• Do regulaminowego czasu gry doliczono 4 minuty.

• Niebezpieczny faul Błanika, ale sędzia nie ukarał go żółtą kartką.

• Za niesportowe wybicie piłki po gwizdku na faul.

• Za Dimitara Ilieva wchodzi Maciej Kostrzewa.

• Krzysztof Janus szczęśliwie wykorzystuje jedenastkę i Wisła prowadzi z Tychami 1:0.

• Po faulu z tyłu na Dimitarze Ilievie.

• Rzut rożny dla Tyszan po kontrataku.

• Za wejście nakładką.

• Za zmęczonego Szczęsnego wchodzi Dawid Błanik.

• Po bardzo dobrym zagraniu prostopadłym Góralskiego, Janus dośrodkowuje jednak obrońca wybija i rzut rożny.

• Po zamieszaniu w polu karnym celny strzał wykonał Iliev jednak broni piłkę Przyrowski.

• Za faul taktyczny upomniany został Mateusz Wrana.

• Po dobrym dośrodkowaniu Stefańczyka z rzutu wolnego strzał Szymińskiego z linii wybija jeden z obrońców i nie ma bramki.

• Za wejście wyprostowaną nogą na Hiszpańskiego napomniany został Damian Szczęsny.

• Niedokładne dośrodkowanie Ilieva po indywidualnej akcji i Przyrowski łapie piłkę.

• Strzał Ilieva z około 16 metra niecelny.

• Za Damiana Nieśmiałowskiego wchodzi Bartosz Rutkowski.

• Bardzo niedokładne zagranie Wodeckiego i Kiełpin rozpoczyna od bramki.

• Kolejny rzut rożny dla Wisły

• Rzut rożny dla Wisły.

• Faul Wodeckiego w bocznym sektorze boiska

• Trener Kaczmarek postanawia zmienić trochę ustawienie na bardziej ofensywne. Za Piotra Wlazło wchodzi Piotr Ruszkul

• Rzut wolny dla Wisły w dobrym miejscu do dośrodkowania.

• Za brzydki faul na Hiszpańskim.

• Bardzo dużo błędów w grze Wisły na początku drugiej połowy.

• Taktyczny faul Stępińskiego, ale sędzia nie ukarał zawodnika Wisły.

• Żółta kartka dla Jacka Góralskiego z faul na Mateuszu Mączyńskim.

• Gra w drugiej połowie toczy się w ślimaczym tempie - żadnych sytuacji podbramkowych, składnej gry. Kibice na pewno liczą na więcej.

• Rzut rożny dla Tyszan po zablokowanym strzale jednego z pomocników.

• Pierwszy gwizdek sędziego w II połowie

• Od 46 minuty Kaczmarek wpuszcza Mikołaja Lebedyńskiego za Marcina Krzywickiego.

• W tym momencie sędzia z Gdańska kończy pierwszą połowę. Zapraszamy na drugą połowę.

• Po dobrym dochodzącym do bramki dośrodkowaniu Kiełpin paruje piłkę nad poprzeczkę i rzut rożny z drugiej strony.

• Rzut rożny dla gości.

• Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu pierwszej połowy.

• Niecelny strzał Krzywickiego z rogu pola karnego.

• Po dobrym dośrodkowaniu Mączyńskiego, niecelny strzał głową Damiana Szczęsnego.

• Dimitar Iliev na spalonym po zgraniu Góralskiego.

• Niecelny strzał Góralskiego po zagraniu "na ścianę" Krzywickiego.

• Niecelny strzał Ilieva po indywidualnej akcji.

• Niecelny strzał popularnego Hiszpana z dalszej odległości.

• Rzut rożny dla Wisły po zablokowanym dośrodkowaniu Hiszpańskiego.

• Dobra akcja dwójkowa po prawej stronie w wykonaniu Tyszan, jednak Radić wygrywa głowę i wybija piłkę.

• Celny strzał Hiszpańskiego z 18 metrów, jednak Przyrowski na posterunku.

• Bardzo ładna akcja Wisły. Prostopadłe zagranie Krzywickiego do Góralskiego, jednak podanie piętą Góralskiego zostało wybronione przez Przyrowskiego.

• Rzut rożny dla Wisły po indywidualnej akcji Janusa.

• Rzut wolny dla Tyszan w dobrej odległości do strzału lub dośrodkowania.

• Bardzo nieudany strzał z dalszej odległości Jakuba Bąka. Kiełpin zaczyna od bramki.

• Kolejny rzut rożny dla Wisły.

• Bardzo dobra sytuacja Tyszan. Dobre dośrodkowanie z prawej strony i strzał głową Wodeckiego ale piłkę łapie Kiełpin.

• Bardzo dobra dochodząca wrzutka Stefańczyka jednak Krzywicki nie wykorzystuje idealnej sytuacji do zdobycia bramki.

• Rzut rożny dla Wisły po ładnej akcji dwójkowej pomiędzy Janusem a Hiszpańskim.

• W ostatnich minutach dużo błędów z obu stron. Gra nie podoba się kibicom.

• Arkadiusz Jasitczak z usztywnionym kolanem schodzi do szatni. Wydaje się że to może być poważniejszy uraz.

• Za kontuzjowanego Arkadiusza Jasitczaka wchodzi Mateusz Wrana.

• Bardzo dobra gra Wisły w pierwszych minutach spotkania. Ich przewaga jest przygniatająca. Dwie dobre okazje do zdobycia gola, plus dobre utrzymanie piłki.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Stefańczyka z rogu. Piłkę do bramki próbował skierować Marko Radić, ale Przyrowski bardzo dobrze broni.

• Druga bardzo ładna akcja Wisły jednak Krzysztofa Janusa zatrzymał jeden z obrońców Tyszan.

• Dobre długie zagranie Piotra Wlazło do Krzywickiego jednak on dotyka piłkę ręką i rozpoczyna Przyrowski.

• Pierwszy gwizdek sędziego z Gdańska. Liczymy na dobre widowisko w wykonaniu obu drużyn.

• Nafciarze na niebiesko, a goście w strojach czerwono-zielonych.

• Obie drużyny wychodzą na murawę.

• Mecz się rozpocznie za minimalnie ponad 10 minut.

• W drużynie z Tychów brakuje kilku zawodników takich jak Omić, Kowalczyk czy Zganiacz. Jest ich więcej. Trener Tomasz Hajto ma twardy orzech do zgryzienia jak ustawić formację na ten mecz bez tylu zawodników. Dużo łatwiejszą sytuację ma trener Nafciarzy. Tutaj jedynie brakuje Piotra Darmochwała pauzującego za żółte kartki. Poza tym Wisła gra w pełnym zestawieniu.

• Spotkanie rozpoczyna się za około 25 minut.

• Witamy prosto ze stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku na relacji LIVE z meczu 26 kolejki 1. Ligi pomiędzy Wisłą Płock a GKS Tychy. Spotkanie poprowadzą sędziowie : Damian Sulikowski z Gdańska jako główny, pomagać mu będą Marcin Hankiewicz z Łodzi i Marek Szerszeń z Gdańska. Delegatem PZPN na ten mecz jest Janusz Pietrzyk z Kujawsko-Pomorskiego ZPN

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WISŁA PŁOCK - GKS TYCHY

Wisła Płock - Dolcan Ząbki

Wicelider rozgrywek, Wisła Płock zagra w sobotę z niemogącym wydostać się ze strefy spadkowej GKS-em Tychy. Gospodarze spotkania za wszelką cenę będą chcieli zdobyć trzy punkty i wyprzedzić w tabeli Zagłębie Lubin, które ma na ten moment punkt przewagi.

Mecz w Płocku będzie ważny także dla tyszan, którzy jeśli chcą utrzymać się na zapleczu Ekstraklasy, muszą zacząć punktować. Podopieczni Tomasza Hajto są aktualnie na trzecim od końca, szesnastym miejscu, a były reprezentant Polski, który od stycznia prowadzi GKS, słabe wyniki swojej drużyny upatruje nie tylko w postawie piłkarzy, lecz także pracy arbitrów.

- Czekałem sześć kolejek i muszę się do czegoś odnieść. Mieliśmy szkolenie sędziowskie, na którym pokazano nam, że czerwona kartka Omicia w meczu z Arką była niesłuszna, w Świnoujściu zdobyliśmy prawidłowo gola, a na początku spotkania z Miedzią nie podyktowano rzutu karnego na Kowalczyku. Jestem zawiedziony postawą arbitra w meczu z Chojniczanką, popełniał błędy w obie strony, dla mnie szczerze mówiąc karygodne - ocenił Hajto.