrzymał gry co zostało skwitowane dużą ilością gwizdów. Marko Radic zszedł z pola gry o własnych siłach , ale nie jest w stanie na razie wrócić do gry.

• Charles Nwaogu na ławkę , a Sebastian Zalepa wchodzi na murawę.

• Za wykończonego Łukasza Kacprzyckiego wchodzi młodzieżowiec Dawid Jabłoński.

• Bardzo dobra akcja drużyny Wisły. Do prostopadłego podania Łukasza Kacprzyckiego doszedł Krzysztof Janus, ale Darko Brljak broni strzał w górną część bramki.

• Boisko opuszcza Dawid Kort , a w jego miejsce wchodzi jego imiennik Dawid Retlewski.

• Za zmęczonego Marcina Krzywickiego wchodzi Piotr Ruszkul

• Niecelny strzał Dawida Korta z 20 metrów.

• Za taktyczny faul na Łukaszu Kacprzyckim ukarany Łukasz Sołowiej.

• Bramka głową Marko Radica po świetnym dośrodkowaniu Łukasza Kacprzyckiego.

• Piękna indywidualna akcja zakończona technicznym strzałem Krzysztofa Janusa. Bramkarz Floty na posterunku i mamy rzut rożny.

• Bardzo groźny strzał z prawej nogi Rafała Grzelaka. Piłka mija o centymetry bramkę Kiełpina.

• Za kontuzjowanego Fabiana Hiszpańskiego wchodzi Patryk Stępiński.

• Fabian Hiszpański kontuzjowany. Potrzebna zmiana.

• Faul Jacka Góralskiego. Rzut wolny w niebezpiecznym miejscu dla obrońców Wisły.

• Niezaliczona bramka dla Floty. Na spalonym Charles Nwaogu

• Rzut rożny dla Floty

• Sędzia Piotr Idzik z Poznania daje znak do rozpoczęcia drugiej połowy spotkania.

• W tym momencie sędzia kończy pierwszą połowę. Zapraszamy na relację z drugiej połowy spotkania.

• Do regulaminowego czasu gry sędzia z Poznania dolicza 1 minute

• Za podstawienie się bramkarzowi Wisły żólty kartonik dla Charlesa Nwaogu.

• Na murawie leży Fabian Hiszpański po bardzo ostrym i perfidnym faulu. Żółtym kartonikiem ukarany Dawid Kort.

• Bardzo dobrze wyprowadzony rzut rożny przez Flotę. Dośrodkowanie zakończone strzałem głową - minimalnie nie celnie.

• W tym momencie spotkania goście prowadzą grę a Nafciarze skupieni na obronie i wyprowadzaniu kontrataków

• Jeszcze jeden rzut rożny po interwencji bramkarza Floty

• Rzut rożny dla Wisły po bardzo ładnej akcji.

• Piękny strzał Jacka Góralskiego z 25 metrów.

• Problem mięśniowy Dimitara Ilieva. Nie wiadomo czy będzie mógł kontynuować grę.

• Najgroźniejsza sytuacja Wisły w tym spotkaniu. Po podaniu Krzysztofa Janusa strzał z szesnastki Piotra Wlazło został zablokowany

• Rzut rożny dla gości.

• Pierwszy strzał Wisły w spotkaniu. Nie celnie uderza Jacek Góralski

• Pierwszy kwadrans gry pod dyktando przyjezdnych. Wykazują zdecydowanie większą ochotę do gry.

• Następna bardzo groźna sytuacja Floty. Po bardzo dobrym zgraniu Sebastiana Olszara nie trafia do bramki Nwaogu

• Stu procentowa sytuacja Floty. Strzał z 5 metrów od bramki broni Seweryn Kiełpin.

• Faul Marka Niewiady w bardzo dobrym miejscu do dośrodkowania Nafciarzy.

• Dobra akcja Wisły zakończona przez obrońcę Floty.

• Spokojny początek spotkania. Żadna z drużyn nie chce popełnić błędu w obronie.

• Sędzia Piotr Idzik rozpoczyna gwizdkiem pierwszą połowę!

• Arbiter Piotr Idzik prowadzi obie drużyny na płytę murawy w Płocku.

• Za 5 minut rozpoczynamy spotkanie!

• Witamy ze stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. W ramach 14. kolejki I ligi Wisła Płock spotka się z Flotą Świnoujście. Faworytem spotkania są gospodarze, którzy tracą tylko 2 punkty do miejsca premiowanego awansem i 4 punkty do lidera. Do tego spotkania 14 kolejki tamtych drużyn już się odbyły.