1

• KONIEC! Wisła Płock wygrała na własnym stadionie z Sandecją Nowy Sącz 2:1!

• Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Ostatnia zmiana w Wiśle, Sielewski wejdzie za Kostrzewę.

• Bartków po raz kolejny w tym spotkaniu decyduje się na oddanie strzału z dystansu, z problemami obronił go jednak Kiełpin.

• Błąd obrońców Wisły Płock, piłka po dośrodkowaniu z prawej strony spadło prosto pod nogi rezerwowego Rudolfa Urbana, który pewnym strzałem pokonał Seweryna Kiełpina.

• GOOOOL! URBAN!!

• Zmiana w Sandecji, Traore zastąpi Fałowskiego.

• Do końca spotkania pozostało nieco ponad dziesięć minut i wszystko wskazuje na to, że trzy punkty zostaną w Płocku. Sandecja może i ma ambicje, aby zdobyć chociaż gola honorowego, ale nie potrafi przełożyć tego na swoją grę.

• Niezłą wrzutka w pole karne Stefańczyka, ale piłkę w porę wybił Kozioł.

• Gospodarze nie dają za wygraną i chcą zdobyć kolejną bramkę! Tym razem swoich sił próbował rezerwowy Krzywicki, ale piłka po uderzeniu z okolicy trzydziestego metra minęła bramkę Sandecji.

• Wisła Płock zasłużenie zdobywa drugiego gola! Co to była za bramka! Kapitalny gol Fabiana Hiszpańskiego, który zdecydował się na oddanie strzału z okolicy dwudziestego metra, po którym futbolówka odbiła się od słupka i dopiero później wpadła do siatki.

• GOOOOL! HISZPAŃSKI!!

• Kolejna zmiana w Wiśle, boisko opuści strzelec bramki, Dimitar Iliev, zastąpi go Marcin Krzywicki.

• I znów Sandecja próbował zagrozić bramce Wisły Płock, tym razem piłkę po dośrodkowaniu wybił Radić.

• Maciej Bębenek ukarany żółtą kartką.

• Poniosła fantazja Bartkowa, piłkarz Sandecji z ponad trzydziestu metrów postanowił uderzać na bramkę Wisły, ale zrobił to na tyle źle, że futbolówka nawet nie zagroziła Kiełpinowi.

• Sandecja próbowała postraszyć Wisłę, ale wrzutkę w pole karne jednego z piłkarza drużyny przyjezdnej wybił Magdoń.

• Zmiana także w Sandecji, Urban wejdzie za Szczepańskiego.

• Pierwsza zmiana w Wiśle Płock. Stępiński wejdzie za Kacprzyckiego, który nabawił się jakiegoś urazu.

• Kacprzycki dośrodkowywał w pole karne, do futbolówki pierwszy dobiegł Magdoń, ale próba jego strzału pozostawiała wiele do życzenia.

• Janus strzelał sprzed pola karnego, ale piłka powędrowała ponad poprzeczką.

• Kacprzycki został sfaulowany na wysokości pola karnego Sandecji. Piłkarz Wisły wyszedł z tego starcia bez szwanku.

• Spokojny początek drugiej części meczu. Poza akcją Wisły Płock z pierwszych minut, żadna ze stron nie stworzyła większego zagrożenia.

• Żółtą kartką ukarany także Cicman.

• Kacprzycki ukarany żółtą kartką.

• Drugą połowę z rozmachem rozpoczęli piłkarze Wisły Płock. Iliev zagrał do Kacprzyckiego, który oddał piłkę w kierunku Góralskiego, ten z kolei postanowił uderzać na bramkę Sandecji. Ostatecznie piłka po jego strzale powędrowała nad poprzeczką nowosądeckiej bramki.

• Wracamy po przerwie, drugą połowę rozpoczęli przyjezdni.

• Sędzia tylko o minutę przedłużył pierwszą część meczu i zakończył ją. Do przerwy Wisła Płock prowadzi z Sandecją 1:0 po golu Dimitara Ilieva.

• Wisła mogła świetnie zakończyć pierwszą połowę! Wlazło zagrał w pole karne tuż pod nogi Góralskiego, ten strzelał, ale nieznacznie się pomylił.

• Podobnie jak Szczepański, Bębenek postanowił spróbować swoich sił strzelając sprzed pola karnego, ale Kiełpin zatrzymał piłkę po jego uderzeniu.

• Do głosu doszli teraz goście, próbę strzelenia z dystansu podjął Szczepański, na szczęście piłkarzy Wisły nieudaną.

• Żółtą kartką ukarany Frańczak za faul na Kacprzyckim.

• Frańczak oddał strzał sprzed pola karnego, ale pewną interwencją popisał się Kiełpin.

• Próba dośrodkowania Kacprzyckiego, czujnie w defensywie piłkarze Sandecji.

• Jeden z piłkarzy Sandecji sfaulował Stefańczyka, obyło się jednak bez kary.

• Świetna akcja Wisły Płock! ,Stefańczyk tym razem posłał dobrą i celną wrzutkę w pole karne, do piłki najszybciej dopadł strzelec pierwszej bramki, Iliev, ale uderzył futbolówkę w taki sposób, że ta minęła światło bramki.

• Teraz gospodarze nieco się wycofali i czekają na swoją szanse by wyprowadzić skuteczny kontratak. Natomiast przyjezdni wymieniają podania na własnej połowie.

• Odkąd Wisła objęła prowadzenie zdecydowanie częściej utrzymuje się przy piłce i co najważniejsze, co chwila atakuje bramkę Sandecji, na razie jednak bezskutecznie.

• I ponownie Łukasz Kacprzycki szukał swojej szansy na podwyższenie wyniku, jednak defensorzy Sandecji bronią się i bronią, skutecznie uniemożliwiając graczom Wisły sforsowanie bramki.

• Od dobrych kilku minut piłkarze Wisły Płock atakują bramkę Sandecji, a przyjezdni bronią się jak tylko potrafią. Jak na razie wychodzi im to całkiem dobrze, ale jeśli obraz gry nie ulegnie zmianie, kolejna bramka dla gospodarzy będzie tylko kwestią czasu.

• Janus także chciał dośrodkowywać, ale rywale zablokowali jego strzał i piłka opuściła plac gry. Arbiter spotkania wskazał na rzut rożny dla gospodarzy.

• Gospodarze najwyraźniej nabrali wiatru w żagle i chcą zdobyć kolejną bramkę. Przed chwilą Kacprzycki próbował dośrodkowywać, ale tym razem lepiej spisali się defensorzy nowosądeckiej drużyny.

• Wisła Płock obejmuje prowadzenie! Piłkę dośrodkowywał Hiszpański, a do niej jako pierwszy dopadł Dimitar Iliev. Przy pierwszej próbie strzału futbolówka odbiła się od Marka Kozioła, ale przy dobitce golkiper Sandecji był już bez szans.

• GOOOOOL! ILEV!!

• Za nami niespełna dwadzieścia minut gry i jak na razie żadna ze stron nie podjęła próby dominacji na placu gry. Obie ekipy stwarzają sobie groźne sytuacje, ale do tej pory jeszcze nie udało się im trafić do siatki.

• Marko Radić ukarany żółtą kartką za faul na Sebastianie Szczepańskim.

• Cezary Stefańczyk to aktualnie najaktywniejszy piłkarz Wisły Płock, po raz kolejny podjął się próby dośrodkowania, ale tak jak poprzednim razem, futbolówkę wybili defensorzy Sandecji.

• Hiszpański mógł zainicjować niezłą akcję, jego wrzutka z lewej strony wydawała się być bardzo dobra, ale koniec końców Janus, który chciał skorzystać z podania kolegi nieznacznie minął się z piłką.

• I po raz kolejny Stefańczyk popisał się niezłą wrzutką, tym razem do piłki zdołał dojść Wlazło i nawet udało się mu oddać strzał, niestety mocno niecelny.

• Dobrze na placu gry prezentuje się dziś Stefańczyk, po raz kolejny szukał swoich kolegów próbował dograć im piłkę na pole karne rywali, ale znów próba jego strzału została zablokowana.

• Z narożnika boiska uderzał Kacprzycki, jednak piłka po jego strzale powędrowała tuż nad bramką gości z Nowego Sącza.

• Stefańczyk dośrodkowywał, ale rywale zablokowali jego strzał i sędzia dyktuje rzut rożny na korzyści Wisły Płock.

• Teraz do głosu doszedł Sebastian Szczepański, również jak Fałowski postanowił zaatakować bramkę Kiełpina, ale strzelił trochę niecelnie i w efekcie futbolówka nie zagroziła bramce gospodarzy.

• Groźną akcję przeprowadzili goście, Fałowski pędził prawym skrzydłem i ostatecznie zdecydował się na oddanie strzału, ale świetną interwencją popisał się golkiper Wisły Seweryn Kiełpin.

• Tym razem przy piłce piłkarze Sandecji, którzy próbowali wrzucić futbolówkę w okolice pola karnego płocczan, ale dobrze zachował się Magdoń i oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

• Wisła rozpoczęła mecz od faulu Kostrzewy na Bębenku w środkowej strefie boiska. Na razie obyło się jednak bez kartek.

• Gospodarze grają dziś w swoich tradycyjnych, niebieskich trykotach, z kolei goście na czarno-biało.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy spotkanie w Płocku!

• Rezerwowi Sandecji: danek, Kalisz, Radliński, Niane, Traore, Szarek, Urban.

• Rezerwowi Wisły Płock: Krzywicki, Hempel, Sielewski, Ruszkul, Zyska, Stępiński, Kaniecki.

• Dziś także drużyna z Nowego Sącza chce przerwać złą passę czterech meczów bez zwycięstwa. Do tej pory piłkarze Sandecji uzbierali tylko 7 punktów i plasują się na dalekiej, 11. pozycji.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania w dwóch ostatnich meczach nie zdołali zdobyć kompletu punktów. Obecnie zajmują 9. miejsce w lidze :oczek" na swoim koncie.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego ZAPOWIEDZIĄ.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relacje na żywo z meczu 8. kolejki 1. ligi, w którym Wisła Płock zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz.