2

• Mecz kończy się wynikiem 0:2 dla GKSu.

• Schodzi najlepszy zawodnik w tym meczu - Grzegorz Goncerz!

• Ostatnia zmiana Wisły.

• Piękna akcja GKSu. Dośrodkowanie idealnie na głowę do Goncerza i już nie mógł się pomylić z 5 metra. 0:2 i 12 min dla Wisły na zdobycie minimum 2 bramek.

• Bardzo groźna sytuacja Wisły po rzucie rożnym. Jednak Bodziony wybija piłkę z 3 metrów sprzed bramki

• Za przewinienie na Jacku Góralskim

• Druga zmiana w zespole gospodarzy.

• Nieudany rzut rożny dla GKSu Katowice.

• Druga zmiana GKSu

• Pierwsza zmiana Nafciarzy!

• Bardzo ostry faul na Grzegorzu Goncerzu.

• Pierwsza zmiana w drużynie z Górnego Śląska.

• Dośrodkowuje z rzutu wolnego Łukasz Kacprzycki i po zgraniu Marko Radica strzelał Wlazło. Poprzeczka uratowała bramkę GIEKSY.

• Rzut rożny dla Wisły. Dośrodkowanie Łukasza Kacprzyckiego i wybita na aut piłka przez obrońców z Katowic

• Kibice gości w końcu na stadionie

• Zaczynają gospodarze!

• Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:1 dla GKSu.

• Po prostopadłym podaniu Kamila Bętkowskiego Grzegorz Goncerz zdobywa bramkę z pozycji sam na sam.

• Za bardzo ostry faul na Jacku Góralskim

• Po prostopadłym podaniu Piotra Roszkula, Krzysztof Janus na spalonym

• Ostry faul na Krzysztofie Janusie. Rzut wolny i dośrodkowanie z 40 metra na pole karne. Strzał głową Marko Radic'a bardzo niecelny.

• Bardzo groźne sytuacje GKSu, jednak pogubiona defensywa Wisły daje rade wybić piłkę spod pola karnego. Dośrodkowanie z rzutu rożnego nieudane.

• Od początku meczu piłkarze Wisły mogą liczyć na głośny doping swoich kibiców.

• Następna bardzo groźna sytuacja GKSu. Na szczęście Wisły Seweryn Kiełpin na posterunku!

• Bardzo groźna sytuacja GIEKSY. Błąd obrońców Wisły ale niecelny strzał napastnika z Katowic.

• Groźny strzał Grzegorza Goncerza. Jednak nad bramką.

• Wyrównany mecz w pierwszych minutach, ale minimalna przewaga Wisły.

• Mecz rozpoczęła GIEKSA

• Obie drużyny wchodzą na murawę.

• Dzień przed meczem nastąpił ważny moment dla Nafciarzy. Ich jeden z najlepszych zawodników - Filip Bukhardt - odszedł do ekstraklasowego Górnika Łęczna. Na pewno będzie bardzo trudny do zastąpienia.